PDA

View Full Version : Дайте ми съвет- цикъл



talasamche
02-06-2009, 21:08
miii imam qvno nqkaf problem s mese4niq mi cikal ... ve4e 10 dni ne mi idva i neznam za6to :? :-o predi tova pravih sex s priqtelq mi noo ni6ty kraino ne e stavalo vsi4ko Ok ... neznam na kvo se dalji tova ... poprincip e mnogo neredoven idva kogato si iska ... daje predi godina pak be6e mi propusnalo mesec ... 4udq se dali mi ima ne6ty it sexa ilii prosto stres pritesnenie ili smqna na sezona ima mnogo faktori ... pak ii sam 4ela 4e na mnogo jeni i momi4eta ponqkoga im propuskaloo s mesec - dva ... neznam kakvo da pravq ... pravih si test za bremenost ... NE sa bremenna ... sega osven na ginekolog da otida aama neznam pritesnqvam se ... amii ako sam bremenna ili mi ima ne6ty ... posavetvaite me ne6ty i sppodelete mnenieto si ... Blagodarq !!! :oops:

т.1 и т.7
хоти

Komar
02-06-2009, 21:13
ОФ

След като си правила тест и е отрицателен... кфо искаш повече..

От тоя скапан климат кфо очакваш днес сняг вали утре слънце пече и 20 градуса... аномалии ще има ...

SiSsKkAa
02-06-2009, 22:08
щом ти е нередовен няма какво да се притесняваш.наистина има много фактори,от които може да не ти дойде или да закъснее.според мен нищо ти няма

pepitaaa
02-06-2009, 22:35
Не се пpитеснявай, нищо ти няма :)