PDA

View Full Version : Проява на слабост ли е отмъщението и има ли смисъл от него?



let_me_be
02-06-2009, 18:38
Така...Нека разкажа историята си...Преди няколко месеца ходех с момче от друг град,дойде моментът,в който се разделихме,тоест разбрах,че ме е изневерим и преключихме.Не се бяхме чували с месеци,докато в един слънчев ден,ми се обади.Говорихме доста време,в един момент ме попита,дали бих желала да се съберем отново,отговорих,че се страхувам да не бъда наранена,както предния път,твърдеше,че се е променил.Не отговорих...След седмица реших да го тествам,като му писах от името на една приятелка(за която беше казал,че е антипатична)...Написах,че аз и тя сме скарани,не бих искала да разбира, че си пишем и в същото влеме се държах доста инициативно,казвайки,че го харесвам,за да разбера,дали ще се поддаде се и още как...Написах също,от нейно име ест,че ако аз разбера,може би ще ми стане тъпо.Отговорът беше"Нужно ли е да разбира"...Боже,момчето за което давах вс,дори не се инт от мен и от това как се чувствам или как бих се почувствала... :( Продължи със зарибявките,нямах думи...Не е ли неморално такова поведение.В момента ми е напълно ясен,но се чудя,дали да се откажа или след няколко дни да заявя следното"зн ли с кого чатиш всъщност?Това харесвам на чата,че никога не знаеш кой стои отдругата страна.Кажи ми само,не те ли е срам,да се зарибяваш с моя приятелка,след като всички знаят какво ми причини....."

Blab
02-06-2009, 18:41
1. Да
2. Не

каква е тая глупава история?
"ходя" е адският глагол, много мА кефи;

Hilary_
02-06-2009, 18:42
Оооо такива колко ги има... :? :? Гадно н офакт... по добре го остави изобщо не се занимавай с него... никой не се променя толкова лесно... :? Даже мога да кажа че малко хора успяват... :? Иначе ти сама прецени дали да му кажеш че си ти... аз лично бих го направила просто за да съм сигурна че дори малкото желание което е имал да е съсипано... :wink: Малко лоша си падам в това отношение..така че прецени сама и го зарежи изцяло... :?

babyvy
02-06-2009, 19:40
еми зарежи го....щом е казал тва уж на антипати4но за него момичее зна4и не си заслужава да си пак с него....А пък за чатаа..аз бих му казала 4е всъ6тост не си 4ати с твойта фр ами с тебе...ама нз ти си реши

Jesus
02-06-2009, 19:52
След отмащението не следва нищо добро, няма да се чувстваш доволна от това което си постигнала, само ще съжеляваш.

let_me_be
02-06-2009, 19:58
След отмащението не следва нищо добро, няма да се чувстваш доволна от това което си постигнала, само ще съжеляваш.

za6t0 smqta6,4e nqma da se p04uvstvam d0bre?mislq,4e 6te stane 0bratn0t0-ud0vletv0ren0....

Whyniser
02-06-2009, 20:36
А)Сигурно
Б)Не
В)Научи Български

aka6a_vamp
02-06-2009, 20:39
И ти къв дечко си..

nicolepcd
02-06-2009, 20:41
Такива като него даже не заслужават да им посвещават цели теми 8-) Боклуци има навсякъде, даже и извън кофите за боклук :-x

let_me_be
02-06-2009, 20:49
А)Сигурно
Б)Не
В)Научи Български

какво ми е на българския?

Whyniser
02-06-2009, 21:03
Така...Нека разкажа историята си...Преди няколко месеца ходех с момче от друг град,дойде моментът,в който се разделихме,тоест разбрах,че ме е изневерим и преключихме.Не се бяхме чували с месеци,докато в един слънчев ден,ми се обади.Говорихме доста време,в един момент ме попита,дали бих желала да се съберем отново,отговорих,че се страхувам да не бъда наранена,както предния път,твърдеше,че се е променил.Не отговорих...След седмица реших да го тествам,като му писах от името на една приятелка(за която беше казал,че е антипатична)...Написах,че аз и тя сме скарани,не бих искала да разбира, че си пишем и в същото влеме се държах доста инициативно,казвайки,че го харесвам,за да разбера,дали ще се поддаде се и още как...Написах също,от нейно име ест,че ако аз разбера,може би ще ми стане тъпо.Отговорът беше"Нужно ли е да разбира"...Боже,момчето за което давах вс,дори не се инт от мен и от това как се чувствам или как бих се почувствала... Sad Продължи със зарибявките,нямах думи...Не е ли неморално такова поведение.В момента ми е напълно ясен,но се чудя,дали да се откажа или след няколко дни да заявя следното"зн ли с кого чатиш всъщност?Това харесвам на чата,че никога не знаеш кой стои отдругата страна.Кажи ми само,не те ли е срам,да се зарибяваш с моя приятелка,след като всички знаят какво ми причини....."

