PDA

View Full Version : Приятели ...



prosto_edin_chovechec
02-05-2009, 18:36
Абе според вас как може да се разбере дали един човек ти е наистина приятел или нещо такова...
Питам , защото имам 2ма приятели , които ест са ми най-добрите фрта ( за мен де ) ииии срещаме се горе долу в месеца по 2-3 пъти , понякога повече , понякога по малко , понякога хич... и така.. :)
Познаваме се от детската градина , ама чувствам , че вече не сме чак толкова близки или нещо такова... Имам предвид , че имам чувство , че те не ме чувстват като такъв приятел .. Надявам се да разбирате де... :)

Айде дайте някое съветче ако може... ;)!

Sintya
02-05-2009, 18:47
Опитайте се да се срещате по често, говорете си по скайп, телефон и тн.

prosto_edin_chovechec
02-05-2009, 18:48
Да е тва ясно... Искам просто да разбера дали и те ме мислят за такъв приятел , за каквито ги мисля и аз ;)

Boyd
02-05-2009, 18:58
Звъниш на пожар в 12 часа вечерта да дойдат, че е станало нещо (което ще си го измислиш ти). Ако дойдат - ясно е, ако не - пак.

prosto_edin_chovechec
02-05-2009, 19:12
оооооооо това няма да стане , щот живеем в различни градове... А пътя от единия до другия е към 1 час... :D

krisence
02-06-2009, 07:30
оооооооо това няма да стане , щот живеем в различни градове... А пътя от единия до другия е към 1 час... :D

Щом като живеете в различни градове и все пак намирате време да се виждате, значи наистина са ти приятели. :)

alwaysnforever
02-06-2009, 11:39
Ако винаги те подкрепят, държат на теб, не те лъжат и т.н..може би още те мислят за истински фр..няма значение, че сте от различни градове, ако приятелството е истинско ще го запазите. :) :)

mynichka
02-06-2009, 13:34
И все пак фактът, че сте от различни градове и намирате начин да се виждате..трябва да те наведе на мисълта, че държат на теб :)

prosto_edin_chovechec
02-06-2009, 20:36
Да се надяваме , защото аз супер много държа на тях и ... ;)

prosto_edin_chovechec
02-08-2009, 15:41
Ъп :grin:

Darkkiss
02-08-2009, 15:47
приятели няма
има само познати
и добри познати

cwe7ka
02-08-2009, 16:25
Имам една приятелка, която познавам от 12 години, но то 2 г. е в Испания. Виждаме се два пъти в годината, а през останалото време ни спасява интернета. Според мен разстоянието не може да те раздели от човек, с когото се познаваш отдавна и си преживял много неща. Нормално е отношенията ви да се променят и може след време да се забравите, но това ще стане само ако вие го позволите. Така че спри да се съмняваш и измисли някое готино място,където да идете следващия път, правете повече запомнящи се неща и ако след години не може да се виждате, то поне ще имате хубави спомени :)

prosto_edin_chovechec
02-08-2009, 17:01
приятели няма
има само познати
и добри познати

Така си мислиш ти :)

Btw кажи някакво яко място...

cwe7ka
02-08-2009, 17:17
Btw кажи някакво яко място...

Зависи какво харесвате, къде живеете, къде ще се срещнете. Сега ми хрумват много неща, но не знам дали са приложими при вас...използвай въображението си, спомни си дали някой е говорил за нещо, което много му се иска да направи (примерно да иде на някой мач) обади им се и ги изненадай с билети, после идете в някое заведение, ако обичате да купонясвате... :) нещо такова

webmast3rche
02-09-2009, 07:42
Btw кажи някакво яко място...

Зависи какво харесвате, къде живеете, къде ще се срещнете. Сега ми хрумват много неща, но не знам дали са приложими при вас...използвай въображението си, спомни си дали някой е говорил за нещо, което много му се иска да направи (примерно да иде на някой мач) обади им се и ги изненадай с билети, после идете в някое заведение, ако обичате да купонясвате... :) нещо такова

и аз мисля като тебе :) То друго какво..

DeepPurpLe
02-09-2009, 13:21
приятели няма
има само познати
и добри познати
Напълно си права ..

Tempest
02-09-2009, 13:40
обяснете ми, мооооля ви! Защо, след като няма приятели, е измислена тази дума, това понятие? :x За да не съществува?! Едно е познат - човек, с когото се знам бегло, друго е приятел - човек, на когото мога да споделя тайна... не случаен познат... с когото споделям еднакъв поглед на нещата... с когото ми е ПРИЯТно в компания... :?

webmast3rche
02-09-2009, 16:33
приятели няма
има само познати
и добри познати
Напълно си права ..

Абе има ама рядко се срещат :D

ThePowerOfLove
02-09-2009, 19:32
Давали ли са ти поводи за съмнение?

ПС: Хората се променят, вече няма нищо чудно в това да намразиш човека, с когото си израснал.. :?

tapaka
02-11-2009, 15:56
ми щом се виждате 2-3 пъти в МЕСЕЦА е нормално да не те чувстват толкова близък,щото все пак за най-добри приятели се смятат тия дето си споделят голяма част от времето са заедно ходат по кафета кино излизат някъде и т.н.
някой над мен ти даде добра идея скайп,телефонче тва онова пак е по-добре от да се виждате 2 пъти в месеца.Ако остайте нещата така много малко вероятно е да си останете приятели пък да не говорим за best friends.Може само познати да си останете ако не напрайте нещо за да си увеличите контактите.