PDA

View Full Version : Абе не ви ли писна всеки втори истории за казармата да ви ..



BoCupycake
02-06-2009, 04:50
Абе чудех се къде да я пусна тази тема и реших да е тук.Все пак това е папка "Любов". 8-)
Та въпроса ми е...гаджето ви (ако е над 18 ) разказвало ли ви e случки от казармата?На мен всички до сега са ми разказвали,а на мен са ми ужасно скучни и никак не ми се слуша,но всеки път съм принудена едва ли не да слушам.
Вас не ви ли дразни? :lol: И според вас опитват ли се да покажат/докажат нещо с тях...?! :-o

WooDy
02-06-2009, 09:46
Да мислят се за голяма раота вече :-x

Adwokat
02-06-2009, 10:25
И ко толкоз интересно разказват? на мен също са ми разказвали.. как са си губели времето там... и почти винаги нищо не са правили...

x3eme
02-06-2009, 10:28
Той сам трябва да се усети че темата ти е скучна и да я прекрати.Това,че на него му е интересно не значи че на теб също ти е че да ти говори за това 8-)

darla
02-06-2009, 10:32
slu4valo mi se e i naistina mi e bilo dosadno.Ne sum kazvala direktno "mlukni,tova nikak ne me interesuva",za da ne go naranq,no spirah da slu6am i si li4e6e,4e ne sum tam.Sled koeto toi sam se osuznava da spre 8-)

hahavteen
02-06-2009, 11:21
На мен пък ми е интересно.
Смятам че е хубаво момчетата да ходят в казармата :)

LadyRoshawka
02-06-2009, 12:30
Ами, че това си е много нещо .. да си бил в казармата !! 8-) Моят приятел не е бил... още е на 17 .. рано му е :D .. Обаче пак ми е разказвал.Как ходил с дядо му и как са пяли Soldier Of Fortune ... 8-) 8-) Ии не ме дразни.. забавно ми е..

tuzaro
02-06-2009, 13:03
деба аз си мислех че си момче...

hooliganka89
02-06-2009, 13:13
Оф,добре че моето гадже не е ходил в казарма,че и аз много ми мразя тея истории.

Adwokat
02-06-2009, 13:19
На мен пък ми е интересно.
Смятам че е хубаво момчетата да ходят в казармата :)

Как разбра, че е хубаво... да не би случайно да си ходила ? за да знаеш какво Е? :-o

tuzaro
02-06-2009, 13:24
Оф,добре че моето гадже не е ходил в казарма,че и аз много ми мразя тея истории.како няма ли да идваш вече в Пловдив да учиш :oops:

gPa3HuTeJl
02-06-2009, 13:25
Д**а аз си мислех че си момче...

Васко пак си б1ркал, к1дето не трябва...

KimBerLy1912
02-06-2009, 20:26
На мен пък са ми забавни...даже карам татко да ми ги разказва : ))) Колкото до гаджето-ами той е набор 86, и точно като тръгнахме щеше да влиза в казарма...но се измъкна 8)

aka6a_vamp
02-06-2009, 20:30
Мен бащата си ми разказва,неговите са супер весели,шот е големо лайно 8-)

hahavteen
02-06-2009, 20:34
Как разбра, че е хубаво... да не би случайно да си ходила ? за да знаеш какво Е? :-o

Нека го формулирам различно за да разбереш :
"Смятам че е добре за момчетата да ходят в казармата и не искам гаджето ми да се е измъкнало само защото го мързи" :)

mitkom89
02-07-2009, 08:14
Ходи ти в казармата като не те мързи! Радвам се, че я махнаха! Пълна загуба на време!!! А аз историиките са забавни според мен :-P

StayFly
02-07-2009, 13:46
И според вас опитват ли се да покажат/докажат нещо с тях...?! :-o
Да, че имат разхлабени халки и трябва да внимавате, за да не стане някой фал.
П.П. Добре, че се разминах с казармата.

BoCupycake
02-07-2009, 14:09
И според вас опитват ли се да покажат/докажат нещо с тях...?! :-o
Да, че имат разхлабени халки и трябва да внимавате, за да не стане някой фал.
П.П. Добре, че се разминах с казармата.
:shock: :shock: :shock:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Т'ва беше гадно. :?

CucAgMuH
02-07-2009, 14:42
Странно ми е как ги намирате такива които са ходили в казармата... моите познати до набор 82-83 не са ходили... това са 26-27 годишни младежи. Вашите "гаджета" са на по 30? о.О Ако е така, мили тийнеджъри, то ... хм... един от по-малките ви проблеми са казармените разкази.

По лични наблюдения - казармата е нещо забавно. Едно от жилищата ми е на 50 метра от казарма. Виждам радостта на лицата на младите войничета, които се наслаждават на химна в 6 сутринта. Точно малко преди да си легна всъщност, ако се чудите как ги засичам. Също така е неписуем възторга им от физ-зарядката под звуците на кан-кан(за справка - http://vbox7.com/play:12af2674 - за съжаление не мога да ви опиша колко е забавно на живо да видиш над 500 човека да подскачат на тази песен...). Така че вашите "гаджета" явно искат да споделят с вас радостта от изживяното. А дали го правят по забавен начин или се опитват да ви накарат да си направите сепуко от скука - това е друг въпрос(който опира до уменията за разказване).

А замислете се, вие не правите ли същото, но други теми? :) (не питайте за примери, опитайте се да се сетите сами...)

ПП. Не съм ходил в казарма. Не изгарях и от желание да отида. Личното ми мнение е че това е една от най-абсурдните структури и идеи в страната ни - наборната военна служба - неописуемо тъп начин да изхарчиш огромна част от парите на данъкоплатците, като загубиш максимално време в безсмислени действия на част от същите тези хора.