PDA

View Full Version : Промяна във външния вид



lolipop1
02-07-2009, 21:51
Четох много подобни теми, но не открих желания отговор.Значи искам да направя някаква промяна със себе си.Може би в прическата ми ... Не искам всеки път едни и същи съвети от сорта на: подстрижи си бритон и си направи косата на пластове... косата ми е светло кестенява .. някога ... като по малка имах бретон .. но го пуснах да расте ии го закрепях с фибичка отзад .. същевремено когато косата ми е на път ... не ми стои добре .. с бритон пак не ми стои добре .. ей само така дето съм сега г/д ми стои .. но от 100 века съм с една и съща прическа .. иначе косата ми е на пластове .. чудя се даже дали да си направя светли кичури ... безнадежден случай съм ... наистина искам някаква промяна ии чакам предложенията ви .. :)

Spider4eto
02-07-2009, 21:54
С какви очи си? Ако си с някакви по-светли очи от сорта на сини/сиви много ще ти отива по-тъмна коса. А ако в момента формата на косата ти харесва просто я остави така, но промени дължината :)

s3xy
02-07-2009, 22:06
^ или пък промени цвета :)
друго нещо което можеш да направиш за да те промени е да смениш стила си на обличане, да почнеш да се ориентираш към по елегантни неща и 100% ще направи впечатление :)

Blab
02-07-2009, 22:45
Не кичури, само не кичури!
Дължината, като за начало, е предостатъчна:)
Или от светла - черна.)

baby_v_
02-08-2009, 07:31
С какви очи си? Ако си с някакви по-светли очи от сорта на сини/сиви много ще ти отива по-тъмна коса. А ако в момента формата на косата ти харесва просто я остави така, но промени дължината :)
Напротив ако си с светли очи ще ти отива русото.Можеш да си направиш цялата коса на кичури(руси),да я подскасиш малко обаче да ти остане на етажи и със бретон знам,че каза,че не искаш такива съвети ама ако искаш промяня....

roshavka
02-08-2009, 07:44
и аз казвам не на кичурите после ще ти е трудно да я поддържаш и ако не са добре направени ще е шаренко доста
пробвай с промяна на цялостния цвят на косата ти,натуралният ти е светло кестеняв така че няма проблем да я потъмниш или изсветлиш.
но като го решиш бъди сигурня,защото след черното после доста време ще има да я изсветлиш 8)

angelcheeee_93
02-08-2009, 07:47
С какви очи си? Ако си с някакви по-светли очи от сорта на сини/сиви много ще ти отива по-тъмна коса. А ако в момента формата на косата ти харесва просто я остави така, но промени дължината :)
Напротив ако си с светли очи ще ти отива русото.Можеш да си направиш цялата коса на кичури(руси),да я подскасиш малко обаче да ти остане на етажи и със бретон знам,че каза,че не искаш такива съвети ама ако искаш промяня....

+

Spider4eto
02-08-2009, 08:46
С какви очи си? Ако си с някакви по-светли очи от сорта на сини/сиви много ще ти отива по-тъмна коса. А ако в момента формата на косата ти харесва просто я остави така, но промени дължината :)
Напротив ако си с светли очи ще ти отива русото.Можеш да си направиш цялата коса на кичури(руси),да я подскасиш малко обаче да ти остане на етажи и със бретон знам,че каза,че не искаш такива съвети ама ако искаш промяня....

+ Това точно го казах от личен опит: имам синьо-сиви очи. Косата ми е светло кестенява. По-миналата година ми щукна да се изруся, яко седеше но някак беше белезникаво, ако ме разбирате. Сега съм с един цвят, вишнево-черно се води и се харесвам супер много. Получава се един контраст между очите, кожата и косата. Много хора не бяха забелязали че съм със сини очи, а като се потъмних и изпъкват супер много. Ако искате и снимки ше ви пусна с руса и черна коса да видите наистина за какво говоря :)

Hilary_
02-08-2009, 08:51
Ами защо не попиташ фризиорката си... тя може би най-добре ще може да прецени какво би ти отивало... иначе ако си по смела можеш да промениш дължината.... цвета... много варианти има.. и все пак питай я за да не се получи ефекта "Леле какво направих...?! " :wink:

