PDA

View Full Version : Защо момичетата в БГ са лесни?



zesoares
02-06-2009, 15:46
abe xora 6to pove4eto momi4eta v bg sa k**vi ???6to kato vidqt malko pari ska4at kato ludi..... :razz: i ako ne sa kurvi 6e sa nqkvi tapi ligi ...... :-o za koito ako se ligavi6 prai6 se na prostak ili im govori6 za sex si interesen ako pak ne ........prosto si .XXXXXXX. mai po dobre..4e ne jiveq v bg :-D :-D predstavqm kvo 6tqx da tarpq kato pove4eto bg mom4eta.... :( .....i ne6to posledno 6to v bg momi4etata ocenqvat mom4eta samo po krasotata ???tam kadeto jiveq ako ne kaja ne6to naistina umno qko da q vpe4atlq da sam nejen ......nqmam 6ans s neq nezavisimo dali sam krasiv ili ne :( dokato v bg ako si krasiv i si ,,lo6o mom4e,,si xaresvan :o ..
(bez ironi4ni mneniq xaxa vsi4ki 6e si mislq 4e sam nqkoi groznik nali :D :D no prosto ne se spiram samo na krasota ima i po silni ne6ta ot neq)


*Липсва описателно заглавие на Кирилица! Без обиди!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

YouCantStopMe
02-06-2009, 15:53
Защо слагаш всички под общ знаменател?
Определено не всички са такива каквито ги описваш.
Аз например не съм КУРВА.. не налитам на първия готин батко с парички.. И мисля,че има още много момичета с достойнство! ( макар че наистина курвите стават все повече и повече)
Който търси-намира! :lol:
Така,че спокойно..Ще намериш подходящо момиче :)

WooDy
02-06-2009, 15:57
Коя жена е курва...хм много ми се разми понятието за "курва" в последно време....Вярно е,че когато един мъж е с много жени,всяка вечер е с различна мацка той е ебати плейбоя,може да свали всяка,може да има всяка,а когато едно момиче излиза с много момчета тя непременно ще бъде обявена за курва,дори и нищо нередно да не прави с тези момчета....Наскоро подразбрах за разговора между две съученички и еднатата беше написала "Ми то Поли и Грета(най-добрата ми приятелка) ходят по купони и минават всички" :smt076 :smt076 ...Баси идиотщината много,ама много мразя да ми се лепват някъв етикет шото на този или на онзи така му е хрумнало :-x :smt087 просот в днешно време хората са толкова завладени от завист,омраза и т.н че ако се поддържаш,изглеждаш добре и има интерес от мъжка страна към теб,ти непременно си курва и минаваш през всички :cry: :cry: :( баси логиката,но е общо взето така :smt120 :smt120 :smt120 ....Коя жена е курва?Ми не знам вече...

ivcheto0o
02-06-2009, 16:02
naistina ne trqva da slaga6 si4ki pod ob6t znamenatel :? seki e razli4en :? ili kvo az moga da kaja za mom4etata v bg 4e pove4eto sa buluci,i 4e si4kite ste ednakvi idioti ........ :? :-o ama 6te kaje6 aaa ne e taka :? seki si gleda ot svoqta gledna to4ka zavisi na kawi hora poadne6 :) makr4e sam saglasna s teb 4e k****** Stavat se pove4e ....... :?

Bu7cher
02-06-2009, 16:08
Зависи на какви попаднеш... бил съм в чужбина,пък и ми се е случвало една рускиня да ме забие.Тя ме заби,не аз нея :-D просто ме видя и ми се вкопчи.Не мисля,че българките са лесни(и такива има,но те са навсякъде-и в България и в чужбина).

darla
02-06-2009, 16:17
bez da se obijda6,spored men se kompleksira6 ot ne6to-neznam kakvo.Az ne sudq za muja do sebe si po krasotata ili po goleminata na bankovata mu smetka!Vijda6 mi se silno ozloben...

Bubbly
02-06-2009, 16:31
Защото така е казано в Библията и закона за световната конспирация срещу хора, които си губят времето в псевдо-философски разсъждения и по някое време наистина започват да вярват, че в това, което говорят, има наченки на смисъл. :lol:

Hilary_
02-06-2009, 16:32
Охх милия.. :lol: :lol: Не си попаднал на правилното момиче... моето мнение е... ДА има много курвички (аз ги мразя) ... и не ги трая обаче има и истински момичета които определено не са лигли... :? Не слагай всички под общ знаменател.. :?

yahhooo
02-06-2009, 16:38
Моля ви се напишете още един път "защо слагаш всички под общ знаменател" и.. само се издавате недейте

Hilary_
02-06-2009, 16:40
Моля ви се напишете още един път "защо слагаш всички под общ знаменател" и.. само се издавате недейте
.. :lol: Кой си ти че ще говориш така бее?!?! :x :? Не ме познаваш нито мен нито хората за които го казвам така че недей да ми спориш... :? :?

Blab
02-06-2009, 16:44
'Щото тЕка, мой човек.
Курвите владеят светО.
Курварите го направиха това.

Съвсем другаде е проблемът - защо се тачат стоката и купувачите, вместо едни по-стойностни хора, примерно?
Все едно. Всеки е такъв, какъвто пожелае. Средна работа и измиване на ръце нЕма.)

Bellatrix
02-06-2009, 17:20
А защо 1/2 от момчетата са путиовци, зализани и обръснати навсякъде, а другата 1/2 ходят със смъкнати гащи, пушат, пият, правят се на великите е*ачи и всъщност са хипер фейк и даже баба (с подходящ бастун) може да ги очука от бой?

zesoares
02-06-2009, 17:23
naistina ne trqva da slaga6 si4ki pod ob6t znamenatel :? seki e razli4en :? ili kvo az moga da kaja za mom4etata v bg 4e pove4eto sa buluci,i 4e si4kite ste ednakvi idioti ........ :? :-o ama 6te kaje6 aaa ne e taka :? seki si gleda ot svoqta gledna to4ka zavisi na kawi hora poadne6 :) makr4e sam saglasna s teb 4e k****** Stavat se pove4e ....... :?


ne e samo na kvi 6e popadne6 imam nqkoi poznati ot bg koito ne BQXA k***vi ama ve4e sa......... :o i naisinta ima mn tapi mom4eta v bg no momi4eta takiva iskat ... :? i v takiva sa se prevarnali mom4etata

asi_basi
02-06-2009, 17:25
Kratko i qsno - Ami za6toto sa v BG !!!
V Bg van6nosta i parite sa po-vajni ot koeto i da e drugo ne6to ...
Offf pisna mi i ot momi4eta v foruma koito do edna samo povtarqt da ne slaga6 vsi4kipod ob6t znamenatel i 4e ne bili takiva...aide molq vi se... daje i da ne ste takiva kajete bihte li izlqzli s nqkoe grozno mom4e ? Ne nali ..e zna4i pone ot 4asti ste v ob6tiq znamenatel...

P.S. sorry nqmam kirilica sega

Bellatrix
02-06-2009, 17:26
naistina ne trqva da slaga6 si4ki pod ob6t znamenatel :? seki e razli4en :? ili kvo az moga da kaja za mom4etata v bg 4e pove4eto sa buluci,i 4e si4kite ste ednakvi idioti ........ :? :-o ama 6te kaje6 aaa ne e taka :? seki si gleda ot svoqta gledna to4ka zavisi na kawi hora poadne6 :) makr4e sam saglasna s teb 4e k****** Stavat se pove4e ....... :?


ne e samo na kvi 6e popadne6 imam nqkoi poznati ot bg koito ne BQXA k***vi ama ve4e sa......... :o i naisinta ima mn tapi mom4eta v bg no momi4eta takiva iskat ... :? i v takiva sa se prevarnali mom4etata
Ем, ето: отговори си на въпроса сам: Момчетата в БГ искат да е*ът лесно, бързо и сигурно, за да могат да се представят за "The big fucker" и затова момичетата стават курви. Не всички, разбира се, но при такива мъже, какво очакваш?

