PDA

View Full Version : Колко глупави хора имало...



Lucho
02-06-2009, 12:54
Само вижте:
https://www.vbox7.com/play:d2b80f16

Ето го въпроса:
"Какво повелява традицията,ако кихне едно от децата на бъдни вечер ?"
A) Картоф
B) Лачени обувки
C) Първото агне
D) Каца с петмез

Е ? Виждали ли сте по-глупав човек ?

marry
02-06-2009, 12:59
Добре дошъл в България. :)

Overpowered
02-06-2009, 13:05
Ми аз не знам какво е 'Каца с петмез'...
на този въпрос и аз не бих могла да отговоря..

b0Nb0n
02-06-2009, 13:12
ama vie kvo i se smeete na momi4eto tq 6tqla da u4i pravo kak e mislite vie taq rabota a ? :lol:

Swinkenhoffer
02-06-2009, 13:16
Айде пак се почна с апокалиптичните заключения, че заради един тъпунгер, всички млади са тъпи и необразовани.
Лъчо и пригласящите му да си извадят бананите от ушите и да осъзнаят, че това изобщо не е вярно. Тая е някъв частен и безкрайно трагичен случай. Ако щете, дори във форума има доста интелигенти млади хора.

Неизпростелият автор да си оправи "куулминацията" преди да пуска теми за ретарди...

CtrlAltDel
02-06-2009, 13:19
"Какво повелява традицията, ако кихне едно от децата на бъдни вечер ?"
A) Картоф
B) Лачени обувки
C) Първото агне
D) Каца с петмез

Пф, не я знам тая традиция.. но пък знам какво е петмез. Зле ли съм или не съм?

Lucho
02-06-2009, 13:20
Айде пак се почна с апокалиптичните заключения, че заради един тъпунгер, всички млади са тъпи и необразовани.
Лъчо и пригласящите му да си извадят бананите от ушите и да осъзнаят, че това изобщо не е вярно. Тая е някъв частен и безкрайно трагичен случай. Ако щете, дори във форума има доста интелигенти млади хора.

Неизпростелият автор да си оправи "куулминацията" преди да пуска теми за ретарди...
Не е така.И проблема не е че е един човек,проблема е че са много,а не се изявяват и си мислим че е една.Ако е само тя,ок,майната им...проблема е че има много повече,и че проблема е в самата държава,тя като не ме стимулира да уча,аз защо да уча ?

b0Nb0n
02-06-2009, 13:25
gledaite i ei tva https://www.vbox7.com/play:7acae482 s trizna4kite unikalno

LittlePrincess
02-06-2009, 13:29
То и аз не мога да отговоря на този въпрос. Това означава ли, че съм изпростела тъпанарка? 8-)

Swinkenhoffer
02-06-2009, 13:30
Айде пак се почна с апокалиптичните заключения, че заради един тъпунгер, всички млади са тъпи и необразовани.
Лъчо и пригласящите му да си извадят бананите от ушите и да осъзнаят, че това изобщо не е вярно. Тая е някъв частен и безкрайно трагичен случай. Ако щете, дори във форума има доста интелигенти млади хора.

Неизпростелият автор да си оправи "куулминацията" преди да пуска теми за ретарди...
Не е така.И проблема не е че е един човек,проблема е че са много,а не се изявяват и си мислим че е една.Ако е само тя,ок,майната им...проблема е че има много повече,и че проблема е в самата държава,тя като не ме стимулира да уча,аз защо да уча ?
Пак ли държавата ви е виновна? Това е удобно извинение, когато те мързи... ако наистина ти е интересно, ще учиш, независимо от държавата и не знам кво там.
А такива случаи наистина са рядкост. Не знам в каква среда движиш, моята също не претендирам да е супер интелигенция, но такова нещо не съм виждала... не е драмата, която се опитват да изкарат някои хора.
Според мен проблемът на това момиче лежи някъде по-дълбоко от образованието. 8-)

b0Nb0n
02-06-2009, 13:35
spored men tva momi4e e zubar ili kakto az im vikam papagali znae no ne misli

TellMeYourName
02-06-2009, 13:42
То и аз не мога да отговоря на този въпрос. Това означава ли, че съм изпростела тъпанарка? 8-)

Добре дошла в клуба :D

Ти пък сиди там от някакво момиче...ама верно, тая си беше доста зле :D

Имаше преди един дето не знаеше колко страни има зарчето 8-)

Lucho
02-06-2009, 13:44
Айде пак се почна с апокалиптичните заключения, че заради един тъпунгер, всички млади са тъпи и необразовани.
Лъчо и пригласящите му да си извадят бананите от ушите и да осъзнаят, че това изобщо не е вярно. Тая е някъв частен и безкрайно трагичен случай. Ако щете, дори във форума има доста интелигенти млади хора.

Неизпростелият автор да си оправи "куулминацията" преди да пуска теми за ретарди...
Не е така.И проблема не е че е един човек,проблема е че са много,а не се изявяват и си мислим че е една.Ако е само тя,ок,майната им...проблема е че има много повече,и че проблема е в самата държава,тя като не ме стимулира да уча,аз защо да уча ?
Пак ли държавата ви е виновна? Това е удобно извинение, когато те мързи... ако наистина ти е интересно, ще учиш, независимо от държавата и не знам кво там.
А такива случаи наистина са рядкост. Не знам в каква среда движиш, моята също не претендирам да е супер интелигенция, но такова нещо не съм виждала... не е драмата, която се опитват да изкарат някои хора.
Според мен проблемът на това момиче лежи някъде по-дълбоко от образованието. 8-)
======
^^Ей,вие горе,ся като знаете че с тризначките сме градски,да не кажа съкварталци,нарочно ли се опитвате да ми кажете че и цял Благоевград като тях е прост ? 8-)
=======

Държавата е виновна.Ако имаше някакъв ред в шибаните училищни правила,нямаше да е така - аз си правя каквото ми е кеф,пък учителят няма право копче да ми каже освен една забележка да напише.И ? Една забележка,избщо не ме интересува..ама изобщо.И изобщо няма и да помогне.Ако има стимул да се учи - например награди някакви,ддз,или развитие на хобито на ученика каквото и да било от училището...нещата щяха да са по-добре :)

UnaBletoLoVeU
02-06-2009, 13:44
Ми и аз не мога да отговоря. Това не се отнася до това колко си умен, а до това дали си запознат с традициите, а ако живееш в семейство, които се спазват само най-основните ... :)
И не съм нито тъпа, нито ограничена, нито деградирала. Уча в най-елитното училище в Русе (математическата) и имам 6.00 за кой пореден път... :)

А за горният пост-какво е това "Аз си правя квото ми е кеф...учителят е виновен, че не уча и държавата." Ми ти си прави каквото ти е кеф, а учителите и задниците да си съдерат не могат да те научат. Кво? С фуния ли да ти наливат информация, докато се дърпаш и искаш "да си правиш квото ти е кеф"? Не е ли достатъчен стимул това да знаеш?! Пари ли искаш?! Нали има стипендии. Кажи какво искаш? Как да ти развиват хобито? Не си в частно училище...те ако тръгнат на всеки да "развиват хобито..пък и хобито не е свързано с даскало. Не ти е виновна държавата ПОНЕ за това, че не учиш.

ПП. ОМГ!!! Все пак сега гледам клипа и тая е мноооооого простаааааааааааааааааааа ааааа :shock: :lol:

ScionOfStorm
02-06-2009, 13:47
Е, глупава постъпка е ДОСТА (мен повече за чифтокопитните ме разсмя), ама до такива обобщения мащабни чак...

пък и помислете, дори да не знаете - как ще подариш на едно МАЛКО дете КАЦА, ебаси. то да се дави в нея ли :Д?

пък и пости, пости - оп, едно агънце за края на постите <3

Swinkenhoffer
02-06-2009, 14:01
Lucho, насила хубост не става. Давам ти най-прост пример от последните седмици - скъсаха ме на изпита по физика, щото ми е толкова тъпа, че заспивах над учебника. Просто не искам да го науча и това е. :D Къде е вината на държавата в собественото ми съпротивление да запомня нещо? Щото аз не я виждам...
От друга страна е вярно, че в много училища цари хаус. Тук зависи и от учителя. Имала съм такива, при които стоиш със сведена глава и не можеш да обелиш и дума, както и някои, в чиито часове ставахме и се разхождахме без да ни пука.

UnaBletoLoVeU, татуирай си многото шестици и елитното школо на челото, че да научат всички за постиженията ти. :lol:

UnaBletoLoVeU
02-06-2009, 14:02
^Искаам :D

просто дадох пример, че може да си умен и без да знаеш до толкова традициите

Boot
02-06-2009, 14:07
Btw, и аз го гледах това. На този въпрос не мога да отговоря, честно. Обаче фрапиращото всъщност е един от предишните въпроси (т.е. първия) и докато участничката разсъждаваше изказа великата теза, че сумото е спорт в който участва едър нечифтокопитен бозайник, защото сумистите са едри, имат нула копита, което ги прави нечифтокопитни, един вид :lol:

Иначе девойката е от моето поколение и аре нема нужда - аз как познавам доста повече интелигентни от колкото такива като нея.

Water_lili
02-06-2009, 14:43
Държавата е виновна.Ако имаше някакъв ред в шибаните училищни правила,нямаше да е така - аз си правя каквото ми е кеф,пък учителят няма право копче да ми каже освен една забележка да напише.И ? Една забележка,избщо не ме интересува..ама изобщо.И изобщо няма и да помогне.Ако има стимул да се учи - например награди някакви,ддз,или развитие на хобито на ученика каквото и да било от училището...нещата щяха да са по-добре :)

точно защото всички от по- младото поколение мислят като теб стават все по голями олигофрени без капка уважение... Ти да не учиш заради държавата та очакваш ,че тя е длъжда да ти наеме дресьори , които да успокояват глутницата от неконтрилеруеми същества.... не, държавата е длъжнда да ти даде шанс за образование, дали ти ще го вземеш си е лично твой проблем. Нормалните хора учат за себе си и за бъдещето си, не за да им дават награди...

shadow4e
02-06-2009, 15:05
То тази ръсеше бисери при всеки от въпросите. Никой не спомена за разсъжденията й за ЕС. :D


SofiaRegularCunt - конят е нечифтокопитно животно :P

Loshotia
02-06-2009, 15:15
То тази ръсеше бисери при всеки от въпросите. Никой не спомена за разсъжденията й за ЕС. :D


SofiaRegularCunt - конят е нечифтокопитно животно :P

Нямаше логика в съюза за икономическо сътрудничество с границите.

А колкото до поста на Лъчо: човек, жалко, че би учил заради държавата, заради това, че тя те кара. Не може някой вечно да те буда и да те кара да учиш.

Jesus
02-06-2009, 15:24
Съществуват и по-фрапиращи случай :(

Seducti0n
02-06-2009, 15:25
:) В случая е достатъчно да се сети, че само конният спорт е с участието на животно.Останалите не са...

Колкото до въпроса свързан с традицията-И аз не знам отговорът му.

П.С-Момичето е несъобразително и може би до някаква степен притиснително и неуверено /съдя по безсмислените и асоциации/.

Още нещо-стига с тези крайни изводи, направени на базата на отделни случаи. :wink:

XceSS
02-06-2009, 15:41
Значи гледайте сега:
1) Не можеш да поставяш хората по общ знаменател.
2) На тая съм й набор и (не че се хваля) съм много по умен от половината в тоя форум.
3) За тея които казват, че имали успех 6.00, ми ОК имайте си успеха, ама това не е причина, да се смятате за умни...

Lucho
02-06-2009, 15:53
6.00, ми ОК имайте си успеха, ама това не е причина, да се смятате за умни...
Е те затова те уважавам !
Зубърите хич да не се хвалят,щото това 6 за къде им е не знам...една моя учителка по История ми казваше като бях малък: По-добре сега аз да ви пиша 2,отколкото живота да ви пише...и беше права.

Skillett
02-06-2009, 15:59
хахаха тая беше бая зле
специално за въпроса с нечифтокопитните и първия и отговор сумото


в отговор на поста на лучо квото и да кажа вече е написано горе
само ще добавя че ученето е за теб самия
защото не знаеш кое къде може да ти потрябва в живота
а не защото държавата те бута да хоиш на даскало сеш се ?
апфу аман от кретени

Pliok0019
02-06-2009, 16:38
Да, тъпа е, но как по ЕДИН ЧОВЕК в ТЕЛЕВИЗИОННО ПРЕДАВАНЕ можеш да дадеш адекватна оценка за цяло ПОКОЛЕНИЕ...

тцтцттц...

InnchetO
02-06-2009, 16:49
6.00, ми ОК имайте си успеха, ама това не е причина, да се смятате за умни...
Е те затова те уважавам !
Зубърите хич да не се хвалят,щото това 6 за къде им е не знам...една моя учителка по История ми казваше като бях малък: По-добре сега аз да ви пиша 2,отколкото живота да ви пише...и беше права.

Много вярно :smt045

А иначе.. И аз незнаех отговора там с агнето.. ама ско се позамисли човек.. ми то е единственото логично. К'во ще му подаряват лачени обувки ли там какво беше..
Мене ме разсмя и, честно казано, шокира това за НЕчифтокопитното.. то сега.. бива за агнето да незнае, ама т'ва си е направо.. :?




То тази ръсеше бисери при всеки от въпросите. Никой не спомена за разсъжденията й за ЕС. :D


SofiaRegularCunt - конят е нечифтокопитно животно :P

не знам,не споря,но мойта логика е че има 2 предни и 2 задни копита (общо 4),което са си 2 чифта :(

Чифтокопитни се водят хората един вид /добре де не се изразих както трябва ама ме разбрахте/ ;)
А коня щеше да е чифтокопитен ако имаше само една двойка крака. Той има две двойки крака, следователно ДВА чифта, следователно е НЕчифтокопитно.

jghgh
02-06-2009, 16:54
Ми и аз не мога да отговоря.

ОФ, аве вие сериозно ли?

Въпросът е яко елементарен.

Наистина притеснителен брой хора питат "И аз не мога, тъп/а ли съм?"
Ми не си, ама поразсъждавай малко и стигни до извод С...



Иначе, да, тъпо стана вече с тия теми - заради един човек не може да се съди за цяло едно поколение - положението чак толкова зле не е.

UnaBletoLoVeU
02-06-2009, 17:07
6.00, ми ОК имайте си успеха, ама това не е причина, да се смятате за умни...
Е те затова те уважавам !
Зубърите хич да не се хвалят,щото това 6 за къде им е не знам...една моя учителка по История ми казваше като бях малък: По-добре сега аз да ви пиша 2,отколкото живота да ви пише...и беше права.

:lol: :lol: :lol: Вие сте много прости, сериозно. :lol: :lol: :lol:
Ей т'ва като го чуя, че като имаш 6 и си зубар не знам какво ми става. :D Пък и не ми е 6 за никъде, а знанията, които имам!

UnaBletoLoVeU
02-06-2009, 17:11
Чифтокопитни се водят хората един вид /добре де не се изразих както трябва ама ме разбрахте/ ;)
А коня щеше да е чифтокопитен ако имаше само една двойка крака. Той има две двойки крака, следователно ДВА чифта, следователно е НЕчифтокопитно.

Е не.........и това е безкрайно голяма простотия. :D Чифтокопитните са тези, чиито копита са от 2 части, тоест е леко разделено като на прасето, а на кончето е едно голяяямо копито и се води нечифтокопитно.

BabaVihronrav
02-06-2009, 17:16
Ахаха убихте ме, конят е чифтокопитно, защоти си има предни и задни крака :lol: Нечифтокопитни кои тряа да са тогава ? Пилетата 8-) :lol: ?

OtherDimension
02-06-2009, 17:21
Lucho, сеирджийството на глупави хора не те прави теб самия умен
не знам дали ти е ясно
а досега в никакъв случай не си показал по-голям капацитет от този на някое насекомо
ти си едно 14-годишно лапе, което се е взело насериозно

мичка
02-06-2009, 17:32
съдба./

Lucho
02-06-2009, 17:34
Lucho, сеирджийството на глупави хора не те прави теб самия умен
не знам дали ти е ясно
а досега в никакъв случай не си показал по-голям капацитет от този на някое насекомо
ти си едно 14-годишно лапе, което се е взело насериозно
Професоре,не дреме ми за теб,за фамилията ти,за мнението ти,за бабати...ама изобщо не ми дреме ! Мисли си каквото си искаш,не ми дреме,а тук просто искам да коментираме тази простащина...да му се не види,все ще пусна тема,все някой всезнайко ще я осере...

XceSS
02-06-2009, 17:37
6.00, ми ОК имайте си успеха, ама това не е причина, да се смятате за умни...
Е те затова те уважавам !
Зубърите хич да не се хвалят,щото това 6 за къде им е не знам...една моя учителка по История ми казваше като бях малък: По-добре сега аз да ви пиша 2,отколкото живота да ви пише...и беше права.

