PDA

View Full Version : Изправяне на коса



Overpowered
02-06-2009, 18:49
За да няма по 10 теми за изправяне на коса,по-добре да има една..
Та...кажете каква преса използвате(ако се изправяте с преса),доволни ли сте от нея,каква козметика ползвате за косата и т.н

djudjulinkaa
02-06-2009, 19:19
Аз изпозвам преса за коса с керамични поставки само за изправяне..на нещо с Е беше,но не се сещам :) За косата си използвам балсам без отмиване само за краищата ако ще се изправям и серум пак за тях :) По-рядко кристали :)

sladur4etyYy
02-06-2009, 21:14
да ти кажа, то вече има доста повече от 10 теми за изправяне. ако искаш, можеш да поровиш в тях, нямаше нужда от още една.

bybit0o0
02-06-2009, 21:50
белисима б700 преди нея на лореал розовия крем за преса и така ;]

tItEufFf
02-07-2009, 07:36
http://www.consumer.philips.com/consumer/bg/bg/consumer/cc/_productid_HP4666_00_BG_CONSUMER/HP4666#/consumer/bg/bg/consumer/cc/_productid_HP4666_00_BG_CONSUMER/HP4666

Мноооого съм доволна. Косата ми е много къдрава и трудно се поддава на каквито и да е манипулации. Но с тази се изправя бързо - половин час и най-важното е, че ми държи така косата целия ден, а съм в най-северната част на Франция и влагата е ужасна. Ако косата ти е като моята, трябва да си готова да дадеш повечко пари. Тази струва 128 лева.

Иначе като лак за коса ползвам един на Лореал в златна опаковка. И разни маски си слагам на Gliss Kur, Elseve... А и ползвам стимуланта за коса на Икаров, който също много добре ми действа на косата.

YouCantStopMe
02-07-2009, 09:51
^ Да.Хубава е,явно. :)

slun4ice_90
02-07-2009, 10:32
http://www.consumer.philips.com/consumer/bg/bg/consumer/cc/_productid_HP4666_00_BG_CONSUMER/HP4666#/consumer/bg/bg/consumer/cc/_productid_HP4666_00_BG_CONSUMER/HP4666

Мноооого съм доволна. Косата ми е много къдрава и трудно се поддава на каквито и да е манипулации. Но с тази се изправя бързо - половин час и най-важното е, че ми държи така косата целия ден, а съм в най-северната част на Франция и влагата е ужасна. Ако косата ти е като моята, трябва да си готова да дадеш повечко пари. Тази струва 128 лева.

Иначе като лак за коса ползвам един на Лореал в златна опаковка. И разни маски си слагам на Gliss "мъжки полов орган", Elseve... А и ползвам стимуланта за коса на Икаров, който също много добре ми действа на косата. Много добра преса е, браво. =D>

Rofl4e
02-07-2009, 10:36
Моята е на елеком и съм доволна от нея добре ми изправя косата и я държи по цял ден

Overpowered
02-07-2009, 17:57
да ти кажа, то вече има доста повече от 10 теми за изправяне. ако искаш, можеш да поровиш в тях, нямаше нужда от още една.

http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=228449


tItEufFf,този лак хубав ли е и колко струва?
аз имам някъв в нас,ама за нищо не става..

Millita
02-07-2009, 18:57
Аз съм с новата Braun Satin Hair Colour с йонизатора.
+ кристалите за коса всичко става перфектно - правичко, лъскавичко, мекичко ... ахх :D

GbSy
02-07-2009, 19:01
Не ползвам преса, смятам, че косата ми ще се увреди много.
Правя друго... стъпка по стъпка изглежда горе-долу така:
увивам си мократа коса в кърпа, чакам 10 минути да се изцеди и поизсуши
реша я
мачкам я с пяна, за да придам обем
реша я надолу с главата
суша я с четка (не използвам кръгла, но смятам да си купя скоро), надолу с главата, със сешоар и специалната приставка
реша я
пръскам я с лак
реша я
и т'ва е.
бтв, ползвам пяна за коса на Тафт, зелена, степен 3 и лак на Тафт, черен с лилаво.. пета степен и сешоар на Ровента.

TonChoY
02-07-2009, 19:14
ползвам на Remington - Teflon + Ceramic .. за 70 лв я взех от магазин ЗОРА в плд ..


многоооо съм доволна исправям си косата (която си е дългичка ) за по малко от 15 мин. държи 3 дена .. и издържа на влага (е не и дъжд :lol: ) .. цяла зима си се изправях с нея и стоеше перфектно , прави косата мекичка .. :grin: аа и да не забравя понеже е обла и можеш да си правиш кадрички :D :P


няма да съжеляваш ако си я вземеш :wink: :-)

Millita
02-07-2009, 19:16
Не ползвам преса, смятам, че косата ми ще се увреди много.
Правя друго... стъпка по стъпка изглежда горе-долу така:
увивам си мократа коса в кърпа, чакам 10 минути да се изцеди и поизсуши
реша я
мачкам я с пяна, за да придам обем
реша я надолу с главата
суша я с четка (не използвам кръгла, но смятам да си купя скоро), надолу с главата, със сешоар и специалната приставка
реша я
пръскам я с лак
реша я
и т'ва е.
бтв, ползвам пяна за коса на Тафт, зелена, степен 3 и лак на Тафт, черен с лилаво.. пета степен и сешоар на Ровента.

леле аз ако направя нещо такова ще изглеждам като гръмнал бойлер в тръстика ... завиждам ти, че при теб действа :)

Overpowered
02-07-2009, 19:18
хаха и аз ..
ааа то не е хубаво да я решиш толкова много

SoFarSoG00d
02-07-2009, 19:26
Използвам някаква немска,много рядко се изправям.Преди това правя маска за коса,слагам обилно количество балсам ,харесва ми Gliss Kur Hair Repair,след това като изсъхне слагам специален термоустойчив балсам за изправяне на коса Londa,след като изправя косата,гледам да не задържам много пресата на отделните кичури,пръскам спрей-балсам.Това е,след изправянето,задължително като мия косата правя маски за подхранване.

TonChoY
02-07-2009, 19:27
за козметиката .. много съм доволна от Loreal - HotLiss предпазва косата от изгаряне с преса .. към 8 лв е ..

нанася се на влажна коса след това я исушаваш и се изправяш с пресата :) :-)

GbSy
02-07-2009, 20:36
Ами и моята става доста обемна, но спада след половин час.
И я реша по два-три пъти, колкото да не се заплита и слепва от лака.

roshavka
02-08-2009, 07:48
най-добре със сешоар за да има обем и да не слепне,особено ако е мека ,задължително е изпозване на такъв стилизант също. иначе повече по темата в блогчето ми ,там има за всякаква коса :)

angelcheeee_93
02-08-2009, 07:51
Харесвам пресата си за коса.Харесва ми мн как изправя.
За поддръжка на косата ползвам продукти на Gliss ,шампоан естествено,за разни прически използвам пяна за коса,лак за коса,гелове,спрейове...мн неща и въпреки всички неща,които ползвам-харесвам косата си.