PDA

View Full Version : Шампоан на Авон! (моля ви вижте)



sladurana_be
02-06-2009, 14:40
Преди седмица си поръчах Шампоан на Авон от серията Naturals понеже съм много доволна от тази серия (спрея за тяло и душ гела).Така реших да си поръчам и овлажняващия шампоан с банан и съм страшно доволна,но има един проблем моята коса е мазна а шампоана овлажняващ!Той е за суха коса нали?

Обаче като се изкипах с него днес е вече 5 ден (аз се старая да се къпя по малко) и чак днес усещам че е мазна.Това е рекорд.

Вие ползвали ли сте го,и какво мислите да ползвам овлажняващ за мазна коса!!!

Sintya
02-06-2009, 14:49
Ами то зависи от самата коса... аз по принцип съм доволна от ейвън, всичко е окей, обаче шампоаните не ползвам и не знам как са... иначе поздравления щом ти действа добре на косата...

mysterious93
02-06-2009, 14:54
м от Ейвън имам само един шампоан и го взех само заради хубавия аромат :D иначе тя моята коса по принцип си е суха и имах 4увството че шампоана я изсушава още повече...ей такова http://avonshop.co.uk/shop/assets/images/prod/PROD_1047727.jpg само че с банан и кокос както вече казах :D

_crazy_baby_
02-06-2009, 14:59
Не съм го ползвала, но явно на теб ти деиства добре

pifiella
02-06-2009, 15:22
Почти всички шампоани на Ейвън съм ползвала(мама е дистрибутор)и съм много доволна,особено има един с лилава капачка за обем.Страхотен е! :)

Dian4ety
02-06-2009, 16:14
Почти всички шампоани на Ейвън съм ползвала(мама е дистрибутор)и съм много доволна,особено има един с лилава капачка за обем.Страхотен е! :)

Как му е името на него??


По темата: Шампоана на банан мирише мноого яко (имам спрейче за тяло и боди лосион), но не съм го пробвала..сега ще си го поръчам. Неска гледах каталог Номер 3 и мисля, че имаше някъква промоция за спрея шампоана и душ гела с банан за 10,70 (изгодно е)

darla
02-06-2009, 16:34
6tom si dovolna ot rezultata,za6to pita6 nie kakvo mislim?tova si e tvoqta kosa i tvoq dobur rezultat :-o

indecent
02-06-2009, 16:37
хахаха авон :lol:

summergir1
02-06-2009, 16:41
Преди седмица си поръчах Шампоан на Авон от серията Naturals понеже съм много доволна от тази серия (спрея за тяло и душ гела).Така реших да си поръчам и овлажняващия шампоан с банан и съм страшно доволна,но има един проблем моята коса е мазна а шампоана овлажняващ!Той е за суха коса нали?

Обаче като се изкипах с него днес е вече 5 ден (аз се старая да се къпя по малко) и чак днес усещам че е мазна.Това е рекорд.

Вие ползвали ли сте го,и какво мислите да ползвам овлажняващ за мазна коса!!!
5 дена не си се къпала :-o :-o :-o :-o
не си ли се замисляла , че може да е мазна, защото не е къпана :shock:

SUSSIE
02-06-2009, 16:42
Попринцип на мазна коса като слагаш шампоан за суха тя става още по-мазна , защото овлажнява допълнително , а една приятелка си беше взела от там и имаше ебати пърхота ама щом на тебе ти е добре :)

gabi_94
02-06-2009, 18:11
оо аз повече шампоан на ейвън никога няма да си взема :? купих си преди известно време един зелен за мазна коса, миришеше страхотно, ама такъв жесток пърхот ми донесе, добре че беше хед енд шоулдърс да ми го махне :D

111111111
02-07-2009, 12:30
Аз на Avon продуктите принципно не ги харесвам, споредд мен са просто боклуци ... Вземи си някакъв хубав мек шампоан :)

pifiella
02-07-2009, 12:34
Почти всички шампоани на Ейвън съм ползвала(мама е дистрибутор)и съм много доволна,особено има един с лилава капачка за обем.Страхотен е! :)

Как му е името на него??


По темата: Шампоана на банан мирише мноого яко (имам спрейче за тяло и боди лосион), но не съм го пробвала..сега ще си го поръчам. Неска гледах каталог Номер 3 и мисля, че имаше някъква промоция за спрея шампоана и душ гела с банан за 10,70 (изгодно е)
Adventure Tecniques-за повече обем с лилава капачка...попринцип е в края на каталога,на новия е на 142-3,50лв.

desiis
02-07-2009, 14:33
gabi_94 Пуснато на: Пет Фев 06, 2009 10:11 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

оо аз повече шампоан на ейвън никога няма да си взема купих си преди известно време един зелен за мазна коса, миришеше страхотно, ама такъв жесток пърхот ми донесе, добре че беше хед енд шоулдърс да ми го махне


I az si vzeh na naturals edin shampoan i si izmih kosata samo 2 pyti s nego.I na men mi donese super mn pyrut i vypreki,4e e za mazna kosa moqta se omaznqvashe za 2 dni!!!! I sega i az se opitvam da si opravq kosata s head and shoulders i ve4e 2 sedmici se miq s nego dano da mi se opravi.Ina4e kato cqlo dr produkti na avon sa dobri i gi polzvam,no shampoanite sa ujasni-nai-ve4e na naturals

ChOcOlaTEsTar
02-07-2009, 15:46
Аз също си го бях поръчала заради аромата нооо след 5-тото измиване косата ми започна да се омазнява по бързо и га спрях. :(

sladurana_be
02-07-2009, 15:50
Почти всички шампоани на Ейвън съм ползвала(мама е дистрибутор)и съм много доволна,особено има един с лилава капачка за обем.Страхотен е! :)
Има ли ефект (обем) ???
Аз също съм дистрибутор и мисля да си го купя като свърши този!

pifiella
02-07-2009, 16:11
Ами има разлика в обема,но за подобър ефект си всеми и балсама за обем!

Dian4ety
02-07-2009, 18:38
pifiella Господ здраве да ти дава ако ми подеейства :-) :-) :-) :-) :-) :-)

roshavka
02-08-2009, 07:55
избери си шампоан за мазна коса,въпреки че мазната кожа или коса също могат да имат нужда от хидратиране
мазното и дехидратираното е различно :)