PDA

View Full Version : Вече незнам какво да правя..



Danielkaaaa
02-05-2009, 18:08
Имам "връзка" от 6 месеца с едно момче,в което съм влюбена..Проблема е,че от ден на ден виждам колко безразличен става, позволява си да ми говори както никога до сега..Възползва се от това,че съм влюбена и че мога всичко да му простя и си прави каквото иска вече.. Най-лошото е,че наистина не мога да се откъсна от него...нямам воля за това.Имам чувството,че дори и да стои пред мен и да ме псува аз пак ще му простя..в задънена улица съм и незнам какво да правя.. 1 път чашата преля и наистина сложих край на всичко,той си осъзна грешката търси ме милиони пъти и му простих.. въпреки,че знам каква грешка правя.Ако и сега го направя всичко пак ще се повтори.....Просто не мога да му устоя......

BaiToq
02-05-2009, 18:12
нямам воля за това...
Това е!
Човек трябва да си наложи
някои неща.
Понякога сърцето ти казва едно,
а разумът друго.
И трябва да избираш.

LadyRoshawka
02-05-2009, 18:14
Имате нужда от сериозен разговор според мен.

Bu7cher
02-05-2009, 18:59
Ми само си правиш гадно...не получаваш това от което имаш нужда.Помисли си и успех!

Hilary_
02-05-2009, 19:02
нямам воля за това...
Това е!
Човек трябва да си наложи
някои неща.
Понякога сърцето ти казва едно,
а разумът друго.
И трябва да избираш.
... Съгласна съм!!! Не мисля че веднъж направил грешката си няма да я повтори след като един път вече сте се разделяли...явно не е осъзнал изцяло грешката си за да я повтаря отново... дано си ме разбрала малко объркано пиша... и да ти кажа поговори с него пак ще е същото той сам трябва да осъзнае грешката си но щом до сега не го е направил... не се надявай... :? Както по горе е казано трябва да избираш... Успех ти желая!!! :)
P.S За BaiToq ... почна доста по смислени коментари да пишеш браво за което... :-D Макар че и миналите не ти бяха толкова лоши... :-D

cinderella_gugutka
02-05-2009, 19:25
и аз бях така докато един ден просто ве4е не можех да понасям болката.оставих го и тръгнах с друг.успех :-)

heroine
02-05-2009, 20:45
мани го тоя, за к'во да се оставяш да те прави на глупачка
има едно ценно правило, което винаги аз лично спазвам
Или тебе ше те правят на г*з, или ти ше ги правиш на г*з (друг вариант няма), дано разбереш какво значи това. 8-)

AFT
02-05-2009, 21:15
Как ще не знаеш какво да правиш, много добре си го знаеш даже. Друг е въпросът, че нямаш достатъчно воля, за да го постигнеш. Всичко е в твои ръце, ние няма как да ти помогнем. (:

SkyEatsAirplane
02-05-2009, 21:21
с каква цел написа тази тема? нали знаеш ,че отговора не всеки би бил да го зарежеш? просто мисли с главата си, не ставай глупачка, ИМАЙ ДОСТОЙНСТВО! и го зарежи! момчетааа колкото искаш! ще ти е тъжно 2 седмици и ще ти мине :) просто се научи да се изправяш бързо, бъди силна

Adwokat
02-05-2009, 21:22
Трябва да бъдиш силна за тази работа... дори и сега да не я прекратиш връзката... все някой ден ще ти доди до гуша... и сама ще я приключиш.... но по добре сега от колкото да си губиш времето с него...

m3ch3ncee
02-06-2009, 15:40
Наистина те разбирам...Гадно е да си влюбен,а човека отсреща да си играе с теб.Според мен той не те залужава,защото ако имаше поне малко уважение и обич към теб,не би постъпвал така.Много ти е трудно,знам,но прояви ВОЛЯ ! Зарежи го.. :?

YouCantStopMe
02-06-2009, 15:45
Прощавай,когато наистина знаеш,че е правилно!
.. НО имай достойнство!

kobrichka
02-06-2009, 20:32
нямам воля за това...
Това е!
Човек трябва да си наложи
някои неща.
Понякога сърцето ти казва едно,
а разумът друго.
И трябва да избираш.

Напълно съгласна с това мнение.
От теб зависи всичко,ти си човекът който казва край. Имаи капчица достойнство и помисли хубаво,какво прощаваш и най вече струва ли си да простиш?

babyvy
02-06-2009, 20:43
нямам воля за това...
Това е!
Човек трябва да си наложи
някои неща.
Понякога сърцето ти казва едно,
а разумът друго.
И трябва да избираш.

+1... и послу6ай разума си...Защото колкото и да си влюбена се някога 4увствата ще си отидат ...Е намери си някакво хобии...излизай чеато с фр примерно по магазините даже и да няма6 възможност да си купи6 нищо нали 6е се разсее6....(ам само давам примери 6тото нали каза 4е няма6 воля да го забрави6)

hahavteen
02-06-2009, 22:48
Докато не започнеш да уважаваш себе си никой друг няма да те уважава.

Darkkiss
02-07-2009, 00:55
не прави нищо

venom0706
02-07-2009, 05:23
Щом се държи така с теб,по-добре го заебвай....Има много други момчета. :)

nymphadora
02-07-2009, 05:46
кат не знаеш кво да правиш,кво те кара да мислиш,че ние знаем?