PDA

View Full Version : Съвет-моля



hitriq
02-06-2009, 17:41
Здрасти, искам съвет.Ето как стоят нещата:Момичето,в което съм влюбен има лек проблем в момента за пореден път е излагано от някого, но не ми казва от кого,то аз се досещам,но реших да и направя малаък подарък, тъй като токива харесва тя.И мислех да и го дам вчера на работното и място но просто не беше удобно точно тогава, и днеска и писах няколко СМС в които я питам кога мойже по време на работа да и го дам, а тя ми се обади и се разсърди, че и се обаждам и изпращам смс по време на работа и.Мисля, че в момента ми е сърдита, а и като сложим факта е разочорована в момента от нещо др., а искам да попитам дали споредвас ще е добре утре да намина през работата и и да го дам и каквото и ще да става, просто дайте съвет,тъй като усещам че в момента се нуждае от някаква подкрепа

girl_in_black
02-06-2009, 17:44
А не може ли да излезете някъде и тогава да и го дадеш?Не мисля, че е кой знае колко удачно да ходиш на работата и.

hitriq
02-06-2009, 17:58
А не може ли да излезете някъде и тогава да и го дадеш?Не мисля, че е кой знае колко удачно да ходиш на работата и.

проблема е че днеска ми се ядоса, доста че и пиша смс по време на работа и незнам дали ще е добре да и се обаждам в момента, какво мислите

beachy_bunny
02-06-2009, 18:04
Не отивай там ... ще се разсърди още по-вече .. след 2-3 дни и се обади и и се извини ... ако не дрес то тогава утре ... Сега просто е ядосана и се чуди на кой да си го искара ... , а и незнам какви смс-и си и пратил ... ако и е било криво .. може да не и е станало приятно ... Или и се извини днес .. или изчакай няколко дни да и мине ината .. ;] Успех :)

hitriq
02-06-2009, 18:22
[quote="beachy_bunny"]Не отивай там ... ще се разсърди още по-вече .. след 2-3 дни и се обади и и се извини ... ако не дрес то тогава утре ... Сега просто е ядосана и се чуди на кой да си го искара ... , а и незнам какви смс-и си и пратил ... ако и е било криво .. може да не и е станало приятно ... Или и се извини днес .. или изчакай няколко дни да и мине ината .. ;] Успех :)[/qзначи казвате да почакам някои др. ден и да и се обадя или сега да и се обадя???Нека малко женският пол да помогне

tuzaro
02-06-2009, 18:30
тя не иска да и пишеш и звъниш по време на работа, ти искаш да ходиш там... мисли малко..

cinderella_gugutka
02-06-2009, 20:49
тя не иска да и пишеш и звъниш по време на работа, ти искаш да ходиш там... мисли малко..
+
не може ли да я 4акаш(да и се обадиш) след работа примерно??