PDA

View Full Version : ОБИЧАМ ГО



sladurankata_meri
02-07-2009, 18:47
Здравейте
Искам да споделя с вас това което не мога да кажа на никой не знам нещо ме пира и ....Винаги съм искала да направя възможно най-доброто и се трудя за да го направя понеже никога наще не са казали БРАВО! А вместо това едно ''добре'' измърморено на зъба им и после едно пискливо ''Ама гледай да не се провалиш!'' все едно съм нищо.
Не можех и да го споделя на приятелите си на 15 съм едва ли биха ме разбрали но си пиша с едно прекрасно мом1е с което си споделяме всичко.Най-прекрасното което е че той ми помага и то много дава ми съвети успокоява ме наистина ми ПОМАГА.Но има едно но което винаги разрушава добрата ни представа за нещата аз съм привързана към него.Няма и ден в който да не му пиша и си пишем с часове няма и ден в който да не се загледам в снимката му и да си представя как ли би било ако бяхме истински приятели ако можеше да го прегърна.Тук сигурно някой ще каже защо не се видим.Как?След като той е от Англия ,а аз в едно затънтено градче на България.Не знам какво се би случило ако спрем да си контактуваме.
Ако някой е преживял или преживява нещо подобно нека сподели.
Извинявам се предварително,че ви тормозих с моите проблеми .....

Това беше така до няколко дни.Сега той ми каза че има чувства към мен,че иска да говори с мен,че мисли за мен повече отколкото дори и подозира споделих му и аз чувствата си у се чувствам на седмото небе,дори и да не се виждаме :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ИСКАМ ДА ГО ИЗКРЕЩЯ!!!!!! ДА ИЗКРЕЩА ЧЕ ГО ОБИЧАМ !!!!!!!
Не не се бъркам не сам привъзана ОБИЧАМ ГООООООООО :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:


т.1
хоти

elsy
02-07-2009, 19:27
Ок, обичайте се 8-)

YellowZ
02-07-2009, 19:31
браво.. ходи у гората и викай колкото си щеш... само да не изплашиш катериците :lol: :lol: :lol:

babyvy
02-07-2009, 19:31
радвам се за тебе :)

nicolepcd
02-07-2009, 19:40
Браво :-o

Offspring
02-07-2009, 20:05
Деееба...наистина има съдба :( \:D/

sladur4etyYy
02-07-2009, 20:08
поредното филмирано момиченце.

PiNk_GiRl
02-07-2009, 20:10
Хех супер :) Честито 8-)

sladurankata_meri
02-07-2009, 20:10
поредното филмирано момиченце. da be drug p1t tova 4e ti ne mojesh da namerish shatstie v neshtastieto i v nai-malkite nagled neshta ne ti e vinoven nqkoi drug

aka6a_vamp
02-07-2009, 20:11
браво.. ходи у гората и викай колкото си щеш... само да не изплашиш катериците :lol: :lol: :lol:
А така!!Те са важни членове на обществото...за къде сме без малките катерици?! 8-)

sladur4etyYy
02-07-2009, 20:15
поредното филмирано момиченце. da be drug p1t tova 4e ti ne mojesh da namerish shatstie v neshtastieto i v nai-malkite nagled neshta ne ti e vinoven nqkoi drug

аз намирам щастие в малките неща. ти търсиш щастие в нещо несъществуващо. не може да обичаш човек, когото не си виждала и с когото си общувала само по интернет. приказвай каквото си искаш, аз ти казвам истината. не съм длъжна да възхвалявам ''любовта'' ви, както правят другите, само защото си пуснала темичка.

sladurankata_meri
02-07-2009, 20:20
поредното филмирано момиченце. da be drug p1t tova 4e ti ne mojesh da namerish shatstie v neshtastieto i v nai-malkite nagled neshta ne ti e vinoven nqkoi drug

аз намирам щастие в малките неща. ти търсиш щастие в нещо несъществуващо. не може да обичаш човек, когото не си виждала и с когото си общувала само по интернет. приказвай каквото си искаш, аз ти казвам истината. не съм длъжна да възхвалявам ''любовта'' ви, както правят другите, само защото си пуснала темичка.

Има разлика межди писане:,,здр здр как си ок ти ок'' със това някой да те подкрепя и да ти дава съвети и да те кара да се усмихнеш дори и да е само чрез интернет.Никой не те кара да възхваляваш любовта ми.След като си песимистично настроена към тези неща просто НЕ ПИШИ НИЩО !

sladur4etyYy
02-07-2009, 20:25
^ да, той те подкрепя, дава ти съвети, кара те да се усмихваш, но това се нарича ''приятелство'', не ''любов''.

sladurankata_meri
02-07-2009, 20:35
^ да, той те подкрепя, дава ти съвети, кара те да се усмихваш, но това се нарича ''приятелство'', не ''любов''. hahaha tova 4e ti ne si go izpitala ne oznachava che e tova koeto si mislish

sladur4etyYy
02-07-2009, 20:44
^ очевидно ти не си изпитвала любов, за да знаеш какво означава. когато си пишеш с някого, без да общувате наживо, ти виждаш само една черта от характера му или пък я виждаш напълно изопачена, защото от писане в скайп не може да опознаеш истинската същност на човека, да го видиш поставен в различни ситуации, в различна светлина. така разни момиченца като теб започват да идеализират образа и се ''влюбват'' в някой, който на практика не съществува. не се заяждам, казвам ти го, за да не пуснеш след няколко дена тема ''обичам го ама той е в англия'', и по- лошо- да вярваш, че наистина си влюбена. само че очевидно няма смисъл да ти казвам каквото и да е, ти ще продължиш да си мислиш, че го обичаш и какви ли не още простотии. в крайна сметка най- добре е да го разбереш от личния си опит, ако друг ти го каже, явно няма да се вслушаш.

