PDA

View Full Version : Изчервяване



Dian4ety
02-05-2009, 20:02
Хора изчервявам се постоянно :-k Незнам защо :neutral: , но когато се изчервя се чувствам ужасно.. :oops:
Някой може ли да ми каже някое кремче против изчервяване :-o

П.П. Моля ви без коментари от рода на "Това е сладко" :---)

girl91
02-05-2009, 20:11
Хора изчервявам се постоянно :-k Незнам защо :neutral: , но когато се изчервя се чувствам ужасно.. :oops:
Някой може ли да ми каже някое кремче против зачервяване :-o

П.П. Моля ви без коментари от рода на "Това е сладко" :---)

Има разлика межу изчервяване и зачервяване.
Ако се изчервяваш - няма кремчета против това.

Dian4ety
02-05-2009, 20:34
Изчервявам се :oops: извинете за грешката :-)

LiveFlower
02-05-2009, 21:38
Тва е нормално и просто няма как да го избегнеш с разни кремове,мазила и т.н.
Вариянт е и фон дьо тена ;)

girl91
02-05-2009, 21:47
Тва е нормално и просто няма как да го избегнеш с разни кремове,мазила и т.н.
Вариянт е и фон дьо тена ;)

Не е вариАнт. Ако е зачервено от нещо може да се изпозлва, но не и за изчервяването.

LiveFlower
02-05-2009, 21:50
Тва е нормално и просто няма как да го избегнеш с разни кремове,мазила и т.н.
Вариянт е и фон дьо тена ;)

Не е вариАнт. Ако е зачервено от нещо може да се изпозлва, но не и за изчервяването.Тя говори за изчервяване.То се появавя,ПРИМЕРНО,при притеснение,ако е това с ФДТ се прикрива чудесно.(макар и да съм против употребата му)

girl91
02-05-2009, 21:53
Тва е нормално и просто няма как да го избегнеш с разни кремове,мазила и т.н.
Вариянт е и фон дьо тена ;)

Не е вариАнт. Ако е зачервено от нещо може да се изпозлва, но не и за изчервяването.Тя говори за изчервяване.То се появавя,ПРИМЕРНО,при притеснение,ако е това с ФДТ се прикрива чудесно.(макар и да съм против употребата му)

Много добре знам за какво говори.
Не мисля, че с фдт ще се оправи работата... Нали като си сложи на лицето като се изчерви бузите и пак ще са различен цвят от останалите части на лицето...

Armeika
02-06-2009, 11:55
Просто не се притеснявай и няма да се изчервяваш. :)

slun4ice_90
02-06-2009, 12:03
Няма как да го махнеш един вид това...

Swinkenhoffer
02-06-2009, 13:45
Като бях по-малко сменях по няколко цвята от притеснение. Ако ме заговореше пък някое готино момче, цялото ми лице пламваше... 8-)
Но с времето това спря, сега ми се случва много рядко. Може да е било от липса на самочувствие или де да знам и аз.
Знам, че звучи супер банално, ама просто се самонавивай, че няма от какво толкова да се червиш. Успееш ли да си повярваш - всичко е ок. Пък може с времето да ти мине, както при мен.

Jesus
02-06-2009, 15:14
Спираш притока на кръв към главата и си горова :)

Infinity
02-06-2009, 15:21
ми и на мене ми се случва...но с ФДТ се оправя доста ако да кажем се изчервиш яко :-D с ФДТ изглежда че просто си телесно розовка..абе приятно е не е едно такова червено :-x :D споко и аз съм така не си единствена просто съм си срамежлива и затова :oops:

Dian4ety
02-06-2009, 16:09
Като бях по-малко сменях по няколко цвята от притеснение. Ако ме заговореше пък някое готино момче, цялото ми лице пламваше... 8-)
Но с времето това спря, сега ми се случва много рядко. Може да е било от липса на самочувствие или де да знам и аз.
Знам, че звучи супер банално, ама просто се самонавивай, че няма от какво толкова да се червиш. Успееш ли да си повярваш - всичко е ок. Пък може с времето да ти мине, както при мен.

Проблема е, че дори и с приятелка да говоря аз пак си се изчервявам..Същност си се изчервявам дори и само да си стоя в час и да си мисля примерно за къщи или после каде да отида.. без никой да ме е заговорил :shock: