PDA

View Full Version : Какъв тип момче бихте избрали?



feelthebeat92
02-07-2009, 18:34
Тук искам да направя малко проучване"
Какво бихте избрали: Слабо момче, тип скейтърче, с кецовете от инсомния, провиснали панталони от саботаж, гривнички и значки и дълга коса или едро момче, тип бияч (не в лошия смисъл, не груб или глупав, просто едър), което обаче се облича по различен начин - с белите кецове на адидас, елегантни панталони, къса подстрижка, хубава карирана риза и елегантно палто - тук визирам така наречените кежуъли (casuals), които според мен се открояват доста от болшинството от наркомани, провиснали, растафари и фешъни.

aka6a_vamp
02-07-2009, 18:36
Първият тип избирам като махнем дългата коса....а и кво лошо виждате в растафарите не разбирам....

feelthebeat92
02-07-2009, 18:40
Първият тип избирам като махнем дългата коса....а и кво лошо виждате в растафарите не разбирам....
Предимно нечистоплътността им, грозната коса, смъкнатите до колената дънки и в повечето случаи - малоумното инфантилно държание. Не мога да приема младеж на 15-18 да се носи така из града, адски смешни са ми.

slun4ice_90
02-07-2009, 18:40
:shock: Като започнете с тези неща...и стилове...бля бля...Относително е....поне за мен... :-o

MaLkaTa_LaDy
02-07-2009, 18:41
Втория тип! Обожавам момчетата, които носят ризи, естествено ако им стои добре. А тези провиснали дънки стоят толкова грозно...

myNameIsImmortal
02-07-2009, 18:41
Е това се казва разбиране..
А що не си земеш най-дебелия, носещ сандали, с къси панталони през зимата тип сноубордист, носещ кариолка, обичkа и т.н.. :?

Ко избирате от начина на "носенe" става ясно...
Ми ако носи риза и е с провиснали дунки, и е нито слаб, нит дебел.. ?!

aka6a_vamp
02-07-2009, 18:43
Първият тип избирам като махнем дългата коса....а и кво лошо виждате в растафарите не разбирам....
Предимно нечистоплътността им, грозната коса, смъкнатите до колената дънки и в повечето случаи - малоумното инфантилно държание. Не мога да приема младеж на 15-18 да се носи така из града, адски смешни са ми.
Добре,тва с нечистоплътността е ебаси табуто...има растафари и растафари...бившият ми е раста и мога да ти кажа,че нищо от тва,което каза не е вярно...а за косата-въпрос на вкус!

a3c1M
02-07-2009, 18:45
Че адидас от кога зеха да правят кецове, излагат са.
Понеже съм М като видя някое момче с кецоре коланчета женско държание като емо, ме изпълва пълна ненавист към тия имдивиди.

ivcheto0o
02-07-2009, 18:45
za men nqma zna4enie tova vajeh e haraktera :) no ako trqva da izbera samo po drehite opredeleno vtoriq :)

Hilary_
02-07-2009, 18:46
Оооо това е много относително... аз не деля момчетата по стилове... :? Зависи от момчето... лично аз харесвам много различни стилове... 8) :wink:

feelthebeat92
02-07-2009, 18:56
A така, пишете, пишете, супер е, че се заформя дискусия, винаги ми е било интересно какво мисли болшнството от момичета.
a3c1m - нямам предвид като скейтърските кецове, а ето това например (в момента съм с точно този модел) - http://www.sneakerfiles.com/wp-content/uploads/2008/02/adidas-consortium-gs-main.jpg . Имам и бели (класически casual маратонки), но не мога да намеря снимка точно сега.
aka6a_vamp - Извинявай, ако съм те обидил с поста си, просто не ги намирам никак за привлекателни ( и не защото съм момче, винаги се кефя на добре облечени момчета).