Hilary_
02-06-2009, 17:27
А защо 1/2 от момчетата са путиовци, зализани и обръснати навсякъде, а другата 1/2 ходят със смъкнати гащи, пушат, пият, правят се на великите е*ачи и всъщност са хипер фейк и даже баба (с подходящ бастун) може да ги очука от бой?
... Между другото повечкото неща са верни... :? Кво само се обиждат курвенцата те са станали такива едни по собствено желание други заради големите курвари... 8)

Bellatrix
02-06-2009, 17:27
ПП. И не, не искаме такива момчета, омг. За какво ми е зализан и обръснат? Какво да го правя? Да го епилирам ли?
Или гангстерче дето отваря учебника веднъж на 3-4 месеца: и с него кво? Цигарите му ли да държа?
Това беше до автора за последния му пост.

nicolepcd
02-06-2009, 17:31
Пффф, забавен си :lol:

zesoares
02-06-2009, 17:31
Kratko i qsno - Ami za6toto sa v BG !!!
V Bg van6nosta i parite sa po-vajni ot koeto i da e drugo ne6to ...
Offf pisna mi i ot momi4eta v foruma koito do edna samo povtarqt da ne slaga6 vsi4kipod ob6t znamenatel i 4e ne bili takiva...aide molq vi se... daje i da ne ste takiva kajete bihte li izlqzli s nqkoe grozno mom4e ? Ne nali ..e zna4i pone ot 4asti ste v ob6tiq znamenatel...

P.S. sorry nqmam kirilica sega


++++eto tova e cqlata istina :P

zesoares
02-06-2009, 17:34
naistina ne trqva da slaga6 si4ki pod ob6t znamenatel :? seki e razli4en :? ili kvo az moga da kaja za mom4etata v bg 4e pove4eto sa buluci,i 4e si4kite ste ednakvi idioti ........ :? :-o ama 6te kaje6 aaa ne e taka :? seki si gleda ot svoqta gledna to4ka zavisi na kawi hora poadne6 :) makr4e sam saglasna s teb 4e k****** Stavat se pove4e ....... :?


ne e samo na kvi 6e popadne6 imam nqkoi poznati ot bg koito ne BQXA k***vi ama ve4e sa......... :o i naisinta ima mn tapi mom4eta v bg no momi4eta takiva iskat ... :? i v takiva sa se prevarnali mom4etata
Ем, ето: отговори си на въпроса сам: Момчетата в БГ искат да е*ът лесно, бързо и сигурно, за да могат да се представят за "The big fucker" и затова момичетата стават к**ви. Не всички, разбира се, но при такива мъже, какво очакваш?'''


tova ne e pri4ina momi4eta da sa kurvi......,te stavat takiva glavno za parid da ima koi da gi 4erpi..... :o

Bellatrix
02-06-2009, 17:35
Kratko i qsno - Ami za6toto sa v BG !!!
V Bg van6nosta i parite sa po-vajni ot koeto i da e drugo ne6to ...
Offf pisna mi i ot momi4eta v foruma koito do edna samo povtarqt da ne slaga6 vsi4kipod ob6t znamenatel i 4e ne bili takiva...aide molq vi se... daje i da ne ste takiva kajete bihte li izlqzli s nqkoe grozno mom4e ? Ne nali ..e zna4i pone ot 4asti ste v ob6tiq znamenatel...

P.S. sorry nqmam kirilica sega
Излизала съм с грозни момчета. Какво ми пука дали е красавец, ако характерът му не отговаря на моя?

zesoares
02-06-2009, 17:36
ПП. И не, не искаме такива момчета, омг. За какво ми е зализан и обръснат? Какво да го правя? Да го епилирам ли?
Или гангстерче дето отваря учебника веднъж на 3-4 месеца: и с него кво? Цигарите му ли да държа?
Това беше до автора за последния му пост.



i kav go iska6 ?nejen 4uvstvitelen da ti pokazva 4e te obi4a da e fashion ?

zesoares
02-06-2009, 17:36
ПП. И не, не искаме такива момчета, омг. За какво ми е зализан и обръснат? Какво да го правя? Да го епилирам ли?
Или гангстерче дето отваря учебника веднъж на 3-4 месеца: и с него кво? Цигарите му ли да държа?
Това беше до автора за последния му пост.



i kav go iska6 ?nejen 4uvstvitelen da ti pokazva 4e te obi4a da ne e fashion ?

zesoares
02-06-2009, 17:36
ПП. И не, не искаме такива момчета, омг. За какво ми е зализан и обръснат? Какво да го правя? Да го епилирам ли?
Или гангстерче дето отваря учебника веднъж на 3-4 месеца: и с него кво? Цигарите му ли да държа?
Това беше до автора за последния му пост.



i kav go iska6 ?nejen 4uvstvitelen da ti pokazva 4e te obi4a da ne e fashion ?

Bellatrix
02-06-2009, 17:37
naistina ne trqva da slaga6 si4ki pod ob6t znamenatel :? seki e razli4en :? ili kvo az moga da kaja za mom4etata v bg 4e pove4eto sa buluci,i 4e si4kite ste ednakvi idioti ........ :? :-o ama 6te kaje6 aaa ne e taka :? seki si gleda ot svoqta gledna to4ka zavisi na kawi hora poadne6 :) makr4e sam saglasna s teb 4e k****** Stavat se pove4e ....... :?


ne e samo na kvi 6e popadne6 imam nqkoi poznati ot bg koito ne BQXA k***vi ama ve4e sa......... :o i naisinta ima mn tapi mom4eta v bg no momi4eta takiva iskat ... :? i v takiva sa se prevarnali mom4etata
Ем, ето: отговори си на въпроса сам: Момчетата в БГ искат да е*ът лесно, бързо и сигурно, за да могат да се представят за "The big fucker" и затова момичетата стават к**ви. Не всички, разбира се, но при такива мъже, какво очакваш?'''


tova ne e pri4ina momi4eta da sa kurvi......,te stavat takiva glavno za parid da ima koi da gi 4erpi..... :o
Да-да. А момчетата ние не сме им причина да са идиоти (които са такива де). Те стават такива, за да имат безплатно е*ане и висок рейтинг.

Bellatrix
02-06-2009, 17:38
ПП. И не, не искаме такива момчета, омг. За какво ми е зализан и обръснат? Какво да го правя? Да го епилирам ли?
Или гангстерче дето отваря учебника веднъж на 3-4 месеца: и с него кво? Цигарите му ли да държа?
Това беше до автора за последния му пост.



i kav go iska6 ?nejen 4uvstvitelen da ti pokazva 4e te obi4a da ne e fashion ?
Не. искам го интелигентен, за да ми е интересно с него и забавен, за да ме разсмива.

asi_basi
02-06-2009, 17:40
Kratko i qsno - Ami za6toto sa v BG !!!
V Bg van6nosta i parite sa po-vajni ot koeto i da e drugo ne6to ...
Offf pisna mi i ot momi4eta v foruma koito do edna samo povtarqt da ne slaga6 vsi4kipod ob6t znamenatel i 4e ne bili takiva...aide molq vi se... daje i da ne ste takiva kajete bihte li izlqzli s nqkoe grozno mom4e ? Ne nali ..e zna4i pone ot 4asti ste v ob6tiq znamenatel...

P.S. sorry nqmam kirilica sega
Излизала съм с грозни момчета. Какво ми пука дали е красавец, ако характерът му не отговаря на моя?

Hahaha da ne vi puka van6nosta... zatova postoqnno vijdame temi ot pritesneni momi4eta - "Oh ama toi e po-nisak" ili "Oh ama toi malko grozen" ili "Samo me presledva ama e mnogo grozen i me e sram da me vijdat s nego" ..... :razz:

zesoares
02-06-2009, 17:41
naistina ne trqva da slaga6 si4ki pod ob6t znamenatel :? seki e razli4en :? ili kvo az moga da kaja za mom4etata v bg 4e pove4eto sa buluci,i 4e si4kite ste ednakvi idioti ........ :? :-o ama 6te kaje6 aaa ne e taka :? seki si gleda ot svoqta gledna to4ka zavisi na kawi hora poadne6 :) makr4e sam saglasna s teb 4e k****** Stavat se pove4e ....... :?


ne e samo na kvi 6e popadne6 imam nqkoi poznati ot bg koito ne BQXA k***vi ama ve4e sa......... :o i naisinta ima mn tapi mom4eta v bg no momi4eta takiva iskat ... :? i v takiva sa se prevarnali mom4etata
Ем, ето: отговори си на въпроса сам: Момчетата в БГ искат да е*ът лесно, бързо и сигурно, за да могат да се представят за "The big fucker" и затова момичетата стават к**ви. Не всички, разбира се, но при такива мъже, какво очакваш?'''


tova ne e pri4ina momi4eta da sa kurvi......,te stavat takiva glavno za parid da ima koi da gi 4erpi..... :o
Да-да. А момчетата ние не сме им причина да са идиоти (които са такива де). Те стават такива, за да имат безплатно е*ане и висок рейтинг.




emi sled kato samo kato sa takiva 6e ima 4uk 4uk :D takiva stavat ......i na momi4etata ne im xaresav drugite na4ini

Bellatrix
02-06-2009, 17:42
Kratko i qsno - Ami za6toto sa v BG !!!
V Bg van6nosta i parite sa po-vajni ot koeto i da e drugo ne6to ...
Offf pisna mi i ot momi4eta v foruma koito do edna samo povtarqt da ne slaga6 vsi4kipod ob6t znamenatel i 4e ne bili takiva...aide molq vi se... daje i da ne ste takiva kajete bihte li izlqzli s nqkoe grozno mom4e ? Ne nali ..e zna4i pone ot 4asti ste v ob6tiq znamenatel...

P.S. sorry nqmam kirilica sega
Излизала съм с грозни момчета. Какво ми пука дали е красавец, ако характерът му не отговаря на моя?

Hahaha da ne vi puka van6nosta... zatova postoqnno vijdame temi ot pritesneni momi4eta - "Oh ama toi e po-nisak" ili "Oh ama toi malko grozen" ili "Samo me presledva ama e mnogo grozen i me e sram da me vijdat s nego" ..... :razz:
Да, има и такива квачки, тук съм съгласна. Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?

xX_Papy_Style_xX
02-06-2009, 17:42
И не ви ли писна само да задавате едни и същи въпроси и да получавате еднакви отг ? O_o

BaiToq
02-06-2009, 17:44
(bez ironi4ni mneniq xaxa vsi4ki 6e si mislq 4e sam nqkoi groznik nali :D :D no prosto ne se spiram samo na krasota ima i po silni ne6ta ot neq)


*Липсва описателно заглавие на Кирилица! Без обиди!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh
Аз лично не мисля,че си грозен.
Но мисля,че си комплексиран чекиджор.

zesoares
02-06-2009, 17:44
Kratko i qsno - Ami za6toto sa v BG !!!
V Bg van6nosta i parite sa po-vajni ot koeto i da e drugo ne6to ...
Offf pisna mi i ot momi4eta v foruma koito do edna samo povtarqt da ne slaga6 vsi4kipod ob6t znamenatel i 4e ne bili takiva...aide molq vi se... daje i da ne ste takiva kajete bihte li izlqzli s nqkoe grozno mom4e ? Ne nali ..e zna4i pone ot 4asti ste v ob6tiq znamenatel...

P.S. sorry nqmam kirilica sega
Излизала съм с грозни момчета. Какво ми пука дали е красавец, ако характерът му не отговаря на моя?

Hahaha da ne vi puka van6nosta... zatova postoqnno vijdame temi ot pritesneni momi4eta - "Oh ama toi e po-nisak" ili "Oh ama toi malko grozen" ili "Samo me presledva ama e mnogo grozen i me e sram da me vijdat s nego" ..... :razz:


+++++abe xora slu6aite go ..... :P :P :P i se u4ete momi4eta

Bellatrix
02-06-2009, 17:45
emi sled kato samo kato sa takiva 6e ima 4uk 4uk :D takiva stavat ......i na momi4etata ne im xaresav drugite na4ini

Имам чувството, че накрая ще излезе, че това е един затворен кръг и всъщност едните са виновни за упадъка на другите, а другите за упадъка на първите... :-o

zesoares
02-06-2009, 17:45
(bez ironi4ni mneniq xaxa vsi4ki 6e si mislq 4e sam nqkoi groznik nali :D :D no prosto ne se spiram samo na krasota ima i po silni ne6ta ot neq)


*Липсва описателно заглавие на Кирилица! Без обиди!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh
Аз лично не мисля,че си грозен.
Но мисля,че си комплексиран чекиджор.


mn misli6 i 6e izgori6 reotana :-P :-P :-P

zesoares
02-06-2009, 17:47
emi sled kato samo kato sa takiva 6e ima 4uk 4uk :D takiva stavat ......i na momi4etata ne im xaresav drugite na4ini

Имам чувството, че накрая ще излезе, че това е един затворен кръг и всъщност едните са виновни за упадъка на другите, а другите за упадъка на първите... :-o


emi mai si praava +++

asi_basi
02-06-2009, 17:47
Kratko i qsno - Ami za6toto sa v BG !!!
V Bg van6nosta i parite sa po-vajni ot koeto i da e drugo ne6to ...
Offf pisna mi i ot momi4eta v foruma koito do edna samo povtarqt da ne slaga6 vsi4kipod ob6t znamenatel i 4e ne bili takiva...aide molq vi se... daje i da ne ste takiva kajete bihte li izlqzli s nqkoe grozno mom4e ? Ne nali ..e zna4i pone ot 4asti ste v ob6tiq znamenatel...

P.S. sorry nqmam kirilica sega
Излизала съм с грозни момчета. Какво ми пука дали е красавец, ако характерът му не отговаря на моя?

Hahaha da ne vi puka van6nosta... zatova postoqnno vijdame temi ot pritesneni momi4eta - "Oh ama toi e po-nisak" ili "Oh ama toi malko grozen" ili "Samo me presledva ama e mnogo grozen i me e sram da me vijdat s nego" ..... :razz:
Да, има и такива квачки, тук съм съгласна. Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?

Vij az sam na sa6toto mnenie, naprimer sega6niq mi priqtel vaob6te ne sam go izbirala po van6nost za6toto parvo go opoznah posle go vidqh ... dalga istoriq (ne e 4at lyubov de)..
No prosto tvarde mngoo sa tezi temi pokazva6ti 4e momi4etata se interesuvat za van6nosta i finansovoto im sastoqnie ....

Bellatrix
02-06-2009, 17:47
emi sled kato samo kato sa takiva 6e ima 4uk 4uk :D takiva stavat ......i na momi4etata ne im xaresav drugite na4ini

Имам чувството, че накрая ще излезе, че това е един затворен кръг и всъщност едните са виновни за упадъка на другите, а другите за упадъка на първите... :-o


emi mai si praava +++
:-o И оттук нататък какво? :-o

zesoares
02-06-2009, 17:51
emi sled kato samo kato sa takiva 6e ima 4uk 4uk :D takiva stavat ......i na momi4etata ne im xaresav drugite na4ini

Имам чувството, че накрая ще излезе, че това е един затворен кръг и всъщност едните са виновни за упадъка на другите, а другите за упадъка на първите... :-o


emi mai si praava +++
:-o И оттук нататък какво? :-o



emi dano nameri6 inteligentniq,zabavniq maj.....,i az dano namerq nqkoi momi4e deto ne e ku**a :-D

Bellatrix
02-06-2009, 17:51
Kratko i qsno - Ami za6toto sa v BG !!!
V Bg van6nosta i parite sa po-vajni ot koeto i da e drugo ne6to ...
Offf pisna mi i ot momi4eta v foruma koito do edna samo povtarqt da ne slaga6 vsi4kipod ob6t znamenatel i 4e ne bili takiva...aide molq vi se... daje i da ne ste takiva kajete bihte li izlqzli s nqkoe grozno mom4e ? Ne nali ..e zna4i pone ot 4asti ste v ob6tiq znamenatel...

P.S. sorry nqmam kirilica sega
Излизала съм с грозни момчета. Какво ми пука дали е красавец, ако характерът му не отговаря на моя?

Hahaha da ne vi puka van6nosta... zatova postoqnno vijdame temi ot pritesneni momi4eta - "Oh ama toi e po-nisak" ili "Oh ama toi malko grozen" ili "Samo me presledva ama e mnogo grozen i me e sram da me vijdat s nego" ..... :razz:
Да, има и такива квачки, тук съм съгласна. Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?

Vij az sam na sa6toto mnenie, naprimer sega6niq mi priqtel vaob6te ne sam go izbirala po van6nost za6toto parvo go opoznah posle go vidqh ... dalga istoriq (ne e 4at lyubov de)..
No prosto tvarde mngoo sa tezi temi pokazva6ti 4e momi4etata se interesuvat za van6nosta i finansovoto im sastoqnie ....
И това е така. Но специално където уча аз много често виждам красиви момчета с грозновати момичета и обратното: супер мацки с някви залупени момчета... А и сегашния ми партниор се различава от гангстерчетата, няма мускули и не е висок, обаче с никой друг не съм била толкова щастлива. А предния (отявен гангстер) беше хубав, ама отдолу биеше на кухо. И го зарязах без много-много колебания...
Не знам точно за сега (на тая възраст), но мисля, че това е до време и накрая повечето се осъзнават и спрат да гледат външността.

Bellatrix
02-06-2009, 17:52
emi sled kato samo kato sa takiva 6e ima 4uk 4uk :D takiva stavat ......i na momi4etata ne im xaresav drugite na4ini

Имам чувството, че накрая ще излезе, че това е един затворен кръг и всъщност едните са виновни за упадъка на другите, а другите за упадъка на първите... :-o


emi mai si praava +++
:-o И оттук нататък какво? :-o



emi dano nameri6 inteligentniq,zabavniq maj.....,i az dano namerq nqkoi momi4e deto ne e ku**a :-D
Вече е до мен този мъж :) Успех и на теб :)

PeopleAlwaysLeave
02-06-2009, 17:52
Не постовяй всички под общ знаменател - има разлика от момичета до момичета. Попринцип за всяко момиче си е строго индивидуално. Мен лично не ме впечатляват "лошите момчета", парите, колите и т.н. Външният вид е от значение, но не мисля че е нещото, по което оценявам хората... Важен е, защото без физическо привличане не става, но характера е много по-важен...

zesoares
02-06-2009, 17:56
Kratko i qsno - Ami za6toto sa v BG !!!
V Bg van6nosta i parite sa po-vajni ot koeto i da e drugo ne6to ...
Offf pisna mi i ot momi4eta v foruma koito do edna samo povtarqt da ne slaga6 vsi4kipod ob6t znamenatel i 4e ne bili takiva...aide molq vi se... daje i da ne ste takiva kajete bihte li izlqzli s nqkoe grozno mom4e ? Ne nali ..e zna4i pone ot 4asti ste v ob6tiq znamenatel...

P.S. sorry nqmam kirilica sega
Излизала съм с грозни момчета. Какво ми пука дали е красавец, ако характерът му не отговаря на моя?

Hahaha da ne vi puka van6nosta... zatova postoqnno vijdame temi ot pritesneni momi4eta - "Oh ama toi e po-nisak" ili "Oh ama toi malko grozen" ili "Samo me presledva ama e mnogo grozen i me e sram da me vijdat s nego" ..... :razz:
Да, има и такива квачки, тук съм съгласна. Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?



:razz: :razz: :razz: :razz:
nedei me kara da se smeq......

Bellatrix
02-06-2009, 17:58
Kratko i qsno - Ami za6toto sa v BG !!!
V Bg van6nosta i parite sa po-vajni ot koeto i da e drugo ne6to ...
Offf pisna mi i ot momi4eta v foruma koito do edna samo povtarqt da ne slaga6 vsi4kipod ob6t znamenatel i 4e ne bili takiva...aide molq vi se... daje i da ne ste takiva kajete bihte li izlqzli s nqkoe grozno mom4e ? Ne nali ..e zna4i pone ot 4asti ste v ob6tiq znamenatel...

P.S. sorry nqmam kirilica sega
Излизала съм с грозни момчета. Какво ми пука дали е красавец, ако характерът му не отговаря на моя?

Hahaha da ne vi puka van6nosta... zatova postoqnno vijdame temi ot pritesneni momi4eta - "Oh ama toi e po-nisak" ili "Oh ama toi malko grozen" ili "Samo me presledva ama e mnogo grozen i me e sram da me vijdat s nego" ..... :razz:
Да, има и такива квачки, тук съм съгласна. Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?



:razz: :razz: :razz: :razz:
nedei me kara da se smeq......
Защо пък да се смееш?

zesoares
02-06-2009, 18:01
Kratko i qsno - Ami za6toto sa v BG !!!
V Bg van6nosta i parite sa po-vajni ot koeto i da e drugo ne6to ...
Offf pisna mi i ot momi4eta v foruma koito do edna samo povtarqt da ne slaga6 vsi4kipod ob6t znamenatel i 4e ne bili takiva...aide molq vi se... daje i da ne ste takiva kajete bihte li izlqzli s nqkoe grozno mom4e ? Ne nali ..e zna4i pone ot 4asti ste v ob6tiq znamenatel...

P.S. sorry nqmam kirilica sega
Излизала съм с грозни момчета. Какво ми пука дали е красавец, ако характерът му не отговаря на моя?

Hahaha da ne vi puka van6nosta... zatova postoqnno vijdame temi ot pritesneni momi4eta - "Oh ama toi e po-nisak" ili "Oh ama toi malko grozen" ili "Samo me presledva ama e mnogo grozen i me e sram da me vijdat s nego" ..... :razz:
Да, има и такива квачки, тук съм съгласна. Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?


:razz: :razz: :razz: :razz:
nedei me kara da se smeq......
Защо пък да се смееш?


NEVAZMOJNO E DA VIDI6 NQKOE KRASIVO MOMI4E S NQKOE GROZNO MOM4E.....,KRASIVOTO VARI S KRASIVOTO :-D SPORED 99.9% ot momi4etata dokato ti
,,Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?[/quote],,

Bellatrix
02-06-2009, 18:03
NEVAZMOJNO E DA VIDI6 NQKOE KRASIVO MOMI4E S NQKOE GROZNO MOM4E.....,KRASIVOTO VARI S KRASIVOTO :-D SPORED 99.9% ot momi4etata dokato ti
,,Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?,,[/quote]

Глупости половината ми приятели ходят с не особено готини момичета. А имам 5-6 поне приятелки, които ходят с едни гърбави...

zesoares
02-06-2009, 18:06
NEVAZMOJNO E DA VIDI6 NQKOE KRASIVO MOMI4E S NQKOE GROZNO MOM4E.....,KRASIVOTO VARI S KRASIVOTO :-D SPORED 99.9% ot momi4etata dokato ti
,,Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?,,

Глупости половината ми приятели ходят с не особено готини момичета. А имам 5-6 поне приятелки, които ходят с едни гърбави...[/quote]


emi tvoite praitelki da ne i sa te garbavi ??ili grozni ? :o

Bellatrix
02-06-2009, 18:10
NEVAZMOJNO E DA VIDI6 NQKOE KRASIVO MOMI4E S NQKOE GROZNO MOM4E.....,KRASIVOTO VARI S KRASIVOTO :-D SPORED 99.9% ot momi4etata dokato ti
,,Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?,,

Глупости половината ми приятели ходят с не особено готини момичета. А имам 5-6 поне приятелки, които ходят с едни гърбави...


emi tvoite praitelki da ne i sa te garbavi ??ili grozni ? :o[/quote]
Ми не :D Едната е руса и слаба (тази, която е най-хубава от тях), а другите са хубавки и бая добре поддържани.

zesoares
02-06-2009, 18:11
NEVAZMOJNO E DA VIDI6 NQKOE KRASIVO MOMI4E S NQKOE GROZNO MOM4E.....,KRASIVOTO VARI S KRASIVOTO :-D SPORED 99.9% ot momi4etata dokato ti
,,Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?,,

Глупости половината ми приятели ходят с не особено готини момичета. А имам 5-6 поне приятелки, които ходят с едни гърбави...


emi tvoite praitelki da ne i sa te garbavi ??ili grozni ? :o
Ми не :D Едната е руса и слаба (тази, която е най-хубава от тях), а другите са хубавки и бая добре поддържани.[/quote]



taka govori6 4e vse edno si naprao v paradise....... :D :D gotini pratelki ,gaje koeto obi4a6....vse edno ne jivee6 v bg

Bellatrix
02-06-2009, 18:14
NEVAZMOJNO E DA VIDI6 NQKOE KRASIVO MOMI4E S NQKOE GROZNO MOM4E.....,KRASIVOTO VARI S KRASIVOTO :-D SPORED 99.9% ot momi4etata dokato ti
,,Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?,,

Глупости половината ми приятели ходят с не особено готини момичета. А имам 5-6 поне приятелки, които ходят с едни гърбави...


emi tvoite praitelki da ne i sa te garbavi ??ili grozni ? :o
Ми не :D Едната е руса и слаба (тази, която е най-хубава от тях), а другите са хубавки и бая добре поддържани.



taka govori6 4e vse edno si naprao v paradise....... :D :D gotini pratelki ,gaje koeto obi4a6....vse edno ne jivee6 v bg[/quote]
Ми не, от София съм. Преди не беше така. Едва от скоро (всъщност точно 10 месеца) всичко ми е уредено. Преди бяха бая по-големи драми :D

zesoares
02-06-2009, 18:16
NEVAZMOJNO E DA VIDI6 NQKOE KRASIVO MOMI4E S NQKOE GROZNO MOM4E.....,KRASIVOTO VARI S KRASIVOTO :-D SPORED 99.9% ot momi4etata dokato ti
,,Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?,,

Глупости половината ми приятели ходят с не особено готини момичета. А имам 5-6 поне приятелки, които ходят с едни гърбави...


emi tvoite praitelki da ne i sa te garbavi ??ili grozni ? :o
Ми не :D Едната е руса и слаба (тази, която е най-хубава от тях), а другите са хубавки и бая добре поддържани.



taka govori6 4e vse edno si naprao v paradise....... :D :D gotini pratelki ,gaje koeto obi4a6....vse edno ne jivee6 v bg
Ми не, от София съм. Преди не беше така. Едва от скоро (всъщност точно 10 месеца) всичко ми е уредено. Преди бяха бая по-големи драми :D[/quote]


ai tez drami da mi gi kaje6 v skype ? :-D :-D

Bellatrix
02-06-2009, 18:19
NEVAZMOJNO E DA VIDI6 NQKOE KRASIVO MOMI4E S NQKOE GROZNO MOM4E.....,KRASIVOTO VARI S KRASIVOTO :-D SPORED 99.9% ot momi4etata dokato ti
,,Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?,,

Глупости половината ми приятели ходят с не особено готини момичета. А имам 5-6 поне приятелки, които ходят с едни гърбави...


emi tvoite praitelki da ne i sa te garbavi ??ili grozni ? :o
Ми не :D Едната е руса и слаба (тази, която е най-хубава от тях), а другите са хубавки и бая добре поддържани.



taka govori6 4e vse edno si naprao v paradise....... :D :D gotini pratelki ,gaje koeto obi4a6....vse edno ne jivee6 v bg
Ми не, от София съм. Преди не беше така. Едва от скоро (всъщност точно 10 месеца) всичко ми е уредено. Преди бяха бая по-големи драми :D


ai tez drami da mi gi kaje6 v skype ? :-D :-D[/quote]
Бих, ама попринцип не давам скайп на непознати :D Патила съм си така вече веднъж. Ако искаш, ще ти пиша на лично.

zesoares
02-06-2009, 18:23
NEVAZMOJNO E DA VIDI6 NQKOE KRASIVO MOMI4E S NQKOE GROZNO MOM4E.....,KRASIVOTO VARI S KRASIVOTO :-D SPORED 99.9% ot momi4etata dokato ti
,,Но честно, какво като е грозен, ако те кара да се чувстваш щастлива? Ако има за какво да си говорите и какво да правите?,,

Глупости половината ми приятели ходят с не особено готини момичета. А имам 5-6 поне приятелки, които ходят с едни гърбави...


emi tvoite praitelki da ne i sa te garbavi ??ili grozni ? :o
Ми не :D Едната е руса и слаба (тази, която е най-хубава от тях), а другите са хубавки и бая добре поддържани.



taka govori6 4e vse edno si naprao v paradise....... :D :D gotini pratelki ,gaje koeto obi4a6....vse edno ne jivee6 v bg
Ми не, от София съм. Преди не беше така. Едва от скоро (всъщност точно 10 месеца) всичко ми е уредено. Преди бяха бая по-големи драми :D


ai tez drami da mi gi kaje6 v skype ? :-D :-D
Бих, ама попринцип не давам скайп на непознати :D Патила съм си така вече веднъж. Ако искаш, ще ти пиша на лично.[/quote]


s golqmo udovolstvie :grin: :grin: no spoko za skype ne sam nqkakav xaker ili manik ...ili kakavto i da e RELAX I'AM NOT DANGEROUS!!!

Serendipitys
02-06-2009, 18:32
Колко лицемерни отговори видях, направо нямам думи. Външният вид е важен! Определно играе голяма роля, особено при запознанство. Имам приятели, които не са от най-красивите и казвам, че интимни отношения с тях не бих допуснала. Просто не ме привличат. Няма как да бъдеш с някого само защото сте имали теми за разговор. Трябва да има някаква химия, някакво привличане. Всички в този форум имат навика в подобни теми да пишат колко са перфектни, как ценят душата на човека, как не поглеждат парите, как не изневеряват и т.н. Изобщо перфектни във всяко отношение.

Punisherrr
02-06-2009, 18:34
Ехх тия въпроси...
Просто..народа е ПРОСТ!
Различаваш кой е глупак и кой не,гледаш си живота и търсиш различните хора и ще попаднеш и на такива (има ги още - да)!

Ебаси..стига... я по-оптимистично... света не се изчерпва с навлязлата напоследък мода на курвите и ебачите... Какво ме интересуват тея хора..не си струва да ме интересуват ;) Намирам много по-стойностни неща далееечч далееччч от тези общоприетите :-D

Hilary_
02-06-2009, 18:35
... след дълги и ужесточени спорове вече се заформи нещичко... :wink: хах сладуууури ... :wink:

Bellatrix
02-06-2009, 18:37
Колко лицемерни отговори видях, направо нямам думи. Външният вид е важен! Определно играе голяма роля, особено при запознанство. Имам приятели, които не са от най-красивите и казвам, че интимни отношения с тях не бих допуснала. Просто не ме привличат. Няма как да бъдеш с някого само защото сте имали теми за разговор. Трябва да има някаква химия, някакво привличане. Всички в този форум имат навика в подобни теми да пишат колко са перфектни, как ценят душата на човека, как не поглеждат парите, как не изневеряват и т.н. Изобщо перфектни във всяко отношение. Реалността е друга.
За теб може и да е такава реалността, за мен не е. Не съм перфектна. Но честно не го разбирам това. Когато обикнеш някого, ако ще да е грозноват, ти се струва най-чаровния и най-хубавия. Поне при мен е така. И ставам сляпа за недостатъците му. Не става въпрос да е мръсен и брадат, хигиената е задължителна. Но дали е хубав по пририда пък изобщо не ме е*е.

А до изневярата: Нормално е някой да ти писне или да спреш да го желаеш или да ви замрът чувствата с времето, но тогава просто го късаш и тогава тръгваш с друг.

Serendipitys
02-06-2009, 18:40
Нали се сещаш, че за да обикнеш някого, то ти трябва да го опознаеш. Как ще опознаеш човек, който те отвръщава с външният си вид?

Bellatrix
02-06-2009, 18:45
Нали се сещаш, че за да обикнеш някого, то ти трябва да го опознаеш. Как ще опознаеш човек, който те отвръщава с външният си вид?
Ами отвращават ме чак само неподдържаните (демек тези дето не поддържат хигиена), а иначе тези, които са умни и забавни и си заслужават се набиват на очи. Химията (поне при мен) не е само до външен вид (да,понякога и оттам се почва), а по скоро до личност. Един човек, който е общителен и интересен си проличава веднага. И вече оттам нататък с удоволствие бих го опознала.

Serendipitys
02-06-2009, 18:48
Аз също съм на твоето мнение, просто исках да кажа, че малко или много външният вид все пак има значение. Ти самата го каза. За едни има по-малко, а за други повече. Факт.

Bellatrix
02-06-2009, 18:49
Аз също съм на твоето мнение, просто исках да кажа, че малко или много външният вид все пак има значение. Ти самата го каза. За едни има по-малко, а за други повече. Факт.
За жалост вече за голяма част има повече... :(

Punisherrr
02-06-2009, 18:51
Съгласна съм с последните няколко поста на Bellatrix. Виждам нещата по същия начин. ;)

Bellatrix
02-06-2009, 18:58
Гъгласна съм с последните няколко поста на Bellatrix. Виждам нещата по същия начин. ;)
:wink: ;-)

EveningTwilight
02-06-2009, 19:04
xa-xa братле с доста изкривени виждания си честно :-D Писал си пълни глупости! Съвсем не всички момичета са такива за каквито ги смяташ. Малко от тях наистина гледат красотата и повечето не са просто лесни. Вие хора така и не разбрахте че едно момиче е с момче което тя поиска... не с някои които нея я поиска. :grin: Т'ва за парите пък... ми кой как се уреди бе пич.. Един съвет - запознай се с малко повече момичета и не прави глупави коментари.

tuzaro
02-06-2009, 19:18
в тая криза ако не се мятат на пари ше умрат от глад, те и без тва парите си ги дават за цигари и кафета, така че имат си оправдание децата.

babyvy
02-06-2009, 19:32
съгласна съм с всички.....но ще ви дам един пример..значи едни от класа ми бяха казвали ,че само те са момичета щото са спали с най-много момчета..ОМГ ,че само секса ли ни прави момичета :Д:Д тва кат го чух ми стана смешно....Ами кой знае кво им се върти в главата, че като са спали с повече момчета и са много велики...може тва да е причината даа са такива..просто като го праат да се мислят за голямата работа ...ее нз и аз вече...щото света стаан такъв чее всеки иска да е повече от другите.....оф нз ..обърках се вече....

Bellatrix
02-06-2009, 19:37
съгласна съм с всички.....но ще ви дам един пример..значи едни от класа ми бяха казвали ,че само те са момичета щото са спали с най-много момчета..ОМГ ,че само секса ли ни прави момичета :Д:Д тва кат го чух ми стана смешно....Ами кой знае кво им се върти в главата, че като са спали с повече момчета и са много велики...може тва да е причината даа са такива..просто като го праат да се мислят за голямата работа ...ее нз и аз вече...щото света стаан такъв чее всеки иска да е повече от другите.....оф нз ..обърках се вече....
Възможно е. Пък и се чувстват по-големи сигурно.

cinderella_gugutka
02-06-2009, 19:48
ОМГ.писна ми ве4е-300 теми пуснахте за това защо вси4ки моми4ета са ку4ки,курви,ходят по мъже с пари и гледат само външния вид.Не се ли нау4ихте 4е всеки 4овек си има разли4ни идеали но не можеш да слагаш вси4ки под общ знаменател.Не мога да отре4а 4е външния вид няма зна4ение-нали ако е някой супер грозен няма да искам да се виждам с него,защото всеки път като го погледна ще ми се доповръща????????!!!!!!!!!Колкото за парите-желателно е да има пари,но НИКОГА не бих одрязала някой,само защото е по-беден :x Признавам,4е има и такива моми4ета каквито описваш,но си има и други свестни като мен :-x

impatient2
02-06-2009, 19:49
щот е свободия :razz:

Whyniser
02-06-2009, 20:25
Ами все пак не си видял всяко момиче на земята,не че аз съм,затова е относително това.А иначе на въпроса като има умни мъже ще има и глупави жени и обратното. :!:

aka6a_vamp
02-06-2009, 20:32
Да си изсереш зъбите дано!!!

hooliganka89
02-07-2009, 08:31
Не се чуди какво щеше да правиш в БГ,аз мога да ти кажа,че щеше да лъскаш някой атрибут :razz:

Като си толкова доволен от момичета в страната в която си,си карай с тях и недей да си хабиш клетките за въпроси които не те засягат пряко.

miss_ludataa
02-07-2009, 08:51
И аз така и така още се чудя защо момичетата ,които са с повече от 1 момче са к*рви ,а момчетата ,които са с повече от 1 момиче пичове :x ..аз също не съм к*рва ,защото определено не гледам само красотата, човека , който сега е с мен 1000 пъти е показвал ,че наиситна ме обича и цени ,а мен това ме кара да се зареждам с енергия и да го обичам все повече и повече :-) ... за жалост мн ''пропаднали'' момичета се навъдиха :-x ..А,ти само напред и ще намериш момичето =) рано или късно

brokeninside13
02-07-2009, 08:55
Защо слагаш всички под общ знаменател?
Определено не всички са такива каквито ги описваш.
Аз например не съм к***а.. не налитам на първия готин батко с парички.. И мисля,че има още много момичета с достойнство! ( макар че наистина к***те стават все повече и повече)
Който търси-намира! :lol:
Така,че спокойно..Ще намериш подходящо момиче :)

+1

Riot
02-07-2009, 09:06
абе не сте всички...
всички сте еднакви ИНТРИГАНТКИ
като се повдигне въпроса почвате да се теглите и да клиширате
да вземем на предвид автора обаче
защо е направил темата ? за да се направи на интересен
с това което написа "ai tez drami da mi gi kajesh v skype" направо ми стана смешничък и жалък
седнали деца без никакъв житейски опит да коментират
не казвам, че аз съм натрупал
просто сте смешни

Riot
02-07-2009, 09:07
Да си изсереш зъбите дано!!!
абсолютно невменяем юзър

gabi_94
02-07-2009, 09:08
Коя жена е к***а...хм много ми се разми понятието за "к***а" в последно време....Вярно е,че когато един мъж е с много жени,всяка вечер е с различна мацка той е ебати плейбоя,може да свали всяка,може да има всяка,а когато едно момиче излиза с много момчета тя непременно ще бъде обявена за к***а,дори и нищо нередно да не прави с тези момчета....Наскоро подразбрах за разговора между две съученички и еднатата беше написала "Ми то Поли и Грета(най-добрата ми приятелка) ходят по купони и минават всички" :smt076 :smt076 ...Баси идиотщината много,ама много мразя да ми се лепват някъв етикет шото на този или на онзи така му е хрумнало :-x :smt087 просот в днешно време хората са толкова завладени от завист,омраза и т.н че ако се поддържаш,изглеждаш добре и има интерес от мъжка страна към теб,ти непременно си к***а и минаваш през всички :cry: :cry: :( баси логиката,но е общо взето така :smt120 :smt120 :smt120 ....Коя жена е к***а?Ми не знам вече...

и в моя клас има Поли и Грета и те уж са к***ите, интересно съвпадение :D

Riot
02-07-2009, 09:09
emi sled kato samo kato sa takiva 6e ima 4uk 4uk :D takiva stavat ......i na momi4etata ne im xaresav drugite na4ini

Имам чувството, че накрая ще излезе, че това е един затворен кръг и всъщност едните са виновни за упадъка на другите, а другите за упадъка на първите... :-o


emi mai si praava +++
:-o И оттук нататък какво? :-o



emi dano nameri6 inteligentniq,zabavniq maj.....,i az dano namerq nqkoi momi4e deto ne e ku**a :-D
Вече е до мен този мъж :) Успех и на теб :)
абе ти не разбра ли, че тоя дебил е направил темата за да си намери някоя за ЧАТЧЕ
абсолютна деградация
толкова сте сляпи и податливи на манипулация

rusova
02-07-2009, 10:25
МИ ЩОТО НЕ СА ТРУДНИ :d :d :d :D :D :D

111111111
02-07-2009, 10:32
Как така пък стигна до извода,че сме лесни?

aka6a_vamp
02-07-2009, 12:54
Да си изсереш зъбите дано!!!
абсолютно невменяем юзър
Ама добро ти утро бе!

DYNAMIC
02-08-2009, 21:59
И не ви ли писна само да задавате едни и същи въпроси и да получавате еднакви отг ? O_o
и аз това се чудя..курви..курвари сякви..парите са важни,но не са всичко..без тях добре,с тях още по-добре..а тва батее за курвите баси тъпотията честно!Ако някой келеш ти разбие сърцето ти ше си сломена и ще те боли и тн,той ше е лошия -курварът,тъпанарът,ако е повърхностен и гледа само за 1то е*..ако ти си момиче и се забиеш с някой,но е само за хормона,а той се е влюбил,ти ще излезнеш курва според някои тъпанар примерно..зависи как гледаш на нещата..аз съм попадала и в двете ситуация..при едната се чувстваш тъпо и ти е кофти,при другата си гледаш кефа ..!Нещо лошо..това проблем ли е?

Tasa
02-08-2009, 23:25
Вярно си е, че стват все по-"лесни", ама си има и трудни бе... споко. :lol:

MiLGaR0sSa
02-09-2009, 10:39
Ако в България всички момичета са .....,оставам без коментар какви са всички момчета...не разбирам защо вечно слагате всички под общ знаменател?Да речем,в моя клас сме десет момичета.От тях точно две са .....,три-четири си падат леко лигли,другите са нормални.И точно тези двечките са вечно с гадженца под ръка,а нормалните стоят и ги гледат от страни.Прави си сметката с какви момичета излизат някои от българските момчета(няма да слагам всички под общ знаменател).
Имаме и девет момчета...от тях двама-трима са нормални...в смисъл-учат горе-долу,не се държат като келеши...а точно най-големите "гъзари" от класа си имат приятелки...
А и защо когато някое момче тръгне с половината училище,той става "готин","пича"....а когато едно момиче почне да прави нещо такова,тя веднага е "уличница","к...а"и т.н...
Освен това половината български момчета търсят точно леки,разкрепостени момичета,а колкото повече се търсят,толкова повече ще има...
Момчетата да не се обиждаат,не слагам никой под общ знаменател...

silky92
02-09-2009, 10:57
Логиката ти е страхотна -нямам думи :razz: Аз съм на мнението ,че навсякъде има и такива момичета ,но има и готини .И спрете да слагате всички под общ знаменател ,всеки човек си е индивидуален :x 8)

Alabala16
02-12-2009, 09:54
ahahahahahah jalko naistina si prav ;) >>.. nishto 4e i az sam momi4e, no ne sam poela po takuv put :D xahxhax
ama otgovora spored men e mnogo lesen
ili mnogo im se ebe
ili iskat pove4e vnimanie
:D :grin:

5StaR
02-12-2009, 10:22
Чужденките на морето са още по-лесни, стига сте се оплаквали :)

proFloras
02-12-2009, 10:23
Лично съм против да ни слагаш под общ знаменател всички момичета лично аз не се впечетлявам от колата му парите му и така нататък не гледем и красотата защото ако си с човека които обичаш и решиш да си с него няма да те привлече въшния вид а това което има в себе си аз съм на това мнение може и да има такова момичета които харесват тоя начин на живот които го опсваш ти но не слагаи всички момичета под общ знаменател защото бързо може да се каже ами има и такива момчета където ако не си натруфена като коледна елха с вс изкуствено по теб няма да ти обърне и грам внимание а сега какво правим ИМА И ТАКОВА МОМЧЕТА ИМА И ТАКИВА МОМИЧЕТА НО НЕ Всички са такива аз не слагам хоранта под общ знаменател не го прави и ти

MaLkaTa_LaDy
02-12-2009, 11:11
Не смятам, че въобще в някоя лексика трябва да присъстват думи като: всички, никои, никога и винаги. Няма такова нещо. Ще е грешно каквото и да кажеш, като използваш тези думи. Та към въпроса ти... Аз не мога да ти кажа защо повечето момичета са такива, защото ако го направя трябва де се върнем мноооого назад във времето. Просто България не е нормална държава и това си е истината. Аз пък имам самочувствието, че не съм повърхностна, материална или лигла. Вярно е, че се лигавя отвреме навреме, но пък всеки има нужда от забавление, а аз забавлението го намирам в това да извъртам реалността по даден начин с присъстваща мнгого ирония. [Ако разбираш това под "лигавене". Ако не е така, моя сподели дефиницията на думата...] Та още нещо: Можеш ли да ми дадеш причината поради която пусна тази тема? От скука или какво...? Или се хвалиш, че живееш в чужбина и искаш да съсипеш и малкото самочувствие, което е останало на момичетата. И това е така, заради момчета [не] като теб. Защото ти си възпитам и мил и романтичен... И аз мога да се изкарам богиня. Но дори това, че пусна такава тема показва, че не си от най-милите момчета. Замисли се малко. Ако си пък от умните момчета, сам ще се убедиш, че съм права в този случай! Айде със здраве и ти пожелавам много да се радваш на хубавите момичета, там където живеш.
П.п. И сега продполагам, че ще си помислиш, че съм се засегнала от думите ти... Не, не съм, въпреки че написах повече по тази тема. Просто не обичам хората, които не могат да се изразяват добре и не мислят преди да казват нещо.

ANTIHUMAN
02-12-2009, 12:06
Не жените са лесни, а мъжете!
Оф няма се научите ,,големите'' мъже!


П.С. Момче съм! Момчетата са идиоти! Айде сега някой момиче да каже, че не е вярно и не знам, може би ще се пръсна от смях! :grin: :)

summer_mo0n
02-12-2009, 14:13
bez da se obijda6,spored men se kompleksira6 ot ne6to-neznam kakvo.Az ne sudq za muja do sebe si po krasotata ili po goleminata na bankovata mu smetka!Vijda6 mi se silno ozloben...

Налълно съм съгласна, някоя не му е вързала и вече е курва, но защо? + тва не всички са курви и имай малко уважение наистина си комплексиран, но комплексите не тук моля.

Mr_Crowley
02-12-2009, 14:15
Кой каза, че са лесни??? Трябва да имаш телефон, кола за около 5000 лв и да слушаш чалга! Тия неща не са никак лесни! 8) 8) 8)

Tempest
02-12-2009, 14:29
abe xora 6to pove4eto momi4eta v bg sa k**vi ???6to kato vidqt malko pari ska4at kato ludi..... :razz: i ako ne sa kurvi 6e sa nqkvi tapi ligi ...... :-o za koito ako se ligavi6 prai6 se na prostak ili im govori6 za sex si interesen ako pak ne ........prosto si .XXXXXXX. mai po dobre..4e ne jiveq v bg :-D :-D predstavqm kvo 6tqx da tarpq kato pove4eto bg mom4eta.... :( .....i ne6to posledno 6to v bg momi4etata ocenqvat mom4eta samo po krasotata ???tam kadeto jiveq ako ne kaja ne6to naistina umno qko da q vpe4atlq da sam nejen ......nqmam 6ans s neq nezavisimo dali sam krasiv ili ne :( dokato v bg ako si krasiv i si ,,lo6o mom4e,,si xaresvan :o ..
(bez ironi4ni mneniq xaxa vsi4ki 6e si mislq 4e sam nqkoi groznik nali :D :D no prosto ne se spiram samo na krasota ima i po silni ne6ta ot neq)


*Липсва описателно заглавие на Кирилица! Без обиди!
Точка 7 от Правила на форума (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html).
Редакция на MakeMeLaugh

къде живееш сега? Ела си и ме вземи като ръчен багаж, че искам да се оттърва от тази паплач тук! Хайде, не всички, но един огромен процент просто или не знаят какво искат, или знаят, но са избрали грешния начин... Mr_Crowley - доста точно казано... ама телефона и той трябва да е колкото колата... или поне да приближава цената ;) и сега разбирам защо не мога да си намеря момиче - МРАЗЯ ТЪПАТА ЧАЛГА!

Mr_Crowley
02-12-2009, 14:33
Да, налага се да въведа някой уточнения:
значи телефона тряа да е възможно най - скъп, ама да си на Прима!
колата тряа да е някое БМВ 3-ка, ама на газ!
А за чалгата...като те питат какво слушаш, трябва да казваш - хаус и черно!!!

Ако трябва да се синтезира в едно изречение - трябва да си селянин!!! Но не забравяйте, че селенията не е географско определение, а начин на поведение!!! :-o

valdesbg
02-12-2009, 14:41
Авторче - колко години от мизерния си живот си прекарал тук за да твърдиш подобно нещо? На базата на колко момичета твърдиш написаното? Изобщо кой ти е втълпил в изпразнената от съдържание кратуна, че ако около теб има 5 кифли то те са представителна извадка на българската жена? Бързо да си оправиш поста ако обичаш, щото мишоци като теб ги обичам най-много.

Tempest
02-12-2009, 14:44
валдес не се нерви, виждам ги същите навсякъде около мен, човека е прав...

proFloras
02-12-2009, 14:58
Авторче - колко години от мизерния си живот си прекарал тук за да твърдиш подобно нещо? На базата на колко момичета твърдиш написаното? Изобщо кой ти е втълпил в изпразнената от съдържание кратуна, че ако около теб има 5 кифли то те са представителна извадка на българската жена? Бързо да си оправиш поста ако обичаш, щото мишоци като теб ги обичам най-много. ПРАВ СИ Тази тема се превърна във воина в която момчета и момичета се надпревапват да се оплюват :?

valdesbg
02-12-2009, 14:59
валдес не се нерви, виждам ги същите навсякъде около мен, човека е прав...

