PDA

View Full Version : Червена брада



BeHappYs
02-05-2009, 21:25
Та несе шегувам бръсна се и на брадичката ми отдясната страна излиза червена брада ....
Бръсна се и на 3-4 дни вече имам брада и то бая и там в дясно на брадичката ми е червена..
Някои може ли да ми каже проблем ли е не е ли...

Jesus
02-05-2009, 21:29
Червена :О или червеникава ?
ПОЛ И ГОДИНИ ?

BeHappYs
02-05-2009, 21:37
Ми червеникава е ама направо е червена
Пол- момче
Години - 20

BeHappYs
02-05-2009, 21:40
Отначало когато го забелязах, т.е. приятелката ми го забеляза, беше лятото. Много обичам моркови и като си ходихме там на къщата имаме моркови и по цял ден ядах и си мислех, че е от тях ама ся е зима и несъм ял моркови от много време и пак си е такава..

Bastor
02-06-2009, 10:39
Отначало когато го забелязах, т.е. приятелката ми го забеляза, беше лятото. Много обичам моркови и като си ходихме там на къщата имаме моркови и по цял ден ядах и си мислех, че е от тях ама ся е зима и несъм ял моркови от много време и пак си е такава..

Просто имаш червена брада....има много хора с червени бради....
http://photo.monkey.net/images/20060424192916_redbeard.jpg

TenderGirl
02-06-2009, 19:51
Отначало когато го забелязах, т.е. приятелката ми го забеляза, беше лятото. Много обичам моркови и като си ходихме там на къщата имаме моркови и по цял ден ядах и си мислех, че е от тях ама ся е зима и несъм ял моркови от много време и пак си е такава..

Просто имаш червена брада....има много хора с червени бради....



BeHappYs - Не няма червена брада, цялата му е черна само в дясно на брадичката е червена