PDA

View Full Version : Незнам как да постъпя..Гадже или приятелки..?



divanetyyy
02-07-2009, 09:10
Здравейте :) Не мога да преценя дали имам нужда от съвет или просто да си излея душата на някого,но реших да напиша и моя проблем.Преди месец и няколко дни тръгнах с едно момче..досега по-свестен от него не съм срещала..Не си мислете,че съм някоя наивница-За толкова време той едвам успя да ми спечели доверието,защото живота ме направи такава-да не вярвам на никого..Но той ми показа,че е различен,колкото и да не ми се вярваше..Сега да премина към проблема..веднъж излезнахме аз,той,негови приятели и мои приятелки заедно на кафе..Моите фр са по-особени..имам чуството,че се мислят за перфектни..и никoй,с които те не се зарибяват не им допада..Ест и тези момчета не им допаднаха въобще,въпреки че са супер свестни..И така..те повече не пожелаха да излизат с мен и гаджето ми.Както и да е,ще си кажете,но..когато приятелките ми искат да излезнем заедно,искат да сме само по женски..гаджето ми уважи това наше решение,но става мн кофти..Защото те искат нон-стоп да съм с тях,а ако има начин въобще и да не излезна с приятеля ми..И става така,че се чудя как да се разпокъсам между тях и него..Ако излезна повечко с единия,другия ще се разсърди..Цял месец сам така,и не мога да намеря решение..Цял месец караници..с приятелките ми ест..И то не със всички,а само с най-добрата ми...Имам чуството,че не може да ми влезе в положение..И кто кажа,че ще излизам с него еди кога си,постоянно се сърди..Ето снощи например..бяхме излезнали по жеснки,и им казах,че вечерта ще поизлезна час-два и с него..като наближи да ставам,най-добрата ми фр се разсърди..естествено..разка звам на приятеля ми..той ме пита какви приятелки са ми те,щом не ми желаят шастието..вече и аз това започах да се питам.. :( Сега,докато говорих с приятеля ми по телефона,,му казах,че ще излизам пак с момичетата..и с него пак ще може да се видим чак вечерта..Той не заслужава така да го зае****м заради тях..И просто се чустваше,че е обиден..но ми каза ,,Няма нищо,излез си и с тях..\"..Мс на тези,които успяха да го дочетат..Дали ще ми дадете съвет или не ми е почти все едно,просто трябваше да го напиша..
:(

miss_ludataa
02-07-2009, 09:19
На колко години си ?! ... Понякога и аз съм имала такъв ''проблем'' ,но той се оправя от само себе си .. мн е кофти понякога,защото някои приятели са за цял живот ,а други само за ей така ..както и при момчетата/момичетата , някои гаджета за цял живот ,други за няколко дена!Мисля,че ти трябва сама да си решиш кой повече те кара да се чувстваш щастлива ,а не този който те кара да страдаш :o ! Късмет :)

5StaR
02-07-2009, 09:22
Ами явно приятела ти е пич, а приятелките са "дърн хоус." Ще балансираш :) :) .Аз не бих заебал приятелите си за гадже, но и не бих оставил гаджето за приятелите, ако ме разбираш :)

Hilary_
02-07-2009, 09:25
Ами виж мила според мен не са ти истински приятелки... според мен злобеят защото си имаш истинско момче до теб не някой к*рвар... :? Ще им кажеш че или ще приемат гаджето ти и ще уважат желанието ти да му обръщаш и на него внимание или няма какво да се сърдят егати... :? :? щом не иксат да излизате заедно всички тогава да си траят... а ти гледай да обръщаш внимание и на гаджето ти и на тях... :wink: Успех ти желая... :smt003

Jesus
02-07-2009, 09:26
Взимаш 1 монета и играеш ези-тука :?

divanetyyy
02-07-2009, 09:30
На 16 съм.. :)

babyvy
02-07-2009, 09:37
Ами виж мила според мен не са ти истински приятелки... според мен злобеят защото си имаш истинско момче до теб не някой к*рвар... :? Ще им кажеш че или ще приемат гаджето ти и ще уважат желанието ти да му обръщаш и на него внимание или няма какво да се сърдят егати... :? :? щом не иксат да излизате заедно всички тогава да си траят... а ти гледай да обръщаш внимание и на гаджето ти и на тях... :wink: Успех ти желая... :smt003

+1

ind3pendent66
02-07-2009, 20:33
ахах баси егоистките :D за ко изобщо се съобразяваш с тях? верно са ти фр ама чак толкова,че да си заебаваш гаджето.. :?

