PDA

View Full Version : Откъсната бенка.



venom0706
02-07-2009, 05:27
Здравейте,по погрешка откъснах една изпъкнала бенка на корема и сега ме е много страх да не настъпят усложнения.Всъщност тя не се откъсна докрай,ами малка част остана и мястото около нея е зачервено.Така е от 2 дни.Моля за помощ....

miss_ludataa
02-07-2009, 11:22
ЛЕКАРРР

swords1010
02-08-2009, 10:52
Задължително се консултирай с лекар.

venom0706
02-08-2009, 20:09
Хмм сама си падна,и сега малко е червено на мястото,ама със всеки изминал ден се оправя... :)

batkodoki
02-08-2009, 21:38
Хмм сама си падна,и сега малко е червено на мястото,ама със всеки изминал ден се оправя... :)

мгхмм...естествено, че ще падне!

но си пропуснал/а незаменимата възможност "бенката" да бъде хистологично изследвана за да се прецени дали и доколко представлява заплаха за малигнено израждане.

hahavteen
02-08-2009, 21:39
Хмм сама си падна,и сега малко е червено на мястото,ама със всеки изминал ден се оправя... :)

Да и на мен ми се случи същото и то точно на корема и си бях изкарала ангелите ама не ме болеше а зачервяването изчезна за 2 дни и така и не отидох на лекар 8-)

batkodoki
02-08-2009, 21:50
Хмм сама си падна,и сега малко е червено на мястото,ама със всеки изминал ден се оправя... :)

Да и на мен ми се случи същото и то точно на корема и си бях изкарала ангелите ама не ме болеше а зачервяването изчезна за 2 дни и така и не отидох на лекар 8-)

разберете и запомнете едно: всяка спонтанно откъсната било по време на сън или друг начин "бенка" е идеалният случай тъморчето да бъде изследвано /стига да е живо/ за да се види структурата му и да се прецени дали и до колко би могло да се изроди в злокачествено такова!