PDA

View Full Version : Просто споделям...



NaughtyOne
02-06-2009, 16:50
Моята случка е следната...Преди време бях тръгнала с едно момче.В началото беше прекрасно,като сбъдната мечта,но после взе много зле да върви.Единия от проблемите,който беше е че двамата бяхме от различни градове и дори се случваше да не се виждаме в продължение на 2 месеца че и повече.По едно време той дори спря да ми се обажда и не го бях чувала доста време.Само разбирах кога е дошъл в нашия град за да се видим което беше доста рядко- Мина още време а нашите различия се открояваха все повече и повече и всъщност накрая стана нетърпимо, а времето в което не се бяхме виждали се удвояваше.Ем...дойде и раздялата :? тогава сякаш чувствах че не го обичам както и той,но решихме да си останем приятели.А току що разбрах,че той след раздялата ни е тръгнал с друга, а моята реакция беше доста неочаквана от самата мене. И се чувствам адски зле,дори ми си плаче честно кзано и се чувствам толкова объркана... :(
Знам че историята ми е глупава и повече от скучно но просто имах нужда да споделя...

elsy
02-06-2009, 16:57
Нормално е да ти е гадно, но щом казваш, че си почувствала, че не го обичаш, значи вероятно е моментно състояние :)

Re5peC7
02-06-2009, 17:14
Според мене след като прочетох и видях какви са били взаимоотношенията ви, мисля, че наистина е нямало смисъл.Това, че ти е станало гадно, не означава, че още го обичаш.В момента си разочарована защото това не ти е била любовта и този човек е тръгнал с друго момиче...еми..всеки продължава напред...нормално е, макар и не хубаво да изпитваш такива чувства, но истината е че от тях няма смисъл сега..дръж се и продължавай напред

Hilary_
02-06-2009, 17:19
Ами кофти се е получило наистина...ама поне знаеш че не е нещо за което толкова да съжаляваш... постъпката м услед като сте се разделили сама говори за себе си и за него... :? :? Напред итова си е... :wink:

Bellatrix
02-06-2009, 17:23
Няма се сдухваш... Нормално е да се чувстваш сдухана. Не е заради друго, а е защото си тежко разочарована. Очаквала си друго, това е.
ПП. А наистина, при тези обстоятелства, раздялата е била най-добрия вариант.

heroine
02-06-2009, 20:13
щом не го обичаш няма проблеми

kobrichka
02-06-2009, 20:19
Нормално е да ти е гадно, но щом казваш, че си почувствала, че не го обичаш, значи вероятно е моментно състояние :)

Съгласна съм.

aka6a_vamp
02-06-2009, 20:22
Еми всеки е поел по своя път,не трябва да ти пука...просто и ти се стегни и така!

cinderella_gugutka
02-06-2009, 20:24
еми и аз бих се 4увствала много зле на твое място ...даже бих си поплакала много здраво :D ама такъв е живота-нау4аваме се да загърбваме болката(в слу4ая незнам дали е то4но болка или разо4арование от постъпката му де) и да продължаваме напред :(

babyvy
02-06-2009, 20:25
нормално е да ти е гадно..(както казват вси4ки) ама ще ти мине с времето и аз съм така... :) споко

111111111
02-07-2009, 11:49
Няма се сдухваш... Нормално е да се чувстваш сдухана. Не е заради друго, а е защото си тежко разочарована. Очаквала си друго, това е.
ПП. А наистина, при тези обстоятелства, раздялата е била най-добрия вариант.
+1