PDA

View Full Version : Какво става с нас... ;( ;( ;(



MissBianka
02-08-2009, 08:08
Не знам от къде да започна... не знам дали изобщо има смисъл да го пиша... но знам че съм зле... и нямам идея какво да правя....
какво се случи... излезнахме снощи с моя приятел.бях ужасно изнервена и веднага започнах да му крещя, защото през последните дни не се чувствам толкова добре с него както преди... причината е , че той непрекъснато говори за секс.. всяка тема я обръща на това.. (все още не сме били заедно). казах му че ми е тъпо,защото през последните дни единственото което правим,когато излезнем е да се натискаме, а ако не правим това пка говорим за секс или някакви такива перверзии... казах му че ми е неприятно,защото имам чувството че не мога да говоря за други теми с него и това ме дразни. Абе казах си му го просто че говори само за секс. при което той явно е приел думичката "само" напълно буквално.. аз нямам предвид че наистина е само, но е доста често и ме дразни. Стана така че когато му го казах той млъкна, нищо не ми каза , не се опита да говори с мен (а аз се побърквам от това! трябва да се говори в една връзка за да се разрешат нещата). единственото което каза е че не мисли че е виновен...защото не мислил че говори само за секс.. аз се ядосах защото той дори не направи усилие да осъзнае къде греши и си тръгнах.. вечерта не се чухме... само ми писа смс по някое време, с нещо от сорта че не ме обвинява за това което съм му казала защото така съм го чувствала и че ми пожелава да намеря щастието си щом това не е той..
Тази сутрин не издържах и му звъннах.. той все още не мисли че е виновен, каза ми че не е осъзнал грешката си , а щом не я е осъзнал ще продължава да я прави. и че не искал да ме наранява ... усетих на къде бие и му казах че не е момента да се прави на жертва и че проблемите не се разрешават така и му затворих.
От тогава не сме се чували.. не знам наистина какво да правя.. и двамата се правим на горди и никой няма да пожелае да говори с другия.. знам, че от някаква глупост стана нещо сериозно, може би преувеличихме нещата, да , но сега всичко се разпада... а аз просто исках да му кажа защо не се чувствам добре...

Благодаря на търпеливите които го прочетоха, просто ако не го бях написала сигурно щях да получа нервна криза ...

Desir3
02-08-2009, 08:17
Според мен трябва да го потърсиш и то не защото ти грешиш, ами просто, за да се изясните. Щом той не осъзнава, че е направил грешка трябва да му обясниш спокойно (СПОКОЙНО!!! - щото аз знам като се нервирам какво става :D ) че напоследък си много изнервена и искаш малко разбиране и подкрепа...Ако и след това той продължава да твърди, че не е виновен и говори, защото "имал нужда" и подобни шитс..изхода е един ;( Надявам се да си решите проблема, успех!

Hilary_
02-08-2009, 08:28
Според мен малко остро си се отнесла към него... не е трябвало да му натякваш толкова за тоя секс... явно за него не е от такова значение това... а ти едва ли не си му поставила срок... незнам дали е девствен ил ине но си личи че все още не иска или де да знам... преглътни малко гордостта си .. обади му се и разясни нещата защото от криво недоразбрани неща може да свърши всичко... :( Успех! :)

angelcheeee_93
02-08-2009, 08:28
не спомена ти дали искаш да си с него или не?
дали се обичате или не?
дали по-точно ти го обичаш или не?
от колко време сте заедно?

MissBianka
02-08-2009, 08:31
Обичам го.. той също ме обича .. заедно сме от 4 месеца , но това е най-истинската връзка която съм имала... говорили сме си за секса, че ще бъдем заедно.. и двамата го искаме.. говорим си свободно на всички теми, но просто имам чувството че напоследък прекалява... просто нз..

даже не мога да повярвам , че сме на път да се разделим заради такова нещо...

angelcheeee_93
02-08-2009, 08:35
Обичам го.. той също ме обича .. заедно сме от 4 месеца , но това е най-истинската връзка която съм имала... говорили сме си за секса, че ще бъдем заедно.. и двамата го искаме.. говорим си свободно на всички теми, но просто имам чувството че напоследък прекалява... просто нз..

може това да е временно.Попитай го защо прави така.Трябва да поговорите .Щом ти си му сърдита ,изчакай той да те потърси.
Ако бях аз,щях да чакам той да се сети за мен.Успех,дано нещата се оправят.

Mbp3eJlaH
02-08-2009, 08:59
той все още не мисли че е виновен, каза ми че не е осъзнал грешката си


i az nemoga da osaznaq kade mu e gre6kata na 4oveka ? tva 4e mu se govori za sex li ? 8-)

MissBianka
02-08-2009, 09:05
той все още не мисли че е виновен, каза ми че не е осъзнал грешката си


i az nemoga da osaznaq kade mu e gre6kata na 4oveka ? tva 4e mu se govori za sex li ? 8-)

ам дааа :lol: :lol: :lol:

оох май наистина прекалих... сега го осъзнавам.. надявам се нещата да се оправят ... :-#

Hilary_
02-08-2009, 09:16
той все още не мисли че е виновен, каза ми че не е осъзнал грешката си


i az nemoga da osaznaq kade mu e gre6kata na 4oveka ? tva 4e mu se govori za sex li ? 8-)

ам дааа :lol: :lol: :lol:

оох май наистина прекалих... сега го осъзнавам.. надявам се нещата да се оправят ... :-#
Ами щом го осъзнаваш не чакай за да не стане късно... :( Обади му се... кажи му че не си била права... че си го обичаш...

hottie
02-08-2009, 09:22
Единственото, за което може би си прекалила е, че си му викала :) Обаче иначе е нормално да ти писва да говорите само или предимно за това и напълно те разбирам. Просто трябва да си поговорите по-спокойно очи в очи и да намерите златната среда. Кажи му че е ОК да говорите за това, но да не е толкова често, защото така се губи и тръпката. :)

cinderella_gugutka
02-08-2009, 09:25
Според мен малко остро си се отнесла към него... не е трябвало да му натякваш толкова за тоя секс... явно за него не е от такова значение това... а ти едва ли не си му поставила срок... незнам дали е девствен ил ине но си личи че все още не иска или де да знам... преглътни малко гордостта си .. обади му се и разясни нещата защото от криво недоразбрани неща може да свърши всичко... :( Успех! :)
+

aaasdfghjklll
02-08-2009, 09:49
На колко сте години?
Според мен трябва да правите секс...

hooliganka89
02-08-2009, 10:13
Абе не се претиснявай,наистина е много гадно да ти се говори за едно и също,няма значение дали е секс или някаква друга тема,то става банално.
Ако приятелят ти не си осъзнава грешката това не е никак добре.
Трябва да го накараш да се осъзнае,че е в грешка,най-добре не го търси,така може и да се осъзнае.

MissBianka
02-08-2009, 14:46
Благодаря на всички за отговорите :) нещата се пооправиха .. :oops:

Може да заключите темата , мерси още веднъж :-)

angelcheeee_93
02-08-2009, 14:46
Благодаря на всички за отговорите :-) нещата се пооправиха .. :oops:


WEll done! =D>

stranger34
02-08-2009, 15:43
Поздравления ^^
И аз възприемам винаги буквално думите... съветвам те а не използваш много "само" "винаги" "никога" и подобни... :)

MissBianka
02-08-2009, 15:45
Поздравления ^^
И аз възприемам винаги буквално думите... съветвам те а не използваш много "само" "винаги" "никога" и подобни... :)

повече няма ... :-D

111111111
02-08-2009, 18:59
Пфф случвало ми се е абсолютно същото нещо, но добре че ината в нашата връзка съм само аз, а той е добре душичка :-D Пожелавам ви успех :)

beiho
02-08-2009, 19:23
Това, което си написала, извинявам се, но е пълен булшит. Искаш да запушиш устата а човека ли?Като не искаш пък да говориш за хардкор секс, отвори тема за романтика, поне двете неща са свързани помежду си.Не се засягай от един тъп разговор, та той не ти е казал нищо лошо.Пък и не знаеш ли че към пролетта и началото на лятото идва нещо като размножителен период за момчетата? Явно на теб ти е скучно и затова търсиш причини да се заяждаш, всеки го прави към най-близкия си човек. Но не чакай да ти се извини, а още по-малко му се сърди-супер детско е, та даже човека не знае къде се намира заради теб и твоите истерии!!! :D 8-) :lol:

MissBianka
02-08-2009, 19:44
Това, което си написала, извинявам се, но е пълен булшит. Искаш да запушиш устата а човека ли?Като не искаш пък да говориш за хардкор секс, отвори тема за романтика, поне двете неща са свързани помежду си.Не се засягай от един тъп разговор, та той не ти е казал нищо лошо.Пък и не знаеш ли че към пролетта и началото на лятото идва нещо като размножителен период за момчетата? Явно на теб ти е скучно и затова търсиш причини да се заяждаш, всеки го прави към най-близкия си човек. Но не чакай да ти се извини, а още по-малко му се сърди-супер детско е, та даже човека не знае къде се намира заради теб и твоите истерии!!! :D 8-) :lol:

извинявай ама не става въпрос само за един разговор.. говорим много на тази тема и то савсем открито и свободно, но когато това става всеки ден и всяка друга тема бива изместена от тази............. тогава вече поста ти не важи sry

Но няма повече да коментирам, защото вече се изяснихме