PDA

View Full Version : Ах..морето :)



partychild
02-06-2009, 14:43
Хих..топличко е вече, а и гледам банските от горе 8-) http://www.teenproblem.net/news/s/12417.html :-D и ми се приходи на моренце...мисля, че и вие си мечтаете за по-топло време..лято ..и за да си помечтаем заедно ...въпроса ми е..кой е любимия ви курорт и защо :) Аз досега само в Приморско съм ходила..става ми навик всеки път там да ходя.. познавам го много добре...плажа е хубав..вече и северния плаж оправиха :-D и обичам да минавам през моста :D

iPurple
02-06-2009, 15:14
ooo az sum hodila na akva parka v primorsko :D

b0Nb0n
02-06-2009, 15:33
http://vbox7.com/play:b348304a
uspeh bace kakto kazva edna kuka i prai znaka na syrfistite

Decu
02-06-2009, 19:18
^ Хахахаха, тая песен тъъъкмо си я пяхме с една приятелка.. :lol: :lol:
Иначе и аз нямам търпение да става топлоо... : )))

LINKNOT
02-06-2009, 19:30
Не ща лято.. Искам само пролет и есен!!! :smt089

FockidyFockFock
02-06-2009, 19:34
ПРОЛЕТ! :)

Alcoholocaust
02-06-2009, 19:40
Обикаляла съм цялото черноморие много пъти (продължавам да го правя) и нямам любим курорт. Може би защото живея на морето и ми е все тая.. :?

Лятото е гадно, прекалено горещо е нека бъде пролет!! 8-)

LiveFlower
02-06-2009, 19:48
Мммм днеска времето беше чудесно,направо ми напълни душата отвсякъде...страхотно...
А иначе любимо място "Евксиноград" от както се помня почти винаги там си ходим,найстина прекрасно е и само там се е запазила природа,
около теб няма бетон,няма гигантски сгради навсякъде....ммм :)

LittlePrincess
02-06-2009, 19:51
Морееее. . . . :smt007

Jesus
02-06-2009, 19:52
Само планина :)

Pliok0019
02-06-2009, 19:54
Не ща лято.. Искам само пролет и есен!!! :smt089
Абсолютно подкрепям. Най-много мразя лятото.

b0Nb0n
02-06-2009, 19:57
Обикаляла съм цялото черноморие много пъти (продължавам да го правя) и нямам любим курорт. Може би защото живея на морето и ми е все тая.. :?

Лятото е гадно, прекалено горещо е нека бъде пролет!! 8-)
jivee6 na moreto i iska6 da e prolet ti ured li si kvo 6te prai6 na tva more 6te go gleda6 i v grada pustinq ebati kefa neka da prolet

kPuCkA
02-06-2009, 20:09
Мммм днеска времето беше чудесно,направо ми напълни душата отвсякъде...страхотно...
А иначе любимо място "Евксиноград" от както се помня почти винаги там си ходим,найстина прекрасно е и само там се е запазила природа,
около теб няма бетон,няма гигантски сгради навсякъде....ммм :)То се води по-скоро квартал на Варна, от колкото курорт.
Аз любим курорт нямам, но най-омразен, да- Златни пясъци, работя там вече 4 години и ми е писнало, но много ми харесва Китен.

LiveFlower
02-06-2009, 20:20
Мммм днеска времето беше чудесно,направо ми напълни душата отвсякъде...страхотно...
А иначе любимо място "Евксиноград" от както се помня почти винаги там си ходим,найстина прекрасно е и само там се е запазила природа,
около теб няма бетон,няма гигантски сгради навсякъде....ммм :)То се води по-скоро квартал на Варна, от колкото курорт.
Аз любим курорт нямам, но най-омразен, да- Златни пясъци, работя там вече 4 години и ми е писнало, но много ми харесва Китен.Някъде да съм казала,че е курорт?

kPuCkA
02-06-2009, 20:22
^

...въпроса ми е..кой е любимия ви курорт и защо :)

Jumbie483
02-06-2009, 20:23
ЧЕРНОМОРЕЦ :smt007 :smt007
Това селце направо ме грабна.. Дори не знам какво толкова ме привлича в него. Страхотно е. Там хорицата са супер приятелски настроени и това лято се запознах с няколко наистина прекрасни момчета (аз съм момиче) :smt052
Това лято не исках да си тръгвам. Толкова дълго стоях там и толкова много спомени събрах, че няколко часа се разделяхме с тези хора.. През целият път (почти 8/9 часа) очите ми непрекъснато бяха насълзени.. :-#
Нямам търпение отново да е лято и да заминавам при старите спомени :smt041 ...

