PDA

View Full Version : Използвана



m3ch3ncee
02-06-2009, 15:22
Значи..Преди време се запознах с едно момче,което има супер характер и направо бях учудена,че още са останали такива момчета.Отначалото бяхме само като приятели-той ми споделяше много за бившата си.Бяха се разделили скоро и беше съсипан.Разказа ми,че са били заедно от 3 години и че много се е раздавал за нея,че много я обича,беше ми показал и безкрайните стихотворения,клипчета и обяснения в любов,които беше правил за нея,за да си я върне.Тя го беше зарязала заради някакъв друг..Наистина бях много учудена защо е постъпила така,след като този моя приятел се отнасяше като кралица с нея..Наистина я обичаше безкрайно.Но един ден той ми предложи да излезем,да се видим.Казах си,че няма нищо лошо.И така започнахме да излизаме,да ме води на любимите си места,не ми откаваше нищо,винаги ме питаше къде искам да ходим,какво да правим..Окуражаваше ме и ме подкрепяше за всичко.Без да осъзная,започнах да го обиквам и много се привързах.Той ми сподели,че не съм му безразлична,че би искал да опитаме да имаме връзка.Аз много мислих по този въпрос,защото бяха минали само 3 месеца откакто беше скъсал с бившата си и знаех,че много е отдаден към нея и че може би още я обича.Иначе в него грешка нямаше.И така след дълги размишления му заявих,че наистина искам да имаме връзка.И така тръгнахме...Беше ми много хубаво с него.Уважаваше ме,води ме у тях,запозна ме и с техните даже.Но тези хубави моменти продължиха кратко време.След това се отчужди.Спря да ми звъни,не ми пишеше в скайп.Разбрах,че нещо става.Точно тогава една вечер ми звънна,и ми обясни,че усеща че не може да ми даде това,което искам.КАза ми,че не бил още готов за връзка,че не можел да си отвори сърцето към мен,че причината била в него.Заяви ми,че може би не е трябвало да иска от мен да имаме връзка и че било грешка,че сме започнали да излизаме.Заплаках..Тогава осъзнах че го обичам.Нищо не казах.Когато излязохме да се видим,се разбрахме да си останем само приятели.Обаче аз не можах да скрия какво чувствам,и му казах след няколко дена,че го обичам.И тогава бях съсипана.Той каза "Съжалявам зайче.Не трябваше да се привързваш толкова към мен.И както казах,причината е в мен,не в теб." Какво можех да кажа..Примирих се.Продължихме да поддържаме връзка,но по-рядко и само като приятели.И една вечер като си пишехме ми каза,че бил осъзнал нещо,което щяло да бъде кофти за мен.Каза ми,че щели да се събират с бившата си..Направо бях смаяна.Как така?Тя го беше зарязала заради друг,беше го захвърлила.Тогава се върнах назад и всичко осъзнах.По всичко си личеше,че още я обичаше.Беше излизал с мен само и само за да я забрави,или за да си я върне.И това беше.. Каза ми "Съжалявам зайче" А аз наистина се влюбих в него..Обикнах го и той наистина се държа добре с мене.Беше ми приятел.Тези 2 месеца бяха едни от най-хубавите ми в живота.Но въпреки това бях използвана...Използвана за заличаване на друга любовна болка.. Последните ми думи към него бяха "Пожелавам ти всичко най-хубаво с нея." Оттеглих се.Оставих го да бъде щастлив.Просто исках да споделя.Благодаря,че го прочетохте :)

Hilary_
02-06-2009, 15:33
... :shock: :cry: Много лошо се е получило... наистина е много ама много кофти... незнам дори какво да ти кажа... трудно е да срещнеш толкова прилики с някой да се влюбиш в него и после да разбереш че просто си била за забравяне... :( Искрено ти съчувствам наистина!!! :( Ами осъзнала си за какво става дума и знаеш че колкото и гадно да звучи всичко си остава в спомените ти... мога да ти кажа да се опиташ да продължиш напред...колкото по бързо го забравиш толкова по добре ще бъде за теб... избягвай го... иначе само ще се измъчваш допълнително... :( :( Успех ти желая мила!!! :smt003

rusova
02-06-2009, 15:36
dobra istoriq :)

