PDA

View Full Version : помощ...дойде ми в пове4е ;(



cinderella_gugutka
02-07-2009, 11:16
гаджето ми се обади,но не за да се уговорим да се видим,а да ми каже 4е няма да има време да излезне с мен и 4е ще може 4ак другата седмица,а не сме се виждали от една седмица. :cry: всеки път прави така-питам го дали ще може,той казва 4е -да,няма проблем,след това ми се обажда да каже 4е няма да може :cry: по-рано ми се обаждаше по4ти всеки ден и се сърдеше ако не му се обадя 2 дена поред,а сега се обажда 2-3 пъти на седмица и то само за да ми каже 4е е зает и уж между другото да ме пита как съм.говорих с него по темата-стана му много гадно,извини ми се и след това ми се обади още на другия ден ,но после пак не ми звъня 4 дена .колкото и да говоря с него оправданието си е едно и също-извинявай много,просто съм страшно зает.не ми казвайте да го оставя-харесвам си го и просто...нямам волята да го зарежа,не искам да преживявея пак същата мъка със забравянето ,самотата и т.н.благодаря предварително за отговорите :(

WooDy
02-07-2009, 11:18
Той има много работа и се прибира в 9 вечерта, вместо в 7, и това продължава вече месец. Все по-често ходи на фитнес (почти всеки ден). Не му се излиза на дискотека и предпочита да си седите само вкъщи пред телевизора. Купува ти подаръци без повод и е прекалено мил напоследък, но без интимности. Станал е по-суетен от обикновено – прекарва по 1 час в банята, стой гол пред огледалото и 20 минути оглежда бицепсите и задника си…

Отвори очи и не се заблуждавай, че е много зает... Той ти изневерява! И то с една и съща жена, почти всеки ден. Тя вече знае за теб и няма нищо против да го делите. Той се чува с нея по няколко пъти на ден, купува й подаръци, прави й комплименти, прави секс с нея, мисли за нея, когато е вкъщи. Той е хлътнал до уши!

Преди нещата да са излезли извън контрол, хвани се в ръце и започни за действаш, ако обичаш този мъж. Той може да я забрави, но ти трябва да му помогнеш, сам не би го направил, все пак на него така му харесва!

Връзката ви е достигнала етап, в който трябва да я освежите и ти трябва да си много активна. Напомни му колко ценна си ти за него. Със сигурност знаеш много хитрини, как да го направиш, изненадвай го всеки ден, глези го, бъди неустоима, нека се почувства гузен.

Можеш да си купиш неустоимо секси ново бельо или някоя секс играчка, нека си спомни колко готина мацка си и какъв невероятен секс правите. Направи му романтична вечеря, нека си спомни колко мила и грижовна си и... колко вкусно готвиш. Говори с него за проблемите му, интересувай се от работата му, всеки обича да споделя, а това със сигурност не може да прави с твоята съперница (все пак те се познават отскоро). Като цяло мъжете търсят тези три неща в една връзка – хубав секс, някой, който да се грижи за тях, и приятел, който да ги изслуша.

Ти си жената с главно Ж, обичаш го, и разбира се не се плашиш от предизвикателства. Не търси доказателства за изневяра, не си го причинявай, защото много ще те заболи, а и може никога да не му простиш. Просто бъди активна и ще усетиш, когато отново е само твой. Ако говорите за това, той със сигурност ще те излъже (предпазна реакция е да отричаш до последно), а и нали те обича, той не иска да наранява чувствата ти. Мъжете не обичат да ги притискат до стената и да дават обясения, а и се замисли дали ти би си признала пред него, ако това се случи с теб. Все пак всички грешим понякога, отдаваме се на страстта и забравяме да мислим за това, което имаме...

cinderella_gugutka
02-07-2009, 11:24
ами...не мисля 4е ми изневерява :? но е вярно 4е трябва да се постарая пове4е (явно при4ината е в мен)

slun4ice_90
02-07-2009, 11:29
Може пък да има някакъв проблем,който не иска да сподели с теб...Постарай се да го разбираш повече. :)

Jesus
02-07-2009, 11:31
Може да е научил нещо за теб което да го е отблъснало :(

slun4ice_90
02-07-2009, 11:34
Може да е научил нещо за теб което да го е отблъснало :( Едва ли...няма логика мисля... :-o :shock:

cinderella_gugutka
02-07-2009, 11:35
Може пък да има някакъв проблем,който не иска да сподели с теб...Постарай се да го разбираш повече. :)
ами старая се да го разбирам-ето затова когато ме попита дали му се сърдя за това аз му казах 4е не му се сърдя,ама истаната 4е на мен ми е много кофти така :( просто има едно нещо което много ме притеснява-миналия път като говорих с него той ми каза 4е ако е искал да ме разкара е можел да си намери 300 при4ина да не излезне с мен затова да не се притеснявам,но сега всъщност той прави то4но това-намира си при4ина да не излизаме...явно не ме иска ве4е :(

Jesus
02-07-2009, 11:37
Ако сте от 1 град и знаеш къде живее отиди и го причакай пред тях по-предлог че си имала работа наблизо и си отскочила да го видиш че много ти е липсвал :)

kobrichka
02-07-2009, 11:37
Нямаш воля?!? Щом нямаш воля поне имаи достойнство. Говорила си с него и той пак продължава да постъпва така с теб и ти търпиш всичко това?! Не мога да ти дам съвет съжалявам,мразя хора които не се уважават.

slun4ice_90
02-07-2009, 11:42
Може пък да има някакъв проблем,който не иска да сподели с теб...Постарай се да го разбираш повече. :)
ами старая се да го разбирам-ето затова когато ме попита дали му се сърдя за това аз му казах 4е не му се сърдя,ама истаната 4е на мен ми е много кофти така :( просто има едно нещо което много ме притеснява-миналия път като говорих с него той ми каза 4е ако е искал да ме разкара е можел да си намери 300 при4ина да не излезне с мен затова да не се притеснявам,но сега всъщност той прави то4но това-намира си при4ина да не излизаме...явно не ме иска ве4е :( От колко време ходите и колко пъти прави така?... :-o

cinderella_gugutka
02-07-2009, 11:47
От колко време ходите и колко пъти прави така?... :-o [/color]
еми ходим от месец и половина и го прави за 3-и път

slun4ice_90
02-07-2009, 11:49
От колко време ходите и колко пъти прави така?... :-o [/color]
еми ходим от месец и половина и го прави за 3-и път Според мен сте в кофти период...И е възможно интересът му към теб да намалява...Бързо трябва да разнообразите връзката си,иначе може да се стигне и до раздяла...На мен така ми се струва,както го обясняваш... :-o

cinderella_gugutka
02-07-2009, 11:51
От колко време ходите и колко пъти прави така?... :-o [/color]
еми ходим от месец и половина и го прави за 3-и път Според мен е сте в рисков период...И е възможно интересът мъ към теб да намалява...Бързо трябва да разнообразите връзката си,иначе може да се стигне и до раздяла...На мен така ми се струва,както го обясняваш... :-o
еми ....и аз така мисля ама незнам изобщо как мога да я разнообразя :(

111111111
02-07-2009, 11:54
Поговорете по-сериозно на тая тема, а ако продължава в същия дух аз не бих го изтърпяла...

slun4ice_90
02-07-2009, 11:58
От колко време ходите и колко пъти прави така?... :-o [/color]
еми ходим от месец и половина и го прави за 3-и път Според мен е сте в рисков период...И е възможно интересът мъ към теб да намалява...Бързо трябва да разнообразите връзката си,иначе може да се стигне и до раздяла...На мен така ми се струва,както го обясняваш... :-o
еми ....и аз така мисля ама незнам изобщо как мога да я разнообразя :( Като за начало си поговорете..Попитай го имали някакъв проблем...Бъди му приятелка и гадже...Бъди,човекът на,който може да разчита за всичко...След това,ако няма проблем прекарвайте повече време заедно...Намерете си общи занимания и така...Направете си екскурзия някаква,както сме сега почвини дни...Просто говорете повече за връзката си...Ти му казвай от какво се нуждаеш,нека и той ти споделя.Надявам се съветите ми да са ти от полза. :)

cinderella_gugutka
02-07-2009, 12:09
От колко време ходите и колко пъти прави така?... :-o [/color]
еми ходим от месец и половина и го прави за 3-и път Според мен е сте в рисков период...И е възможно интересът мъ към теб да намалява...Бързо трябва да разнообразите връзката си,иначе може да се стигне и до раздяла...На мен така ми се струва,както го обясняваш... :-o
еми ....и аз така мисля ама незнам изобщо как мога да я разнообразя :( Като за начало си поговорете..Попитай го имали някакъв проблем...Бъди му приятелка и гадже...Бъди,човекът на,който може да разчита за всичко...След това,ако няма проблем прекарвайте повече време заедно...Намерете си общи занимания и така...Направете си екскурзия някаква,както сме сега почвини дни...Просто говорете повече за връзката си...Ти му казвай от какво се нуждаеш,нека и той ти споделя.Надявам се съветите ми да са ти от полза. :)
да,ор голяма полза,благодаря ти много :-)

slun4ice_90
02-07-2009, 12:17
От колко време ходите и колко пъти прави така?... :-o [/color]
еми ходим от месец и половина и го прави за 3-и път Според мен е сте в рисков период...И е възможно интересът мъ към теб да намалява...Бързо трябва да разнообразите връзката си,иначе може да се стигне и до раздяла...На мен така ми се струва,както го обясняваш... :-o
еми ....и аз така мисля ама незнам изобщо как мога да я разнообразя :( Като за начало си поговорете..Попитай го имали някакъв проблем...Бъди му приятелка и гадже...Бъди,човекът на,който може да разчита за всичко...След това,ако няма проблем прекарвайте повече време заедно...Намерете си общи занимания и така...Направете си екскурзия някаква,както сме сега почвини дни...Просто говорете повече за връзката си...Ти му казвай от какво се нуждаеш,нека и той ти споделя.Надявам се съветите ми да са ти от полза. :)
да,ор голяма полза,благодаря ти много :-) Дано всичко се оправи м/у вас.Много се надявам. :-)

ninjadorf
02-07-2009, 14:45
интересна връзка 8-) .. аз лично ако съм на твое място бих го попиталл директно иска ли да е с мен.. или не иска ..айде успех

Hilary_
02-07-2009, 14:54
Нее няма причина да го оставиш... просто може да е в такъв период и да е зает... поизчакай малко... пиши му от време на време закачливи смс-чета... не чакай само той да ти звъни ии така... :wink:

svetlin92
02-07-2009, 15:07
пфф и аз съм така с мойта :( се няма време за мене а днес имаме празник в града беше злезнала с някви нейни приятелки а не с мен :(;( вече зе ми написва :( са я чакам да се пребере и да си поговорим като големи хора

CuteBaby
02-07-2009, 15:22
Ами другите са ти дали съвети..аз искам да попитам защо се виждате толкова рядко,с какво толкова е зает че се виждате през две седмици ? А да не би интересът му към теб да е намалял :-o

Bellatrix
02-07-2009, 16:36
Ако наистина интересът му е намалял само за месец и половина, тая работа е обречена.

beiho
02-07-2009, 19:08
Не ти изневерява, но явно не иска толкова да обръща внимание на теб, щото сигурно си има други занимания или просто му е омръзнало леко.За едни и същи неща ли говорите?Еднакви неща ли правите? Не му се излиза, защото знае, че пак ще надува глава напразно със същите неща. Но ще се оправи, не се безпокой!!!Ще му мине.Не можеш да си намериш друго момиче, след като ти е писнало от жени!!!!

angelcheeee_93
02-07-2009, 19:14
според мен няма проблем.Ако има ще го сподели с теб,ако наистина те обича.Сигурно има много работа и затова ти казва така.И все пак попитай го с какво е зает.Какво чакаш!...

nicolepcd
02-07-2009, 19:48
Не знам, мен би ми станало обидно да не ме търси с дни и постоянно да се оправдава :-o Пък и с желание всичко се постига, дори и постоянно да е зает, все щеше да намери време за теб :o

Whyniser
02-07-2009, 21:42
От колко време ходите и колко пъти прави така?... :-o [/color]
еми ходим от месец и половина и го прави за 3-и път Според мен е сте в рисков период...И е възможно интересът мъ към теб да намалява...Бързо трябва да разнообразите връзката си,иначе може да се стигне и до раздяла...На мен така ми се струва,както го обясняваш... :-o
еми ....и аз така мисля ама незнам изобщо как мога да я разнообразя :( Като за начало си поговорете..Попитай го имали някакъв проблем...Бъди му приятелка и гадже...Бъди,човекът на,който може да разчита за всичко...След това,ако няма проблем прекарвайте повече време заедно...Намерете си общи занимания и така...Направете си екскурзия някаква,както сме сега почвини дни...Просто говорете повече за връзката си...Ти му казвай от какво се нуждаеш,нека и той ти споделя.Надявам се съветите ми да са ти от полза. :)
Се 1 аз съм го казал 8-)

GotTheLife
02-08-2009, 10:26
уфф с тез вашите телефонни разговори направо безобразие ! кво да ви се обажда през час ли?! И въобще защо, като няма да ви каже нищо конкретно!!!!!!!!!!!!!!

hooliganka89
02-08-2009, 11:20
Хмм,не ти харесва неговото отношение спрямо теб,обаче пък и не искаш да го оставиш.
Съжелявам,ама ние не можем да го променим.
Или го оставяш или ще траеш това което ти сервира,друг вариянт не виждам,а и да има аз не го знам.