PDA

View Full Version : Искам да му се извиня..но как :(



PiNk_GiRl
02-07-2009, 08:52
Вчера с гаджето ми се скарахме доста лошо.. :cry: Проблема беше в мен..Той получи смс-и че някой номер му е званял и аз почнах да разпитвам,той ми даде телефоха си ама на неговия пише часа когато са го тарсили а не когато е получен смс-а,а аз започнах-Ама ти си изтрил последния смс,това е друг,не е от сега и т.н.. :( Направих голяма грешка,заради тая моя ревност. ](*,) Той днес заминава за уикенда в един друг град и незнам как ще изтарпя като знам че ми е много сърдит,понеже негови приятели ми казаха,а и същата вечер когато се скарахме се опитах да му се извиня но той се дарпаше и едва ли не ме и бутна..Много ми е гадно и искам по някакав начин да му се извиня..Какво мога да направя :smt085

YouCantStopMe
02-07-2009, 08:56
Ами ако е далеч за момента се опитай да му се обадиш и му кажи,че съжеляваш много и , че го обичаш.
Ако не ти вдига.. не знам :-o В такъв случай просто изчакай да се прибере и го потърси пак.Нищо не се знае - може би той ще те потърси пръв. :)

Hilary_
02-07-2009, 08:57
Добре на всеки се случва... не вярвам да е толкова дребнав и да ти се разсърди за такова нещо... :? :? Не си съгрешила с нещо толкова голямо... ами аз ти предлагам просто да му кажеш че понеже много си държиш на него ии е много сладък и си го пазиш и искаш само за теб.. или нещо такова... :wink: При мен става.. :wink: Ии така... и се постарай да не го правиш пак.. :wink: Айде Успех! :wink:

Riot
02-07-2009, 08:57
свирки

PiNk_GiRl
02-07-2009, 09:03
Ами ако е далеч за момента се опитай да му се обадиш и му кажи,че съжеляваш много и , че го обичаш.
Ако не ти вдига.. не знам :-o В такъв случай просто изчакай да се прибере и го потърси пак.Нищо не се знае - може би той ще те потърси пръв. :)

Аз му звънях..Вдигна ми..Обаче беше мълчалив..май само аз говорех..Питах го дали се сърди,а той каза-Незнам..По принцип като говорим и чувствам топлина в гласа му,а сега беше толкова студен и безразличен :( Не исках да става така :cry:

YouCantStopMe
02-07-2009, 09:09
Ами ако е далеч за момента се опитай да му се обадиш и му кажи,че съжеляваш много и , че го обичаш.
Ако не ти вдига.. не знам :-o В такъв случай просто изчакай да се прибере и го потърси пак.Нищо не се знае - може би той ще те потърси пръв. :)

Аз му звънях..Вдигна ми..Обаче беше мълчалив..май само аз говорех..Питах го дали се сърди,а той каза-Незнам..По принцип като говорим и чувствам топлина в гласа му,а сега беше толкова студен и безразличен :( Не исках да става така :cry:

Виж.. Остави го за уикенда.Като се върне го потърси пак и дано всичко да се оправи.Мисля,че ако наистина те обича няма да пожелае да не те вижда вече,само заради такова нещо.Пусни го за 1-2 дни,за да помисли,а като се прибере оправете отношенията си.Успокой се. :-)

angelcheeee_93
02-07-2009, 09:31
абе ние постоянно се караме за глупости,пък и това е нищо какво се палиш толкова.Аз ако бях теб,изобщо нямаше да му се извинявам,а щях да чакам да ми обясни какво всъщност е станало и толкова.Имай си достойнството,недей му тича ти зад гъза,нека той тича зад твоя!

babyvy
02-07-2009, 09:41
ммда щом вече си му звъняла го остави за уикенда ....би трябвало да му мине.... а ако не му мине в понеделник илии някои др ден се срещнете и му обясни,че много съжаляваш

slun4ice_90
02-07-2009, 10:06
Ами ако е далеч за момента се опитай да му се обадиш и му кажи,че съжеляваш много и , че го обичаш.
Ако не ти вдига.. не знам :-o В такъв случай просто изчакай да се прибере и го потърси пак.Нищо не се знае - може би той ще те потърси пръв. :)

Аз му звънях..Вдигна ми..Обаче беше мълчалив..май само аз говорех..Питах го дали се сърди,а той каза-Незнам..По принцип като говорим и чувствам топлина в гласа му,а сега беше толкова студен и безразличен :( Не исках да става така :cry:

Виж.. Остави го за уикенда.Като се върне го потърси пак и дано всичко да се оправи.Мисля,че ако наистина те обича няма да пожелае да не те вижда вече,само заради такова нещо.Пусни го за 1-2 дни,за да помисли,а като се прибере оправете отношенията си.Успокой се. :-) Евалата,много правилно го каза. ;-) :!:

sadsad
02-07-2009, 10:09
Изчакай го да се върне и не го търси, да му мине малко. Сигурно се е ядосал и изнервил. Когато се върте говори с него и така му се извини. Кажи, че съжаляваш и че просто не искаш да го загубиш. От колко време сте заедно ?

RusiMC
02-07-2009, 10:24
Ако наистина те иска той сам ще те потърси.

111111111
02-07-2009, 10:43
Ако наистина те иска той сам ще те потърси.
+1 недей да му се извиняваш чак толкова много, просто си се издразнила и той го е взел по-навтре, като му поотмине сам ще те потърси, ако започнеш да го обсипваш с извинения ще започне да се прави на интересен и ще почне да си мисли, че едва ли не ще му се влачиш винаги след гъза (с извинение) до последно.

PiNk_GiRl
02-07-2009, 11:03
Изчакай го да се върне и не го търси, да му мине малко. Сигурно се е ядосал и изнервил. Когато се върте говори с него и така му се извини. Кажи, че съжаляваш и че просто не искаш да го загубиш. От колко време сте заедно ?

Заедно сме от година и 9 месеца :-)

П.П:Благодаря за мненията ви дотук. :) Бях се много отчаяла.

miss_ludataa
02-07-2009, 11:04
Спокойно!!Всичко ще е наред.Бързо ще му мине :grin: :grin:

PiNk_GiRl
02-07-2009, 11:07
Спокойно!!Всичко ще е наред.Бързо ще му мине :grin: :grin:

Дано си права. :) Трудно издържам дълго време без него..

sadsad
02-07-2009, 18:40
Изчакай го да се върне и не го търси, да му мине малко. Сигурно се е ядосал и изнервил. Когато се върте говори с него и така му се извини. Кажи, че съжаляваш и че просто не искаш да го загубиш. От колко време сте заедно ?

Заедно сме от година и 9 месеца :-)

П.П:Благодаря за мненията ви дотук. :) Бях се много отчаяла.
В такъв случай не се притеснявай, нормално е понякога да се поизнерви ;)

cherry_lady
02-07-2009, 18:58
ох не съжалявай че си г0 разпитвала за тоя пуст смс .. сичко си има причина ;) .. т0й би трябвало да знаее че ти много го обичаш нали ?! и пр0сто си го искаш само за теб .. остави г0 уикендаа той като с е върне сам ще те потърси ;) .. Успехии

PiNk_GiRl
02-08-2009, 17:02
Той трябва вече да си е дошал,а не ми е звънял. :( Дали да не му се обадя първа аз. :neutral:

AnzaRe
02-08-2009, 17:05
Споко имаш упора приятелите тоест нас :)

PiNk_GiRl
02-08-2009, 17:08
Споко имаш упора приятелите тоест нас :)

Благодаря,но искам съвет-дали аз да направя първата крачка като му звънна или да чакам той..? :?

vesSynkaa
02-08-2009, 17:11
Амии изчакай да влезне в скайп , може би е уморен и си почива .. Остави го тая вечер изчакай до утре :) Но не се притеснявай :) Според мен му е минало отдавна вече :) :-)

hooliganka89
02-08-2009, 17:12
Ревноста е лошо нещо.

PiNk_GiRl
02-08-2009, 17:15
Ревноста е лошо нещо.

Знам,това ми е лош недостатък,ама просто не искам да го изгубя. :(

PiNk_GiRl
02-08-2009, 20:20
ОооОо ДаАа. :grin: Благодаря много на всички! :) Той казал на техните да го оставят пред дома като се връщали и дойде до нас и съм супер щастлива и всичко е ОК. :---) :smt055

stealthyGirl
02-09-2009, 09:03
Честно, радвам се за теб. :)

evelinka1122
02-09-2009, 09:55
ами.. просто му се извини по най-милия начин и толкова... просто следващия път не допускай да стават такива работи... напълно те разбирам... и аз съм в същото положение.... :cry:

vesSynkaa
02-09-2009, 16:45
Айй супер :)

Leopardess
02-09-2009, 16:50
Ами кажи му, че щом ревнуваш, значи има защо (демек, че го обичаш, но го кажи, ако го чувстваш наистина), извини се още веднъж и си поговорете :)
Успех!

Leopardess
02-09-2009, 16:50
Ами кажи му, че щом ревнуваш, значи има защо (демек, че го обичаш, но го кажи, ако го чувстваш наистина), извини се още веднъж и си поговорете :)
Успех!

gabiiTu
02-27-2009, 21:29
Поговори с него и му се извини и му обясни защо си постъпила така... по-добро решение май няма :) ...поне аз не се сещам за някоя по-умна постъпка... :(

valdesbg
02-28-2009, 05:42
Ще го напиша за пореден път - държиш се като идиот и после искаш да сте заедно. Бе хора има чувства и гордост, тва не са ви бонбончета да си играете с тях.

По темата - вече си го загубила. Прави, струвай каквото искаш. Ако той реши, ще ти даде втори шанс, но както казах - малко вероятно е според мен.