PDA

View Full Version : Неразбирателството



Stan4o123
02-06-2009, 19:16
нз що така става , но аз мн се дразня на хората около мен... смисал такъв, аз примерно слушам мн безизвестни групи ( главно пънк рок ), но моите приятели не искат и да чуят даже за такива групи и не искат да им чуят и 1 песен...тва мн ме дразни в хората... когато нещо не са го чули си правят някви измислени изводи...

Swinkenhoffer
02-06-2009, 19:35
Епа.. ще свикнеш.
С времето може да си намериш приятели, с които споделяте общи интереси... както мойта светла личност направи. 8-)
Кои групи слушаш?

Stan4o123
02-06-2009, 19:45
еми супер мн са човече,смисал те не че са неизвестни,но все пак моите фр-та са някви злета... всичко различно от хеви метъл е било боза ... но иначе пънк рока от 90-те ми харесва най - много,примерно sr-71...не че не харесвам и съвременните , но хората гледат годината на песента което според мен е страшно тъпо...особено за такива безсмъртни стилове...

heroine
02-06-2009, 19:51
ми не всчики харесват такава музика

psychopath
02-06-2009, 20:09
еми супер мн са човече,смисал те не че са неизвестни,но все пак моите фр-та са някви злета... всичко различно от хеви метъл е било боза ... но иначе пънк рока от 90-те ми харесва най - много,примерно sr-71...не че не харесвам и съвременните , но хората гледат годината на песента което според мен е страшно тъпо...особено за такива безсмъртни стилове...раздвоен съм.. 8-)

Overpowered
02-06-2009, 20:29
Твоите ''фр-та'' са зле,'щото не слушат 'твойта музика'?
Ми като не им харесва,няма да я слушат..
Ти що не слушат тяхната?
Те сърдят ли ти се?

Stan4o123
02-06-2009, 20:35
az slu6am "tqhnata", no te ne iskat i da 4uqt "moqta"... tva e

Bu7cher
02-07-2009, 10:33
Еми,хаха,има хора,които си мислят,че след като слушат рап,фънк няма да им хареса(примерно).Случва се...няма лошо в това,макар че е малко тъпо според мен.Преди слушах само хеви метъл и не исках и да чуя за нещо от рода на белк или дет,но след като чух ми хареса и сега си слушам от всичко.

barbapapas
02-07-2009, 12:40
Е вашето приятелство само на музикални предпочитания ли се основава, според мен дори и да слушате различна музика, това не пречи на едно истниско приятелство...Ако толкова държиш да чуят и от твоята музика просто поговори с тях и им кажи, че е важно за теб