:lol: :lol: :lol: Вие сте много прости, сериозно. :lol: :lol: :lol:
Ей т'ва като го чуя, че като имаш 6 и си зубар не знам какво ми става. :D Пък и не ми е 6 за никъде, а знанията, които имам!

Абе де.ба майка му де.ба, да съм казал че който има 6 е зубар ?
А БЕ?!
Просто мисълта ми беше, че не това е критерия за интелигентност...
Вие тука деа пак обарнахте на "Левски-ЦСКА", "София-провинция", "ДПС-ГЕРБ" и т.н.

Lucho
02-06-2009, 17:44
Виж XceSS,когато ми каже някой че има 6,в мисълта ми веднага изплува следната мисъл: А,и тоя е или зубър или любимец на учителя...и в крайна сметка винаги съм мразил зубърите,по-добре да си ми е 4,но да си е мойто 4,не пресилени 6-ци...малко са хората които могат да ми кажат: "Да,на мен ми е кеф да уча,аз съм в училище за да уча,искам да уча,искам да имам 6,искам да завърша..." жалко,такива хора рядко се срещат...повечето искат "Да имат тъпия" пък каквото ще да става...

UnaBletoLoVeU
02-06-2009, 17:54
^Кат' си прост се радвай на 4-ките ве, пфуууууууу. Значи явно за повече не знаеш. Гледай си там жалкия животец и си чакай стимул от държавата, радвай си се на 4ките в техникума и си глей' сеира после. :)

Да, в училище съм, за да уча, не искам 6, а искам да знам и като знам имам 6 и ДА, ИСКАМ ДА ЗАВЪРША, много ясно.

YouCantStopMe
02-06-2009, 17:57
На този въпрос знаех отговора.Просто по случаиност една седмица преди предаването го чух това нещо.
Иначе момичето се запъна и на първите въпроси.
Просо не е за тази игра.Има доста по-умни.Все пак е само на 18 има още какво да научи.

ThinkingOfYou
02-06-2009, 18:21
Най-много се учудих на разсъжденията на участничката по първия въпрос.Знам,че понякога напрежението си казва думата,ама чак толкова... :shock: :lol: :?

machoka
02-08-2009, 01:39
: moderated :

carinaNebula
02-08-2009, 05:47
Ми и аз не мога да отговоря. Това не се отнася до това колко си умен, а до това дали си запознат с традициите, а ако живееш в семейство, които се спазват само най-основните ... :)
И не съм нито тъпа, нито ограничена, нито деградирала. Уча в най-елитното училище в Русе (математическата) и имам 6.00 за кой пореден път... :)

А за горният пост-какво е това "Аз си правя квото ми е кеф...учителят е виновен, че не уча и държавата." Ми ти си прави каквото ти е кеф, а учителите и задниците да си съдерат не могат да те научат. Кво? С фуния ли да ти наливат информация, докато се дърпаш и искаш "да си правиш квото ти е кеф"? Не е ли достатъчен стимул това да знаеш?! Пари ли искаш?! Нали има стипендии. Кажи какво искаш? Как да ти развиват хобито? Не си в частно училище...те ако тръгнат на всеки да "развиват хобито..пък и хобито не е свързано с даскало. Не ти е виновна държавата ПОНЕ за това, че не учиш.

ПП. ОМГ!!! Все пак сега гледам клипа и тая е мноооооого простаааааааааааааааааааа ааааа :shock: :lol:
охооо,математическата ако е най-елитното да взема си тегля ножа,смях в залата..

че то и аз не знаех,ама пък то да кихаш не е хубаво тъй че за кво му е сладко.. 8-) абе не знам..

InnchetO
02-08-2009, 09:12
Чифтокопитни се водят хората един вид /добре де не се изразих както трябва ама ме разбрахте/ ;)
А коня щеше да е чифтокопитен ако имаше само една двойка крака. Той има две двойки крака, следователно ДВА чифта, следователно е НЕчифтокопитно.

Е не.........и това е безкрайно голяма простотия. :D Чифтокопитните са тези, чиито копита са от 2 части, тоест е леко разделено като на прасето, а на кончето е едно голяяямо копито и се води нечифтокопитно.

Ми на мене така ми го казаха :lol: че били нечифтокопитни 'щото имали повече от 1 чифт :lol:

hardball
02-08-2009, 10:01
Петмез знам какво е , ама на бъдни вечер като кихна ми казват "наздраве" и т'фа беше. 0.о