PDA

View Full Version : Искам да го зарадвам..



LadyRoshawka
02-06-2009, 16:03
Здравейте !!
Със приятелят ми сме заедно вече почти 9 месеца.Не мога да кажа, че той е всичко за мен, но определено значи много и не си представям живота без него.Обичам го по много причини.Той просто ме намери и с това ми помогна аз да намеря себе си.И осъзнах, че той е човекът за мен.Лягам с мисълта за него.Събуждам се със усмивка, защото знам, че някъде има поне едно сърчице което тупка само за мен.Доказал ми е милион пъти, че ме обича.Винаги имаме тема за разговор.За мен, той не е просто поредния, той е последния!Първата ми истинска любов.Първият човек, който мога да кажа, че обичам по такъв райски начин.Първият човек, с който си се представям като порастна.Искам той да бъде бащата на децата ми.Искам да виждам прелестната му усмивка и влюбеният му поглед цял живот!!!
И сега, когато сме вече достатъчно време заедно за да знам, че е специален, искам да го зарадвам по някакъв начин.Нещо, което той ще помни.Посъветвайте ме какво да направя?!!

ПП: За секс не може да се говори!! 8-)

BaiToq
02-06-2009, 16:09
.Искам той да бъде бащата на децата ми.Искам да виждам прелестната му усмивка и влюбеният му поглед цял живот!!!

ПП: За секс не може да се говори!! 8-)
:-o

jeni92_abc
02-06-2009, 16:16
.Искам той да бъде бащата на децата ми.Искам да виждам прелестната му усмивка и влюбеният му поглед цял живот!!!

ПП: За секс не може да се говори!! 8-)

:razz:

myNameIsImmortal
02-06-2009, 16:19
.Искам той да бъде бащата на децата ми.Искам да виждам прелестната му усмивка и влюбеният му поглед цял живот!!!

ПП: За секс не може да се говори!! 8-)


Направи му свирка ;) Тва не е секс, така че става

А сега наистина по темата:
Ми не го познавам за да ти дам съвет какво да направиш - ти го познаваш, снего си 9 месеца, ти трябва да знаеш кое ще е най-добре. :)

Hilary_
02-06-2009, 16:23
Ами какво значи "да ме запомни..." като че ли ще се разделяте... :? Един човек те запомня не като правиш мили очи пред него а със самата себе си... :wink: Не е нужно да правиш нещо за да те запомни някой... :wink: Иначе ако искаш просто нещо трогателно и романтично да направиш ... най спокойно можеш да седнеш и да помислиш какво най би му харесало.... :wink: Само не разбрах... обичаш го безкрайно много а не искаш да му се отдадеш така да се каже... защо...?! :-o

YouCantStopMe
02-06-2009, 16:32
Да прекараш целия си живот с него??! :-o
НЕ.. не мисля! :)
Разбира се,че сега няма да ме разбереш,но няма да разгъвам локуми и да ти обеснявам.

Доколкото изненадата..
хм.. Мисля,че ако си впрегнеш мозъка може и да се сетиш за нещо наистина изненаджащо.Освен това има хиляди теми по такива поводи. :x

m3ch3ncee
02-06-2009, 16:49
Не е ли най-хубавото,което можеш да му дадеш,любовта ти?Ти,естествено,си му доказала много пъти,че го обичаш,както и той теб.Та споделената и чиста искрена любов е най-хубавия подарък! ;)
Знам,че човек винаги иска да направи нещо хубаво за любимия,но другите не може да ти казжат какво ще е то.Единствено Ти можеш да измислиш как да го зарадваш,защото Ти си тази,която го обича и познава.Успех! :)

LadyRoshawka
02-06-2009, 17:01
Само не разбрах... обичаш го безкрайно много а не искаш да му се отдадеш така да се каже... защо...?! :-o

ЗАЩОТО СЪМ НА 14 ПО ДЯВОЛИТЕ!!!! :x

YouCantStopMe
02-06-2009, 17:38
Само не разбрах... обичаш го безкрайно много а не искаш да му се отдадеш така да се каже... защо...?! :-o

ЗАЩОТО СЪМ НА 14 ПО ДЯВОЛИТЕ!!!! :x

на 14 и искаш да имаш деца от него и да прекараш целия си живот с него така ли??? :razz:
ЖЕСТОКО СИ СЕ ВКАРАЛА ВЪВ ФИЛМА.

nefchi_bs
02-06-2009, 18:52
Само не разбрах... обичаш го безкрайно много а не искаш да му се отдадеш така да се каже... защо...?! :-o

ЗАЩОТО СЪМ НА 14 ПО ДЯВОЛИТЕ!!!! :x

И какво като си на 14 ?Нещо не те разбирам..Искаш да имате деца и да прекараш живота си с него,а не искаш да правите секс..

cherry_lady
02-06-2009, 18:56
оххх вее тя иска ама не е готоваа ;) .. да все пак е на 14 ся ли да си губи девствеността !? май е малко рано

Blab
02-06-2009, 18:57
Много сте зле, бе!
Момичето не ще да прави секс на 14, като всички останали пикли!
Леле!
---

Какъв е той кажи поне. Какво харесва, какво не, такива неща.

BaiToq
02-06-2009, 19:32
Много сте зле, бе!
Момичето не ще да прави секс на 14, като всички останали пикли!
Леле!
---

Какъв е той кажи поне. Какво харесва, какво не, такива неща.
Но за сметка на това иска
да бъдат завинаги заедно...
...докато смъртта ги раздели...

Ае бягай оттука,само простотии :-x

53downfall
02-06-2009, 20:53
остави го да те натъпче де :razz: :razz:

LadyRoshawka
02-06-2009, 21:03
Много сте зле, бе!
Момичето не ще да прави секс на 14, като всички останали пикли!
Леле!

Евала!! Един свестен човек със сиво вещество в главата !! :smt003 Уважавам те от тук нататък!!!



Какъв е той кажи поне. Какво харесва, какво не, такива неща.

Това, че е романтик, обича изненадите и нещата, които символизират любовта ни, стига ли?!
Аа бтв, подарявала съм му плюшено сърчице за рождения ден и наша снимка в рамка за Коледа... ей такива сладурски нещица харесва, нещо което, като го погледне, да му напомня за НАС, а не просто за мен. Ии не искам да му правя подарък, а нещо като изненада... :-|

LadyRoshawka
02-06-2009, 21:07
Само не разбрах... обичаш го безкрайно много а не искаш да му се отдадеш така да се каже... защо...?! :-o

ЗАЩОТО СЪМ НА 14 ПО ДЯВОЛИТЕ!!!! :x

на 14 и искаш да имаш деца от него и да прекараш целия си живот с него така ли??? :razz:
ЖЕСТОКО СИ СЕ ВКАРАЛА ВЪВ ФИЛМА.

Проблем имаш ли?! :?

aka6a_vamp
02-06-2009, 21:07
Е и аз кат бех на 5 исках с гаджето ми от детската да се оженим и да му родя деца*тогаа мислех,4е дедо Боже ги пуска през тръба* ама ти си на 14 брат...

kypo
02-06-2009, 21:14
абе тссс, аз съм също голям романтик по душа, ама мисля че си в голяма заблуда - за да кажеш тези думи трябва да си видяла доста от живота...

примерно как ще знаеш че това е мъжа на живота ти, след като нямаш база за сравнение? след като минеш през 4-5 момчета и станеш на 20-25 може и да го кажеш, иначе звучи несериозно - дори и секс не сте правили, ми ако не си пасвате в леглото какво става?

Blab
02-06-2009, 21:18
Само заради местожителството. Само заради него, иначе нямаше. Все едно. Втората звезда е ВДЯСНО!))

Точно в момента не съм цветна и мечтаеща, но може пък да те вдъхнови, нищо не се знае. Наскоро:
детелед.

LadyRoshawka
02-06-2009, 21:31
Ами, виж, kypo, преди него съм била само с 3 момчета. С никой не съм си представяла живота в бъдеще. А без него не мога да си го представя. Затова мисля така...

И не ме упреквайте, аз си го мисля тва, ако нещо се обърка мен ще ме боли, не вас!!! :x Пуснах темата за съвет, а тука полвината заслужавате БАН за спамене!!! :-x

Изключително много благодаря на Blab, която се оказа истински съпричастна и може би за пръв път от доста време ми се случва да видя свествн човек в този форум.ЕВАЛАТА!!! ;)

Още идеи си чакам, но моля без излишни мнения, че слабо ме вълнувате!! ;)

nymphadora
02-07-2009, 06:49
сготви му една шкембе чорба с много чесън :)
от това по-голяма изненада няма.

m3ch3ncee
02-07-2009, 07:03
Абе хора,защо нападате момичето?Какво лошо има в това да си представя бъдещето си с него?!Явно и двамата силно се обичат,а това дали са един за друг времето ще го покаже.Пък и има много начини да покажеш любовта си и без да правиш секс с дадения човек! :-x Това че много го обича трябва ли да е причина и да спи с него?Много сте странни... :shock: Btw прави това,което сметнеш за добре и не се ядосвай от коментари,написани от хора,които не знаят нищо за живота ти.То не че аз знам ама горе-долу предполагам :D ;)

LadyRoshawka
02-07-2009, 08:24
Много сте странни... :shock:

Jesus
02-07-2009, 08:36
Значи на скоро гледах нещо от рода на това http://tajonline.tolshop.com/v1/product_images/kpg11_large.jpg само че в стъклена сфера, мисля че се сещаш какво имам предвид, съжелявам че немога се изразя по-ясно :( На мен лично бими харесало ако ми подарят :)

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
02-07-2009, 09:31
-заведи го на пикник на витоша (приготви сандвичи, чай, некви сладки и така...)
-полет с парапланер (в сопот има един клуб скайномадс) струват 60лв (поне така бяха мин година) и има човек с него на крилото дет да го управлява/ жестоко е, ще му остане 100% прекрасен спомен/ сещането е невероятно, незабравимо!
- направи му масаж и нещо за хапване
- направи му нещо от глина
-направи му сладки (меденки/ореховки/кифлички(с шоколад са супер яки)) и му ги сложи в неква яка кутия на патриарха до НДК, дет са пиците има много яки около 6-7 кинта са сърчицата или в арт бокс също има много яки по 4-5 лева по тварди и по яки са.
- има едни яки книжки малки с мисли те са жестоки може да му вземеш към сладките примерно ае мацка със здраве и не ги слушай тея тъпаци и аз ще се женя за моя 8-) 8) :smt054 :smt006 :evil: :twisted:

Hilary_
02-07-2009, 09:38
Само не разбрах... обичаш го безкрайно много а не искаш да му се отдадеш така да се каже... защо...?! :-o

ЗАЩОТО СЪМ НА 14 ПО ДЯВОЛИТЕ!!!! :x
.. Добре де... не се нерви по спокойничко... просто попитах... :grin:
Иначе пак оставам на същото мнение... ти си познаваш най-добре и знаеш какво ще му хареса... :wink: Аз лично залагам на нестандартното... и символичните подаръци... :wink:

Klorian
02-07-2009, 09:51
Айди и още един безцветен разум да се включи в съветието ...
Та значи ако мн обича да пий кафе...направо му чашка с ваши снимки по нея и например ОБИЧАМ ТЕ като надпис....тва е яко......Хмм...