sladurankata_meri
02-07-2009, 21:00
^ очевидно ти не си изпитвала любов, за да знаеш какво означава. когато си пишеш с някого, без да общувате наживо, ти виждаш само една черта от характера му или пък я виждаш напълно изопачена, защото от писане в скайп не може да опознаеш истинската същност на човека, да го видиш поставен в различни ситуации, в различна светлина. така разни момиченца като теб започват да идеализират образа и се ''влюбват'' в някой, който на практика не съществува. не се заяждам, казвам ти го, за да не пуснеш след няколко дена тема ''обичам го ама той е в англия'', и по- лошо- да вярваш, че наистина си влюбена. само че очевидно няма смисъл да ти казвам каквото и да е, ти ще продължиш да си мислиш, че го обичаш и какви ли не още простотии. в крайна сметка най- добре е да го разбереш от личния си опит, ако друг ти го каже, явно няма да се вслушаш.


Добре,но не го казвам защото се съгласявам с ''мнението'' ти ами само и само за да млъкнеш! Ти не знаеш какво точно изпитвам аз да говориш толкова смело,но never mind.Не ми се спори за моите чувства с някои който не познавам а ако се запиташ тогава защо съм написала тема то е просто за да го кажа на някой.Не си прося мнение от никого!

Whyniser
02-07-2009, 21:08
Крещи го,но той дали ще ти каже същото... :?

sladurankata_meri
02-07-2009, 21:10
Крещи го,но той дали ще ти каже същото... :? много ми дреме :D нали на мене ще ми олекне :-D

beachy_bunny
02-07-2009, 21:13
ама ти си много тъпа ма ... :D sladur4etyYy се опитва да ти налее малко мозък в празната манерка , но ти явно не осъзнаваш какво ти говори ...
П.П и да те всетна пред " но " и пред " за да " се слага " , "

Whyniser
02-07-2009, 21:25
Крещи го,но той дали ще ти каже същото... :? много ми дреме :D нали на мене ще ми олекне :-D
Той като ти каже другото ще те видим в друга тема ...

AFT
02-07-2009, 21:35
Не искам да ти развалям щастието, но само да ти напомня, че хората в Интернет не винаги са същите и в истинския живот. Просто не го забравяй, защото нали знаеш - от високо се пада най-болезнено. (;

sladurankata_meri
02-08-2009, 06:48
Не искам да ти развалям щастието, но само да ти напомня, че хората в Интернет не винаги са същите и в истинския живот. Просто не го забравяй, защото нали знаеш - от високо се пада най-болезнено. (; благодаря ви на всички че искате да ме предпазите :-) спокойно0о0о00о приела съм че това няма да продължи дълго но защо пък да не му се насладя и btw не си мислете че съм тъпа както вие казахте хората в интернет не се показват напълно като характер.същото е и при мен

ELiTyYy
02-08-2009, 08:00
колко си заблудена само....
И много ми е интересно: Как обичаш човек,който няма да видиш даже.. ; )

sladurankata_meri
02-08-2009, 09:09
колко си заблудена само....
И много ми е интересно: Как обичаш човек,който няма да видиш даже.. ; ) zabludena e glavata ti aide vsi4ko zlobari da ne pi6at a ?

StayFly
02-08-2009, 09:14
браво.. ходи у гората и викай колкото си щеш... само да не изплашиш катериците :lol: :lol: :lol:
А така!!Те са важни членове на обществото...за къде сме без малките катерици?! 8-)
Без палавите катерички сме за никъде!

krisence
02-08-2009, 10:52
ама ти си много тъпа ма ... :D sladur4etyYy се опитва да ти налее малко мозък в празната манерка , но ти явно не осъзнаваш какво ти говори ...
П.П и да те всетна пред " но " и пред " за да " се слага " , "

+1 Хората искат да те преспазят, но ти не. :o

ELiTyYy
02-08-2009, 10:54
колко си заблудена само....
И много ми е интересно: Как обичаш човек,който няма да видиш даже.. ; ) zabludena e glavata ti aide vsi4ko zlobari da ne pi6at a ?

""сладуранке"" .. има разлика между заблудени злобари... и просто реалисти... ;) ....

и тей де...отговори ми на въпроса ...мн ми е интересно .. хаххахаха :razz: :razz:

SunShinePearl
02-08-2009, 11:05
напълно съм съгласна с sladur4etyYy като се видите тогава пиши тема

sladurankata_meri
02-08-2009, 11:11
колко си заблудена само....
И много ми е интересно: Как обичаш човек,който няма да видиш даже.. ; ) zabludena e glavata ti aide vsi4ko zlobari da ne pi6at a ?

""сладуранке"" .. има разлика между заблудени злобари... и просто реалисти... ;) ....

и тей де...отговори ми на въпроса ...мн ми е интересно .. хаххахаха :razz: :razz:m

ели: не мисля че трябва да отговарям точно на теб ти си последния човек с който пък точно бих говорила като не разбираш не се обаждаш и си мълчиш а не да дразниш хората :-P

111111111
02-08-2009, 14:54
Браво,браво.Обичайте се :)

stranger34
02-08-2009, 15:23
Браво, браво. :)

GregoryHouse
02-08-2009, 15:27
Очаквам темата "Заряза ме.Какво да правя сега?" за да мога да ти напиша това което умея

aka6a_vamp
02-08-2009, 15:30
^Недей урочасва така момичето... ;D

gabiiTu
02-27-2009, 21:41
YellowZ написа:

браво.. ходи у гората и викай колкото си щеш... само да не изплашиш катериците



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

gabiiTu
02-27-2009, 21:41
YellowZ написа:

браво.. ходи у гората и викай колкото си щеш... само да не изплашиш катериците



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: