PDA

View Full Version : Какво да ям...



prosto_edin_chovechec
02-05-2009, 21:19
Някой може ли да ми направи някакъв хранителен режим какво да ям през деня... :) Искам и да поотслабна малко пък и аз си бягам вкъщи на колелото ама ква файда като ям квото ми хрумне...

Таа иначе съм към 175-8 висок 68 килограма на 15 години момче... кво друго... то друго май няма
И най-важното!!! - Втора смяна на училище съм и не мога да ям каквото ми скимне.. Тряя да е нешо дето се продава по магазините или подобно... Пък и не ми е удобно по всяко време да ям

Айде ако някой помогне ного ще го обичам :D[/u]

LiveFlower
02-05-2009, 21:35
за 1871736163 път...

1.Намали приема на мазнини.
2.Ограничавай се в сладките работи.
3.Пий поне по 1-2 на ден вода.
4.Колкото се може повече плодове и зеленчуци.
6.Ограничавай се в тестените изделия и хляба.
5.След като си втора смяна знам,че на училищната лафка са само боклуци,за това изтичай до близкия магазин и си купи някакъв плод или зеленчук.

Lolitta
02-06-2009, 00:31
Забрави за хамбургери, дюнери и други подобни тестени глупости.
Ще трябва да погладуваш малко, в смисъл няма да ядеш каквото и когато ти хрумне.
Наблягай на пилешно, риба(но не пържени), обезсолено сиренце...
Никакво сладкиши и шоколади. Също така не прекалявай със солта, защото тя задържа. Като цяло намали порциите и гледай горе долу в един и същи час да се храниш. Като вечер не по- късно от 6-7ч. Повече течности, но не газирани.
И също така много спорт!

Darkkiss
02-06-2009, 00:33
Някой може ли да ми направи някакъв хранителен режим какво да ям през деня... :) Искам и да поотслабна малко пък и аз си бягам вкъщи на колелото ама ква файда като ям квото ми хрумне...

Таа иначе съм към 175-8 висок 68 килограма на 15 години момче... кво друго... то друго май няма
И най-важното!!! - Втора смяна на училище съм и не мога да ям каквото ми скимне.. Тряя да е нешо дето се продава по магазините или подобно... Пък и не ми е удобно по всяко време да ям

Айде ако някой помогне ного ще го обичам :D[/u]

175 68 кг се имаш за дебел ОМФГ
аз съм 180 94-5 кг...

hottie
02-06-2009, 07:54
повтаряща се тема ! т.11