П.П:. Наистина си още малка да казваш, че това е човекът, с който искаш да прекараш живота си...;прави са юзерите преди мен, че трябва и в секса да си паснете иначе може да имаш идеална връзка от страни, а в леглото да не ви върви ...и всичко да се изгуби....
good luck :)

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
02-07-2009, 10:28
абе малка немалка..... аре стига сте се излагали девой4ето ви пита нещо вие кво и обяснявате??? :-o

miss_ludataa
02-07-2009, 10:44
Aбе вие сте откачени :-x :-x Ммомичето е на 14..що не прави секс?! след 2 дена ,ако същото момиче пише тема - НА 14 СЪМ И ПРАВИХ СЕКС..ще се почне - Ти си тъпа на 14 си как може да паиш секс..! Момичето е една от малкото , които не са малки недорасли дрисли,а мисли и за последиците,а вие вземете и и кажете да праи секс натая ранна възраст!

Относно темата: подари му един прекрасен ден ,ти и той например в парка!Аз например така се разпускам понякога с мояя :P :P :-)

evelinka1122
02-07-2009, 10:51
Само не разбрах... обичаш го безкрайно много а не искаш да му се отдадеш така да се каже... защо...?! :-o

ЗАЩОТО СЪМ НА 14 ПО ДЯВОЛИТЕ!!!! :x

на 14 и искаш да имаш деца от него и да прекараш целия си живот с него така ли??? :razz:
ЖЕСТОКО СИ СЕ ВКАРАЛА ВЪВ ФИЛМА.
:lol:
и по темата... купи му кола.. :-D нз..

chelsea
02-07-2009, 11:00
много филми гледаш.
няма нищо лошо да си мечтаеш, нито пък да се харесвате с твоя льольо, ама от такива категорични коментари свят ми се завива :D живота няма нищо общо с приказката за пепеляшка ,нали знаеш. и аз така си мислех на 14 и силно вярвах в това, уви сега ми излиза през носа.
за изненадата -сготви му нещо.

111111111
02-07-2009, 12:47
Ауууу направи му торта,ако обича сладко и му я украси според мен ще оцени жеста, че си направила нещо специално за него с толкова старание :grin:

LadyRoshawka
02-07-2009, 13:09
много филми гледаш.
няма нищо лошо да си мечтаеш, нито пък да се харесвате с твоя льольо, ама от такива категорични коментари свят ми се завива :D живота няма нищо общо с приказката за пепеляшка ,нали знаеш. и аз така си мислех на 14 и силно вярвах в това, уви сега ми излиза през носа.
за изненадата -сготви му нещо.

На теб не ти се е получило и сега на всички ли трябва да разбиваш мечтите бе?! :x Аз кво съм ти виновна, че някое фешън плейбойче се е гаврило с теб ?! :x Или пиши по темата или хои се скрий!! :x
НИТО МЕ ПОЗНАВАТЕ НИТО НИЩО... и пак ми се праите на всезнаещи!! :? :x
Благодаря на всички за полезните мнения ;) ...

angelcheeee_93
02-07-2009, 13:36
тука нещо не се връзва... :-o

Не можела си да кажеш,че е всичко за теб,а иначе искаш с него да бъдеш цял живот,искаш да гледаш как ти се усмихва всеки ден,искаш дори деца от него. :? :-o Няма логика.

nicolesch
02-07-2009, 14:47
Чесно казано и аз те разбирам !
Евала, че си 9 месеца с него и не си му пуснала .. :-) (кефат ме такива момичета в днешно време дето уважават себе си :-) )

Нормално е малко хора да те разбибират и да ти се смеят .. и да пускат малоУМНИ постове .. в който не помагат само ти прават тъпо...ае престанете моля ви ... вече станахтее супер смешни .. в кофата си праите блям блум моабети ..

Иначе .. сега по темата си .. в некои фото студия прават пъзел с твоя снимка примерно .. или некакви колажи .. та с вас двамата некъв пъзел направи примерно и одоло да пише нещ0 оригинално .. :-)


Успеех и дано винаги да си толк0 щастлива с негоо .. !
И знаи, че за всичко си има време .. никога не можеш да изпревариш времето .. а успееш ли .. нема да е интересно нататък :}

chelsea
02-07-2009, 15:19
много филми гледаш.
няма нищо лошо да си мечтаеш, нито пък да се харесвате с твоя льольо, ама от такива категорични коментари свят ми се завива :D живота няма нищо общо с приказката за пепеляшка ,нали знаеш. и аз така си мислех на 14 и силно вярвах в това, уви сега ми излиза през носа.
за изненадата -сготви му нещо.