LiveFlower
02-06-2009, 20:29
^

...въпроса ми е..кой е любимия ви курорт и защо :) Ако не е курорт-не може да се пише в темата ли ?! пхахахаа....или трябва непременно да е

kPuCkA
02-06-2009, 20:34
^

...въпроса ми е..кой е любимия ви курорт и защо :) Ако не е курорт-не може да се пише в темата ли ?! пхахахаа....или трябва непременно да е"Някъде да съм казала, че не може?!"Какво се правиш на много разбираща, просто те поправих...живея във Варна, явно съм по-запозната с кварталите и курортите.

LiveFlower
02-06-2009, 20:45
Не се правя на много разбиваща,поправката ти беше не основана ;)

s3xy
02-06-2009, 20:49
малее как ми се ходи на моренцее... :-| направо умирам за слънце, море, приятели и СЛАДОЛЕЕЕЕД! 8-) то не че не може и сега да си ям ама тогава е по яко щото се топи и трява по бързо да го изядеш :razz:

Alcoholocaust
02-06-2009, 22:39
Обикаляла съм цялото черноморие много пъти (продължавам да го правя) и нямам любим курорт. Може би защото живея на морето и ми е все тая.. :?

Лятото е гадно, прекалено горещо е нека бъде пролет!! 8-)
jivee6 na moreto i iska6 da e prolet ti ured li si kvo 6te prai6 na tva more 6te go gleda6 i v grada pustinq ebati kefa neka da prolet

На плаж не ходя. Аз ходя на капани.. 8)
И да, пролетта е доста по-свежо, пък и за многото хора из града, ми е все едно дали ще ги има или не. ;)

Seducti0n
02-06-2009, 22:54
:) Плолетта обичам, лятото също, но не и гадните горещини...
Супер яко е април месец-в рамките на 2 седмици имам рожден и имен ден, зелено едно такова, прохладно е вечер, въобще приказка.

InitialD
02-07-2009, 00:10
САМО Гърция на море!!! 8)

hottie
02-07-2009, 06:36
Созопол, защото ходя там и в околността от години. Това си е моя райски кът :)

b0Nb0n
02-07-2009, 06:41
живеем за лятото... дори и да не съм на море,и в София си ми е гот... вечер особено,хладно,приятно,сух ,облечен си леко,настроението е приповдигнато,с готина компания пиете биричка в някой парк и загрявате за мач/парти/некво събиране... всичко е 6.

а не гадната зима,да газиш у снег,да си навлечен с 50 000 дрехи и пак да ти е студено,да се чудиш как да се прибереш по-бързо...

иначе за море - последните години ходя в райското кътче на България - все съм някъде между Св. Влас и Несебър - Слънчев Бряг... рай,кво да кажа повече! 8)
ae tui sveti vlas mnogo mu sa hubavi jenite tam be pyk edna ot moq klas e ot tam i po grozna ne sym vijdal ebasi kasmeta

Boot
02-07-2009, 08:03
ЧЕРНОМОРЕЦ :smt007 :smt007
Това селце направо ме грабна.. Дори не знам какво толкова ме привлича в него. Страхотно е. Там хорицата са супер приятелски настроени и това лято се запознах с няколко наистина прекрасни момчета (аз съм момиче) :smt052
Това лято не исках да си тръгвам. Толкова дълго стоях там и толкова много спомени събрах, че няколко часа се разделяхме с тези хора.. През целият път (почти 8/9 часа) очите ми непрекъснато бяха насълзени.. :-#
Нямам търпение отново да е лято и да заминавам при старите спомени :smt041 ...
Мда, в Черноморец е яко, защото е супер спокойно градчето, а Созопол е много близко. Има един по-отдалечени плажове там, които са супер яки. Обичам там :)