Твой проблем е ако дружиш с курви, не мой. Абсолютно не съм съгласен да се категоризира българската жена като курва. Просто защото това е меко казано комплексарщина.

Не аз съм виновен че някой смотльо го режат щото не може да върже две приказки примерно. Вземете се в ръце и не слагайте всички под общ знаменател.

TheRestorer
02-12-2009, 16:32
Или ще са курви, или ще са госпожица недостъпна.И малко са тия по-средата.Колкото и да е тъпо.

proFloras
02-12-2009, 16:57
Ох мъже а няма ли такива мъже дето търсят броиките си и на едно момиче което е вярвало в любовта и му разбият сърцето от на нея какво и остава разбитото сърце безсъните и нощи изплаканите сълзи стига вече ИМА И ТАКИВА МОМИЧЕТА да вярно курви НО има и МОМЧЕТА които са броикаджии Разберете го и сперте да обиждате та това се превърна в боино поле :smt066:smt067 :smt068 :smt070 не е нужно вече :)

cwe7ka
02-12-2009, 17:21
В 6-7 клас съучениците ми често повтаряха една "мъдра" мисъл: "Всички жени са к***и, с изключение на майка ми и сестра ми, но да не забравяме, че и те са жени." Не знам колко ограничен трябва да си, за да вярваш и разпространяваш подобни неща :( Ако жените са лесни, защото се влияят от красотата и парите, то помисли - ако имаш възможност да излизаш със супер готина мацка, в добро фин. състояние, ще се възползваш ли, рискувайки да станеш мъжки вариант на к***ите, с/у които говориш, или ще я оставиш да си отиде, рискувайки да загубиш Единствената? Докато слагаш етикети на всичко и всеки няма да откриеш стойностни хора.

imfamous
02-12-2009, 17:35
Защо ли?! Ми ,защото са малки и не знаят какво е истински ценното и важно!

ActreSS
02-12-2009, 19:32
abe xora 6to pove4eto momi4eta v bg sa k**vi ???6to kato vidqt malko pari ska4at kato ludi..... :razz: i ako ne sa kurvi 6e sa nqkvi tapi ligi ...... :-o za koito ako se ligavi6 prai6 se na prostak ili im govori6 za sex si interesen ako pak ne ........prosto si .XXXXXXX. mai po dobre..4e ne jiveq v bg :-D :-D predstavqm kvo 6tqx da tarpq kato pove4eto bg mom4eta.... :( .....i ne6to posledno 6to v bg momi4etata ocenqvat mom4eta samo po krasotata ???tam kadeto jiveq ako ne kaja ne6to naistina umno qko da q vpe4atlq da sam nejen ......nqmam 6ans s neq nezavisimo dali sam krasiv ili ne :( dokato v bg ako si krasiv i si ,,lo6o momе4e,,si xaresvan :o ..
(bez ironi4ni mneniq xaxa vsi4ki 6e si mislq 4e sam nqkoi groznik nali :D :D no prosto ne se spiram samo na krasota ima i po silni ne6ta ot neq)


[/color][/i]
Казваш,че повечето са к****и,а другата част са лигли......защо изключваш третия вариант-нормалните и обикновени момичета,които са истински и не се перчат насам-натам:"Вижте ме Коя съм." :-D Не може да се отрече,че около 2/3 от момичетата са от тъй наречената"S klasa"(предполагам,че повечето от тях просто не са открили себе си и им остава единствено да подражават на другите.....превърнали са се в собствените си карикатури.....не ми се мисли какви ли майки ще станат от тях :-o )
Обаче абсолютно същото,което си казал за момичетата, се отнася и за момчетата. ;-) –клоуни и простаци,които се мислят за нещо повече.Хвалят се със скъпите "парцалки" и коя мацка са забили снощи в дискотеката.90%от момчетата,които познавам не биха се загледали в обикновено момиче,което цени вътрешната красота и романтиката(и което по случайност е интелигентно и ходи на училище ,а не виси в местното кафене с цигарата в ръка :? Ако срещнеш момче,което да е свестно-ами, това си е чист късмет :-D .
Аз лично тези простаци("ako se ligavi6 prai6 se na prostak ili im govori6 za sex si interesen ") не мога да ги гледам,още по-малко да общувам с тях :-x –ето заради това ми лепнаха етикета"префърцунената" и "мъжемразката" :D :lol:
Така че,момче,не слагай всички под общ знаменател,не едно магаре е Марко 8-) Има и изключения,но те трудно се намират-като истинските скъпоценни камъни са.Вероятно трябва да сме като Еркюл Поаро или Шерлок Холмс,за да ги открием на време. ;-) :wink:
Казали са,че красотата ще спаси света,но са забравили да уточнят,че вътрешната красота ще го спаси,а не външната,която с годините избледнява и изчезва....завинаги.
Това ми е мнението,вероятно повечето от вас ще го сметнат за глупаво,но никой не ви задължава да се съобразявате с него.
:-) Весели предстоящи празници.

Vesk0u
02-12-2009, 19:35
Аз попринцип знам, че софиянките са лесни - Ами държавата се чалгализира, няма какво друго да кажа...

Kostadin_682
02-12-2009, 19:40
НЕ са всички такива бе... ще намериш някой ден

Darkkiss
02-13-2009, 01:24
ако некой боклук на 13 дето гледа такива на 27-8 с кола (на тати стар бмв) да имаш пари( да живееш на кредит) и да изглеждаш готин ( да си див селянин) са лесни аз не знам кои са трудни...

vesSynkaa
02-13-2009, 07:52
Абе к'во само използваш "бг момчетата" , "бг момичетата" , ти от къде си ?Т'ва , че не живееш в България вече , не означава , че не си българин! :? И к'во слагаш всички под общ знаменател?Да не си минал всички момичета в Б-я та смееш да говориш така? :? :? :?

HipHopBlond
02-13-2009, 08:01
Welcome to Bulgaia :) Навсякъде е така :-/ да гадно е, но за жалост по-доре яа да става :?

Bellatrix
02-13-2009, 08:06
emi sled kato samo kato sa takiva 6e ima 4uk 4uk :D takiva stavat ......i na momi4etata ne im xaresav drugite na4ini

Имам чувството, че накрая ще излезе, че това е един затворен кръг и всъщност едните са виновни за упадъка на другите, а другите за упадъка на първите... :-o


emi mai si praava +++
:-o И оттук нататък какво? :-o



emi dano nameri6 inteligentniq,zabavniq maj.....,i az dano namerq nqkoi momi4e deto ne e ku**a :-D
Вече е до мен този мъж :) Успех и на теб :)
абе ти не разбра ли, че тоя дебил е направил темата за да си намери някоя за ЧАТЧЕ
абсолютна деградация
толкова сте сляпи и податливи на манипулация
Хайде-хайде, чак пък податливи на манипулация... А от мен какво се очаква? Да споря цял ден ли? На това му се вика миротворен начин за приключване на дебат.

gabiiTu
02-27-2009, 20:45
:D Не винаги момичетата оценяват по красота и по това дали си лошо момче!!! Има и по много други неща които търсим у едно момче за да си паднем по него!!! :) :) :)

revennge
02-27-2009, 20:48
не че момичетата в Бг са много леки, просто момчетата са с много ограничено мислене по този въпрос :?

П.П: ...и не отричайте, защото първата дума след като някой момиче ви ядоса е "курва" :o

DejaVu31
03-03-2009, 16:09
Абе незнам за курвалъка,ама тъпотията е на международно равнище :? И престанете с тоя ОБЩ ЗНАМЕНАТЕЛ,дразнещо е меко казано :(

moon_flower
03-03-2009, 16:30
Не че защитавам женския пол,но просто е изключително глупаво това,което казваш.Повечето момичета,които аз познавам не се интересуват нито от пари,нито пък са лесни.А иначе,да,има и курви и какви ли не,но не всички са такива.А и не са само в България.. :) Навсякъде ги има.

elsy
03-03-2009, 16:47
Бегай в друга държава като тука са ти лесни.

Sweet__Dream
03-04-2009, 14:41
Защото Вие мъжете харесвате такива! :x

gLoRiToO
03-04-2009, 15:22
Заради такива идиоти като тебе!!! :-x :x