PDA

View Full Version : Романтика ... защо никой не я цени



RusiMC
02-07-2009, 12:30
Попринцип не обичам да каня момичета на кафе (за мен това е начин на убиване на времето) и по този начин да я свалям както се казва. Предпочитам разходка примерно с букер цветя или кино....с пакет пуканки.
Странното е, че повечето девойки са ми се изсмивали в лицето като им го предложа това ... "ха и къде ще ходим" "иии кой филм ще гледаме...а не не"
Кофти...грешката в мен ли е ?

Enough
02-07-2009, 12:34
ne e v teb : )

angelcheeee_93
02-07-2009, 12:34
Аз изобщо пък не смятам,че е грешка това че обичаш романтиката.АЗ лично я обожавам.Просто може би попадаш точно на момичета,които не я харесват.ЗАтова преди да започнеш връзка с дадено момиче,опознай я и разбери далии са ви общи интересите,за да знаеш как да подходиш към нея! :)

PiNk_GiRl
02-07-2009, 12:37
Аз изобщо пък не смятам,че е грешка това че обичаш романтиката.АЗ лично я обожавам.Просто може би попадаш точно на момичета,които не я харесват.ЗАтова преди да започнеш връзка с дадено момиче,опознай я и разбери далии са ви общи интересите,за да знаеш как да подходиш към нея! :)

+1 :!: :)

slun4ice_90
02-07-2009, 12:38
Искам да те черпя затова,че не си като всички други с баналните покани за кафета...Аз и не ходя на кафета с момчета вече...Банално ми стана....Предпочитам кино,както каза някакъв хубав филм да гледаме...Изкефи ме наистина много. =D> :wink:

RusiMC
02-07-2009, 12:39
Просто може би попадаш точно на момичета,които не я харесват. Ами то значи съм с е*aхти кофти късмета

angelcheeee_93
02-07-2009, 12:43
Най-добре преди да започнеш връзка ,разбери дали харесва романтиката или не.Причината не е в теб!Пък и не мисля,че си единственият ,който я харесва.Приятелят ми също обича романтиката,пък и не е само той.
НЕ СЕ ПРОМЕНЯЙ! аз всъщност се учудвам как си попадал на момиче,което не обича романтиката.Повечето сме толкова чувстителни създания,че едно цвете би ни пратило в рая.Намери си по -нежно,по-мило,по-чувстително момиче,което да те разбира и обича такъв какъвто си.БЕз да хленчи непрекъснато,да капризничи и да ти опорства. :)

RusiMC
02-07-2009, 12:47
Тема на друг разговор е какво момиче да си намеря :) Не исках да прозвочи като проблем...дадох пример с мен :) Но добри съвети (за които съм се сещал безброй пъти), но нещо ми куца изпълнението :)

bogzfaggot
02-07-2009, 12:50
Не ви ли писна да се самоистъквате

angelcheeee_93
02-07-2009, 12:50
Бъди себе си и това,че си романтик не го приемай ,като нещо лошо.Радвай му се! :)

RusiMC
02-07-2009, 12:53
Не ви ли писна да се самоистъквате Ако за теб това е самоизтъкване... 8-[ :-k

Jesus
02-07-2009, 12:55
Пока ни е привечер да излезете на разходка из парка, а ако имате късмет може да гледате залеза :) Друго си е да идеш на кино, както казваш 1 пуканки и кола :) На кафе може само 1-2 пъти ако си много притеснен как ще изтълкува романтиката :)

Jesus
02-07-2009, 12:55
Пока ни е привечер да излезете на разходка из парка, а ако имате късмет може да гледате залеза :) Друго си е да идеш на кино, както казваш 1 пуканки и кола :) На кафе може само 1-2 пъти ако си много притеснен как ще изтълкува романтиката :)

aka6a_vamp
02-07-2009, 12:57
О братле не знам за другите,ама аз супер много мразя да ходя на кафе...и кат ми каже некой:аре да хоим на по кафенце :smt067
Сигурно е,щото не ме свърта на едно място,не знам.

bogzfaggot
02-07-2009, 12:57
Не ви ли писна да се самоистъквате Ако за теб това е самоизтъкване... 8-[ :-kТо4но това е,написал си темата за да ти кажат си4ки "о колко си романти4ен,о всяко моми4е си ме4тае за мом4е като теб".Според мен проблема въобще не е в киното,съмнявам се някое моми4е ако наистина те харесва да не иска да отиде,според мен ти самия си проблема,а не моми4етата

RusiMC
02-07-2009, 12:59
ако имате късмет може да гледате залеза :) А защо не и изгрева :D

Jesus
02-07-2009, 13:12
Не мисля че ще можеш да издържиш цяла вечер :D та чак до изгрева :grin:

hahavteen
02-07-2009, 13:20
Аз обожавам да ходя на кино ама мочетата като че ли нещо не са ентусиазирани от идеята и все ме гледат странно. Единия не яде пуканки и не пие газирано , другия ме оставя да избера филма и после ми разправя колко бил зле, третия ми казва да реша какво да правим на срещата и после ми съобщава че не обича да ходи на кино..
Пффф много глупаво! :?
А на разходка според мен е супер сладко ама само 1 се е съгласявал с ентусиазъм и се разхождахме 2 часа из моя квартал и беше много добре 8-)
Абе всички искат да се забият в някое кафе а аз не обичам много-много да ходя защото го намирам за скучно...
Защо ги мързи да измислят нещо по-така... Аз имам 100 идеи за хубава, романтична среща а като предложа нещо и все ми викат "Ееее що не на кафе..." :x

sladur4etyYy
02-07-2009, 13:27
аз обичам навсякъде :D кафе, кино, разходка- няма значение, даже е хубаво да има разнообразие. само на кафе омръзва. само че и аз като slun4ice не се сещам за много момчета, на които им се ходи на кино например.

RusiMC
02-07-2009, 13:35
slun4ice чи аз да те заведа :) Е другия петък ще излиза "Петък 13-ти" :D :D

Jesus
02-07-2009, 13:41
Примерно, аз първо каня на кафе не заради друго ама много се притеснявам и първо трябва да разчупяледа :(

Предлагам лятото да си направи форумна среща, ама романтична :D

hahavteen
02-07-2009, 13:45
slun4ice чи аз да те заведа :) Е другия петък ще излиза "Петък 13-ти" :D :D

Щях да приема ма съм далечко :D

Аз съм ЗА романтична форумна среща лятото 8-)

Jesus
02-07-2009, 14:08
Аз бях 1вият който се кандидатира, а ти си 1вата кандидатка значи с теб сме 1вата 2ка :D , така сега чакаме другите :grin:

ПП: приятел имаш ли си ?

miss_ludataa
02-07-2009, 14:13
Хм..аз също обожавам романтиката ,но не и прекалената романтика..бтв аз имам друг проблем като : Аз ще платя! ...мразя да ми плащат сметката :D :D :D

RusiMC
02-07-2009, 14:15
За сметката и аз обичам да плащам понякога ама да не се учат така :D
Или още повече че като идят че плащам дай сега...коктейлчета ликьорчета... :? :? :?

miss_ludataa
02-07-2009, 14:17
:D :D а аз се чудя как да му кажа да не ми плаща :D :D :D

hahavteen
02-07-2009, 14:20
За мен е ок да ме черпи на първата среща но след това ми става неудобно вече... :?

П.П.: Нямам приятел ама май съм ти какичка 8-)

slun4ice_90
02-07-2009, 14:22
За мен е ок да ме черпи на първата среща но след това ми става неудобно вече... :?

П.П.: Нямам приятел ама май съм ти какичка 8-) И аз мисля така...

miss_ludataa
02-07-2009, 14:24
На кой си какичка 8-) 8-)

Jesus
02-07-2009, 14:25
Нали знаеш хвани си кака да те отрака :) Такъв ни е късмета :) Мислех че си на 18-19 години :( Сега да не се отметнеш :?
ПС на 20 ще съм :)

hahavteen
02-07-2009, 14:27
Нали знаеш хвани си кака да те отрака :) Такъв ни е късмета :) Мислех че си на 18-19 години :( Сега да не се отметнеш :?
ПС на 20 ще съм :)


Йес! :grin: На 19 съм тя година правя 20 :D

ThereIsNoWayOut
02-07-2009, 14:28
Евала пич, аз също предпочитам дългите разходки и гледаме на филм , друг е въпроса , че в моя град няма кино и гледаме в нас на пц-то :) .

пп Момче съм.

YouCantStopMe
02-07-2009, 14:29
Охо.. много малко момчета са като теб :P
Гордей се,че си такъв. :booooomb:
Това,че няколко патки не разбират какво е истински мъж .. не значи,че трябва да се променяш. :)

Lacroix
02-07-2009, 14:32
О братле не знам за другите,ама аз супер много мразя да ходя на кафе...и кат ми каже некой:аре да хоим на по кафенце :smt067
Сигурно е,щото не ме свърта на едно място,не знам.
и аз съм така, чуя ли `аре на кафенце` и :-x :-x :-x
но иначе обожавам романтиката :P

Jesus
02-07-2009, 14:35
Така като те гледам си и хубавка :D Извадих късмет :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

RusiMC
02-07-2009, 14:39
2-3 години надолу нагоре попринцип не са проблем :) стига да има мир и любов :grin: :grin: :grin: :grin:

Hilary_
02-07-2009, 14:39
Аууу като чуя това "Айде на кафенце" се побърквам... :lol: Мразя да ходя на кафета... не мога да си представя да кисна в някое кафе час и повече... :lol: Иначе не е в теб грешката... на мен ми допада идеята разходка или кино... :wink: Така че си намери някоя мацка която ще хареса това което и ти харесваш да правиш... :wink:

hahavteen
02-07-2009, 14:41
Така като те гледам си и хубавка :D Извадих късмет :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Най-малкото имам хубави нокти :P :D
А снимки съм си сложила в тийнАйДи и в темата за снимки на аватара ми не е като да се вижда нещо :D
Айде стига спам. До лятото има време 8-)

Jesus
02-07-2009, 14:44
и аз говорех за теен... :)
Ще цитирам 1 съфорумка, ама нз дали тя е съгласна ама "Романтиката е за времето, когато неможе да правим сеkc"

hahavteen
02-07-2009, 15:08
Ще цитирам 1 съфорумка, ама нз дали тя е съгласна ама "Романтиката е за времето, когато не може да правим сеkc"

А не може ли да е за времето ПРЕДИ да правим секс? :P Едното не изключва другото :-D

Jesus
02-07-2009, 15:35
Харесва ми намека :D

mysterious93
02-07-2009, 18:55
m az nikoga ne sum hodila na kino :D 6te mi e interesno nqkoi ako me pokani,no kvo protiv imate kafetata :D az puk se kefq da hodq (moje bi za6otto hodq rqdko poneje moite fr su6to ne obi4ta mnd a hodim..) :D

Jesus
02-07-2009, 18:57
m az nikoga ne sum hodila na kino :D 6te mi e interesno nqkoi ako me pokani,no kvo protiv imate kafetata :D az puk se kefq da hodq (moje bi za6otto hodq rqdko poneje moite fr su6to ne obi4ta mnd a hodim..) :D
Лятото като правим романтична форумна среща ще ти намерим някой да идете на кино :)

mysterious93
02-07-2009, 19:03
m az nikoga ne sum hodila na kino :D 6te mi e interesno nqkoi ako me pokani,no kvo protiv imate kafetata :D az puk se kefq da hodq (moje bi za6otto hodq rqdko poneje moite fr su6to ne obi4ta mnd a hodim..) :D
Лятото като правим романтична форумна среща ще ти намерим някой да идете на кино :)

някой??що пък ще се групираме по двойки??няя се ограничаваме я :D :D иначе не е същото..аз ако чакам на форума ехеее :D мн ще е зле работата значи :D по - добре да отида на кино с някоя фр (макар че и там не искат :D )

Jesus
02-07-2009, 19:09
Е така почнахте да ми завиждате че съм със Слънчице :-P
ПС базикам се

mysterious93
02-07-2009, 19:12
Е така почнахте да ми завиждате че съм със Слънчице :-P
ПС базикам се

ами да отдавна съм си я заплюла :D но айде о тмен да мине :D :D

с по-малки букви не можа ли да го напишеш?

hahavteen
02-07-2009, 19:50
Споко хора за всички ще има не се карайте :D

cinderella_gugutka
02-07-2009, 19:54
еми всъщност аз ценя много романтиката и даже страшно много се радвам ,заото моя също я цени ... колко жалко 4е е толкова зает сега за да излиза с мен :( :o

mysterious93
02-07-2009, 20:03
Споко хора за всички ще има не се карайте :D

ти откога си модератор??преди 1 час сякаш не беше :D

Sharpay
02-07-2009, 20:39
обожавам романтиката.. обожавам свещи.. обожавам рози. обожавам да ми говори за нас... ообожавам да лежим и да се гушкаме и да ми гали косата...


и моя до скоро беше невероятно романтичен и ме е карал да се чувствам просто.. абе това със сигурност е любов, обаче нещо напоследък се държи отдръпнато :(

sh3_1s_7h3_0n3
02-07-2009, 20:41
Не е в теб грешката, а в тях, защото никой не се е държал така с тях и защото и те не знаят как да се държат и какво да очакват. ;)
Жени. Всички хленчат за романтика, като я получат не знаят какво да я правят. :)

NaNa_SladuRana
02-07-2009, 21:39
пич,нямаш грешка и романтика си има просто трабва са зярязиш от някой,като гаджето ми,и осъзнаваш колко ценен е всеки момент :)

NadezhdaDqkova
02-07-2009, 23:04
Не е в теб грешката, а в тях, защото никой не се е държал така с тях и защото и те не знаят как да се държат и какво да очакват. ;)
Жени. Всички хленчат за романтика, като я получат не знаят какво да я правят. :)
Съгласна :wink:

Tomorrowww
02-07-2009, 23:07
грешката не е в теб .. редовната реплика е `` аре на кафе `` .. то тва ако е романтика :? .. не си виновен че днешното поколение е едно такова никво :x

slun4ice_90
02-08-2009, 07:37
Споко хора за всички ще има не се карайте :D

ти откога си модератор??преди 1 час сякаш не беше :D :grin: Тя заслужава да е модераторрр. :grin: :-P

RusiMC
02-08-2009, 09:41
Как да е :) вчера теглих една майна на поредната :) да ми е честито :grin:

UnToUcHeD
02-08-2009, 16:51
Оле от къде си бе ... не не стига глупости грешката не е в теб просто повечето момичета са такива и те не знаят кфо искат не се обвинявай дано и ти срешнеш подходящата която да цени точно тези качества .. на мен лично вече ми е омръзнало да ме канят по кафета да седим и да се гледаме умно без да знаем кфо да си кажем но май за да свалип някоя това е начина айде успехи за напред :P

midnightsun
02-08-2009, 16:59
разбира се, че грешката не е в теб :?

midnightsun
02-08-2009, 17:04
:D :D а аз се чудя как да му кажа да не ми плаща :D :D :D

:D :D и аз съм така

AnzaRe
02-08-2009, 17:06
Романтиката я ценя.Дори я практикувам то затова освен че обичам вълците има нещо романтично в тях.Без романтика ко сме..нищо.

vesSynkaa
02-08-2009, 17:14
Най-добре преди да започнеш връзка ,разбери дали харесва романтиката или не.Причината не е в теб!Пък и не мисля,че си единственият ,който я харесва.Приятелят ми също обича романтиката,пък и не е само той.
НЕ СЕ ПРОМЕНЯЙ! аз всъщност се учудвам как си попадал на момиче,което не обича романтиката.Повечето сме толкова чувстителни създания,че едно цвете би ни пратило в рая.Намери си по -нежно,по-мило,по-чувстително момиче,което да те разбира и обича такъв какъвто си.БЕз да хленчи непрекъснато,да капризничи и да ти опорства. :)

+1 :)

Jesus
02-08-2009, 18:21
Без романтика ко сме..нищо.
Добър въпрос :)

moon_flower
02-08-2009, 18:36
Има безброй момичета,които само могат да мечтаят да попаднат на момче като теб.Романтиката се цени.Въпроса е какво момиче си избрал.Просто някои не я харесват.Грешката не е в теб.

EeeBobii
02-08-2009, 18:54
Аз залагам 100% романтика...Без романтика нищо не става...

fc
02-08-2009, 18:59
Най-яко в морската за ръце и :smt057 =P~

Dark_Angel_F
02-08-2009, 19:52
Гадно , но истина - РОМАНТИКАТА Я НЯМА ВЕЧЕ !!! А на теб шапка ти свалям ,че си то малкот на брой романтични момчета... И какво ли не бих дала за някое мило романтично момче , но те са изключитена рядкост.

Jesus
02-08-2009, 20:15
Каква е тази зависимост повечето момичета да казват че искат да получават романтика, а когато е получат неможе да е познаят. Приятеля ти да ти подари 1 цвете, това пак е романтично или пък да се разхождате хванати за ръце, романтика на всякъде около вас само трябва да се вгледате :)

Liar
02-08-2009, 21:21
Ходенето по кафета си е чиста загуба на време...

Tasa
02-08-2009, 23:17
Грешката е в тях (според мен). Аз лично предпочитам разходки и т.н. кафенетата не са мен.. :? Но всеки е с различни предпочитания все пак. Романтиката все още я има, но рядко има кой да я оцени. :-P

Tempest
02-08-2009, 23:26
мдаа... да подчертая, че романтика не се намира на дансинга на дискотеката :-D

MakeMeLaugh
02-08-2009, 23:41
Аз я ценя бе :)))

По принцип романтиката се усеща повече малко като поузрееш на 20-25, започват доста и различни неща да ти се виждат романтични за разлика отпреди, особено ако имаш човек до себе си :)

stealthyGirl
02-09-2009, 08:53
И аз мисля, че не е в теб. Едно кино ми звучи много добре, а и разходка също. Само дето при първото като гледате филм много по-малко ще говорите и накрая все едно нищо не е станало. А пък при разходката букета май е прекален - т'ва би засрамило момичето. Ако първата среща е провървяла като да си личи, че се харесвате - на втората може с букет. 8)

evelinka1122
02-09-2009, 09:28
определено не я ценя...да не кажа мразя :) съжалявам това съм аз и това е моя стил.... приятеля ми си пада малко романтик като теб... но аз не съм такава...

Josefinne
02-09-2009, 09:39
Да кажем , че разходката е по-благоприятен начин да й заявиш нположителното си отношение. Трудностите идват от това , че някои момичета не обичат разходките, защото да кажем носят високи обувки, които не са подходящи за разходка.
Поканата за кино може да й звучи вулгарна и веднага да прави асоциация с популярната реплика " Какво ще кажеш за кино и секс. А може и да пропуснем киното".
Кафето е покана за общуване. То също може да бъде романтично, но за първа среща е подходящо, защото едновременно заявява интерес, но и държи на благоприлично разстояние.
Повечето момичета са научени , че трябва да искат д аопознаят момчето, преди да мус е хвърлят на врата. Затова искат да си говорят.
Та... ако искаш поканата ти да е успешна, трябва да й дадеш възможност да говори. Мястото до някъде е без значение. Опитай се да се съобразиш с нейния начин на живот, за да й е най-комфортно. Примерно - ако тя самата често ходи на разходки, поканата за разходка с теб , би била съвсем добре приета. Ако обаче ежедневието й е предимно в кафенето, тогава може й да не й хареса такава покана.
Според мен най-добрата тактика е просто следната:
- Искаш ли да излезем някой път заедно ( не се оточнява къде или как ).
- Ами, да , защо не ( примерен отговор)
- Удобно ли ти е петък вечер на МОЛа?
И така, когато се срешнете можеш да предложиш кино, разходка или кафе и да видиш тя самата на кое ще реагира най-добре.
Успех!

mickelangelo
02-10-2009, 18:14
ммм не си попаднал на подходящо момиче .. не се притеснявай .. те са изкривени не ти .. продължавай в същия дух ... :)

vlubeno_momi4e***
02-10-2009, 21:37
Романтиката се цени..макар и по малко от преди... ти явно не си попаднал на точния човек.. :)

3oPuTy
02-10-2009, 21:51
Ааааа глупости :) Има хора,които ценят романтиката и аз съм една от тях :-) :-) :-)

valdesbg
02-11-2009, 05:03
Кофти...грешката в мен ли е ?

Ахъ. От вратата за краката.

По принцип киното, букетите и всички останали чудесии са за по късен етап. Ако го направиш на някоя от първите срещи...лошо за теб. Романтиката се цени и то много. Проблема е че не бива да я навираш в лицето на момичето още на първата среща, защото тотално си покопаваш почвата под краката. Затова една неангажираща разходка в парка примерно, намери си повод да посетиш някой МОЛ и я покани да ти помага в избора за новия панталон... После като се поразговорите малко, много вероятно е сама да ти предложи да идете някъде(кафе, кино, боулинг, билард), а ако не - ще иска да го чуе от теб. Разликата е че вече сте се опознали малко и тя ти има някакво доверие. НЕ си откривай колелото сам.

И така :)

MeGGiTy
02-13-2009, 17:48
Как да е :) вчера теглих една майна на поредната :) да ми е честито :grin:

Руси, я земи се стегни бе :D То романитката си я има още, но може би по-малко са момичетата, които я ценят. Ти защо бързаш толкова ми е въпросът? Ами виж как ще тръгне разговорът, опознай момичето и то може и да се окаже, че и тя е романтичка. Мен примерно ме дразни някой така като вече е предначертал някакви планове, предпочитам повече импровизацията и спонтанните решения къде да излезем, какво да правим. За мен това разкрива същността на човекът срещу мен. :-)

П.С. много цунки и като са чуем щe ти обесня аз някои работи :D:D