PDA

View Full Version : Сноуборд или ски?



SuNsEt
02-07-2009, 17:43
Днес се качих на Витоша,при ски пистите.Обичам планините и то много.Когато видях колко много хора карат ски и сноуборд и на мен ми се прииска...Гледам няк'ви малки дечица на по 4-5 годинки как караха смело и много им се зарадвах.До другата неделя ще имам вече цяло оборудване,но се чудя кое е по-лесно сноуборд или ски?Сноуборда ми харесва повече,но си мисля,че първоначално ще е по-добре със ски...И освен това,май ще е добре да вземам уроци,да се запиша в някаква група,обаче не е ли малко късно да се записвам вече?На 15 съм...щото гледам малките дечица как си карат,пък аз не мога,но ми се иска.Дали има такива групи между 13-18 години или нещо такова?Защото не искам да съм с малки дечица. :oops: Колко ще струва да съм в група и колко с частен учител?...Искам само да вмъкна,че със спорта съм скарана...падам си по изкуство макар,че днес се убедих и че това един вид си е изкуство-да караш сноуборд,хаха.
Ще ми дадете ли някакви съвети от къде да започна?Много искам да се науча.

emo_girl953
02-07-2009, 19:20
Ми значии аз карам ски от малка а в момента съм на 13г.Да,определено сноуборда ми харесва повече,а за учител и група мисля ,че няма нужда.Отиваш на Витоша с баща си или гледаш как другите карат и се опитваш като тях буташ със щеките и се пързаляш не е трудно аз карам ски от много одавна,но ако бях на твое място щях да пробвам сноуборд :) :) успех

TellMeYourName
02-08-2009, 16:42
Не се притеснявай :)

Възраста не играе голяма роля, ако има желание ще се научиш аз поне така бях. Качвай се на сноуборда махни ги тия със ските :D
Взимаш си учител за няколко урока, научаваш основните неща и другото му е практика, ако те влече ще се научиш :)
Ако имаш някой приятел/ка който да кара ще е приказка
:)