PDA

View Full Version : първият ми любовен проблем..



rostro
02-06-2009, 16:17
здравейте!проблемът е следния бях си харесала едно момче,но то завърши мин.годинаа и сега учи в София.Видях го в едни сайтове-свободен е..не правя първата крачка попринцип.Знам му скайпа,но не мога да се престраша да го добавя и нз какво ще му кажа..много ме е срам.А когато още учеше в училището ми веднъж ми прати бележка,но госпожата ми я взе.. :-D Като се разминавахме по коридорите едно много хубаво ме гледаше и тогава.. :oops: наистина нз какво да правя..объркана съм..знам че има мн такива теми,но няма към кого да се обърна-никой не знае за това

sladur4etyYy
02-06-2009, 16:20
пиши му, не виждам какво може да загубиш.

Hilary_
02-06-2009, 16:22
Пиши му още тази вечр...няма да загубиш повярвай ми!!!! ;-) Никакви колебания...срама е само в началото после вече няма да го има... Успех!!! :P

rostro
02-06-2009, 16:33
не знам какво да му кажа :shock: дори не знам дали ме помни изобщо.. :D ..чудя се какво ще правя ако задава тъпи въпроси от сорта на коя си или от къде ми имаш скайпа ..

sladur4etyYy
02-06-2009, 16:38
не знам какво да му кажа :shock: дори не знам дали ме помни изобщо.. :D ..чудя се какво ще правя ако задава тъпи въпроси от сорта на коя си или от къде ми имаш скайпа ..

пишеш му ''здр'', той ще те пита коя си и сиг ще ти иска снимка, ти му пращаш и той най- вероятно ще се сети. казваш му, че случайно ти е попаднал скайпа му и си решила да му пишеш да видиш кво прави. оттам вече би трябвало разговора да потръгне.

rostro
02-06-2009, 16:41
ами още един проблем-нямам снимка хах много тъпо ама не обичам да се снимам имам една,на която не знаех че ме снимат и не е хич хубава-фона е ужасен.. :D

Hilary_
02-06-2009, 16:42
ами още един проблем-нямам снимка хах много тъпо ама не обичам да се снимам имам една,на която не знаех че ме снимат и не е хич хубава-фона е ужасен.. :D
познато... :wink: И аз бях така в началото... :lol: Ами голяма работа...снимката не е най важното нещо... :? Първо го опознай и тогава... не си давай снимките просто така на всеки... :)

Re5peC7
02-06-2009, 16:58
може да не му се представяш коя си точно още в началото :) пиши му там..като те пита от къде му имаш скайпа...измисли нещо...и така..какво лошо има да направиш първата крачка? Давай! :)

ThePowerOfLove
02-06-2009, 17:42
Ако в скайп те е срам, представям си наживо.. :?
Пиши му ;) Нищо не губиш :)

kobrichka
02-06-2009, 20:25
Пиши му ;) Нищо не губиш :)

Така е. Сега не му ли пишеш винаги ще се чудиш какво би станало ако се беше престрашила да му пишеш?!

cinderella_gugutka
02-06-2009, 20:32
оф...наистина,ама наистина не мога да разбера какво толкова сложно има в това да пишеш на някво си мом4е в скайпа.айде-ще кажеш не е някво си там,а този който харесваш-еми и аз съм харесвала много мом4ета ама такъв срам пък никога не съм имала...а по принцип вси4ки ми казват 4е съм от най-стеснителните.какво толкова ще стане-няма да свърши света зна4и...

nekaf
02-06-2009, 20:49
искаш му пълномощно, като го приеме направо му кажи коя си, без да увърташ и да набутваш там глупости, най-много да изцепиш някоя простотия... говорите си ала бала там 10-20 минутки, като внимаваш да не става тегаво и бавно, не се правиш на много отворена и му казваш 'абее ходи ли ти се на кафе еди кога си :)' или нещо такова. срам те било ахаха.... че стой си и се срамувай, като ти е толкова акъла...

Jesus
02-06-2009, 21:39
На мен ми проложиха 1 номер :( Значи тя ми задава пълномощно и аз приемам и е питам с какво мога да и помогната т.н и тя каза че ужким е търсела някакъв нейн братовчед а имената ни били съвпадали и т.н Та и ти може да пробваш този номер :) добавиго и се прави че е грешка :)

babyvy
02-07-2009, 10:01
пиши му..може да се зарадва че си пише с някой от старото му даскало....

111111111
02-07-2009, 11:22
пиши му, не виждам какво може да загубиш.
:grin: