PDA

View Full Version : Какво мислите за бунтарите...



Stan4o123
02-06-2009, 18:34
От супер мн време слушам рок и всичките му разновидности и наскоро ме удари идеята , че може би трябва да почна да се обличам така... смисал аз нямам за сега някъв стил... квото падне тва ... какво мислите за хората дет се обличат кат пънкари или металхеадс ... мн хора ми казват че трябва да го направя наистина... наште ми казват че сам вече голям за тези " глупости " ... на 17 съм... е кажете си мнението ако искате :)

Hysteric_Bitch
02-06-2009, 18:37
Хахаха глупости.
Аз нищо не мисля за такива дето се обличат по такъв или онакъв начин.
Само не се прави на смешен.

billytalent
02-06-2009, 18:38
Мен супер много ме кефят такива момчета,а за начина по-който ще се обличаш ти си решаваш има хора които поддържат този стил само,за да демонстрират пред другите какъв стил музика слушат...ако ти ще се чувстваш комфортно го направи и не слушай другите какво ти говорят важно е на теб какво ти харесва :)

Darkkiss
02-06-2009, 18:38
От супер мн време слушам рок и всичките му разновидности и наскоро ме удари идеята , че може би трябва да почна да се обличам така... смисал аз нямам за сега някъв стил... квото падне тва ... какво мислите за хората дет се обличат кат пънкари или металхеадс ... мн хора ми казват че трябва да го направя наистина... наште ми казват че сам вече голям за тези " глупости " ... на 17 съм... е кажете си мнението ако искате :)

ако за тебе бунтар значи да си некуъф пропаднал педерас който се облича по ******** начин....
земи се гръмни!!!

Overpowered
02-06-2009, 18:53
Абе...не ме кефят.. :D
Ако това питаш..

Sintya
02-06-2009, 18:56
Ами и аз слушам "твърда" музика, рок и метъл и се обличам както ми харесва.
Разбира се не говорим, за златни лачени обувки, но все пак музиката е свързана със стила ми...
Абе обличай се както ти харесва, да не ти пука от мнението на другите...

Stan4o123
02-06-2009, 18:57
От супер мн време слушам рок и всичките му разновидности и наскоро ме удари идеята , че може би трябва да почна да се обличам така... смисал аз нямам за сега някъв стил... квото падне тва ... какво мислите за хората дет се обличат кат пънкари или металхеадс ... мн хора ми казват че трябва да го направя наистина... наште ми казват че сам вече голям за тези " глупости " ... на 17 съм... е кажете си мнението ако искате :)

ако за тебе бунтар значи да си некуъф пропаднал гей който се облича по ******** начин....
земи се гръмни!!!

къде си видял така обличащ се човек ( не емо ) да е гей бе?!ае моля ти се не говори глупости...

Jesus
02-06-2009, 18:58
Обличай се така както се чувстваш удобно и не се води от мода, чуждо мнение или каквото и да е а само от това кое ти харесва :)

Swinkenhoffer
02-06-2009, 19:13
:razz:

Квото ти е на сърце, това обличай. Не забравяй да сложиш една анархия или пентаграм/обърнат кръст... най-добре и трите заедно. ;-)

Isabelle
02-06-2009, 20:56
според мен е доста незряло

elsy
02-06-2009, 21:05
Музиката не е задължително да определя начина, по който ще се обличаш... нищо, че в повечето случаи е така... Обличай се, с квото ти кеф.
Аз лично не се кефя на метъли, поне засега 8-)

m3talmania
02-06-2009, 21:11
Музиката не е задължително да определя начина, по който ще се обличаш...
;-)

FucKtheSyStem
02-07-2009, 07:10
Не ме кефят :?

Rofl4e
02-07-2009, 10:46
Не ми харесват и не ме впечатляват металистите!Според мен по добре не започваи да се обличаш като метъл

CryForMe
02-07-2009, 11:35
майка му стара тва делене на метъли/чалгари/пънкари/рапЕри ме дразни супер много ... за мен тва са си едно 90 на 100 позьорчета ... а ние не обичаме позьорчета :o :o :o
моля ти се носи си се нормално, щом се харесваш така... както казаха по-горе, тва, че слушаш даден стил музика, не значи, че дрехите ти трябва да отговарят на него...баси колко комерсиализирано е сичко вече :?

111111111
02-07-2009, 11:43
Всеки със стила си :grin: