PDA

View Full Version : Нещо възбуждащо



insomnia79
02-07-2009, 21:44
hellooooo horaa :) :) :) :) S gajeto mi sme zaedno mesec i polovina.,do sega ne e stavalo duma za sex za6toto znae , 4e sum devstvena puk i toi naskoro mu e bil 1viq put . Ta 6tqh da vi pitam dali mu podmqtate nqkakvi perverzniiki ot sorta na " iskam da te razkusam " i kakvi , 4e :D dori i po skype kolkoto da zapalite vuobrajenieto mu .. Men ako mi kaje dori po skype " iskam te " mi deistva mn vuzbujda6to . Ta daite nqkvi primeri :D no govora za ne6to kratko koeto da go nakara da vi pojelae na momenta :D


т.7 - заглавията трябва да са на кирилица
хори

BuBiTy
02-07-2009, 22:26
Като цяло щом си девствена (незнам на колко години си) но може би трябва да се позамислиш, че само да го "възбудиш" пред монитора не е оферта! Запази палавите реплики след като степрави ли секс и той знае какво го очаква!
По темата: зависи от момчето, някой би ги възбудило и само "Искам да правя секс с теб" а на други им трябва цяла тирада!

Sharpay
02-07-2009, 22:30
ооуу мен като ме дръпне силно и ми каже "ще те скъсам" и умирам... :)))))))))))) или пък да ми каже "еиии сексии.. как да ти устоя"

galu6a
02-08-2009, 07:32
ми аз бях чела идно нещо и съм го пращала

" мило обичам те но мисля ,че е време да скъсаме... няколка чаршафа от секс"

111111111
02-10-2009, 07:19
На моя думи не му тряат, само като прехапя джука и откача :D :D разбираме се само с жестове вече :D

valdesbg
02-10-2009, 07:48
Кажи му - "ш'та клатя като гладен циганин зряла джанка"

Ама с акцент на Айше :Р

Сега сериозно - не е добра оферта да го възбуждаш преди да сте правили секс за пръв път. Щото това е все едно да размахваш наденица под носа на вързано куче...

Pliok0019
02-10-2009, 08:02
Това за мен са безсмислени и банани работи. Всичко трябва да се показва с действие, не на думи.

Bellatrix
02-10-2009, 09:31
Това за мен са безсмислени и банани работи. Всичко трябва да се показва с действие, не на думи.
+1. :)

BaiToq
02-10-2009, 18:45
"Щи скъсам гъза!"

"Жа та люба на дувара"

"Искам те на задна прашка"

"Искам да ти го ръфам кат1 Бъгс Бъни морков"

"Ша та скърша кат` ловджийска пушка"

anSsito
02-10-2009, 19:26
Това за мен са безсмислени и банани работи. Всичко трябва да се показва с действие, не на думи.

+ 1 :) А и като му кажеш някоя от баналните реплики.. горкото момче.. ще се чуди и мае, какво го очаква - все пак си девствена.. И ако целта ти е само да го възбудиш и нищо повече.. :?

PuhkaFelka
02-10-2009, 19:32
Еее мноо се кефя на такива, а глей тва кво е диво.. "Усещам че възбудата ти постепенно нараства. Докосвам те с език и ти стенеш, аз те захапвам нежно със зъби, защото искам да се убедя че си жив. Трепериш, но не от болка, настръхваш но не от студ. Желаеш ме и аз съм твоя, страхуваш се но не от мен." .. хехе :P