PDA

View Full Version : Амфети-прекаляване



XceSS
02-06-2009, 16:30
Абе деба кво става като прекалиш с амфети...? :-o

Jesus
02-06-2009, 16:33
Предполагам R.I.P :?

b0Nb0n
02-06-2009, 16:35
zavisi za predozirane ili za svruh doza govori6 ako e svruh doza umira6 ako predozira6 draifa6 i drugi gadni raboti

FockidyFockFock
02-06-2009, 16:35
Ако си начертал строителните планове на "Sin City", може и да умреш.
В крайна сметка, нема страшно. Нали си у амфЕтеатърО и гледаш постановките... Радвай се! :-D

Skillett
02-06-2009, 16:41
тук трябва да се появи Мето и да разкаже 8-)

XceSS
02-06-2009, 16:46
zavisi za predozirane ili za svruh doza govori6 ako e svruh doza umira6 ako predozira6 draifa6 i drugi gadni raboti

Абе деа мислех си на теб да пратя ЛС, щото приказваш от опит, ама значи ситуацията е следната:

Имам 1 грам СТРАШЕН материал за 1 дем(ще ходя на екскурзия)
и за тва ви питам, някой ако е прекалил с амф, да сподели кво е станало...

b0Nb0n
02-06-2009, 17:02
zavisi za predozirane ili za svruh doza govori6 ako e svruh doza umira6 ako predozira6 draifa6 i drugi gadni raboti

Абе деа мислех си на теб да пратя ЛС, щото приказваш от опит, ама значи ситуацията е следната:

Имам 1 грам СТРАШЕН материал за 1 дем(ще ходя на екскурзия)
и за тва ви питам, някой ако е прекалил с амф, да сподели кво е станало...
emi ni6to nqma da ti stane nqma spi6 dosta vreme 6te gleda6 ei taka :shock: i ako iska6 da se izpikae6 i trudno stava ne sa pritesnqvai normalno e moje krainicite ti da stanat sinio lilavi ama tva mai stava kato si na pove4e ot 3 dena abe ob6to vzeto davai smelo

Skillett
02-06-2009, 17:04
няма ли да има халюцинации ?

b0Nb0n
02-06-2009, 17:06
ti pak ot 1 gram zavi si de kolko darji ina4e ot predozirane ima i halcove ama ne se znae dali 6te predozira ot 1 gram malko mi sa vijda na men

Skillett
02-06-2009, 17:07
ем само питам щот нз
просто така са ми казвали
въпреки че не знам точно количеството

b0Nb0n
02-06-2009, 17:09
emi nqma to4no koli4estvo zavisi ot kolko vreme prai6 kolko 4esto oraganizam tva onova se6 se pri seki e razli4no

Skillett
02-06-2009, 17:10
ахам ясно :D

summergir1
02-06-2009, 17:12
emi nqma to4no koli4estvo zavisi ot kolko vreme prai6 kolko 4esto oraganizam tva onova se6 se pri seki e razli4no
колкото и да е различно от 1 гр нищо няма да му стане

hAshoo
02-06-2009, 17:42
dz ot teq amfeti si mn izpadnal s edno aver4e se razhojdame po ulicata po edno vreme horata po4naha da go gledat gledam go toi s otvorena usta..shvana li?s otvorena usta bez da znae :?

Pliok0019
02-06-2009, 17:52
Като прекалиш...може да драйфаш, ставаш по-раздразнителен, по-силен, няма да ти се спи ден и повече...Естествено от погледа ти ще се издава, че си надрусан.

Ама щом говорим за грам...няма да предрусаш, спокойно ;)

мичка
02-06-2009, 18:27
нищо, само малка дупчица в мозъка

XceSS
02-06-2009, 18:42
нищо, само малка дупчица в мозъка


Айде пак се почнаха коментари от рода на "Ти си наркоман", "Нищо нема да ти стане, само ще колабираш" и т.н.


Както и да е.
Ако се абстрахирам от коментара на МИЧКА....
Значи вземал съм 6-7 пъти амф ама това е проблема, че това е просто СТРАШЕН материал.
Значи взех едно косъмче в 13 часа и да ви кажа още ми е такова дигнато и общо взето за тва ви питам, в смисъл да не стане фала :)

BqlaLiniq
02-06-2009, 18:48
Tва да не е розов амфетамин ве?
Еми добре ти не можеш ли сама да си прецениш..в смисъл почваш да си правиш линиите през 20-30 минутки и сама се усети дали си яко направена или иска още. Аз от къде да знам колко силен е амфета при положение, че не си ме почерпила :lol: :(
Ако наистина е толко силен прави половината и тва е.
бтв Приятна екскурзия

b0Nb0n
02-06-2009, 19:02
edno vreme pikoto t.e. metaafetamina be6e mnogo dobar edna desqtka 4 4oveka i ne znae6 koi si i ot kade si i edin priqtel prai i bqhme si zeli da pu6il sled tva i oniq vika ae tva piko ne6to ne me hvana mnogo gadno tva onova i po4va da plum4i djoita i 4eineto mu se raztreperi i go izqde i go izkarva i sedi e taka :shock: ama to4no taka i vika a...? e umrqh ot smqh

