PDA

View Full Version : помощ за прическа ^^



fL00dy
02-07-2009, 16:27
Значи искам да ви попитам как да си направя такава прическа , смис да ми седи по този начин kocaTa ^^
като тези :

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/78ef1e00632f1ebab2013a525210f1bd/pr4eska_2els

http://pics.data.bg/categories/1/%D0%BE%D0%B1%D1%89%D0%B8/45b0ae5fb17becfd28b7617561ab9820/pri4


и какво ще ми трябва (преса etc ) , моля обеснете ми как става


И МОЛЯ НЕ хеитвайте и не пишете тъпи постове ^^ :-)


shadow4e
Не прекалявай със символите

Hilary_
02-07-2009, 16:29
Да за пресата съм съгласна... и си мисля че лак също ще ти трябва... :wink:

eXxXciTeD
02-07-2009, 16:32
Трябва ти дълга коса, добър фризьор, лак, преса от тънките да може да си изправяш и бакембардите. Зимаш снимките отиваш при фризьора, може и да го питаш как да я поддържаш. Много занимавка, аз съм бил подобно... подобна прическа, но с доста по-къса коса(както съм аз) ми харесва повече. Опитай ама е неудобно и е занимавка :}

fL00dy
02-07-2009, 16:40
mersi brat dosta iz4erpatelno :]~

ako nekoi ima da dobavi o6te ne6to da deistva ^^

CuteBaby
02-07-2009, 20:41
Съгласна съм с Hilary_ преса и лак за коса ще ти свършат работа ;)

TonChoY
02-07-2009, 20:43
качи си тия двете снимки на тела .. утиди при фризиора си покажи му ги и от там нататък тои ща оправи ..
после разпитай как можеш сам да поддържаш прическата си .. и така
8)


иначе за тая прическа ти трябва преса и лак за коса .. някои и с сушоар се справят ..

дано съм помогнала с нещо .. :-D :-)

roshavka
02-08-2009, 07:50
зависи каква е твоята коса ,трудно е да се каже ей така
според мен правилна подстрижка ,добър стилизант и малко сешоар е ок ,без преси и такива неща :)

Infinity
02-08-2009, 08:40
аууу...обаче тоя първият е голям сладур :oops:

sweetsunshine
02-08-2009, 08:51
аууу...обаче тоя първият е голям сладур :oops:Съгласна съм :-D

Dian4ety
02-08-2009, 16:35
аууу...обаче тоя първият е голям сладур :oops:Съгласна съм :-D

Втория повече ми харесва.. :-)

make_me_love_you
02-08-2009, 18:47
аууу...обаче тоя първият е голям сладур :oops:Съгласна съм :-D

Втория повече ми харесва.. :-)

И на мен втория повече ми харесва :oops:
А за прическата ти трябва добър фризьор, който да те направи така и ти после да си я поддържаш и да я оформяш с преса и лак за коса ;)

fashion4etyy
02-10-2009, 15:07
не ти трябва нищо друго освен лак и преса.Изправяш първо бакенбардите,бритона(ако имаш) и накрая опашката. говорим за втората прическа..бил съм с такава като ми беше по къса косата :-D

първата не е модерна вече, така че предлагам да си направиш втората

Infinity
02-10-2009, 15:24
не ти трябва нищо друго освен лак и преса.Изправяш първо бакенбардите,бритона(ако имаш) и накрая опашката. говорим за втората прическа..бил съм с такава като ми беше по къса косата :-D

първата не е модерна вече, така че предлагам да си направиш втората
еми защо е нужно да е модерна...какво е това :? тъкмо няма да е от "стадото"

fashion4etyy
02-10-2009, 21:08
не ти трябва нищо друго освен лак и преса.Изправяш първо бакенбардите,бритона(ако имаш) и накрая опашката. говорим за втората прическа..бил съм с такава като ми беше по къса косата :-D

първата не е модерна вече, така че предлагам да си направиш втората
еми защо е нужно да е модерна...какво е това :? тъкмо няма да е от "стадото"

обичаам модата и най малко ме интересува ако някой друг с такава прическа.
автора сам да избере ква да си прави

fL00dy
02-11-2009, 20:58
мерси на всичкиии :}
искам само още нещо да ви попитам дали знаете некои добър фризьор в сф (смис да сте бли при него ) :)

Jamalska
02-12-2009, 08:48
днес няма да обиждам..преди обяд
та носи си чадър хаха.Вчера се смях на некъф мазен фешън дет кат заваля и му течеше лак от косата и смърдеше на мокра дрогерия.

dead_princess
02-14-2009, 07:32
офф мале.. :x

emo_girl953
02-14-2009, 08:10
ОМГГГ фризьор ли незнаеш къде има бее :(

kapinka
02-14-2009, 08:14
Много са лесни прическите, не е кой знае какво даже тази, при която момчето е с шапка единственото, което ти трябва е малко по-дълга коса т.е. над веждите малко да е бритона (като гледам той е със страничен) като се изкъпеш решиш си бритона на страната, на която искаш да бъде слагаш някакъв изглаждащ крем(може да се посъветваш с фризиорката ти) и след това с преса съвсем леко издърпваш косата на малки кичури пак сресваш и пръскаш малко лак за фиксация :)
Ако смяташ да дигаш част от косата си нагоре изправяш се както ти казах, взимаш кичур, дигаш нагоре и с възможно най-силния лак за коса пръскаш малко в основата. Държиш малко и ще видиш, че ще се задържи.. само да не си посмял да се топираш, че ще станеш най-много на възели ! Така правиш с всеки кичур.. ако пък не стане да се задържи от 1 път взимаш сешуар на най-слабата струя пускаш и като си пръснал в основата кичура малко издухваш като ест. го държиш нагоре. Така правиш със всеки кичур(ти преценяваш колко голям да е той). Ако отгоре косата ти не ти харесва да стърчи мн (със заглаждащ крем или кристали за коса) съвсем малко по пръстите си слагаш и леко пипваш всяко кичурче отгоре. Това е :) не е толкова голяма мъка за 30-40 мин ще се справиш, а след като свикнеш ще си и по бърз.

П.С.: забравих да кажа, че косата е хубаво да ти бъде етажирана съвсем леко и филирана малко за да не натежава :)
Ако искаш снимки на мой приятели с подобни прически (ала бръкнали в контакта) пиши на личен :)

xcomplicatedx
04-25-2009, 20:34
......

xcomplicatedx
04-25-2009, 20:34
.......

mimsssssss
04-26-2009, 09:37
качи си тия двете снимки на тела .. утиди при фризиора си покажи му ги и от там нататък тои ща оправи ..
после разпитай как можеш сам да поддържаш прическата си .. и така
8)


иначе за тая прическа ти трябва преса и лак за коса .. някои и с сушоар се справят ..

дано съм помогнала с нещо .. :-D :-)
+1

PaulaSandr3z
04-26-2009, 09:42
Аз един път се пробах да направя такава прическа на един фр .. но не използвах лак а използвах вакса за коса и мога да кажа че ефектът е много по добър от тогава и сама аз изпозлвам само вакса.

Относно по дългата коса ...
Сешоара и лака сушиш и пръскаш няма да се подпалиш спокойно ;)
цяло лато се правих така като ми беше по къса косата ;)
САлед това с гребен за топирана но не да топираш просто разресваш леко заплетените и пак с вакса ;)

УСпех
и пусни снимки като се направиш :)

fashion4etyy
04-26-2009, 12:28
втората прическа е по готина 8)

SunSmile
04-26-2009, 12:33
Може и без преса за коса. Като се изкъпещ си сложи вакса/гел на косата и я суши със сешоар и четка. След това среши, оформи с лак за коса. Ако е необходимо използвай пак малко вакса/гел но да нямат мокър ефект!
Пресата много гори косата. Ако все пак ще я използваш сложи повечко кристали в краищата си, на мокра коса!
А може да си оформиш косата и да я оставиш сама да изсъхне без сешоар, ако ще ползваш преса :)

Joc
04-26-2009, 12:34
за 1та ти трябва само преса и да я мацнеш настрани

2та ти трябва от горе косата да е по къса... и ест. бакенбардите по дълги и отзад