PDA

View Full Version : В ШОК СЪМ !!!! 2



xXxScreamxXx
02-07-2009, 10:53
Емии .. да .. пак аз .. :D както и да е .. Да премина към темата .. вчера на път към училище виждам една групичка деца 4 или 5 бяха... 5/6 клас .. Още от далече като ги погледнеш ше кажеш че са тъпи , но....... Ходех на 10/15 мерта зад тях ии виждам как едно от момчетата почва да бие едно малко момиченце (колкото тях или по малко..но леко недоразвито.. доста по нисичка беше) ама то юмруци, ритници .. псува обижда нашия .. :shock: и тея др-те само седят и се смеят .. и след секунди отива едно от другите мом4ета и една пълна кола от половин литър след като доста добре я разклати и я отвори върху главата .. :shock: И чух нещо от сорта на : ае прасе кат няяш пари да си земеш ние щи дадеме .. :x а онова продължава да я бие ... И намесиха се там хора ''разтърваха'' ги ..


Тъ се чудя как от толкова малко се почва с тва насилие .. с тая дискриминация заради парите .. Това и при нас го имаше .. но само го мислехме,а не се коментираше на глас .. :? Тъ въпроса ми е как гледате на ситуацията като цяло и ставали ли сте свидетели на нещо подобно ?! :(

Bu7cher
02-07-2009, 10:56
Що не отиде да му плеснеш 2 шамара,та да го научиш да се държи възпитано?Аз ако бях на твое място,щях да отида да му плесна 2-3 плесници,ма както си трябва.

Jesus
02-07-2009, 11:15
Ми те от дума не разбират само то бой :( Докато не ги вкараш на 2 метра подземята ще са войнствено настроени :(

OregorN
02-07-2009, 11:18
Аз всеки ден ставам свидетел на расизъм от малките деца - 5/6 клас....

LiveFlower
02-07-2009, 11:23
Оффф....
Насилие има и то много ужесточено.Не знам самочувствието ли си вдигат,като малтретират беззащитните,велики ли се чувстват?!
В моя клас има едно моммиче не добре с главата.Кротка е,но всяко едно междучасие се правят извращения с нея,буквално извращения.Не знам как има сили тва момиче да идва на училище,какъв ли ужас изпитва като става за училище.За тва момиче ми е найстина мъчно,защото не мисля,че някой от тук знае какво е за нея новия ден.
По край нея и аз съм го отнасяла доста пъти,щото просто не мога да лгедам как й съсипват живота.

А ти мишко,кво?Скри се или кво?Като виждаш кво става и като толко се палиш във форума,за кво не се "запали" и тогава,ве?Ама е по-лесно да напишем "В шок съм" :)

dead_princess
02-07-2009, 11:25
Аз пък докато се редях за закуски в даскало и гледам едно малко момченце се прави,че ебе друго момченце :razz:

Jesus
02-07-2009, 11:26
Аз пък докато се редях за закуски в даскало и гледам едно малко момченце се прави,че е** друго момченце :razz: Е това не е насилие а извращение :)

dead_princess
02-07-2009, 11:28
Аз пък докато се редях за закуски в даскало и гледам едно малко момченце се прави,че е** друго момченце :razz: Е това не е насилие а извращение :)
По-скоро не знае какво прави,просто каза,че го е гледал по телевизията :)

Still1ME1Still1HERE
02-07-2009, 12:13
Ясно е, че за такива трябва бой. Но рибата се вмирисва откъм главата - те гледат това поведение от родителите си сигурно, които пък го правят, защото държавата или други хора се отнасят към тях по същия начин без защита от държавата - и за да се оправи всичко това, трябва да се смени властта най-отгоре, която да въведе ред по-надолу. А това може да стане чрез... виж ми подписа.Абе имам чуството,че и в теми за най-добра диета ще рекламираш тоя ДОИП :razz:

TheGirlNextDoor
02-07-2009, 12:14
oффф ami kaтo толкова се възмущаваш вземи направи нещо..не после само да пишеш по форумите как си в шок а като стане нещо стоиш и гледаш сеира :-o

Lucho
02-07-2009, 12:17
Факт е,че вече наистина никой за никой не му пука,всеки си прави каквото иска,и ние някога се закачахме ама чак пък толкова...проблема е,че едва ли е единичен случай.

babity
02-07-2009, 12:17
Хууу, ама к'во да напрай? Ами ако е някоя вейка 1.60 44 кг? Човек тряа си преценява възможностите преди всичко. Има ситуации, в които тряа да си велик, има и такива, в които тряа да мишкуваш. Стига сте наливали и вие. Тряа да им се спре кеча на тея лапетии. Момчетата в моя клас са уж големи, повечето пълнолетни, пък най - голямото им забавлемие е да се скупчат и да се бият без да виждат кой кого удря. Просто са тъпи... Вие все едно не сте се били като малки?

