PDA

View Full Version : Още една любовна мъка..



alone83
02-06-2009, 13:50
Значи историята е такава.. Знам го от почти три години вече, но преди два-три дни дори не го забелязвах и здрасти не си казвахме. Но преди три дни излизах с една приятелка и го видяхме и той тръгна с нас да се шматкаме ии тогава забелязах.. Колко хубава усмивка има, колко общи неща имаме, еднакви мнения и така. Виждах го, че ме гледа доста често, но се стараех да не го поглеждам право в очите, въпреки че нито един път не успях. :D Много съм зле... И някакво се усмихва докато ме гледа и аз го поглеждам, той още повече се усмихва и аз не мога да си сдържа усмивката и лепвам една двадесет и два карата усмивка до ушите. 8-) И някакво такова.. Взима ми телефона и гледа всичко.. Снимки, картинки, музика най-вече слуша, прочете ми всички смс-и! А аз на изключително малко хора давам да ги четат.. И постоянно като ме види: "Ооо, Нано, кво става?" и някакъв такъв ми се усмихва, толкова хубава усмивка има, и аз се ухилвам и отговарям тъпичко: "Ми нищо..". И по някое време ме завличат дреги приятели да ходим на някъде и аз тръгвам обаче той вика:
Той - Нано..
Аз - Кажи.
Той - Имаш ли да ми дадеш една цигара?
Аз - Охх, Божее..
Той - Моля те!
Аз - Взимай! Хайде де..
Той посяга да взима от кутията и ми се усмихва, аз сащо се усмихвам и..
Той - Аре две, да имам и за после?
Аз - Ох, хайде, взимай, взимай..
Той - Сигурна ли си?
Аз - Взимааай!
И тръгвам с другите.. И една приятелка каза, че съм била имала шанс, защото имаме много общи неща, а когато и споменах, че мисля да се откажа, защото той не ме харесва, о, Боже, тя направо ме изяде с парцалите.. Завика ми: "Не, няма, да не си полудяла, как така ще се откажеш?! Аз няма ДА ТИ ДАМ!!!". И така... Обаче вече почвам да се съмнявам, че ме използва само да му давам цигари и там телефона ми.. От което ми става аадски, ама ааадски тъпо.. И се чудя... Искам някое мнение, как мислите, дали наистина ме използва? А аз направо съм хлътнала.. Много ще съм благодарна да чуя две-три мнения по въпроса!

FucKtheSyStem
02-06-2009, 13:56
Не вярвам да е чак такъв клошар,че да се занимава с тебе само за 2-3 кирливи цигари 8-) Вярно,от момчетата всичко може да се очаква ама..според мен те харесва.Не се отказвай!! :grin:

mynichka
02-06-2009, 14:31
Не бързай да се отказваш

LadyRoshawka
02-06-2009, 14:50
Смело Напред!!! ;)

BaiToq
02-06-2009, 15:11
:-o

Hilary_
02-06-2009, 15:20
Не знаех че вече от разглеждане на телефона и искане на цигари някой те харесва... :? Вместо да се надяваш да ти вземе още една цигара напеави нещо по различно... искай му скайп ... излизайте п очесто ... опознай го... :?

m3ch3ncee
02-06-2009, 15:28
Бъди директна.Какво ще кажеш направо в очите да му кажеш например: "Ей,супер човек си,харесваш ми!" Така и ти,и той ще сте очаровани. :) По реакцията му ще си направиш извода дали те харесва или не.Според мен не си му безразлична,но пробвай тоя номер ;)

alone83
02-06-2009, 18:33
Ами не само ми иска цигари.. Hilary_.. Постоянно някакъв ме гледа усмихнат, като се обърна да го погледна някакъв още повече ми се усмихва.. И аз естествено не се сдържам и се ухилвам. 8-) Не знам и аз.. ТОЛКОВА съм объркана! Направо ми иде да се гръмна вече. :D :lol: 8-) А днес едно момче, гаджето на една приятелка, и седим на една беседка и тя пък онази взе, че изръси пред него, че харесвам този и той някакъв вика, че той не е зле, добре е момчето. И аз му обясних, когато мислех да се откажа как ми се беше развикала най-добрата ми приятелка и той някакъв ми вика от опит не се умира, пробвай, не се отказвай. И съм някаква доволна, че го каза. :P Де да знам и аз вече.. 8-) Но ме мъчи това.. Ако ме използва само за тия ш****ни цигари.. Мерси много за мненията! :P :-P :)

Hilary_
02-06-2009, 18:38
Ама какво се чудиш... кажи му... бъди директна... няма да загубиш!!! :wink:

alone83
02-06-2009, 18:47
Ами чудя се.. Срамежлива съм. Накрая се отпускам де и каквото си наумя го правя. Ама той е от моето училище и ако някъв не ме харесва цялото училище ще разбере и няма да мога носа да си покажа, защото ще ми се хилят. Леле, наистина съм зле, нали? :lol: Не мога да му кажа, че го харесвам.. Просто веднъж казах на едно момче и не стига, че ме излъга, че си имал някаква приятелка, която била обаче хипер грозна и той повръщал след като я целувал, ами и в лицето ми се изсмя.. :( :? И от тогава малко трудно мога да кажа на някой, че го харесвам като повече от приятел.. Тъпо е, но такава е истината и тогава разбрах на момчетата колко им е трудно.. :? Но пък няма смисъл заради една случка така да се сдухвам.. И все пак е трудно.

cherry_lady
02-06-2009, 20:41
най-добре е да му кажеш какво изпитваш към него ;) .. къв е смисала да се стискаш !? :D .. а и може би вече му е ясно че имаш нещо към нег0 с тазии чаровна усмивка :) .. Успехии

nicolepcd
02-06-2009, 20:47
Ооо, тия усмивкииии :-) 8-) Голяма работа са си :D

nVm
02-06-2009, 20:52
Не бързай да се отказваш

:)

Jesus
02-06-2009, 21:50
Don't give up, keep trying :)

nymphadora
02-07-2009, 05:54
щом вече и цигари си искате :D

MaLkaTa_LaDy
02-07-2009, 06:03
Ми аз съм на мнение пък, че не трябва да му го казваш директно. Малко намеци, ала бала... Ако се окаже, че не те харесва, винаги можеш да кажеш, че не го харесваш, ами е било ей така просто малка зарибявка. Бъзик просто... Но в никакъв случай не се отказвай. Някой път излезте само двамата като приятели и тогава виж какво ще се случи.