let_me_be
02-06-2009, 21:14
Така...Нека разкажа историята си...Преди няколко месеца ходех с момче от друг град,дойде моментът,в който се разделихме,тоест разбрах,че ме е изневерим и преключихме.Не се бяхме чували с месеци,докато в един слънчев ден,ми се обади.Говорихме доста време,в един момент ме попита,дали бих желала да се съберем отново,отговорих,че се страхувам да не бъда наранена,както предния път,твърдеше,че се е променил.Не отговорих...След седмица реших да го тествам,като му писах от името на една приятелка(за която беше казал,че е антипатична)...Написах,че аз и тя сме скарани,не бих искала да разбира, че си пишем и в същото влеме се държах доста инициативно,казвайки,че го харесвам,за да разбера,дали ще се поддаде се и още как...Написах също,от нейно име ест,че ако аз разбера,може би ще ми стане тъпо.Отговорът беше"Нужно ли е да разбира"...Боже,момчето за което давах вс,дори не се инт от мен и от това как се чувствам или как бих се почувствала... Sad Продължи със зарибявките,нямах думи...Не е ли неморално такова поведение.В момента ми е напълно ясен,но се чудя,дали да се откажа или след няколко дни да заявя следното"зн ли с кого чатиш всъщност?Това харесвам на чата,че никога не знаеш кой стои отдругата страна.Кажи ми само,не те ли е срам,да се зарибяваш с моя приятелка,след като всички знаят какво ми причини....."

Всеки нормален човек би се сетил, че грешките не са от незнание,а от липсата на тренинг в писането на клавиатура...

Jesus
02-06-2009, 21:50
Гаранция ти давам че след време като си спомниш за това че си получила "възмездие" няма да се почувстава удовлетворена :)
Той ти е изневерил вярно кофти, ама то е ясно че на него нему пука какво правиш, няма смисъл :)
"In the end, those who tasted revenge... were not satisfied... it ended in tragedy."

bybit0o0
02-06-2009, 21:54
проява на слабост..за такива хора дори не трябва да си помисляш повече..!

MaLkaTa_LaDy
02-07-2009, 05:58
Добре де, а защо не продължиш да си пишеш с него от скайпа на другото момиче, да го поканиш да се видите и вместо тя да отиде, иди ти и му обясни ситуацията. Така ще видиш много интересна реакция. Аз бих се кефила много... :D

hooliganka89
02-07-2009, 08:04
Добре де, а защо не продължиш да си пишеш с него от скайпа на другото момиче, да го поканиш да се видите и вместо тя да отиде, иди ти и му обясни ситуацията. Така ще видиш много интересна реакция. Аз бих се кефила много... :D

Да,наистина.Ако си чатиш от нейно име с него и си уредите среща,а след това на срещата се появиш ти,а не тя...Бившият ти ще изтръпне ама яката.

let_me_be
02-07-2009, 10:25
Добре де, а защо не продължиш да си пишеш с него от скайпа на другото момиче, да го поканиш да се видите и вместо тя да отиде, иди ти и му обясни ситуацията. Така ще видиш много интересна реакция. Аз бих се кефила много... :D

Да,наистина.Ако си чатиш от нейно име с него и си уредите среща,а след това на срещата се появиш ти,а не тя...Бившият ти ще изтръпне ама яката.

da,ideqta e mn0g0 d0bra,n0 pr0blemut e,4e edva li 6te se 0su6testvi,pr0st0 za6t0t0 rast0qniet0 e d0sta g0lqm0 (200 km)