TheGirlNextDoor
02-07-2009, 12:46
Как да направи нещо като ще е сама, а ти ще стоиш отстрани и ще гледаш сеира.

не бъди така сигурен.. :)))))

SiegHeil
02-07-2009, 12:50
Затова винаги ходете въоръжени 8-)

Swinkenhoffer
02-07-2009, 12:52
Мен, когато ме тормозеха в училище, никой нищо не правеше... :D

JUSTDNB
02-07-2009, 13:21
Емии .. да .. пак аз .. :D както и да е .. Да премина към темата .. вчера на път към училище виждам една групичка деца 4 или 5 бяха... 5/6 клас .. Още от далече като ги погледнеш ше кажеш че са тъпи , но....... Ходех на 10/15 мерта зад тях ии виждам как едно от момчетата почва да бие едно малко момиченце (колкото тях или по малко..но леко недоразвито.. доста по нисичка беше) ама то юмруци, ритници .. псува обижда нашия .. :shock: и тея др-те само седят и се смеят .. и след секунди отива едно от другите мом4ета и една пълна кола от половин литър след като доста добре я разклати и я отвори върху главата .. :shock: И чух нещо от сорта на : ае прасе кат няяш пари да си земеш ние щи дадеме .. :x а онова продължава да я бие ... И намесиха се там хора ''разтърваха'' ги ..


Тъ се чудя как от толкова малко се почва с тва насилие .. с тая дискриминация заради парите .. Това и при нас го имаше .. но само го мислехме,а не се коментираше на глас .. :? Тъ въпроса ми е как гледате на ситуацията като цяло и ставали ли сте свидетели на нещо подобно ?! :(
Предполагам в София....

E,4e to da ne bi samo v Sf da stavat teq ne6ta?!? :? Navsqkade gi ima,v tvoq grad da ne bi vsi4ko da e na 6 i da nqma nasilie?

5StaR
02-07-2009, 13:34
E,4e to da ne bi samo v Sf da stavat teq ne6ta?!? :? Navsqkade gi ima,v tvoq grad da ne bi vsi4ko da e na 6 i da nqma nasilie?

В моя град няма 8) 8) 8)

ScionOfStorm
02-07-2009, 14:18
Мен, когато ме тормозеха в училище, никой нищо не правеше... :D

че издавателствам над теб аз, порино :booooomb: :booooomb: :booooomb:

JUSTDNB
02-07-2009, 16:41
Емии .. да .. пак аз .. :D както и да е .. Да премина към темата .. вчера на път към училище виждам една групичка деца 4 или 5 бяха... 5/6 клас .. Още от далече като ги погледнеш ше кажеш че са тъпи , но....... Ходех на 10/15 мерта зад тях ии виждам как едно от момчетата почва да бие едно малко момиченце (колкото тях или по малко..но леко недоразвито.. доста по нисичка беше) ама то юмруци, ритници .. псува обижда нашия .. :shock: и тея др-те само седят и се смеят .. и след секунди отива едно от другите мом4ета и една пълна кола от половин литър след като доста добре я разклати и я отвори върху главата .. :shock: И чух нещо от сорта на : ае прасе кат няяш пари да си земеш ние щи дадеме .. :x а онова продължава да я бие ... И намесиха се там хора ''разтърваха'' ги ..



Тъ се чудя как от толкова малко се почва с тва насилие .. с тая дискриминация заради парите .. Това и при нас го имаше .. но само го мислехме,а не се коментираше на глас .. :? Тъ въпроса ми е как гледате на ситуацията като цяло и ставали ли сте свидетели на нещо подобно ?! :(
Предполагам в София....

