PDA

View Full Version : Объркана...



NeLLi70
02-07-2009, 21:09
Здравейте, сигурно сте чели доста такива истории подобни на моята.
В момента излизам от 4 мес. с едно момче , към което мога да кажа че имам чувства и той към мен , но има един проблем и той се крие изцяло в мен. Става въпрос за бившето ми гадже. Историята ми е мн далга, но ще я разкажа във кратък вариант. В момента аз съм студентка първи курс и уча в голям град. Със сегашното ми гадже се запознахме тук където уча. Той е добро момче и наистина иска нещата между нас да се получат, както и аз. Преди негобях със 1 год. с момче, към което имах доста силни чувства, но той мн ме нарани. И след като аз заминах., атой си остана в нашия град се виждахме рядко само когато се вращам и покракй общо приятели. Причините поради коите се разделихме бяха няколко, но в общи линии заради други хора, а може би заради това че нашата връзка ставаше прекалено сериозна. Факт е че нашата раздяла и до днес не мога да си обясня наистина защото когато се разделяхме имам чувството че той ме излъга. Каза ми че и на двамата пътищата били различни. А как можеш да кажеш това на човек ей така като до вчера в продължение на 1 год си му казвал обратното. Въпроса е че всеки път като го видя и искам да го мразя , ане мога. И когато се върна в родния си град ме обземат тези на раздвоение не знам какво да правя. Усеща се напрежението между нас когато се обръщаме да си кажем нещо, макар че сме се разделили преди около 7 мес. което не е малко. Гледа ме както ви наги ме е гледал дори когато бяхме заедно и понякога се питам дали още нее сотанало нещо от онези чувства които имахме и после си казвам я слез на земята имаш си приятел не се връщай назад. А някак си всъщност аз го правя. КОгато съм със приятеля си далеч от бившия не се чувтсвам така, сещам се за него но минава бързо. А сега когато съм си у дома и го виждам по често ссе раздвоявам.Какво да направя за да се освободя от тези чувства? Сегашния ми прител не знае за това което изпитвам. Искам нашата връзка да има бъдеще, а защо все още имам чувства към стария, макар че твърдо мога да кажа че досега съм се опитвала да го забравя и мислех че съм успяла. А като знам че след мен той не е имал връзка с друго момиче. Случвало ли ви се е до такава степан някой от бившите ви гаджета да не можете да забравите така макар че ви разстоянието м/у вас да е 400 км?

cinderella_gugutka
02-07-2009, 21:17
не ми се е слу4вало то4но при тези обстоятелства но ми се е слу4вало да бъда раздвоена.много кофти 4увство...според мен имаш 2 избора:
1-говориш с бившия като му споделяш 4е още не си го забравила и се опиташ да си го върнеш(дори да не се полу4и поне ще знаеш със сигурност дали сте имате бъдеще или не)
2-правиш се на силно моми4е - пренебрегваш 4увствата към бившия,продължаваш напред с гаджето и се усмихваш пред вси4ки сякаш живота е прекрасен

papte
02-07-2009, 21:36
не ми се е слу4вало то4но при тези обстоятелства но ми се е слу4вало да бъда раздвоена.много кофти 4увство...според мен имаш 2 избора:
1-говориш с бившия като му споделяш 4е още не си го забравила и се опиташ да си го върнеш(дори да не се полу4и поне ще знаеш със сигурност дали сте имате бъдеще или не)
2-правиш се на силно моми4е - пренебрегваш 4увствата към бившия,продължаваш напред с гаджето и се усмихваш пред вси4ки сякаш живота е прекрасен
в първия случай "ще изпусне питомното за да гони дивото" а във втория - тези чуства няма да утихнат, напротив... а и според мен фалшивата усмивка и преструвките иизообщо не са решение..но все пак трябва да поговориш поне с един от двамата... :)

cinderella_gugutka
02-07-2009, 21:42
не ми се е слу4вало то4но при тези обстоятелства но ми се е слу4вало да бъда раздвоена.много кофти 4увство...според мен имаш 2 избора:
1-говориш с бившия като му споделяш 4е още не си го забравила и се опиташ да си го върнеш(дори да не се полу4и поне ще знаеш със сигурност дали сте имате бъдеще или не)
2-правиш се на силно моми4е - пренебрегваш 4увствата към бившия,продължаваш напред с гаджето и се усмихваш пред вси4ки сякаш живота е прекрасен
в първия случай "ще изпусне питомното за да гони дивото" а във втория - тези чуства няма да утихнат, напротив... а и според мен фалшивата усмивка и преструвките иизообщо не са решение..но все пак трябва да поговориш поне с един от двамата... :)
защо трябва да изпуска питомното-не е задължително да му казва

papte
02-07-2009, 21:48
според мен трябва сама пред себе си да се поутачниш какво г/д изпитваш към бившия и вече там...да говориш с него лиии..със сегашниия лии..нЗз..ама както каза cinderella_gugutka може и да опиташ да си го върнеш..ама тии т0ва ли искаш... :?

BuBiTy
02-07-2009, 22:20
Въпроса е да решиш с кой от 2мата искаш да си!Ако поискаш бившия поговори с него разбери как стоят нещата и ако има надежда давай с него, но ако няма си остани със сегашния! Действай разумно да не нараниш чуствата им!