На теб не ти се е получило и сега на всички ли трябва да разбиваш мечтите бе?! :x Аз кво съм ти виновна, че някое фешън плейбойче се е гаврило с теб ?! :x Или пиши по темата или хои се скрий!! :x
НИТО МЕ ПОЗНАВАТЕ НИТО НИЩО... и пак ми се праите на всезнаещи!! :? :x
Благодаря на всички за полезните мнения ;) ...

по-кротко бе, малката :D не е хубаво на твойта възраст да храниш така. просто ти казвам да не летиш в облаците прекалено много, дет се вика, а и също така съм ти отговорила и на въпроса, затова горното ти неадекватно мнение ще го приема като изблик на емоции или просто ще си помисля, че си се объркала нещо. :D
гуд лък

LadyRoshawka
02-07-2009, 17:05
тука нещо не се връзва... :-o

Не можела си да кажеш,че е всичко за теб,а иначе искаш с него да бъдеш цял живот,искаш да гледаш как ти се усмихва всеки ден,искаш дори деца от него. :? :-o Няма логика.

Ами да, той не е всичко за мен!! Имам си родителите, брат ми, приятелите... той не е ВСИЧКО, но все пак значи много... толко трудно ли беше да се сетиш?! :shock:

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
02-07-2009, 18:29
много филми гледаш.
няма нищо лошо да си мечтаеш, нито пък да се харесвате с твоя льольо, ама от такива категорични коментари свят ми се завива :D живота няма нищо общо с приказката за пепеляшка ,нали знаеш. и аз така си мислех на 14 и силно вярвах в това, уви сега ми излиза през носа.
за изненадата -сготви му нещо.

На теб не ти се е получило и сега на всички ли трябва да разбиваш мечтите бе?! :x Аз кво съм ти виновна, че някое фешън плейбойче се е гаврило с теб ?! :x Или пиши по темата или хои се скрий!! :x
НИТО МЕ ПОЗНАВАТЕ НИТО НИЩО... и пак ми се праите на всезнаещи!! :? :x
Благодаря на всички за полезните мнения ;) ...

по-кротко бе, малката :D не е хубаво на твойта възраст да храниш така. просто ти казвам да не летиш в облаците прекалено много, дет се вика, а и също така съм ти отговорила и на въпроса, затова горното ти неадекватно мнение ще го приема като изблик на емоции или просто ще си помисля, че си се объркала нещо. :D
гуд лък
Taя па?! Ти на колко си 16???? ако си на 18+ и пишеш тук трябва да си много смотана! :Х
а ако си на 16 начи си много тъпа кат я наричаш "малка" и тва че си научила думи като "(не)адекватно" ни най малко не те прави по пораснала :lol: хаха
Комплекси лелее

chelsea
02-07-2009, 20:30
иии как така като съм 18+ и пиша тук и следва да съм смотана, не знам :D явно си имаш някаква собствена логика, дето само ти си я разбираш.
по-пораснала ме прави мнението ми, обаче за някои хора сигурно е трудно да го приемат или разберат,знам ли, и затова се закачат за разни думички, които съм употребила, и се почва с директните обиди. :D елементарно и доста по-лесно, разбира се.

п.п. умственото натоварване НЕ ПРЕЧИ на здравето, дори напротив.

п.п.2 комплексарка съм. и кво? :D

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
02-07-2009, 20:37
иии как така като съм 18+ и пиша тук и следва да съм смотана, не знам :D явно си имаш някаква собствена логика, дето само ти си я разбираш.
по-пораснала ме прави мнението ми, обаче за някои хора сигурно е трудно да го приемат или разберат,знам ли, и затова се закачат за разни думички, които съм употребила, и се почва с директните обиди. :D елементарно и доста по-лесно, разбира се.

п.п. умственото натоварване НЕ ПРЕЧИ на здравето, дори напротив.

п.п.2 комплексарка съм. и кво? :D


е тва е тийн проблем братле обикновенно 18+ не се занимават с такива детски истории и сайтчета.... имам предвид че си доста изостанала ако наистина земаш насериозно сичко т'ва.

LadyRoshawka
02-07-2009, 21:00
иии как така като съм 18+ и пиша тук и следва да съм смотана, не знам :D явно си имаш някаква собствена логика, дето само ти си я разбираш.
по-пораснала ме прави мнението ми, обаче за някои хора сигурно е трудно да го приемат или разберат,знам ли, и затова се закачат за разни думички, които съм употребила, и се почва с директните обиди. :D елементарно и доста по-лесно, разбира се.

п.п. умственото натоварване НЕ ПРЕЧИ на здравето, дори напротив.

п.п.2 комплексарка съм. и кво? :D


е тва е тийн проблем братле обикновенно 18+ не се занимават с такива детски истории и сайтчета.... имам предвид че си доста изостанала ако наистина земаш насериозно сичко т'ва.

:razz:

galu6a
02-08-2009, 07:40
и аз незнам какво да те посаветвам ти го познаваш най-добре излез в града все ще намериш нещо може калнадр с вашяа снимка и чашата не е лоша идея нз.. помисли малко :) КЪСМЕТ!!!

chelsea
02-08-2009, 09:03
е тва е тийн проблем братле обикновенно 18+ не се занимават с такива детски истории и сайтчета.... имам предвид че си доста изостанала ако наистина земаш насериозно сичко т'ва.

трябва да сте благодарни, БРАТЛЕ, когато по-големи хора ви дават съвети.
аз лично никога не бих възразила по-възрастен да ме посъветва нещо, а и да ме критикува също така, стига критиката да е градивна.
трябва да има даже повече хора 20+ по такива места, да вземат да ви напълнят поне колкото е възможно празните главици.:))

а малката вместо да се хили, да вземе да се включи в разговора, и минимум 3 пъти да ми каже, че съм комплексарка, иначе няма да е вървежна тук.:)

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
02-08-2009, 12:09
Еее дано и 40+ да се регнат че те нали много знаят за света да ни наливат мозък до колкото е възможно в кухите глави ](*,) :smt041 ;-)
абе щом те влече пиши, просто е зле. =; ...18+ и още да не си надраснала тея сайтчета......
а и ти го каза ако не те нарече "комплексарка" (каквато между другото си) няма да е вървежна смятай за кво си говорим....


:lol: :lol: :lol:

stranger34
02-08-2009, 17:35
Ъ... мисля, че искаше да му подариш нещо като основа на темата хД

пък аз тва ше коментирам пък! хД

- тениска на любима група или забавна щампа
- сребърна варижка или нещо подобно
- книга
- ако колекционира нещо...
- диск
- ролери/кънки/скейтборд или нещо подбно
- някакво спортна екипировка(каска и тн)
- слънчеви очила
- бутилка уиски/водка/ракия... маркова хД
- направи сама нещо
- дървено човече :-D
- разклатена фанта :-D

chelsea
02-08-2009, 20:52
"комплексарка" (каквато между другото си)

е нали и аз това казах!? иначе май не ми долавяш иронията, което е много тъжно. не съм ги надраснала тея сайтчета, уж все повтарят, че трябва да запазим хумора и детското у себе си. съветвам те да направиш и ти същото.

п.п. детското, не детинското, ако правиш разлика изобщо :lol:

fc
02-09-2009, 11:24
Според мен каквото и да му купиш няма да има ефект като този да му сготвиш:
Пържени картофи, Пържоли, Салата и да му сипеш пиенето. И да му пуснеш телевизора да гледа шампионска лига и да не спираш да го целуваш където ти падне, докато той гледа футбол :) ^^

п.п. Без секс, по-добро не може да бъде.

martito2
09-04-2011, 17:15
Хмм, ти си решаваш дали искаш или не да го направиш с него и кога ;) ... да не ти пука какво пишат тези, които те съветват да го направиш !!!
Отностно изненадата --- може да го зарадваш по много начини, примерно ако не сте се виждали дълго да му пратиш някакъв по-закачлив СМС. Ако се виждате често, не е препоеъчително да му пращаш СМС, защото ще очаква нов, а идеите рано или късно се изчерпват!! .. Друг начин е да му докажеш по някакъв начин, че държиш на него, като му подариш нещо (сърчице {да, малко по-лигаво е, но пък е мило!}, блуза или нещо което знаеш, че ще му хареса) ... в крайна сметка обаче ти си решаваш ;)
П.П. - ДАА, ВИДЯХ, ЧЕ ТЕМАТА Е ОТ 2009, НО СПОРЕД МЕН ДОРИ ТЕМАТА ДА Е ОТ ПРЕДИ 20 ГОДИНИ ВИНАГИ Е ПОЛЕЗНО ДА ВИДИШ ОЩЕ МНЕНИЕ (ВСЕ ПАК НЯКОЙ ТЕМИ ВИНАГИ ЩЕ СА АКТУАЛНИ!!)

LiveToWin
09-04-2011, 17:34
Мисля , че щом си до него това му е достатъчен подарък!

ChaoticCharm
09-04-2011, 17:51
П.П. - ДАА, ВИДЯХ, ЧЕ ТЕМАТА Е ОТ 2009, НО СПОРЕД МЕН ДОРИ ТЕМАТА ДА Е ОТ ПРЕДИ 20 ГОДИНИ ВИНАГИ Е ПОЛЕЗНО ДА ВИДИШ ОЩЕ МНЕНИЕ (ВСЕ ПАК НЯКОЙ ТЕМИ ВИНАГИ ЩЕ СА АКТУАЛНИ!!)

Така е,ама е странно все пак,че я "възстановяваш'. То май всички са се втурнали да правят подаръци и изненади, все едно не могат да си го измислят сами.

На мен ми е интересно дали авторката все още е на мнение, че това е мъжът на живота й, че все още иска деца от него и най-вече дали са още заедно (в което много се съмнявам след като има такива грешни виждания). Жалко,че няма да разбера. Дано поне сега, когато вече не е на 14, да е поумняла и да не е толкова наивна.

sapphire5
09-04-2011, 18:51
Само не разбрах... обичаш го безкрайно много а не искаш да му се отдадеш така да се каже... защо...?! :-o

ЗАЩОТО СЪМ НА 14 ПО ДЯВОЛИТЕ!!!! :x

е и?? :lol: :razz:

Skaarj
09-04-2011, 20:16
.Искам той да бъде бащата на децата ми.Искам да виждам прелестната му усмивка и влюбеният му поглед цял живот!!!

ПП: За секс не може да се говори!! 8-)
:-o
Искаш деца без секс ? ти да не падаш от марс :razz: :razz: :lol: :lol:

annonimnna
09-04-2011, 21:53
Само не разбрах... обичаш го безкрайно много а не искаш да му се отдадеш така да се каже... защо...?! :-o

ЗАЩОТО СЪМ НА 14 ПО ДЯВОЛИТЕ!!!! :x

е и?? :lol: :razz:


Кво е и?? Не подтиквайте момичето да прави неща, които НЕ иска! ;)
Верно е, че е малка за секс. И е добре, че сама го осъзнава, а не е като повечето дрисли в тоя форум :)

По темата: Може да е нещо направено лично от теб... Успех! :-)

Hilary_
09-04-2011, 21:55
Само не разбрах... обичаш го безкрайно много а не искаш да му се отдадеш така да се каже... защо...?! :-o

ЗАЩОТО СЪМ НА 14 ПО ДЯВОЛИТЕ!!!! :x
Тогава за к'ви деца и любови на живота ми говориш бе? :lol: