PDA

View Full Version : Търся си бебе хъски



jinatanar0nald0
02-07-2009, 13:04
Х0ра има ли няк0й тук..к0йт0 да п0дарява бебе хъски ?! :) :-)

hAshoo
02-07-2009, 14:30
ЬЬААЬААЬхахаххХАХАХЬЬААЬА АЬхахаххХАХАХЬЬААЬААЬхаха ххХАХАХЬЬААЬААЬхахаххХАХА ХЬЬААЬААЬхахаххХАХАХЬЬААЬ ААЬхахаххХАХАХЬЬААЬААЬхах аххХАХАХЬЬААЬААЬхахаххХАХ АХЬЬААЬААЬхахаххХАХАХЬЬАА ЬААЬхахаххХАХАХ

stranger34
02-07-2009, 14:50
подарява?!?! XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

emo_girl953
02-07-2009, 17:06
Амии да ти кажа честно никой няма да ти даде кученце без пари.Това е сигурно.Баща ми един ден беше намерил едно хъски голямо нали и го гледахме една вечер ама понеже гледаме и друго голямо куче не се понасяха и бяхме принудени да го дадем да го гледа един негов приятел и от този човек някви са го откраднали и ся няма и следа от кучето.Хъскитата са невероятно красиви,но ужасно глупави много лвсно може да ти го откраднат затоваа по-добре си вземи някое малко пухче да му се радваш с хъски няма да станеш по-интересна :booooomb: успех :)

sexydevil
02-19-2009, 17:57
Амии да ти кажа честно никой няма да ти даде кученце без пари.Това е сигурно.Баща ми един ден беше намерил едно хъски голямо нали и го гледахме една вечер ама понеже гледаме и друго голямо куче не се понасяха и бяхме принудени да го дадем да го гледа един негов приятел и от този човек някви са го откраднали и ся няма и следа от кучето.Хъскитата са невероятно красиви,но ужасно глупави много лвсно може да ти го откраднат затоваа по-добре си вземи някое малко пухче да му се радваш с хъски няма да станеш по-интересна :booooomb: успех :)
хъскитата не са глупави ! те са по-своенравни и игриви ! подлежат а дресировка и са умни , както казах , са по-своенравни ! НЕ пиши без да знаеш :o

emo_girl953
02-20-2009, 14:50
sexydevil


Без да знам ОМГ мисля че не си имал до сега хъски :o моля ти се недей да ми говориш а и хъскито подлежало на дресировка ОМГ някой друг път купи си такова куче и го дресирай и ми се обади :D

Slashy
02-22-2009, 14:30
ше подарява гъза ти. то от ника си личи ква си проста.

sexydevil
02-22-2009, 18:29
sexydevil


Без да знам ОМГ мисля че не си имал до сега хъски :o моля ти се недей да ми говориш а и хъскито подлежало на дресировка ОМГ някой друг път купи си такова куче и го дресирай и ми се обади :D

oki doki :D :D скоро ще си купя и съм го проучил от всякаде :D

babity
02-22-2009, 19:06
sexydevil


Без да знам ОМГ мисля че не си имал до сега хъски :o моля ти се недей да ми говориш а и хъскито подлежало на дресировка ОМГ някой друг път купи си такова куче и го дресирай и ми се обади :D

Кучето е като стопанина. И след като твоето е било просто... 'ми направи си изводите сама! Както казаха по - нагоре хъски наистина са по - своенравни и свободолюбиви. И все пак говорим за Сибирско хъски, а не за мелезите, правени от комшиите на третия етаж, до които то си имала достъп!

sexydevil
02-23-2009, 09:27
sexydevil


Без да знам ОМГ мисля че не си имал до сега хъски :o моля ти се недей да ми говориш а и хъскито подлежало на дресировка ОМГ някой друг път купи си такова куче и го дресирай и ми се обади :D

Кучето е като стопанина. И след като твоето е било просто... 'ми направи си изводите сама! Както казаха по - нагоре хъски наистина са по - своенравни и свободолюбиви. И все пак говорим за Сибирско хъски, а не за мелезите, правени от комшиите на третия етаж, до които то си имала достъп! :-)

jinatanar0nald0
02-23-2009, 15:16
ше подарява гъза ти. то от ника си личи ква си проста.

Такам .. Няя се занимаВам с просТи изр0ди кат0 теб .. 8-) и ак0о искашШ да м кжешШ нещо ..щи дам адрес и искам да дойдеш и да ми го кажеш фейс ту фейс ..тогава да видиш кво стааа..а за сега ..ластик ... 8)

Forester
02-25-2009, 20:50
emo_girl953, няма ли да спреш да говориш глупости?! Не знаеш абсолютно НИЩО за тази порода! Глупави били, тези кучета са ИЗКЛЮЧИТЕЛНО умни! Това, че ти си си взела сибирско хъски без да знаеш нищо за тях, и за подхода, който трябва да имаш към тях, НЕ ги прави глупави! Те искат специално обучение, повече игра, тези кучета кипят от живот - точно в това е чара им! Да, инатливи са, но с търпение и правилни грижи се постига всичко! Прочети нещо, преди да започнеш да ръсиш простотии. Съжалявам, че така говоря, но не се стърпях да ти направя забележка! И както някой беше казал - "Хъскито е готово да ви бъде приятел до край, но не и роб!"

А по темата...
Съмнявам се някой да ти подари такова кученце. Ако не разполагаш с много пари може да си намериш неродословно хъски. Преди да започнеш да търсиш такова се запознай с характера и прочети стандарта на кучето. Ако решиш да не взимаш сибирче от развъдник, може да погледнеш във вестници за обяви, а също и в интернет. Когато намериш подходящи хора отиди и виж кученцата. Поискай да погледнеш майката и таткото-съвестен стопанин би ти разрешил да ги видиш. Друго което трябва да знаеш е, че това, че прилича на хъски не означава, че е такова. Щом няма родословие не се знае какво може да стане.

Успех с търсенето на хъски, ако искаш да питаш, нещо пиши тук, или на ЛС. :)
Поздрави.