BuBiTy
02-07-2009, 21:32
Опитай се да поговориш с приятелката си обясни на това момиче, че момчето е от значение за теб и ти е трудно това положение кажи и, че неискаш да я загубиш като приятелка за нищо на света, но все пак имаш нужда от гадже! а евала на приятеля ти, че е толкова разбран!

milan4eto
02-07-2009, 21:51
Труден е баланса между отделянето на време за гадже и приятели.И аз съм изпадала в такава ситуация :( .Емии опитай се по някакъв начин да ги сближиш,ако е невъзможно се постарай да обръщаш досатъчно внимание и на двете страни. ;)

hottie
02-07-2009, 21:55
това приятелки ли са?? Не са ! Въобще не им се връзвай ако питаш мен. Даже бих казала, че искат да си постоянно с тях, не защото ще им липсваш, а защото те ревнуват
:?

GotTheLife
02-08-2009, 10:28
значи не са ти приятелки

MiLGaR0sSa
02-08-2009, 12:31
Ако са ти истински приятелки,нямаше да те карат да се разкъсваш м/у тях и гаджето ти..поговори с тях и им кажи как се чувстваш..

sladur4etyYy
02-08-2009, 12:39
много си си разглезила ''приятелките''. те какво си мислят, че си длъжна винаги да се съобразяваш с тях и да пренебрегваш собствените си желания заради тях ли? айде, айде, да поуспокоят топката. обясни им, че имаш нужда да го виждаш и че те нямат право да ти се сърдят, още повече след като дори досега си го пренебрегвала малко или много, за да са доволни те. ако пак почнат да се сърдят, казваш им, че с егоистки не ти се занимава и се омиташ. след това, ако имат достатъчно мозък, ще се сетят, че някъде са сбъркали.

Tomorrowww
02-08-2009, 12:42
Ами явно приятела ти е пич, а приятелките са "дърн хоус." Ще балансираш :) :) .Аз не бих заебал приятелите си за гадже, но и не бих оставил гаджето за приятелите, ако ме разбираш :)

+ :(

aka6a_vamp
02-08-2009, 12:50
Така...предполагам,че те са самотни и по някакъв начин ти завиждат,че имаш човек до себе си.Все пак им дай малко време,защото за къде без приятели?!

angelcheeee_93
02-08-2009, 12:55
рано или късно и ти като мен ще се увериш,че няма истински приятели.Според мен ти завиждат дори.Постъпката им е адски егоистична.Не могат без теб,сякаш си им тоалетна хартия.Гледай си приятеля и не мисли за тях,щом не ти влизат в положение! Айде успех с момчето! :)

AnzaRe
02-08-2009, 12:56
Според мен гаджето,защото неможе само да имаш приятели.

vesSynkaa
02-08-2009, 13:04
Добре ся как ще го заебаваш като излизаш вечерта с него ? Ми то не може нон-стоп да си с него ! :? + т'ва като ти се сърди приятелката ти , седни с нея поговори сериозно и и обясни , че и с нея не можеш да бъдеш постоянно .. От това , което си писала разбирам , че през една част от деня си с твоите приятелки , а през другата с гаджето ти .. Ако е така наистина значи нито приятелките ти има за какво да се сърдят , нито гаджето ти !

naia
02-08-2009, 15:31
заеби ги тея пачи.....просто не може да си постоянно с тях имаш и интимен живот все пак.......... кви са тея бе я ги нашамари еби му майката.....те ти завиждат просто и се чудат как да ти навредят

Whyniser
02-08-2009, 16:52
Ти сама каза каква стока са приятелките ти.Кой ще ти заповядва дали да се срещаш с които и да е,да не са ти родители.Като не могат да уважат нещо значимо за теб,прави си сама сметката.

beiho
02-08-2009, 19:46
Щом са перфектни, дали са малко умни?Перфектният човек първо трябва да е човек, а не егоист. Винаги проявявам разбиране към моите фр, когато имат работа или просто не им се излиза. Ае я карай!!!!!!!

PoisoNGirL
02-08-2009, 19:52
Ponqkoga se nalaga i da izbirash.Az stignah do izvoda,che priqtelite sa zavistnici ako sa momicheta i vinagi imat zadni pomisli ako sa momcheta.I tochno zatova izbrah gadjeto si i da ti kaja nikak ne se oplakvam,zashtoto se okaza mn po-dobyr i cenen priqtel.No si zavisi i ot priqtelite de.. Ti si reshavash,no shte ti e trudno se razpokysvash postoqnno.Spored men gadjeto ti e mn po-tochno i razbrano ot tqh.Zapitvala li si se a ako te si namerqt gadjeta dali nqma da te zaebat?Az taka se okazah mn simpatichno precakana sled kato nai-dobrata mi fr-ka se vliubi za 1vi pyt i me oteba..Preceni na koi mojesh da razchitash poveche.