мичка
02-06-2009, 20:35
Абе Д**а кво става като прекалиш с амфети...? :-o




Ако се абстрахирам от коментара на МИЧКА....
[/b]
най-добре ще направиш


ти питаш ,аз ти отгаварям

XceSS
02-06-2009, 20:37
Tва да не е розов амфетамин ве?
Еми добре ти не можеш ли сама да си прецениш..в смисъл почваш да си правиш линиите през 20-30 минутки и сама се усети дали си яко направена или иска още. Аз от къде да знам колко силен е амфета при положение, че не си ме почерпила :lol: :(
Ако наистина е толко силен прави половината и тва е.
бтв Приятна екскурзия

Деа не че нещо, ама съм момче... 8)

hAshoo
02-06-2009, 23:19
Tва да не е розов амфетамин ве?
Еми добре ти не можеш ли сама да си прецениш..в смисъл почваш да си правиш линиите през 20-30 минутки и сама се усети дали си яко направена или иска още. Аз от къде да знам колко силен е амфета при положение, че не си ме почерпила :lol: :(
Ако наистина е толко силен прави половината и тва е.
бтв Приятна екскурзия

Деа не че нещо, ама съм момче... 8)

И кво е чуството да си на амфети?

mmKamm
02-07-2009, 00:52
от 1 грам според мен няма да умреш...просто на др ден (птимерно) ще ти се спи..няма да можеш да заспиш...ще ти се яде...обаче не става....ще си накакъв по затъпял така...в смисъл неадекватен...а в същия ден...най мн да си наиеш филма, че сърцето ти ще се пръсне :D

venom0706
02-07-2009, 06:33
И се умирисваш леко..... :D

mitternacht
02-07-2009, 08:02
Въйй...
аз се шашкам, че пия доста кола понякога, а то какви химици имало тука :)
Въй-въй... всичко е химия....
:D

Сериозно, защо голям процент от тийновете употребяват такива неща?Че скоро може да се счита за напълно нормално и употребата на хероин и кокаин и разните други там...

(бляя... да си биеш инжекции... гаааадно)

5StaR
02-07-2009, 10:10
Питайте Seducti0n :oops: :oops: :oops: 8-)

BoCupycake
02-07-2009, 10:25
Зависи от амфетите от предозирани и прекаляване може да ти се преебе психиката...един вид да се побъркаш.

BqlaLiniq
02-07-2009, 12:19
Сериозно, защо голям процент от тийновете употребяват такива неща?
Щото ежедневието е прекалено скучно и еднакво, а и законите са прекалено глупави. Тревата е забранена, но алкохола и цигарите (които са много по-вредни от тревата са легални).

hAshoo
02-07-2009, 13:01
Сериозно, защо голям процент от тийновете употребяват такива неща?
Щото ежедневието е прекалено скучно и еднакво, а и законите са прекалено глупави. Тревата е забранена, но алкохола и цигарите (които са много по-вредни от тревата са легални).

Ежедневието е такова каквото си го направиш.

BqlaLiniq
02-07-2009, 14:43
Абе Д**а кво става като прекалиш с амфети...? :-o
1.Умираш или
2.Оставаш във филма за цял живот.
yambolia сега при положение, че НИЩИЧКО не знаеш, защо пишеш?
Човек, ако те пита какво да прави, когато е жаден ти сигурно ще му кажеш яж сол...
Малоумници като тебе колкото искаш...ми като не знаеш по хуу си мълчи щото ся си заблудил поне 1-2-ма дето не са наясно и са ти прочели мнението...А ако въпроса беше на живот и смърт...?
Като прекалиш с амфетамина просто си супер уморен, главоболие, треска..абе общо взето скапано ти е едно такова.

BoCupycake
02-07-2009, 15:38
Абе Д**а кво става като прекалиш с амфети...? :-o
1.Умираш или
2.Оставаш във филма за цял живот.
yambolia сега при положение, че НИЩИЧКО не знаеш, защо пишеш?
Човек, ако те пита какво да прави, когато е жаден ти сигурно ще му кажеш яж сол...
Малоумници като тебе колкото искаш...ми като не знаеш по хуу си мълчи щото ся си заблудил поне 1-2-ма дето не са наясно и са ти прочели мнението...А ако въпроса беше на живот и смърт...?
Като прекалиш с амфетамина просто си супер уморен, главоболие, треска..абе общо взето скапано ти е едно такова.