balon4eee
02-06-2009, 15:37
Emi lubov ... stavat takiva ne6ta . :(

m3ch3ncee
02-06-2009, 15:54
... :shock: :cry: Много лошо се е получило... наистина е много ама много кофти... незнам дори какво да ти кажа... трудно е да срещнеш толкова прилики с някой да се влюбиш в него и после да разбереш че просто си била за забравяне... :( Искрено ти съчувствам наистина!!! :( Ами осъзнала си за какво става дума и знаеш че колкото и гадно да звучи всичко си остава в спомените ти... мога да ти кажа да се опиташ да продължиш напред...колкото по бързо го забравиш толкова по добре ще бъде за теб... избягвай го... иначе само ще се измъчваш допълнително... :( :( Успех ти желая мила!!! :smt003

Да,сега всичко е в спомените ми.И не съжалявам че го срещнах,съжалявам че не съм момичето,което той обича безкрайно.Но времето лекува. Благодаря ти!

ninjadorf
02-06-2009, 16:42
не се чувствай.. използвана.. а така все едно че си му помогнала.. лошото е.. че си се влюбила.. той губи.. : )

Bellatrix
02-06-2009, 17:17
Спокойно. Случват се такива работи... Наистина тази постъпка е отвратителна. Освен това имам съвет: Когато те отново се разделят (Виж,сигурно сама се сещаш, че ще е скоро. Тя очебийно не го обича, щом го е заменила с някой и е просто въпрос на време да скъсат пак) не тръгвай отново с него. остави го в миналото. Ще видиш, че той ще съжелява накрая повече и от теб.

nicolepcd
02-06-2009, 17:25
Кофти работа. :( Ама поне си разбрала какво е да обичаш :)

YouCantStopMe
02-06-2009, 17:33
Кофти работа. :( Ама поне си разбрала какво е да обичаш :)

така е :(

Bellatrix
02-06-2009, 17:40
Кофти работа. :( Ама поне си разбрала какво е да обичаш :)
Е, да и това е плюс, макар че жалко, че по този начин си разбрала.

heroine
02-06-2009, 19:27
Кофти работа. :( Ама поне си разбрала какво е да обичаш :)

така е :(

KpucuTo0o92
02-06-2009, 19:56
:cry: Много гадно е постъпил,до някъде разбирам как се чувтваш,но за съжаление няма какво друго да направиш освен да се примириш с факта че той не те обича(или поне в момента не го усъзнава) :? Просто нз кво да ти кажа,бъди силна

kobrichka
02-06-2009, 20:12
:cry: Тъжно... но това е живота. Помни,че за да видиш красотата на дъгата трябва да мине дъждът. Много малко хора имат шанса да кажат,че са обичали истински... и то толкова красиво колкото го описваш... Ще доиде и твоят ред някои да те обича по този начин. Успех !

cinderella_gugutka
02-06-2009, 20:19
еми според мен не можеш да го виниш защото аз съм била в абсолютно същото положение...според мен просто е знаел 4е трябва да остави бившата и да продължи напред и се е опитал да го направи това като тръгне с теб...но раните в сърцето много трудно заздравяват(ако изобщо заздравяват някога) и не е успял да бъде достатъ4но силен просто...полу4ило се е кофти за теб,но съм сигурна 4е и на него не му е било много леко.сега трябва да загърбиш миналото ,да се опиташ да продължиш напред и да се влюбиш отново.когато вси4ко свърши,трябва да се радваш 4е ти се е слу4ило нещо.успех :-)

LadyRoshawka
02-06-2009, 20:22
Много кофти. :-# Наистина трогателна история с ясен и лош край, но какво да се прави... такъв е живота.Гледай на пред с видоко вдигната глава!! ;)

angelcheeee_93
02-06-2009, 20:26
Гадна мъжка постъпка :x
Но остави ги да се оправят.
Заслужаваш по-добър от този,който да те обича истински.

m3ch3ncee
02-07-2009, 05:53
Благодаря на всички!

nymphadora
02-07-2009, 06:05
тъпа шишарка е тоя..

hooliganka89
02-07-2009, 07:59
Не си попаднала на човека.
Няма нищо,ще дойде и по-добър.

111111111
02-07-2009, 10:35
Наистина е много тъжно, това което се е получило :( :( :( Но нали знаеш, колкото и да е трудно да се повярва, но времето лекува...