PDA

View Full Version : Как да й взема телефона/скайп и да я поканя



Boyman
02-07-2009, 16:27
Здравейте от мен! Аз съм вече 18-годишен, но все още не съм опитал тръпката на обвързването, все още съм "зелен" в областта на съблазняването на момичетата :oops: и ви моля за съвет.

Моята ситуация е следната - прибирах се от даскало, както винаги - уморен и без настроение :( Малко преди да се прибера пред мен се появи Момичето, което не бях виждал много отдавна. Тя беше в съседна паралелка от миналото ми даскало. Сега беше станала прелестна. Както си ходих и взех да се спъвам и да се чувствам несигурен :-k Мислех си: "Леле, колко е красива!" :smt007 Проблема обаче е, че не беше сама - с нея имаше и нейна приятелка, и бързаха за някъде. Ако не беше така щях да я заговоря задължително, но се притесних и си разменихме само по едно "Здрасти". Та на мисълта ми - от тогава до сега (3-4 дена) не спирам да мисля за нея и се чудя как да успея да я поканя да излезем, без да я изплаша ако не с външни си вид :D , то с начина, с който да я поканя. Моля ви, хора, дайте ми съвет как да постъпя... :-o Много я харесвам...

unlimited
02-07-2009, 16:29
Ами ако я срещнеш пак и е сама, питай направо, ако пък ли не искай от някой който има нейния скайп или телефонния и номер

Darkkiss
02-07-2009, 16:31
отиваш и и казваш
даи си телефоно че искам те каня на по кола
толкова ли е просто е ?

Hilary_
02-07-2009, 17:04
Ами заговори я следващия път... и след кратък разговор я питай.. :wink: Не е толкова трудно... :wink:

chaotic
02-07-2009, 17:10
Толкос ли нямаш акъл , на 18 години си пък 1 момиче на среща , неможеш да поканиш..

b0nb0nchi
02-07-2009, 17:21
Просто не бъди толкова срамежлив.Следващия път когато я видиш иди при нея и я попитай за телефонния и номер например.Успех ! :P

RusiMC
02-07-2009, 17:31
Даже и с приятелка да е...

- Здрасти
- Здрасти
- Как си ? Какво правиш ? Наляво надясно ала бала а :)
......
......
......
ти: Ами добре ай че бързам (примерно) може някой път да пием по нещо някъде а ?
тя ако каже: Ами да може
ти: Ем дай си телефончето ще ти се обадя някой ден (примерно)

Lav40
02-07-2009, 18:28
Даже и с приятелка да е...

- Здрасти
- Здрасти
- Как си ? Какво правиш ? Наляво надясно ала бала а :)
......
......
......
ти: Ами добре ай че бързам (примерно) може някой път да пием по нещо някъде а ?
тя ако каже: Ами да може
ти: Ем дай си телефончето ще ти се обадя някой ден (примерно)
Ам малко поправка....
-Здрасти.
-Здрасти.
-Как си?
-..........
-Запознай ни с приятелката ти.Не е много културно...бла,бла,бла...няка ква забележка :)....


Ако е с приятели задължително се запознай с тях.....поговорете и т.н....!Изглеждай приятелски настроен,незастрашителен и максималко индиректен с това което целиш ;)

-Хайде,че приятелите ми ме чакат/че бързам или нещо от този род...
Нещо в теб ми допадна и ще се радвам да продължим разговора ;)
Дай си телефона ;)

suantito
02-07-2009, 18:35
Пробутай ония номер с числата от тото -то ........

Boyman
02-09-2009, 20:42
Благодаря ви за помощта, наистина! Не че съм твърде срамежлив, но просто искам да се уверя, че ще подходя правилно. За това и се допитвам до вас \:D/ Просто не искам нещо да се обърка, да съм сигурен, че ще мине гладко. Знаете как е - и при вас е имало първи път и сте се притеснявали. Сега вече съм по-уверен в себе си... Благодаря ви :wink:

chaotic
02-09-2009, 23:26
Още ли не си я поканил бе брато ? Не чакай действай ..

valdesbg
02-10-2009, 07:15
Заговаряш ги двете/трите/петте няма значение колко са. Колкото повече толкова по хубаво всъщнсот. Защото ще сте много срещу една. Просто започни някакъв лаф, пошегувай се, бъзикни избраното момиче и поискай съгласие от другите. Примерно : Абе много говори тая девойка, как я търпите? Ей таквиа леки бъзици пускай, после направи няколко нетолкова очевадни комплимента само на момичето. След 15-тина минутки ще си създал добро впечатление и няма д ае проблем да поискаш и да ти дадат телефон.


С две думи - не показвай че я харесваш. Бъди пич.

Alabala16
02-10-2009, 08:43
hehehehe kolko sladka istoriq .. :):):)
dali nqkoga i po men shte hlutne nqkoi tolkova :?

Kogato q sreshtnesh otnovo..spri q :) kaji i 4e mnogo se e promenila....pitai q ima li neshto protiv da ti dade skype si... i taka ..:)
dano ne e naduto momi4eto ..
taa jelaq ti uspeh :p
:smt023

yahhooo
02-10-2009, 15:11
Кифлооо, бързо давай скайпа ама бързо

myNameIsImmortal
02-10-2009, 15:49
Заставаш до нея и вадиш е тoва изпод якето ->
http://www.granitegrok.com/pix/uzi.jpg
и казваш: Шшшш, я си дай скайп-а и телефона веднага бе.. И докато си се усетил тя ще го е записала на един лист и ще го държиш в ръцете си 8-)

BaiToq
02-10-2009, 17:40
1.Срещаш я.
2.С приятелка,без-казваш и:
"Ооооо,кво става с теб,забравихме се,
ала-бала,пички-мички,дай нещо
телефон-мелефон,скайп-майп,ала-бала
да излизаме на кафе-мафе,А?"
3.Записваш си номера.
4.Успех.

Boyman
02-11-2009, 13:24
Ей, хора, супер сте :grin: Още вчера вечерта я видях. Прибирала се от нейна приятелка. Беше пред мен, застигнах я и я поздравих. Поговорихме си доста (сигурно около 20 минутки). Говорехме за миналото, колко хубава е станала, как е в момента, за бъдещето й и къде ще продължи да учи. Общо взето все приятни за нея неща, съдейки по изражението й хареса й да общуваме. Накрая й предложих да се видим пак някой ден и пак да си поговорим, защото ми е било много приятно. Тя прие с удоволствие и си разменихме телефоните. Мина идеално... Ще й се обадя утре, за да я заведа ня кафенце. Всичко се завързва перфектно :)

Slawi92
02-11-2009, 13:41
gospodiii i ti si na 18 godini sig li si che si na 18 shtoto takia vuprosi zadavat 13-14 godishni 8) ne e trudni zdrasti kak e kvo stava dai nekoi den se viime neshto kafe ako kae moje dai skype ili tel ne e tolko slojno na 18 god ne se pri na dete ;x
8) 8)

BaiToq
02-11-2009, 16:23
Ей, хора, супер сте :grin: Още вчера вечерта я видях. Прибирала се от нейна приятелка. Беше пред мен, застигнах я и я поздравих. Поговорихме си доста (сигурно около 20 минутки). Говорехме за миналото, колко хубава е станала, как е в момента, за бъдещето й и къде ще продължи да учи. Общо взето все приятни за нея неща, съдейки по изражението й хареса й да общуваме. Накрая й предложих да се видим пак някой ден и пак да си поговорим, защото ми е било много приятно. Тя прие с удоволствие и си разменихме телефоните. Мина идеално... Ще й се обадя утре, за да я заведа ня кафенце. Всичко се завързва перфектно :)
ЕЕЕЕЕЙ!!!!!ВНИМАВАЙ!!!
Не и звъни утре....ако не си го направил вече.
Изчакай 2-3 дни.
Така ще си пич.
Иначе си наведен,личи си,
че си я закъсал.
Щом и е било приятно,значи ще очаква
да и звъннеш.
И изведнъж-изненадаааааа...не звъни....
...не звъни....звъниииии....аааа,не е той....
....еее,жалко....а!иииихуууууй ,той е,той е.
Не се точи плюс това много,
ако те резне-ще ти е кофти.
Приемай нещата нормално.
Мен спортът ме е научил,че
най-важното нещо е да си вържеш гащите.
Иначе всеки може да те бъзика.
Успех!

П.П.Бай Тоя се радва за теб.

myNameIsImmortal
02-11-2009, 16:53
Успех тогава ;)

Kostadin_682
02-12-2009, 19:45
Отиваш при нея и и викаш "булка дай си скайпа"
:razz: :razz: :razz:

vesSynkaa
02-13-2009, 18:19
Отиваш при нея и и викаш "булка дай си скайпа"
:razz: :razz: :razz:

:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

бту мисля ,че на бай тоя съвета е мн добър .. и наистина постъпи така ;)

RusiMC
02-13-2009, 19:34
1.Срещаш я.
2.С приятелка,без-казваш и:
"Ооооо,кво става с теб,забравихме се,
ала-бала,П*Ч*И-мички,дай нещо
телефон-мелефон,скайп-майп,ала-бала
да излизаме на кафе-мафе,А?"
3.Записваш си номера.
4.Успех. Вариант 1: Поклучаваш звучен шамар
Вариант 2: Отминава те
Вариант 3: Вържи ти и ти дава номера, въпреки ,че ставаш нахален ако направо от главата хванеш за караката.

BaiToq
02-14-2009, 07:30
1.Срещаш я.
2.С приятелка,без-казваш и:
"Ооооо,кво става с теб,забравихме се,
ала-бала,П*Ч*И-мички,дай нещо
телефон-мелефон,скайп-майп,ала-бала
да излизаме на кафе-мафе,А?"
3.Записваш си номера.
4.Успех. Вариант 1: Поклучаваш звучен шамар
Вариант 2: Отминава те
Вариант 3: Вържи ти и ти дава номера, въпреки ,че ставаш нахален ако направо от главата хванеш за караката.
:lol: :lol: :lol:
Някой не е чел темата.
Или пък постовете ми.
Ама си затваряй чекмеджето
във всеки случай.

HipHopBlond
02-14-2009, 08:18
Толкос ли нямаш акъл , на 18 години си пък 1 момиче на среща , неможеш да поканиш..

Просто я заговаряш и някъде 1 минутка преди да се разделите съвсем спокойно подхвърляш въпроса с нисък тон и тънка усмивка на лицето... с удоволствие ше ти сподели 1 от 2-те... Моят съвет е първо да и вземеш skype-a... Успех bro \\// 8)