PDA

View Full Version : За първи път пускам тема тук...но съм отчаяна ;D



la4ezara
02-08-2009, 06:32
Значи историята накратко: аз съм на 17, тои на 18, ходихме година и половина. Преди месец той ми каза, че искал да се разделим за някакво време, не знае точно колко, но искал да си оправи живота(няма родители, пари и живее под наем ), да си завърши образованието и т.н. Каза ми че това време е 1-2 години, а ако се оправели нещата по-бързо можело и лятото да се съберем. Вече не сме заедно, но се виждаме веднъж в седмицата, чуване се по телефона и т.н. Преди няколко дни ми каза че както сме тръгнали след няколко години щял да ми предложи да се омъжа за него. Но не искал след това да си омръзнем и да се разведем на 30 ... Не искал да се чувства все едно си е пропилял младостта.

Оттук идва проблема: вчера ходихме заедно на планина и аз му набарах телефона. Прочетох СМС-и от някакви момичета, които му пишат "Обичам те", "ще съм свободна към 3, айде да се видим", "лека нощ и ме сънувай по нищо" и ужасно много се издразних. След това си казах..добре, те може да го харесват, но той твърди че обича мен... и се залових да разглеждам снимките . Има папка с мои снимки, която от "Slunce" беше преименувана на "I hate you so", защото преди няколко дена съм го била издразнила... И както си разглеждам снимките попаднах на тази:
той е в легло с някво момиче и я пипа по гърдите. Имах чувството, че някой ме е ударил с тухла по главата. Разревах се и си тръгнах веднага. Обадих се на едно момиче, с което той караше (приятелка) в момента, и й казах да му каже, че знам за снимката. По-късно той ми се обади, при което аз веднагически му казах: "повече никога не искам да ми звъниш". След това ми звъня и от други номера, и СМС-ми писа "Кажи за какво се цупиш" и т.н. По-късно се обадих на една съученичка, която му е добра приятелка...тя беше видяла снимката и ми каза, че това е едно момиче от неговия клас, с която той си прави базици, и ръцете му не били върху циците й, а пред тях и че щяла да ми я покаже в училище в понеделник.


Какво да правя? Какво мислите вие? Ако сте на мое място как бихте постъпили? Искам съвет от странични хора, защото не мога да погледна сама ситуацията отстрани....
Благодаря на всички предварително :-)

GregoryHouse
02-08-2009, 06:42
Нещу му се живее и дивее на пича, а не му се обвързва...тегли му една ...то с такива СМС-и и закачки се почва, от опит го знам...пък да не мислиш че ще ти е верен 2 години? ТИ чуваш ли се? Знам, че не е лесно ама...

angelcheeee_93
02-08-2009, 06:53
Осъзнай се! Той ти се подиграва.КАкво ще прави в едно легло с друго момиче,камули останалото :? ти от къде си сигурна,че не са правили и нещо друго?аз лично,ако бях на твое място щях да го разстрелям и никога нямаше да се върна при него.Остави го и не се виждай вече с него.Кажи му да не те търси! Не го търси и ти,защото изобщо не си заслужава :? Нима ти харесва отношението му към теб>?не мисля така :? Може би ти си му омръзнала и се нуждае от забавления с друга.
Не се унижавай,заради него.Остави го и продължи живота си ,като срещнеш някой ,който ще те цени,уважава и обича истински!Моят приятел лично (и ние ходим малко повече време от вас) но съм сигурна,че той колкото и да ми е ядосан,никога не би написал или казал,че ме мрази,камули да легне в леглото с друго момиче.Откровено казано съм мн сантиментална в любовта и никога не бих мму простила подобно нещо,независимо дали било базик или нещо друго.Дано си намериш някой по-свествен! Желая ти късмет в живота,но едвали ще имаш късмет с гореспоменатото от теб момче! :)

partychild
02-08-2009, 07:00
Осъзнай се! Той ти се подиграва.КАкво ще прави в едно легло с друго момиче,камули останалото :? ти от къде си сигурна,че не са правили и нещо друго?аз лично,ако бях на твое място щях да го разстрелям и никога нямаше да се върна при него.Остави го и не се виждай вече с него.Кажи му да не те търси! Не го търси и ти,защото изобщо не си заслужава :? Нима ти харесва отношението му към теб>?не мисля така :? Може би ти си му омръзнала и се нуждае от забавления с друга.
Не се унижавай,заради него.Остави го и продължи живота си ,като срещнеш някой ,който ще те цени,уважава и обича истински!Моят приятел лично (и ние ходим малко повече време от вас) но съм сигурна,че той колкото и да ми е ядосан,никога не би написал или казал,че ме мрази,камули да легне в леглото с друго момиче.Откровено казано съм мн сантиментална в любовта и никога не бих мму простила подобно нещо,независимо дали било базик или нещо друго.Дано си намериш някой по-свествен! Желая ти късмет в живота,но едвали ще имаш късмет с гореспоменатото от теб момче! :)напълно съгласна... не бих му простила това.. просто му се живее и знае че като му умразне може да се върне при тебе.. :? не прави тази грешка :booooomb:

TheLastAngel
02-08-2009, 07:36
Напълно съгласна съм с другите :!: ;-) Не прави грешката да му вървиш подир гъза ! "Вързва те" с думичките "обичам те" апък си хойка с дръги. Пълен тъпак .... Той ако наистина искаше да е с теб и ако наистина те обичаше сега щеше да е с теб ;)
Аз също ти желая късмет :)

ELiTyYy
02-08-2009, 07:53
Напълно съгласна съм с другите :!: ;-) Не прави грешката да му вървиш подир гъза ! "Вързва те" с думичките "обичам те" апък си хойка с дръги. Пълен тъпак .... Той ако наистина искаше да е с теб и ако наистина те обичаше сега щеше да е с теб ;)
Аз също ти желая късмет :)

мноого правилно...
не му се връзвай повече..

DiabolicAngel
02-08-2009, 08:45
Зарежи го

Ou7taControL
02-08-2009, 09:16
Нещу му се живее и дивее на пича, а не му се обвързва...тегли му една ...то с такива СМС-и и закачки се почва, от опит го знам...пък да не мислиш че ще ти е верен 2 години? ТИ чуваш ли се? Знам, че не е лесно ама... napulno suglasna sum.. zabrawi go.. puk i twa da se razdelite za 1-2 godini i posle da se ojenite... ne go razbiram 4estno.. :-o

Hilary_
02-08-2009, 09:20
Осъзнай се! Той ти се подиграва.КАкво ще прави в едно легло с друго момиче,камули останалото :? ти от къде си сигурна,че не са правили и нещо друго?аз лично,ако бях на твое място щях да го разстрелям и никога нямаше да се върна при него.Остави го и не се виждай вече с него.Кажи му да не те търси! Не го търси и ти,защото изобщо не си заслужава :? Нима ти харесва отношението му към теб>?не мисля така :? Може би ти си му омръзнала и се нуждае от забавления с друга.
Не се унижавай,заради него.Остави го и продължи живота си ,като срещнеш някой ,който ще те цени,уважава и обича истински!Моят приятел лично (и ние ходим малко повече време от вас) но съм сигурна,че той колкото и да ми е ядосан,никога не би написал или казал,че ме мрази,камули да легне в леглото с друго момиче.Откровено казано съм мн сантиментална в любовта и никога не бих мму простила подобно нещо,независимо дали било базик или нещо друго.Дано си намериш някой по-свествен! Желая ти късмет в живота,но едвали ще имаш късмет с гореспоменатото от теб момче! :)
... Съгласна съм!!! :( Не се занимавай с него... не те заслужава!!! :?

cinderella_gugutka
02-08-2009, 09:31
еми ти не можеш да му се сърдиш за това-все пак не сте официално заедно.той ти е казал 4е сега не може да бъдете заедно,затова си останете приятели ,а ти си живей живота.когато той е готов да се върне пак при теб тогава ве4е можеш да му държиш сметка за снимките и СМС-те и (ако тогава ве4е не е прекалено късно) ще си живеете живота заедно.

babyvy
02-08-2009, 09:37
Разкарай го..Не те заслужава..Ясно е ,че си играе с много други момичета...И ти си намери някои друг не се отчайвай заради него....

sextazy_baby
02-08-2009, 12:03
Не ти трябва да продължаваш с него...

mel4ety
02-08-2009, 12:21
Лелее този добре ли е :? Две години да се оправи-демек две години да се изебе с различни момичета, да хойка по купони и да си знае че ти си му сигурна и така да се подсигурява за в бъдеще.. Не се оставай да те използва.. Тва е супер тъпо днес да казваш на някой че го обичаш, а утре да го заебеш щот така ти е кеф.. Тоо ако те обичаше наистина нямаше да те оставя ами щеше да е с теб- да има някаква подкрепа, докато "си оправя живота".По-добре го зарежи, забрави го.Еми.. пожелавам ти много късмет :---) :-)

111111111
02-08-2009, 13:10
Заеби го... Не струва,само ще те нарани в последствие.

vesSynkaa
02-08-2009, 13:14
Ми нямаше никога да му проговоря като за например.Да е кръстил папката ми със снимка "I hate you so" , да ме лъже , че ме обича , а в същия момент да му пишат други "сънувай ме без нищо" ( а за да му пишат такива неща значи и той им отговаря със същото ) и т.н и аз да продължавам да му тичам след гъза просто няма да стане :? Моят съвет е да го зарежеш !

la4ezara
02-08-2009, 15:34
Благодаря ви момичета :-)