PDA

View Full Version : Поредната тема по повод Свети Валентин....



KimBerLy1912
02-07-2009, 10:22
Сега...по повод тоя светъл празник искам да ви помоля да спрете да пускате безброй малоумни теми за "Свети Валентин" 8)
1.Ние не знаем (няма как да знаем и не искаме да знаем) на какъв подарък би се зарадвало вашето гадже!
2.Ние не знаем (няма как да знаем и не искаме да знаем) дали ще ви подари подарък,ако сте от скоро заеднО!
3.Ние не знаем (няма как да знаем и не искаме да знаем) какво възнамерявате да му подарите...нямаме мнение по въпроса!
4.Ние не знаем (няма как да знаем и не искаме да знаем ) дали сладурът от съседния клас ще е свободен на 14...!

Смятам че говоря от мнозинството на форума...И че на всички сте втръснали с хилядите си еднакви малоумни теми...В крайна сметка вашите гаджета са си ваши гаджета...редно е вие най-добре да ги познавате и да знаете какво би им харесало...И вашия живот си е вашия живот,затова че ще му/и предложите на Свети Валентин нас не ни касае...
Харесва ми форума,доста често посещавам този раздел,обаче от миналия месец до сега не се трае...То не бяха хиляди и хиляди теми по повод 14,пълни със всевъзможни глупости...Има хора,които наистина имат СЕРИОЗНИ проблеми и някой и друг съвет не би им бил излишен....А заради гореспоменатите темички,наистина важните неща остават на заден план,а 60% от форума се чудят дали ваша снимка в рамка би зарадвала Пламенчо/Ванчо/Стефчо .... или пък Сийка/Дорка/ЛилинцетуУуУУу :?
Е вземете си една поука...поспрете се малко...то тва не се търпи...

5StaR
02-07-2009, 10:24
Уау рли?

Hilary_
02-07-2009, 10:27
хах браво мацка... :wink: Мислех си и аз да напиша една темичка ама вече я има.. :smt003
P.S. Не се обиджайте тези с гореспоменатите теми... просто си мисля че една тема за подаръци за Св.Валентин ще е достатъчна... :wink:

babyvy
02-07-2009, 10:45
да и аз мисля,че много се прекалява с текива теми...

evelinka1122
02-07-2009, 10:47
:)

YouCantStopMe
02-07-2009, 10:59
Ох.. добре! Вярно е всичко.
btw преди да влезна в темата като видях заглавието направо исках да убия този,които е писал темата,защото мислех,че пак е свързано с тия тъпи подаръци.. валентинки и другите му глупости. 8-)

5StaR
02-07-2009, 11:03
Aз пък мисля , че тая тема е безсмислена :) . Ако някой иска да пита нещо ще го направи, а няма да гледа тая "аттентион сеекинг" тема

sadsad
02-07-2009, 11:13
А така! Или просто подераторите да направят една важна тема ПОДАРЪЦИ !

kobrichka
02-07-2009, 11:18
=D> Напълно съгласна съм с авторката!

m3ch3ncee
02-07-2009, 11:21
Бравоооо! :grin:

slun4ice_90
02-07-2009, 11:24
Aз пък мисля , че тая тема е безсмислена :) . Ако някой иска да пита нещо ще го направи, а няма да гледа тая "аттентион сеекинг" тема Аз, откакто пуснаха третата тема за този празник си мисля,че са излишни... :-o

KimBerLy1912
02-08-2009, 20:59
Aз пък мисля , че тая тема е безсмислена :) . Ако някой иска да пита нещо ще го направи, а няма да гледа тая "аттентион сеекинг" тема
Ами не е ътеншън сийкинг тема,просто наистина ми втръсна със темичките от тоя род-светивалентинския... :-o
Сега и аз имам приятел,обаче не питам наляво-надясно кво да му подаря и дали да правим секс на 14-ти :D Тъпо е....Нямам нищо против празника,просто смятам,че който го празнува....би трябвало да го осъществи като по-интимен...и не е работа на целия форум да се занимаваме с "любовта на живота" на някоя 13-годишна,която тепърва открива магията на Свети Валентин : ))) :-D

AFT
02-08-2009, 21:03
Тази тема е не по-малко безсмислена от всички останали за Свети Валентин. ^^

hahavteen
02-08-2009, 21:11
Тази тема е не по-малко безсмислена от всички останали за Свети Валентин. ^^

мхм :)