PDA

View Full Version : прическа



girl4eety
02-07-2009, 13:09
Здравейте.Искам да си дадете мнението за една причесчица, значи искам да се изруса и отдолу черни кичури /за тези които не се сещтат ще дам отдолу снимка/ кажене какво мислите и ще ми отива ли на мен аз съм със сини очи
Ето и снимки
http://prikachi.com/files/587800w.jpg
http://prikachi.com/files/587803F.jpg
http://prikachi.com/files/587813Y.jpg
Чaкам да си кажете мнението си мерси :-)
П.С. Моля без обиди

n0va_s1m_tYk
02-07-2009, 13:16
Постни и твоя снимка.
Иначе, мен лично не ме радват кой знае колко.. Това беше на мода едно време :D :D а сега вече е банално. Но косата си е твоя, имаш си собствен вкус - сама си решаваш какво да правиш с нея. За мен по добрия вариант е да си вземеш от онези кичури където се прикачат към косата, така ще може да си по разнообразна :)

kat4enceto
02-07-2009, 15:20
Третата е от моито даскало :lol:

SoFarSoG00d
02-07-2009, 15:22
Тази прилича на плешива кокошка,според мен е доста смешно.А да не говорим каква грижа изисква това.Трябва да си с турбо права коса,ако не трябва да използваш пресата постоянно,накрая ще ти омръзне.Аз бях на такава прическа преди 2 години-косата ми все още не може да се оправи.

desiis
02-07-2009, 15:40
xixix..spored men sa ujasni :D znaete li saitove za dr hairstyle?Neshto gotino :}

SoFarSoG00d
02-07-2009, 15:42
xixix..spored men sa ujasni :D znaete li saitove za dr hairstyle?Neshto gotino :}
Доста сайтове има,ама проблемът е ,че повечето пъти като отида на фризьор,покажа прическата,никога не ме правят така,както искам и съм принудена да ходя с дълга коса,без бретон,нямам кой знае каква прическа,но не искам да рискувам,защото доста съм си патила от ножицата.

Hilary_
02-07-2009, 16:15
Ами да харесва ми този стил прически ноо нали знаеш че не отиват на всеки... така че питай фризиорката си пътрво... консултирай се с нея... да не стане после от хубава прическа ведното нищо...а и си имай едно на ум че тия моми не стават така сутринта...за това трябва поддръжка и да имаш дълга коса... и да се грижиш за нея... :wink: Ако стане после прати снимки да видим... :wink:

ABSOLUTDISCO
02-07-2009, 17:58
Тази прилича на плешива кокошка,според мен е доста смешно.А да не говорим каква грижа изисква това.Трябва да си с турбо права коса,ако не трябва да използваш пресата постоянно,накрая ще ти омръзне.Аз бях на такава прическа преди 2 години-косата ми все още не може да се оправи.

третата съм АЗ! И НЕ СЪМ ПЛЕШИВА КОКОШКА :D :D :D :D

Overpowered
02-07-2009, 18:02
една прическа не се определя дали ще ти отива само спрямо очите..
иначе са грозниии.

yozii
02-07-2009, 18:09
SpOrED MeN tAz PrI4eSkA e Mn QkA ObA4E poVe4E zAvIsI kAk 6te tI sToi nA tEb

ABSOLUTDISCO
02-08-2009, 06:57
една прическа не се определя дали ще ти отива само спрямо очите..
иначе са грозниии.

ГРОЗНА СИ ТИ :D :booooomb:

galu6a
02-08-2009, 07:00
ад имам подобен бритон само дето косата ми е по-остра и неможе да застане точно така :-D

roshavka
02-08-2009, 07:36
постни твоя снимка с натуралния цвят на косата ти,защото според очите е трудно да се каже дали ще ти отива дадена прическа или свят,важна е формата на лицето и тена на кожата.
иначе тази прическа ако решиш да я правиш я направи на фризьор защото иначе може да има много лош резултат,поддръжката и е малко по трудна от обикновенните. :) поздрави 8)

angelcheeee_93
02-08-2009, 07:43
сложи твоя снимка тук,но наистина тази прическа и според мен изисква много занимавка и грижа.Без преса си за никъде :? пък ако се замислиш какво ще ти стане косата ако ползваш непрекъснато пресата--то не си струва.Пък и косъма толкова ще ти се изтъни,че после направо ще мечтаеш за гъста коса 8-) Айде няма да те разобеждавам решението си е изцяло твое,но преди да действаш реших да ти споделя какво те чака. :wink: И все пак дай снимка ,за да ти кажем дали ще ти отива г/д :)

sweetsunshine
02-08-2009, 09:30
една прическа не се определя дали ще ти отива само спрямо очите..
иначе са грозниии.

ГРОЗНА СИ ТИ :D :booooomb:Абе ти малоумна ли си,че да не разбереш,че според нея прическите са грозни..тцтц..дееба и малумните емота :-x :-x
И ти как ей тей се появи,че чак се и регистрира точно и специално ,за да пишеш в тая тема бе фейк смотаняк?? :-x

girl4eety
02-08-2009, 09:38
Виее май не ме разбахте, аз не искам прическата а само да се боядисам, т.е. да се направа руса и отдолу черна, а не говора за самата прическа

cveteto96
02-08-2009, 09:43
сама си решаваш какво да правиш с нея

sweetsunshine
02-08-2009, 09:47
Виее май не ме разбахте, аз не искам прическата а само да се боядисам, т.е. да се направа руса и отдолу черна, а не говора за самата прическакакъв е естествения цвят на косата ти?

roshavka
02-08-2009, 14:22
наистина е добре да сложиш някаква снимка,така си говорим без смисъл :)

didity_baby
02-08-2009, 14:49
heii i az mnogo iskam tei da si napravq kosata ama rusoto kato porasne otgore i 6te e sigurno grozno... i si mislq za obratniq variant.. otgore 4erno pyk otdolu ruso... ama ddz dali 6a e qko.. pyk i kosata mi malko pod ramenete ... i nqma da sedi qko.. mislq si da si kupq kosq 4erna ili rusa... i 6te predobiq tozi vid gore dolu .. :-o :) :) :)
ina4e sega si imam ruso ki4ur4e otprede... ---> http://www.impulse.bg/photos/by/8016118/view/12503895 i otzade tri... i pak e qko ;) bqh se boqdisvala po rano 4erno ama to se izmii ... i..tei.. mnoo se olqh v prikazki :D xaxa

girl4eety
02-08-2009, 17:24
сега съм русо-кестеняво :-D тоес не съм руса, но не съм и кестенява някаква смесица

lifestyler
02-08-2009, 18:57
Моето мнение е, че е демоде. Но пък ако много ти харесва голяма работа.. :-|

ABSOLUTDISCO
02-09-2009, 06:57
една прическа не се определя дали ще ти отива само спрямо очите..
иначе са грозниии.

ГРОЗНА СИ ТИ :D :booooomb:Абе ти малоумна ли си,че да не разбереш,че според нея прическите са грозни..тцтц..дееба и малумните емота :-x :-x
И ти как ей тей се появи,че чак се и регистрира точно и специално ,за да пишеш в тая тема бе фейк смотаняк?? :-x

ТЪПА ЛИ СИ ВЕ ?! НИТО СЪМ ЕМО НИТО СЪМ ФЕЙК
ЕДНО МОМИЧЕ ОТ МОИТО ДАСКАЛО МИ ПОКАЗА ТЕМАТА И КАЗА ЧЕ СА СЛОЖИЛИ МОЯ СНИМКА И ЗАТОВА СЕ РЕГИСТРИРАХ 8)
АРЕ МЛЪКВАИ СЕГА! :-x :-x

roshavka
02-09-2009, 09:04
леко баце леко :)

girl4eety
02-09-2009, 15:37
една прическа не се определя дали ще ти отива само спрямо очите..
иначе са грозниии.

ГРОЗНА СИ ТИ :D :booooomb:Абе ти малоумна ли си,че да не разбереш,че според нея прическите са грозни..тцтц..дееба и малумните емота :-x :-x
И ти как ей тей се появи,че чак се и регистрира точно и специално ,за да пишеш в тая тема бе фейк смотаняк?? :-x

ТЪПА ЛИ СИ ВЕ ?! НИТО СЪМ ЕМО НИТО СЪМ ФЕЙК
ЕДНО МОМИЧЕ ОТ МОИТО ДАСКАЛО МИ ПОКАЗА ТЕМАТА И КАЗА ЧЕ СА СЛОЖИЛИ МОЯ СНИМКА И ЗАТОВА СЕ РЕГИСТРИРАХ 8)
АРЕ МЛЪКВАИ СЕГА! :-x :-x

Спокойно не се ядосвай, тя ти завижда сигурно, че си по-хубава от нея, остави въобще да не ти пука за чуждото мнение. Аз бих ти казала, че си много красива и прическата ти е супер. :-)

didity_baby
02-09-2009, 19:51
girl4eety дай снимки да ти видим косата :)

roshavka
02-09-2009, 21:20
модата е нещо относително

ABSOLUTDISCO
02-11-2009, 08:35
heii i az mnogo iskam tei da si napravq kosata ama rusoto kato porasne otgore i 6te e sigurno grozno... i si mislq za obratniq variant.. otgore 4erno pyk otdolu ruso... ama ddz dali 6a e qko.. pyk i kosata mi malko pod ramenete ... i nqma da sedi qko.. mislq si da si kupq kosq 4erna ili rusa... i 6te predobiq tozi vid gore dolu .. :-o :) :) :)
ina4e sega si imam ruso ki4ur4e otprede... ---> http://www.impulse.bg/photos/by/8016118/view/12503895 i otzade tri... i pak e qko ;) bqh se boqdisvala po rano 4erno ama to se izmii ... i..tei.. mnoo se olqh v prikazki :D xaxa

аз се боядисвам на 1 месец , и като порасне просто боядисваш само корените ако не искаш цялата коса пък не седи мн грозно стига да не си некъф намяк на коса като мен :D :D