PDA

View Full Version : бясна съмм... приятеля ми е...



Sharpay
02-06-2009, 20:42
:-x :-x :-x :-x :-x бива ли приятеля ми да е такъъвв....
иинтересува се повече от приятелите си от колкото от мен.. ако не е баща му да ме викне той у тях моят няма да се сетии.. има ли смисъл да продължавам да му тиччам подир г.з. (попринцип се бяхме поскарали малко и се държеше зле обаче сега уш пак се държи добре.. само дето рядко се сеща да ми обръща внимание.. ) ???
Видяхме се днес за малко и той трябваше да излиза.. добре да излиза нямам нищо напротив (напоследък го прави доста често, даже утре ще ходи на балкан и ми се ходеше с него и въпреки,че няма никакъв шанс да ме пуснат не си направи труда да каже абе идва ли ти се с мен, ще ми бъде приятно... )и от половин час му пращам палави смс-и като очаквам че има някакъв шанс да ме хване и да ме завлече у тях и да ми отдели днес малко време... даже се скарах с баща ми, защото напоследък излизам повече от обикновеното и даже още съм облечена и чакам моя любим да се сети да направи нещо..

babyvy
02-06-2009, 20:49
еми според мен вече не се интересува толко от тебе...или пък иска да си почине малко...или можее да не те харесва ве4е и да те избягва..нз...поговори с него...... :)

tuzaro
02-06-2009, 20:49
и ся ние кво се очаква да направим?? ако си от пловдив ела у нас да си поиграем 8-) щом той не иска

Bellatrix
02-06-2009, 20:52
Пази достойнството си и не ходи подир мъже, които не се отнасят с теб, както трябва. Или поговори с него и му заяви, че се държи като задник и че няма да търпиш повече. Ако не се промени - бий шута.

5StaR
02-06-2009, 20:53
Tvoq qvno e gei, 6tom ne iska da si igrae s teb :-o :-o

LittlePrincess
02-06-2009, 20:53
Не ходи подир него. Явно не се интересува толкова вече от теб ; ))

Bellatrix
02-06-2009, 20:54
А може и да има друга... :-o

cinderella_gugutka
02-06-2009, 20:57
4овек осъзнава какво е имал едва когато го загуби :?
според мен трябва да го оставиш за известно време да видиш как ще реагира-ако пак не се сети да те търси ...знаеш какво ще озна4ава това и какво ще последва :(

aka6a_vamp
02-06-2009, 20:57
ако не е баща му да ме викне той у тях моят няма да се сетии.. ..
:shock: Аа я дай пак?!
А ти сигурна ли си,че излиза с приятелите си...

kobrichka
02-06-2009, 20:59
Най-добре поговори с него.Постъпва супер глупаво и според мен не трябва да търпиш такова отношение.Ако уважаваш себе си не му позволяваи да се държи така към теб.Пак казвам поговори с него и ако няма промяна най-добре го остави.

Sharpay
02-06-2009, 20:59
с тях излиза.. днес минах покрай тях и се бяха събрали всичките и се уговаряха за довечера..

Sharpay
02-06-2009, 21:02
попринцип не съм такава.. не съм тичала подир никой, даже обратното, но явно и на мен ми се намери майстора..
имала съм и други момчета след него(държат се добре и ми угаждат... правят ми подаръци.. водят ме кадето искам, разхождаме се.. гледаме града от високо.. , но не е същотобез него..) не мога да спра да мисля за него и когато се държи хубаво просто умирам от щастие

heroine
02-06-2009, 21:12
еми според мен вече не се интересува толко от тебе...или пък иска да си почине малко...или можее да не те харесва ве4е и да те избягва..нз...поговори с него...... :)

nicolepcd
02-06-2009, 21:12
Няма смисъл да продължаваш, той е глупак 8-)

jane_17
02-06-2009, 22:29
Моя съвет е коренна промяна на тактиката ;) До сега си го търсила - > изведнъж спри; до сега си била миличка.. и винаги на разположение - > сега бъди по резервирана... Спомени му колко прекрасен ти е бил деня... (в същия тоя ден не сте се виждали) ;)
Мисля, че ще се чатне по главата, че има шанс да те загуби... и ще се задейства :P Ако нищо не направи... значи просто е искал да те зареже... така че и в 2та случая не губиш ;)

Sharpay
02-07-2009, 06:24
той е директен.. ако искаше да ме зареже щеше да ми го е казал вече сигурна съм, а и е такъв че не прави неща,който не му харесват само за да ми е хубаво на мен. Ако не искаше ваобще нямаше да ме прегръща така и да ме целува...

nymphadora
02-07-2009, 06:51
не моем ти помогнем :)

hooliganka89
02-07-2009, 09:17
Тва си е жива подигравка мен ако питаш.

Seducti0n
02-07-2009, 09:52
:) Девойко-успокой се.
Момчето иска да отиде на планина с приятели.
Може пък да не иска, точно този път да си с него, не разбирам какво лошо има в това.На футбулни мачове, ако ходи, пак ли ще се тръшкаш да ходиш с него?!
По-добре се съблечи /така де, дрехите за излизане/, пусни си някакво хубаво филмче, зарежи си някъде телефона и просто се радвай на живота, без излишно филмиране. :wink:

YouCantStopMe
02-07-2009, 10:00
Явно интереса му към теб е отминал.По-добре е да се разделите.Очевидно е ,че май не е както преди.Недей да си съсипваш времето с такъв.От колко време сте заедно? :-o
Най-добре поговорете и го попитай дали още чувства нещо към теб и защо е така студен.
...и пак.. Сигурна ли си че излиза само с приятели?

rusova
02-07-2009, 11:32
приятелите преди всичко , дори и пред момиче....

slun4ice_90
02-07-2009, 11:36
:) Девойко-успокой се.
Момчето иска да отиде на планина с приятели.
Може пък да не иска, точно този път да си с него, не разбирам какво лошо има в това.На футбулни мачове, ако ходи, пак ли ще се тръшкаш да ходиш с него?!
По-добре се съблечи /така де, дрехите за излизане/, пусни си някакво хубаво филмче, зарежи си някъде телефона и просто се радвай на живота, без излишно филмиране. :wink: Добър съвет даде Цвети,послушай я.Обаче,ако приятелят ти продължава така се замисли и направи нещо... :-o

111111111
02-07-2009, 11:39
Според мен са го хванали лудите покрай тва хубаво време или пък просто иска малко релакс и после като се върне от планината да се надяваме да почне да ти отделя повече от времето си :)

LitTleJ
02-07-2009, 11:45
явно си му омръзнала.

sladka__droga
02-07-2009, 12:09
Според мен няма смисъл да му тичаш по гъза .. спри малко да правиш квот' и да било и изчакай той да се сети за теб.
Пък ако не го прави .. сещаш се ..

Seducti0n
02-07-2009, 16:24
явно си му омръзнала.

Твърде прибързани изводи си правиш.
Аз принципно съм привърженичка на този тип връзки, при които двамата си изкарвате максимално готино, когато сте заедно, но всеки има свой личен живот и време изцяло за себе си.

Факт е, че приятеля ти ще се забавлява, а ти ще седиш и ще оплакваш съдбата си, при положение, че можеш да направиш нещо хубаво за себе си-да се видиш с приятелки, ако не ти се излиза да свършиш нещо вкъщи, въобще да правиш това, което ти е приятно.

Така като ти чета постовете, чак ми дожалява за теб,
защото сама си причиняваш цялото това главоболие.
Не ставай зависима от приятеля си, а просто се радвай на това, което заобикалящият те свят ти предоставя. :wink:

Sharpay
02-07-2009, 17:00
не че съм зависима просто пррез седмицата уча като луда и съм свикнала петък събота и неделя да си лежа до него и да се гушкаме.. да си говорим и сега от край време ги няма тия работи..

Seducti0n
02-07-2009, 17:07
не че съм зависима просто пррез седмицата уча като луда и съм свикнала петък събота и неделя да си лежа до него и да се гушкаме.. да си говорим и сега от к
рай време ги няма тия работи..

Това вече е съвсем друго нещо.
Не знам какво да те посъветвам-ако не си щастлива, ако връзката ви не те удовлетворява, ако ти взима повече, отколкото ти дава... мисля, че е ясно, какво би трябвало да последва... :?

RusiMC
02-07-2009, 18:20
тц викам, че приятелят ти ще излезе гей па то ко било :D :D

Sharpay
02-07-2009, 21:52
току що се видяхме и на вс отгоре ТОЙ МЕ ПОВИКА У ТЯх и не спря да ме прегръща докато гледахме телевизия - ето това е моето момче:D :D напредъка е огромен.. ;))

NaNa_SladuRana
02-07-2009, 22:51
моят най-добър приятел е мойто гадже и като чета теми като твоята се радвам,че не останахме просто приятели :)

Seducti0n
02-07-2009, 23:20
току що се видяхме и на вс отгоре ТОЙ МЕ ПОВИКА У ТЯх и не спря да ме прегръща докато гледахме телевизия - ето това е моето момче:D :D напредъка е огромен.. ;))

:smt006 Почерпка, това онова? 8)

Tomorrowww
02-07-2009, 23:40
бясна съмм... приятеля ми е... ТЪПАК 8)

elsy
02-07-2009, 23:46
току що се видяхме и на вс отгоре ТОЙ МЕ ПОВИКА У ТЯх и не спря да ме прегръща докато гледахме телевизия - ето това е моето момче:D :D напредъка е огромен.. ;))
Браво, браво :)