E,4e to da ne bi samo v Sf da stavat teq ne6ta?!? :? Navsqkade gi ima,v tvoq grad da ne bi vsi4ko da e na 6 i da nqma nasilie?
Въпроса не е дали има или няма , а до каква степен и всичко зависи до възпитанието.


Da,no vazpitanieto ne e razli4no v zavisimost ot grada,a v zavisimost ot choveka - nqma zna4enie kade jivee!

JUSTDNB
02-07-2009, 16:45
E,4e to da ne bi samo v Sf da stavat teq ne6ta?!? :? Navsqkade gi ima,v tvoq grad da ne bi vsi4ko da e na 6 i da nqma nasilie?

В моя град няма 8) 8) 8)

Da be,dobre :lol: Edinstveniq na4in da me ubedi6 e ako ne jivee6 v BG :?

xXxScreamxXx
02-07-2009, 17:00
Емии .. да .. пак аз .. :D както и да е .. Да премина към темата .. вчера на път към училище виждам една групичка деца 4 или 5 бяха... 5/6 клас .. Още от далече като ги погледнеш ше кажеш че са тъпи , но....... Ходех на 10/15 мерта зад тях ии виждам как едно от момчетата почва да бие едно малко момиченце (колкото тях или по малко..но леко недоразвито.. доста по нисичка беше) ама то юмруци, ритници .. псува обижда нашия .. :shock: и тея др-те само седят и се смеят .. и след секунди отива едно от другите мом4ета и една пълна кола от половин литър след като доста добре я разклати и я отвори върху главата .. :shock: И чух нещо от сорта на : ае прасе кат няяш пари да си земеш ние щи дадеме .. :x а онова продължава да я бие ... И намесиха се там хора ''разтърваха'' ги ..


Тъ се чудя как от толкова малко се почва с тва насилие .. с тая дискриминация заради парите .. Това и при нас го имаше .. но само го мислехме,а не се коментираше на глас .. :? Тъ въпроса ми е как гледате на ситуацията като цяло и ставали ли сте свидетели на нещо подобно ?! :(

тва ако е в софия нема да се очудя ! да насилието е мн в нешно време ! требе да легализират тревата да са добри децата


Благоевград

Skillett
02-07-2009, 17:34
смърт за всички с права лопата



иначе .. тъпички са лапетиите .. вместо да играят на гоненица се правят на големите 13 годишни газари
чист пример за такава чума е един МУХЛЬО от основното училище
псува бие плюе по-дребните от него
отваря се дори и на по-големите момичета
лично аз веднъж такъв шамар му завъртях за дет спъна някво по-малко чеее даже не се познах
от къде на къде бе .. бахти дришльото ..
МРАЗЯ ЛИГАВИ РАЗГЛЕЗЕНИ ДЕЦА които си мислят че всичко им е позволено .. само бой за тях :x

5StaR
02-07-2009, 21:06
E,4e to da ne bi samo v Sf da stavat teq ne6ta?!? :? Navsqkade gi ima,v tvoq grad da ne bi vsi4ko da e na 6 i da nqma nasilie?

В моя град няма 8) 8) 8)

Da be,dobre :lol: Edinstveniq na4in da me ubedi6 e ako ne jivee6 v BG :?

Aз живея в Плд, тука сме цивилизовани 8) 8)

LiLGrizzly
02-07-2009, 21:27
Po loshoto e 4e ni6to ne si napravila ! Taka sme vsi4ki bulgari samo se vazmo6tavame a ni6to ne pravim i te produljavat da praqt glyposti kato nqma koi da gi nakaje ! :?

aDoRaBLe
02-08-2009, 19:57
Гледат от "каките" и "батковците" и копират... лошото е, че не осъзнават какво вършат.
Иначе малките деца в последно време са много отворени... имам чувството, че аз като бях на техните години, даже не са ми минавали такива неща през главата. И да е имало само 1-2ма мои връстници, които да са се държали така, но не и всички.

Иначе един път аз вървях зад едно дете, на видима възраст не повече от 3-4 клас и си извади джи-ес-емчето и си пусна "Bello Bellisimo" на Криско... и припяваше.

venom0706
02-08-2009, 20:14
Навсякъде е така....От малки започват,а като порастнат пропадат много здраво.... :o