Swinkenhoffer
02-08-2009, 08:53
http://images.google.bg/images?hl=bg&q=haircuts&btnG=%D0%A2%D1%8A%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%B5+%D 0%BD%D0%B0+%D0%B8%D0%B7%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B0%D0 %B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F&gbv=2

Разгледай, има страшно много видове прически... може и да си харесаш някоя. :)

sweetsunshine
02-08-2009, 08:54
С какви очи си? Ако си с някакви по-светли очи от сорта на сини/сиви много ще ти отива по-тъмна коса. А ако в момента формата на косата ти харесва просто я остави така, но промени дължината :)
Напротив ако си с светли очи ще ти отива русото.Можеш да си направиш цялата коса на кичури(руси),да я подскасиш малко обаче да ти остане на етажи и със бретон знам,че каза,че не искаш такива съвети ама ако искаш промяня....

+ Това точно го казах от личен опит: имам синьо-сиви очи. Косата ми е светло кестенява. По-миналата година ми щукна да се изруся, яко седеше но някак беше белезникаво, ако ме разбирате. Сега съм с един цвят, вишнево-черно се води и се харесвам супер много. Получава се един контраст между очите, кожата и косата. Много хора не бяха забелязали че съм със сини очи, а като се потъмних и изпъкват супер много. Ако искате и снимки ше ви пусна с руса и черна коса да видите наистина за какво говоря :) Пусни снимки :)

Spider4eto
02-08-2009, 09:07
Тука съм естествена (http://i309.photobucket.com/albums/kk367/spider4eto/DSC02497.jpg)
Руса (http://i309.photobucket.com/albums/kk367/spider4eto/DSC01241.jpg)
Черна (http://i309.photobucket.com/albums/kk367/spider4eto/DSCI0169.jpg)
И пак черна (http://i309.photobucket.com/albums/kk367/spider4eto/ALIM2137.jpg)

roshavka
02-08-2009, 09:09
според мен ще ти отива нещо рижаво,пък и си е промяна :)

sweetsunshine
02-08-2009, 09:22
Spider4eto с руса коса ми харесва повече как стой особено на цвета на кожата ,обаче найстина с черната коса се откроява цвета на очите ти,които са много хубави :)

zvezdichkaaa
02-08-2009, 09:44
С какви очи си? Ако си с някакви по-светли очи от сорта на сини/сиви много ще ти отива по-тъмна коса. А ако в момента формата на косата ти харесва просто я остави така, но промени дължината :)
Напротив ако си с светли очи ще ти отива русото.Можеш да си направиш цялата коса на кичури(руси),да я подскасиш малко обаче да ти остане на етажи и със бретон знам,че каза,че не искаш такива съвети ама ако искаш промяня....


Ооо глупости вече си я представих с руси кичури на кестенява коса ужас и на най-хубавия човек не му ходят.Ужасна комбинация!Като за начало изветли или потъмни косата си с 1 тон да видиш как ти стой.Ако си с кафяви очи и светла кожа може да ти отива рижото или светло кестенявото.Ако си със сини-тъмно кестеняво....Нз най-добре постни снимка :)

Spider4eto
02-08-2009, 11:13
sweetsunshine и аз се харесвах с руса коса, но някак всичко беше светло и ддз белезникаво ми седеше. Тенкс за очите :)

baby_v_
02-09-2009, 10:57
С какви очи си? Ако си с някакви по-светли очи от сорта на сини/сиви много ще ти отива по-тъмна коса. А ако в момента формата на косата ти харесва просто я остави така, но промени дължината :)
Напротив ако си с светли очи ще ти отива русото.Можеш да си направиш цялата коса на кичури(руси),да я подскасиш малко обаче да ти остане на етажи и със бретон знам,че каза,че не искаш такива съвети ама ако искаш промяня....


Ооо глупости вече си я представих с руси кичури на кестенява коса ужас и на най-хубавия човек не му ходят.Ужасна комбинация!Като за начало изветли или потъмни косата си с 1 тон да видиш как ти стой.Ако си с кафяви очи и светла кожа може да ти отива рижото или светло кестенявото.Ако си със сини-тъмно кестеняво....Нз най-добре постни снимка :)

:D :D :D :D не ме карай да се смея.Вярно е,че кичурите стоят различно на всеки,ама не е вярно,че стоят ужасно на всеки.Аз съм с руси кичури и много се харесвам и съм със зелени очи.Едно момиче от моя клас си е направило цялата коса на кичури и също е със зелени очи и много и ходи....така че....не ми казвай,че и на най-хубавия човек не му стоят добре кичурите.

zvezdichkaaa
02-09-2009, 11:16
С какви очи си? Ако си с някакви по-светли очи от сорта на сини/сиви много ще ти отива по-тъмна коса. А ако в момента формата на косата ти харесва просто я остави така, но промени дължината :)
Напротив ако си с светли очи ще ти отива русото.Можеш да си направиш цялата коса на кичури(руси),да я подскасиш малко обаче да ти остане на етажи и със бретон знам,че каза,че не искаш такива съвети ама ако искаш промяня....


Ооо глупости вече си я представих с руси кичури на кестенява коса ужас и на най-хубавия човек не му ходят.Ужасна комбинация!Като за начало изветли или потъмни косата си с 1 тон да видиш как ти стой.Ако си с кафяви очи и светла кожа може да ти отива рижото или светло кестенявото.Ако си със сини-тъмно кестеняво....Нз най-добре постни снимка :)

:D :D :D :D не ме карай да се смея.Вярно е,че кичурите стоят различно на всеки,ама не е вярно,че стоят ужасно на всеки.Аз съм с руси кичури и много се харесвам и съм със зелени очи.Едно момиче от моя клас си е направило цялата коса на кичури и също е със зелени очи и много и ходи....така че....не ми казвай,че и на най-хубавия човек не му стоят добре кичурите.



Зависи какви са,понеже има на някой на който им стой ужасно!Аз лично немога да си представя на тъмна коса руси кичури...Простооо контраста ми е прекалено голям :? Обаче щом ти се харесва-ок,не ми се спори

baby_v_
02-09-2009, 14:27
да наистина на по-тъмна коса русите кичури стоят малко гадно както и на леко по-мургавите хора, но иначе на горе доло светла коса стоят добре ;)

xcomplicatedx
06-13-2009, 19:06
..........

Cherryy
06-13-2009, 19:24
имаш толкова хубави очи, слагай си черен или кафяв молив, а и опушени сенки, много добре ще ти стоят, специално мисля, че кафяв молив за очи ще рулира

DivoTo_KoTe
06-13-2009, 20:13
Spider4eto с руса коса ми харесва повече как стой особено на цвета на кожата ,обаче найстина с черната коса се откроява цвета на очите ти,които са много хубави :)


+1

clever
06-13-2009, 22:37
промени дължината :) ю
сега за лятото може да си избереш подходяща къса прическа ))
НЕ боядисвай косата си-вредно е :)

vellvet
06-14-2009, 06:23
авторката :) кажи какъв тип е косата ти и дай една снимка ;)

Uniqueness
06-14-2009, 07:17
@Spider4eto

Черната най-ти ходи :)

jeni92_abc
06-14-2009, 08:20
съгласна съм с едно от мненията по нагоре,скъси си я и не я боядисвай повече, не е хубаво

slim__shadygirl
06-14-2009, 09:53
Защо не я направиш нещо от сорта на : http://media.photobucket.com/image/%2525D0%2525BF%2525D1%252580%2525D0%2525B8%2525D1% 252587%2525D0%2525B5%2525D1%252581%2525D0%2525BA%2 525D0%2525B0%20%2525D1%252587%2525D0%2525B5%2525D1 %252580%2525D1%252582%2525D0%2525B0/Sladkata_Nansi/panelingrw2.jpg
http://3.bp.blogspot.com/_lUPBGJxY_Gc/SVK3gsng96I/AAAAAAAAJVQ/RVR62tSgCPQ/s400/8921_3.jpg (1та от ляво на дясно) :)