PDA

View Full Version : Не знам дали мога пак да съм с него..



Lacroix
02-07-2009, 10:52
Преди време аз бях ходех с 1 момче. Не беше дълго, около месец, два и ми беше много хубаво с него.Беше приятен, забавен, сладък, целуваше се много добре, винаги беше до мен. След време аз го скъсах, той обарваше друто момиче, какво друго бих могла да направя? Мина време и двамата вече бяхме с различни хора. Тогава видях как се отнасяше с това момиче.Наистина я обичаше, а с мен беше все 1 ей така....да не е сам...Мина време от тогава, година почти...Започнах да го харесвам отново, отначало си мислех че е взаимно, казаха ми че той много ме харесва, но изобщо не го показва. Стана ми гадно, тъй като той постоянно сваля 1на моя приятелка...Супер ми е гадно, но какво да правя?

111111111
02-07-2009, 10:58
според мен не му се връзвай пак, най-много да те нарани

miss_ludataa
02-07-2009, 11:03
ми би трябвало да го познаваш горе-долу :) ..сама си прецени според мен имаш някъф шанс,но немисля,че ще се получи нещо сериозно =] good luck

Lacroix
02-07-2009, 11:06
искам много да съм с него, но ме е страх да не съм просто ей така, а незнам дали този път ще има разлика

kobrichka
02-07-2009, 11:42
Веднъж щом сте се разелили няма смисъл да се вращаш назад. Той с нищо не ти е показал,че има чувства към теб. Някой ти е казал,че те харесва и даи да се връщаш при него. Според мен е глупаво да се връщаш назад,каквото било било. Самата ти казваш,че преди е бил с теб само ей така,защо сега да е по-различно?

cinderella_gugutka
02-07-2009, 11:43
еми ходила си един път с него,знаеш как тогава се е отнасял с теб затова сега пробвай отново и прецени още в на4алото дали е по същия на4ин или е по-разли4но.ако се държи пак по същия на4ин ще го оставиш преди да е станало прекалено късно и да се влюбиш до уши.ако видиш 4е сега те цени пове4е просто...ще се радваш на живота и така :)

111111111
02-07-2009, 11:45
човек не може да се промени изведнъж така, но ти сама си решаваш. Ако искаш рискувай, ако не - то ще намериш все някога по-добро и свястно момче :)

Lacroix
02-07-2009, 12:47
ами той се държеше добре с мене ... освен това накрая .... но мисля да изчакам да ми покаже че ме харесва и да го отхвърля после, за да видя дали веднага при друга ще отиде или ще продължи да ме сваля...

ind3pendent66
02-07-2009, 20:17
според мен няма смисъл да се занимаваш :( но ти го познаваш най-добре прецени си .. ако усещаш,че ще е с теб колкото да не е без хич тегли му майната и да бяга по баира :D

balu4ka
02-08-2009, 07:59
според мен не му се връзвай пак, най-много да те нарани

+++

Lacroix
02-08-2009, 11:26
мс много на всички :-)
но реших да изчакам и ако стане нещо пак ще пиша :-)

hooliganka89
02-08-2009, 11:30
Ем,оптала си с него,видяла си,че не става,няма какво да я мачиш повече.

babyvy
02-08-2009, 16:31
по добре не се захващай пак с него щом сваля друга явно няма да стане...ама както искаш де...

DevilWish
02-08-2009, 16:32
искам много да съм с него, но ме е страх да не съм просто ей така, а незнам дали този път ще има разлика
По принцип от опит глава не боли, обаче . . нз ако много го харесваш ще е гадно да останеш втори път разочарована.

Whyniser
02-08-2009, 16:35
Ми можеш да се поучиш от тази твоя връзка и да му биеш шута.И те унижава,подиграва ти се,прави те на нищо.Празни обещания и прочие.Само за едното ... е :!:

vesSynkaa
02-08-2009, 17:24
еми ходила си един път с него,знаеш как тогава се е отнасял с теб затова сега пробвай отново и прецени още в на4алото дали е по същия на4ин или е по-разли4но.ако се държи пак по същия на4ин ще го оставиш преди да е станало прекалено късно и да се влюбиш до уши.ако видиш 4е сега те цени пове4е просто...ще се радваш на живота и така :)

ТОЧНО! :) :) :-)

gabiiTu
02-27-2009, 21:36
Според мен по-добре да го оставиш щото кво е тва не те харесвам харесвам те след ена година пак те харесвам :? Не си заслужава пък и той сам е избрал да обарва друго момиче и да сваля сега твоя приятелка!!! Аз бих го оставила и бих продължила напред... Разбирам че го харесваш но май по-добре е да го оставиш!!! :)