PDA

View Full Version : Как да я забравя?



Devinski
02-07-2009, 16:46
Здравейте, приятели!
Моята история накратко е следната: Имах връзка с доста по-възрастна жена от мен. Тя е омъжена и има големи деца. Принципно знаех, че тази връзка няма бъдеще, защото тя нямаше да зареже всичко за да бъде с мен. Е, казвала ми е със сълзи в очите, че иска да изживее живота си с мен и аз бях готов затова.
Тя ми заяви за чувствата си, при което се разплака. Казвала ми е че ме обича, всичко беше прекрасно ... и т. н.
Връзката ни продължи около 1 година. 1 година на криеница от всичко и от всеки. Хубаво е че само се заподозря, а не се разбра.
Отначало казваше: "не бива, не е редно...", но все пак се предаваше и попадаше в прегръдките ми, треперейки и дишайки възбудено. Дойде времето да вземе решение да приключим с това, защото не било морално. Имам някои съмнения колко е морална всъщност, но това е друга тема. Лошо не искам да мисля за никого, както не мислят и за мен.

Стигнахме дотам, че тя вече не желае да ме вижда, камо ли да говорим за каквото и да е. Проявих голямо търпение и упоритост за да върна тази връзка, но в очите й заприличах на идиот-психопат. Някои от вас сигурно знаят за какво говоря. Подробностите са дълги, но не съм я обиждал, за разлика от нея. Тя каза "няма да ти спестя нищо" и наистина нищо не спести. От мнението й за мен ме побиват тръпки. Почти нищо от мнението й за мен сега не е вярно, с изключение на реакциите на един влюбен и любящ мъж, който отчаяно се опитваше да върне отношенията (ако си ги представяте - единият обича и опитва да върне отношенията, другият - не). Голяма грешка, но сега поне знам, че трябва да я забравя. Изпаднал съм в посттравматичен стрес и това обърна живота ми с главата надолу.

Лошото е, че я виждам всеки ден (без неделя). Просто няма как, колеги сме. Не мога да сменя и работата си, защото в моя града такава алтернатива не съществува. В същото време няма как да споделя с близките ми хора какво ми е (споделянето помага, а може и някой съвет да се получи) и приятелите ми заминаха по държавите и по други градове да работят.
Кофти, нали :)

Bellatrix
02-07-2009, 17:02
На колко си години?

b0nb0nchi
02-07-2009, 17:30
Наистина е лошо,че няма с кого да споделиш..btw: на колко години си ти и на колко е тя ? :-o

Devinski
02-07-2009, 17:48
Аз на 30, тя на 40.

Darkkiss
02-07-2009, 17:48
накариа некой пич да те удари с камак в главата
100% няма да я помниш после...

Devinski
02-08-2009, 10:27
По-добре да използвам главата си по предназначение. :-D

ELiTyYy
02-08-2009, 10:52
накариа некой пич да те удари с камак в главата
100% няма да я помниш после...

angelcheeee_93
02-08-2009, 10:54
На 30 си и чакаш мнения и помощ от някакви си деца... =мен на тва ми прилича :D :razz:

hooliganka89
02-08-2009, 11:01
Няма как да ти помогнем,наясно си че просто трябва да я забравиш,друга алтернатива нямаш.

aka6a_vamp
02-08-2009, 11:04
Спокойно,краят ви наближава!

VampireGirl666
02-08-2009, 11:05
Вземи се в ръце и престани да мислиш за нея.Борбата,която водиш е напълно безсмислена.Явно тя не те обича,щом се отказва толкова лесно.Успех!

Devinski
02-08-2009, 11:38
На 30 си и чакаш мнения и помощ от някакви си деца...
Нямаш представа колко много могат да научат възрастните от децата, както ти ги нарече.

Добре, благодаря на всички! Имаше полза в две направления:
- правилно не съм намирал решение
- краят наистина е много близо

Всичко хубаво от мен :)

angelcheeee_93
02-08-2009, 11:44
напротив!
Всъщност мислех,че се бъзикаш както повечето правят.
Наистина се случва доста често.Извинявам се ;-) и ти пожелавам късмет в живота! Не бива да се отчайваш! :)

UnToUcHeD
02-08-2009, 17:14
прочитам и пак прочитам историята ти опитввам се да разера колко ти е било трудно всеки път когато я виждаш в работата с желание и любов а отсреща да получаваш студенина и безразличие не знам какво да ти кажа че да смекчи болката ти и да я забравиш нито знам защо се е случило така просто се опитай да го забравиш повтаряй си че всичко е минало и че живота продължава защото наистина е така не знаесх какво те очаква и твоя момент ще настъпи посрещни го с усмивка успех за напред :)

nevito0
02-08-2009, 17:58
започни да се срещаш с нови хора..така най-лесно ще я забравиш..ти сам каза,че си знаел,че връзката ви е обречена..продължи с живота си ;)

Prestigi0
02-08-2009, 18:01
Нахлуй в някой уневерситет застреляй някой друг студент и накрая се самоубий \:D/

sextazy_baby
02-08-2009, 19:33
Просто я забрави,то и да искаш друго е явно че няма как да стане

Devinski
02-08-2009, 19:34
Нахлуй в някой уневерситет застреляй някой друг студент и накрая се самоубий \:D/
Ето още един бот... Пий си хапчетата.
Понеже съм добричък, ще ти дам нещо. Заповядай:
http://www.svnaum.com/sbalnp.html
По-късно ще ми благодариш.

На останалите - мерси за мненията и отделеното време!

gabiiTu
02-28-2009, 09:40
:-o Еми...прави нещо ,като например запознай се с нови хора :) Все пак не мисля,че търсиш от най-точните хора съвет все пак ние сме келеши :lol: :? :lol: