PDA

View Full Version : Не го познавам добре....какво да му взема за Свети Вал.



reni7o0o
02-06-2009, 21:48
Можеби има подобни теми...но реших да питам точно за моя проблем...
Така от седмица и няколко дена ходя с едно момче. Скоро както се знае е пазника на влюбените и се чудя какво да му подаря. Не го познавам все още и незнам какви вкусове има затова ако можете дайте някакви идеи за нещо по....нз гледах в един сайт какво НЕ трябва да се подарява и честно нямам си и на идея какво да му купя...


той вече ми е избрал подарак, а аз още го мисля :(

nicolepcd
02-06-2009, 21:50
Аууууууу, изпържи му пържени картофи.

reni7o0o
02-06-2009, 21:51
Аууууууу, изпържи му пържени картофи.

:D всъщност не яде пържени храни
я...знаела съм нещо за него :D

cinderella_gugutka
02-06-2009, 21:52
защо имам 4увството 4е след малко ще те нападнат 4е има още много такива теми :D ама аз няма да го правя защото всъщност и аз съм в същото положение...колкото и да търся теми не намирам подходящ отговор. :(

nicolepcd
02-06-2009, 21:53
Аууууууу, изпържи му пържени картофи.

:D всъщност не яде пържени храни
я...знаела съм нещо за него :D
Мммм, тогава му ги свари :-o

reni7o0o
02-06-2009, 21:54
Аууууууу, изпържи му пържени картофи.

:D всъщност не яде пържени храни
я...знаела съм нещо за него :D
Мммм, тогава му ги свари :-o
8-) е добре....ама това не ми харесва като подарак за св. Валентин

reni7o0o
02-06-2009, 21:55
защо имам 4увството 4е след малко ще те нападнат 4е има още много такива теми :D ама аз няма да го правя защото всъщност и аз съм в същото положение...колкото и да търся теми не намирам подходящ отговор. :(

да нападат....
може пък някой и да помогне :( :-o

ladypld
02-06-2009, 22:42
Аз съм сигурна, че повечето момичета изпадат в твоето положение на всеки празник на своите половинки.Така че спокойно :) аз примерно на моя приятел до сега за свети валентин съм му подарявала голяма торта под формата на сърце на която пишеше Обичам те и неговото име и естествено най баналния подарак плюшена играчка която пееше I loove youu babyyy.... така че не е задължително да правиш кой знае какъв подарък.По магазините е пълно с какви ли не играчки и сувенирчета за този празник - всички хора това си подаряват. Важен е жеста , а и когато подаръкът е подарен с много любов няма значение какъв е :smt007

reni7o0o
02-06-2009, 22:45
Аз съм сигурна, че повечето момичета изпадат в твоето положение на всеки празник на своите половинки.Така че спокойно :) аз примерно на моя приятел до сега за свети валентин съм му подарявала голяма торта под формата на сърце на която пишеше Обичам те и неговото име и естествено най баналния подарак плюшена играчка която пееше I loove youu babyyy.... така че не е задължително да правиш кой знае какъв подарък.По магазините е пълно с какви ли не играчки и сувенирчета за този празник - всички хора това си подаряват. Важен е жеста , а и когато подаръкът е подарен с много любов няма значение какъв е :smt007
мерси....това ме поуспокои малко.... :) :-)
а и това за тортата не е лошо :-P

nymphadora
02-07-2009, 07:10
оф,щом ти самата не го познаваш добре,закво ни питаш нас!?

Hilary_
02-07-2009, 07:13
Добре аз като незнам какво да подаря на някой го питам... и то направо ... защо не го питаш "Ккаво харесваш за подарък..?! " ... няма нищо лошо в това... иначе рискуваш да избереш нещо не по вкуса му... :? Но повечето пъти знам какво да подаря и не ми се налага да питам... :-D Таа питай го и най-добре ще прецениш... :wink:

hottie
02-07-2009, 07:34
Изберете си една тема за св. Валентин и пишете в нея :)