О,боже!
Ти какво разбираш под прекаляване(предозиране,пр едрусване)?Една,две до четери линии за вечер ли? :razz:
Аз съм съгласна с yambolia! И говорим за случайте в които наистина човек предозира супер много!

b0Nb0n
02-07-2009, 15:43
zavisi za predozirane ili za svruh doza govori6 ako e svruh doza umira6 ako predozira6 draifa6 i drugi gadni raboti
tctctct dokade stignah sebe si da citiram
yambolia i ako go smesi6 s alkohol kvo staa q mi obesni 4e ne znam

hAshoo
02-07-2009, 15:47
Снощи сънувах,че смъркам амфети и ми става нещо и всеки ми казва да не се поглеждам в огледалото погледнах се и гледам лицето ми капе..кви филми си вкарах

BqlaLiniq
02-07-2009, 15:56
Абе Д**а кво става като прекалиш с амфети...? :-o
1.Умираш или
2.Оставаш във филма за цял живот.
yambolia сега при положение, че НИЩИЧКО не знаеш, защо пишеш?
Човек, ако те пита какво да прави, когато е жаден ти сигурно ще му кажеш яж сол...
Малоумници като тебе колкото искаш...ми като не знаеш по хуу си мълчи щото ся си заблудил поне 1-2-ма дето не са наясно и са ти прочели мнението...А ако въпроса беше на живот и смърт...?
Като прекалиш с амфетамина просто си супер уморен, главоболие, треска..абе общо взето скапано ти е едно такова.

О,боже!
Ти какво разбираш под прекаляване(предозиране,пр едрусване)?Една,две до четери линии за вечер ли? :razz:
Аз съм съгласна с yambolia! И говорим за случайте в които наистина човек предозира супер много!
За всеки предрусването е различно..Както едни се напиват от 2 чаши, а други от 5 да речем..
И представи си знам малко повече от тебе..да не кажа и много.
А ти какво разбираш под линия? Всичко зависи единствено от амфетамина, от това дали си развил толерантност и каква е тя и от това какви линии чертаеш.. ;)
yambolia и какво като смеси с алкохол? Нищо..
Смъртта при амфетамина не се получава от свръх доза:
Смъртната доза на амфетамина е силно индивидуална, като някои хора, особено тези със сърдечни заболявания, са особено чувствителни към него; едно изследване показва, че при 6 души, починали вследствие на вземане на амфетамин, тя е варирала от 5 до 630 mg. Ефектът от свръхдоза амфетамин се изразява в треска, силно главоболие, загуба на съзнание и подтискане на дишането; смъртта най-често настъпва от сърдечен удар или вътрешни кръвоизливи.

b0Nb0n
02-07-2009, 16:12
Абе Д**а кво става като прекалиш с амфети...? :-o
1.Умираш или
2.Оставаш във филма за цял живот.
yambolia сега при положение, че НИЩИЧКО не знаеш, защо пишеш?
Човек, ако те пита какво да прави, когато е жаден ти сигурно ще му кажеш яж сол...
Малоумници като тебе колкото искаш...ми като не знаеш по хуу си мълчи щото ся си заблудил поне 1-2-ма дето не са наясно и са ти прочели мнението...А ако въпроса беше на живот и смърт...?
Като прекалиш с амфетамина просто си супер уморен, главоболие, треска..абе общо взето скапано ти е едно такова.

О,боже!
Ти какво разбираш под прекаляване(предозиране,пр едрусване)?Една,две до четери линии за вечер ли? :razz:
Аз съм съгласна с yambolia! И говорим за случайте в които наистина човек предозира супер много!
За всеки предрусването е различно..Както едни се напиват от 2 чаши, а други от 5 да речем..
И представи си знам малко повече от тебе..да не кажа и много.
А ти какво разбираш под линия? Всичко зависи единствено от амфетамина, от това дали си развил толерантност и каква е тя и от това какви линии чертаеш.. ;)
yambolia и какво като смеси с алкохол? Нищо..
Смъртта при амфетамина не се получава от свръх доза:
Смъртната доза на амфетамина е силно индивидуална, като някои хора, особено тези със сърдечни заболявания, са особено чувствителни към него; едно изследване показва, че при 6 души, починали вследствие на вземане на амфетамин, тя е варирала от 5 до 630 mg. Ефектът от свръхдоза амфетамин се изразява в треска, силно главоболие, загуба на съзнание и подтискане на дишането; смъртта най-често настъпва от сърдечен удар или вътрешни кръвоизливи.
i zadu6avane sy6to :)

LP_GirL
02-07-2009, 17:08
абе което знам със сигурност е , че трудно го вдигаш след това (14-16 часа,май), а може и изобщо да не го вдигнеш ...... и знам, че доста хора шмъркат една две линийки когато са прекалили с алкохола, защото уж оправяш мн бързо и можеш да пиеш още ..... тия неща ги знам от познати дет знам че са взимали .....

machoka
02-07-2009, 21:18
Ставаш наркоман, това става.

Мисля да приключваме с тази тема.