babyvy
02-07-2009, 19:00
кефат ме скейтбордистчетата и момчета с по дълги коси (но не прекалени дълги)...но пък да не са наркомани ии мн мраза и смъкнатите панталони....аз познавам няколко такива....но пък и др. стават... наистина доста зависи от характера

aka6a_vamp
02-07-2009, 19:03
Няма проблем той и без тва се оказа мазно копеленце :-x но стила мн си ме кефи,то не е стил,ми по-точно култура

feelthebeat92
02-07-2009, 19:06
Няма проблем той и без тва се оказа мазно копеленце :-x но стила мн си ме кефи,то не е стил,ми по-точно култура
Стилът го приемам, все пак първите скинхедс в Англия от 60-те слушат именно реге, а аз съм заклет англофил.

YouCantStopMe
02-07-2009, 19:06
Втория тип! Обожавам момчетата, които носят ризи, естествено ако им стои добре.
даааа :)

Nitroglycerin
02-07-2009, 19:57
а защо не и трети тип: Високо момиче с високи кубинки кожено манто мешка червена или черна дълга права коса и пиърсинг на веждата (металиска).-Мене повече ме радват такива момичета въпреки,че ако ги срещнеш в някой подлез няма да се радваш толкова.

feelthebeat92
02-07-2009, 19:59
В тези момичета няма нищо женствено според мен, А пък и темата е за момчета.

cinderella_gugutka
02-07-2009, 20:02
първия тип-винаги съм си падала по мом4ета с дълга коса и не толкова "изтупани" в облеклото

mislitelka
02-07-2009, 20:03
Първият тип избирам като махнем дългата коса....а и кво лошо виждате в растафарите не разбирам....
Предимно нечистоплътността им, грозната коса, смъкнатите до колената дънки и в повечето случаи - малоумното инфантилно държание. Не мога да приема младеж на 15-18 да се носи така из града, адски смешни са ми.
Добре,тва с нечистоплътността е ебаси табуто...има растафари и растафари...бившият ми е раста и мога да ти кажа,че нищо от тва,което каза не е вярно...а за косата-въпрос на вкус!
Знаеш ли какво е табу?
Растата не е въпрос на вкус, това не е просто прическа.
Ех, ех...

aka6a_vamp
02-07-2009, 20:07
Знам какво е и да не го използвах много на място,но не успях да намеря подходяща дума на момента....а за дредовете...уверявам те,че съм информирана,не се опитвай да ме изкараш толкова проста!
ех,ех...

LovelyGirl
02-07-2009, 20:08
Не ми харесвато точно изброените типове :-D

mysterious93
02-07-2009, 20:19
Не ми харесвато точно изброените типове :-D

от "изсухлените" има някои дет са яки кат се барнат :D къси коси,шапката настрани,изсухлени дънки някоя дълга бяла тениска,кецки,обеца и може някой ланец да има на врата или нещо такова :D да е със сини очи също няя да е зле :D но като цяло най ми допадат "нормалните" момчета :D в смисъл ддз просто дрехи -"нормални" дънки,блуза и маратонки :D пф нз зависи и от момчето..а тия изсухлените по принцип отдалече винаги изглеждат яки щото са скрити :D :D :D под шапката и изсухлените дънки :lol:

sandre7o
02-07-2009, 21:11
Вторият тип, защото единственото момче в което съм била наистина влюбена е точно такъв тип ... :? :smt060 между нас нещата не се получиха по една или друга причина, но този тип е просто идеалът ми за момче :(

NaNa_SladuRana
02-07-2009, 21:28
втория тип,защото:
-чувствам се дебела,като гаджето ми е скелет
-не си падам по рапундзел мъжки вариянт
-по-добре момче,което знае как да се облича,отколкото да ме питат откаде съм изкопала тоя клошар

пък и в първия има смесване на стилове,докато втория има свои собствен стил :)

Whyniser
02-07-2009, 21:33
Дали познаваш хората или просто така да не останеш назад от "модата" и ти да си земеш гадже.Няма лошо,по-добре изглежда да имаш собствен стил и да не се различава много,в случая "casual",а не рапърите,металите и прочие (нищо лично).

feelthebeat92
02-07-2009, 21:54
Не ми харесвато точно изброените типове :-D

от "изсухлените" има някои дет са яки кат се барнат :D къси коси,шапката настрани,изсухлени дънки някоя дълга бяла тениска,кецки,обеца и може някой ланец да има на врата или нещо такова :D да е със сини очи също няя да е зле :D но като цяло най ми допадат "нормалните" момчета :D в смисъл ддз просто дрехи -"нормални" дънки,блуза и маратонки :D пф нз зависи и от момчето..а тия изсухлените по принцип отдалече винаги изглеждат яки щото са скрити :D :D :D под шапката и изсухлените дънки :lol:
Точно тези са ми отвратителни :?

Tomorrowww
02-07-2009, 22:43
Определено първия тип .. всички момчета които съм харесвала и съм имала нещо общо с тях са нещо подобно на първия тип :)

Sharpay
02-08-2009, 05:49
ооо без съмнение втория тип
- обожавам мъже, които поддържат фигурата си
- обожавам мъже в ризки
- обожавам мъже които обръщат внимание на външния си вид

galu6a
02-08-2009, 06:29
нито един харесвам си мойто момче :-D

MaLkaTa_LaDy
02-08-2009, 06:35
Понеже повечето казаха, че вторият тип момче е фешън, нека да покажа горе-долу какво възприемам аз под това описание на момче.
Ако говорим за разликата между[1ви тип]:
http://wwwdelivery.superstock.com/WI/223/1612/PreviewComp/SuperStock_1612R-19324.jpg
Такова момче и [2ри тип]:
http://farm3.static.flickr.com/2221/2300844394_8c1f8c0f0b_b.jpg
Разбирам, втория прилича на гей.
Но ако е с такъв стил [говоря за стила, не точно за дрехите, не можах да намеря по-добра снимка]
http://stringmagazine.ca/images/uploads/street-style-4.jpg
Втория изглежда много по-добре, нали...

GregoryHouse
02-08-2009, 06:46
А що пък тряя се ограничаваме до тези 2 вариянта? Има тоооолкова много различни момчета из този свят...

3oPuTy
02-08-2009, 07:01
Само от начина ти на писане се разбира,колко комплексиран е автора на темата ...
И все пак по темата - не бих избрала никой от посочените,защото много яко смесваш стила ... Единия стил е хората и начина на обличане,който не ти се харесва на теб самия,а другите са тези,които харесваш ...

Много ми е чудно,къде си видял скейтър с дълга коса и значки?! :lol:
Или пък някой "бияч" с палто,което е хит по-скоро сред фешъните и ЕМО-тата ...

А иначе аз не избирам момчетата,според начина на обличане!!!

babity
02-08-2009, 07:12
Е това се казва разбиране..
А що не си земеш най-дебелия, носещ сандали, с къси панталони през зимата тип сноубордист, носещ кариолка, обичkа и т.н.. :?

Ко избирате от начина на "носенe" става ясно...
Ми ако носи риза и е с провиснали дунки, и е нито слаб, нит дебел.. ?!



Ако виждаш себе си в накоя описание, значи имаш право да си обиден и да протестираш. Въпреки че всяка си има вкус и независимо колко точно разбира от стиловете на обличане (както всички останали стилове) сама може да си избере момъка за нея. Все се надявах, че сме надраснали годинките, в които си обяснявахме колко незначителен е външния вид. И между другото и аз бих предпочела едрия. Дори и чисто визуално няма да ми отива някоя вейка.

feelthebeat92
02-08-2009, 10:40
Само от начина ти на писане се разбира,колко комплексиран е автора на темата ...
И все пак по темата - не бих избрала никой от посочените,защото много яко смесваш стила ... Единия стил е хората и начина на обличане,който не ти се харесва на теб самия,а другите са тези,които харесваш ...

Много ми е чудно,къде си видял скейтър с дълга коса и значки?! :lol:
Или пък някой "бияч" с палто,което е хит по-скоро сред фешъните и ЕМО-тата ...

А иначе аз не избирам момчетата,според начина на обличане!!!

Да бе - все едно не си виждам пред НДК - с провиснали дънки и тениски, дълги коси и значки по кецовета и т.н. А иначе аз "фешън-бияч с палто" не съм виждал. Говоря ти за добре облечено елегантно момче.
А иначе пиша така, защото обичам родния си език.

ThinkPink
02-08-2009, 12:06
ами да кажем втория тип ..
ноо като цяло си падам по фешъни(нормално обличащи се) с леко дълга коса ии слаби (смис не мн дебели)

но това с външния вид понякога не е от толкоз голямо значение :D

aka6a_vamp
02-08-2009, 12:13
ами да кажем втория тип ..
ноо като цяло си падам по фешъни(нормално обличащи се) с леко дълга коса ии слаби (смис не мн дебели)
МноУуу Съъ ШлядиЧчкиИ 8-)
ако некога си падна по такъв,ше се чувствам като лесбийка...

Tomorrowww
02-08-2009, 13:01
Добрее да приемем че само аз явно съм развалена и не харесвам фешани :shock:

ADHOC
02-08-2009, 13:12
Аз съм момче и няма да отговарям на въпроса, за да не се усъмните в сексуалните ми наклонности :D Само ще вметна един въпрос към вас момичетата - какво харесвате в скейтърите неможещи нищо друго освен кикфлип, емо-тата чиито външен вид наподобява момиче с много лош вкус към дрехите и трикрилните гардероби, чиито речник е ограничен до "аз иска е*е теб, аз ходи фитнес, аз кара голф 3" 8-)

Tomorrowww
02-08-2009, 13:16
абе емотата съкс .. а щом не харесвате скейтъри толкова по - добре за мен :D

111111111
02-09-2009, 18:00
Аз да нямам харем,че да избирам :-D баси запитването

Bubbly
02-09-2009, 18:10
Втория тип! Обожавам момчетата, които носят ризи, естествено ако им стои добре. А тези провиснали дънки стоят толкова грозно...

V1k1tYyY
02-09-2009, 18:12
хаха ,първия ,естествено
всъщност ,описан е идеалът ми.
стига да не е съвсем кльощав и да е доста висок.

nikinkaaa
02-09-2009, 18:13
Втория тип, като си представя, че е умен, мил и нежен

plmn
02-09-2009, 18:20
Аз съм момче и няма да отговарям на въпроса, за да не се усъмните в сексуалните ми наклонности :D Само ще вметна един въпрос към вас момичетата - какво харесвате в скейтърите неможещи нищо друго освен кикфлип, емо-тата чиито външен вид наподобява момиче с много лош вкус към дрехите и трикрилните гардероби, чиито речник е ограничен до "аз иска е*е теб, аз ходи фитнес, аз кара голф 3" 8-)

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :smt006

Vesk0u
02-09-2009, 18:21
Хаха - пич от аватара ти познавам, че си кежуъл. Ами аз съм скейтър и мога да ти кажа, че не всички скейтъри са клиощави и наркомани. И вече много малко от тях ходят с широки дънки сега при скейтърите е на мода правите и тесните (като на емота) дънки. Но най-често се срещат скейтъри с прави дънки като тези (и аз ходя с прави):

http://www.hardcloud.com/uploads/products/7101074361in_m.jpg

И отново се връщан на темата за това че всички скейтъри, блейдъри и т.н. друсат и пият здраво. Ами това НЕ е вярно! Аз съм скейтър, но това не ми пречи да съм Straight Edge. Ходя с кецове, прави дънки и суичер на Element (не е широк). И мисля, че изглеждам много по-добре от един кежуъл от моя клас, който е с обикновени дънки и няк'ви тениски на Fred Perry и бели кецове на Henry Loyd. Защото той е 47 кила.... Така че не всичко е до стила на обличане, а на първо място до характера на човека. До това дали ти си някакъв стабиляга и се дъжриш с всички много добре или се правиш на поредния отворко...

Vesk0u
02-09-2009, 18:40
А що пък тряя се ограничаваме до тези 2 вариянта? Има тоооолкова много различни момчета из този свят...

Найстина и аз върху това се замислих. Дай на момичетата да изберат каквото искат. И ще видиш, че няма да кажат нито кежуъли, нито скейтъри :D Ще преобладават момченца с розови тениски...

Но все пак по темата. Ето кежуълите на по-горната снимка и ето скейтърите на по-долната. Нека чуем мнението на момичетата:

Кежуъли
http://movies.radiofree.com/photos/green_street_hooligans_2626.jpg

Скейтъри
http://i63.photobucket.com/albums/h134/hotben_sexy/Skateboarders.jpg
http://www.boydie.co.uk/edvphotography/images/skateboarders.jpg

*Имайте впредвид, че първата картинка с кежуълите е от известен филм и това са подбрани актьори (просто неможах да намеря друга картинка)

balu4ka
02-09-2009, 19:16
" Слабо момче, тип скейтърче, с кецовете от инсомния, провиснали панталони от саботаж..." и едни dreadove да добавим :shock: :smt060 :smt007

SunSmile
02-09-2009, 19:26
едро момче, тип бияч (не в лошия смисъл, не груб или глупав, просто едър), което обаче се облича по различен начин - с белите кецове на адидас, елегантни панталони, къса подстрижка, хубава карирана риза и елегантно палто - тук визирам така наречените кежуъли (casuals), които според мен се открояват доста от болшинството от наркомани, провиснали, растафари и фешъни.

такъв тип момче бих избрала!!! :grin:

monchyyy
02-15-2009, 19:30
Не много високо момче със сини очи и черна коса.Малко по - тъмна кожа,не много слаб,а нормален.С нормален стил на обличане.Като характер - да има чувство за хумор задължително,да е умен,да може да се разговаря с него на каквато и да е тема.Тва ще да е момче мечта!

lipsvashh_mi
02-15-2009, 19:39
най-нормално момче...Писна ми от тея деления-скейтъри,рапърчета,лоши момчета,добри,сдухани,отво ени...Ба**,всички сме хора.
Стига да ме обича и аз да го обичам има ли значение дали е бияч или гений :x

sweeety11
02-15-2009, 19:40
със сигурност - втория тип... 8)

term0t0
02-15-2009, 19:53
абе вие кво искате да кажете с кежуали..кежуали са зарибени момчета по Fred Perry,Londscale или там точно кака е други такива марки

term0t0
02-15-2009, 19:54
абе вие кво искате да кажете с кежуали..кежуали са зарибени момчета по Fred Perry,Londscale или там точно кака е други такива марки

feelthebeat92
02-15-2009, 20:00
http://www.clashmusic.com/files/images/ben-sherman.jpg



Нещо такова като пича най-отляво и в средата имах предвид под начин на обличане.. Вмъкнах и едър, защото аз съм точно такъв (ходя с ризи на Ben Sherman, бели Adidas и къса подстрижка).
Веско, такъв тип дрехи не ми харесват (дълги години съм носил точно кецове и съм бил с дълга коса, промяната дойде някакси естествено, след като почнах да тренирам и се осъзнах като музика и стил на обличане). Първо, повечето ми кецове (минал съм през всичко - osiris, lakai, dc, element и fallen) не са били и наполовина здрави, колкото е найк или адидас например. Просто няма база за сравнение. Другото е, че повечето от тия кецове сас широки като калъф за цигулка и са ужасно смешни.
За дрехите - още си пазарувам някои от скейтърските марки (horsefeathers примерно, адски здрава марка), ама след като преминах на адидас и видях разликата, връщансе назад няма.
Иначе не мога да разбера как някои харесват описаните в първия ми пост скейтърчета, на мен са ми адски смешни.

proFloras
02-15-2009, 23:04
Момче което ще ме оважава за това което съм а не което трябва да бъда заради другите

LudoMlado
02-16-2009, 01:08
Е къв е тоя въпрос, всеки с избора си. Глей себе си, половината свят е все мацки, все някоя и тебе ше хареса къвто и да си :grin:

Enough
02-16-2009, 03:41
xx qko raznoobrazie xD

bybit0o0
02-17-2009, 12:57
зависи си до човека..от първия тип в момента харесвам едно момче само че не е с дълга коса...има и толкова гадни от същия тип има и хубави..и от 2рия е същото :)

XTREMEFREERIDE
02-17-2009, 13:07
Ами аз пък си имам друг идеал.
ФрииСтайл нещо да ти говори?!
Иначе: дълга коса, широки (НЕ ПРОВИСНАЛИ) панталони, метъл, фрийрайд (за ски става дума) и просто е перфектен!!

HipHopBlond
02-17-2009, 13:24
Ебати глупостта... Кои сте вие да определяте момчетата на какви се делиме :shock: What the... вие с колежката xplay нещо доста глупави теми почвате да пускате "Какви са момичетата"... пък ти какви момчета... Абе не можете да ни разделяте на 2 вида... Аз примерно, нито карам sk8 нито съм некъв борец... врено ходя леко смъкнат, но ЛЕКО, да и аз пазарувам от insomnia, sabotage, revolution, mania, radical и т.н. но тва е понеже слушам хип-хоп (ИСТИНСКИЯ) и ми е в стила, а не шото карам sk8 или шото не съм некъв прилеплнал чалгар или шото не съм напраил малко по-големи мускулчета и не ходя с потничета по най-смешните дискотеки в София :lol: :lol: Слезте на замята!!! :-x

cherinka
02-17-2009, 14:21
Естествено, че втория тип.
От мен по-голям ценител и обожател на феновете няяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяяма аааааааааааааааааа ниииииииииикъъъъъъъъъъъъъ деееееееееее!!!!!
:booooomb:

safetyMode
02-17-2009, 17:32
първия вид, но нека да добавим и раста :D

curka87
02-18-2009, 07:59
Стила няма никакво значение.....за мен е важно човека да ми допадне.

princesa_viki
02-18-2009, 08:11
za men nqma zna4enie tova vajeh e haraktera :) no ako trqva da izbera samo po drehite opredeleno vtoriq :)
И аз бих избрала втория,но зависи какъв човек е по характер.

soul1199
02-18-2009, 08:18
Слабо момче, тип скейтърче, с кецовете от инсомния, провиснали панталони от саботаж, гривнички и значки ...i da ne my e mn dulga kosata :D :D

Hurtmore
02-18-2009, 10:31
Тук искам да направя малко проучване"
Какво бихте избрали: Слабо момче, тип скейтърче, с кецовете от инсомния, провиснали панталони от саботаж, гривнички и значки и дълга коса или едро момче, тип бияч (не в лошия смисъл, не груб или глупав, просто едър), което обаче се облича по различен начин - с белите кецове на адидас, елегантни панталони, къса подстрижка, хубава карирана риза и елегантно палто - тук визирам така наречените кежуъли (casuals), които според мен се открояват доста от болшинството от наркомани, провиснали, растафари и фешъни.
ахаха, бившия ми беше тооочно такъв скейтър, сега обаче съм влюбена в т.нар. кежуъл :ДДД и се оказа, че кежуъла е много по-готин, е има и дооооооста надути такива, но... има и изключения :Д

Mastta
02-18-2009, 11:13
Аз да нямам харем,че да избирам :-D баси запитването
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

sweet_nothings
02-18-2009, 11:27
За мен няма значение как се носи момчето, важното е на него да му е удобно 8-) Пък и да не се меси в моите работи - как да се обличам и бля, бля. Да си имаме общи интереси и това е то! Бих се спряла на скейтър , така ще сме сродни души :-)