PDA

View Full Version : уж приятели...



sladko_angel4e3
02-08-2009, 08:23
Здравейте...
Моята история е че се запознах с едно момче и тои е от моя град и първоначлно уж бяхме само приятели.Тои мн искаше да се видим, аз отказвах но тои си мислеше че не го искам и някви такива пак аз не исках заради една среща да загубя приятелството му...в днешно време приятели не се намират лесно...пак и аз бях му се довеила...в смисал разказах му мн неща за мен... и така видяхме се всичко мина добре. След тази среща тои почна да ми говори че ме бил харесвал,че не искал да остава без мене,че се интересувал от живота ми...това на приятелство ли ви прилича?След това аз няма как да го виждам като фр нали...и така...след 1 среща аз пак му отказвах да се виждаме защтото нямах време и ужасно мн се страхувам да не се влюбя в него..не искам да страдам.После пак се видяхме за 2 път.. и тогава всичко мина добре..поне аз така мисля...бях му купила малко подаръче, макар че рождения му ден беше минал.След като ме изпати на спирката тои ме прегърна (за 3 път) само че беше по различно...сиг около минута сме седяли прегърнати..след което ме целуна и си тръга..
от тогава вече мн рядко си пишем тои, не си говорим....но когато аз в скйпе не му пиша се сърди и ми вика че сам го забравила....пише коментари на др момичета в различни сайтове при което аз мн се ядосвам...знам че нямаме нищо общо с него но поне да не беше ми говорил такива неща..защо ме обърква...поне ако сме приятели да се държеше като такъв.....

Благодаря че отделихте време да прочетете моята история... и моля ако някои 6те ме обижда или тем подобни да си запази мнението защтото аз не мисля че сам направила нещо нередно...просто исках да споделя :(

Hilary_
02-08-2009, 08:35
Ами виж аз си мисля че и ти не си безразлична към него... щом се дразниш от това което прави... а и си му купила малко подаръче...?! :wink: Нали се сещаш че той може да го е приел като нещо повече... пък и може да е обиден че си го отхвърлила... а тъпото е че на мен ми се струва че и ти го харесваш.. ии пак се получава един упорит инат от двете страни... виж моят съвет е ако наистина го харесваш пък и момчето ти е казало че те харесва и ти прави всичко това напук... ами не виждам проблем да го погледнеш с други очи... започни да му пишеш... да излизате... ии така с времето ще рабереш дали все още те харесва... и тогава нищо не ти пречи да действаш.. :wink: А ако все пак не го харесваш то тогава няма за какво да ти е гадно че пише коментари на другите... :wink: Айде супех... :P

Ou7taControL
02-08-2009, 09:22
towa e mnogo gadno.. ako i ti 4uwstwash neshto kum nego trugnete.. i si pogovori s nego za tezi saitove..

babyvy
02-08-2009, 09:29
Ами виж аз си мисля че и ти не си безразлична към него... щом се дразниш от това което прави... а и си му купила малко подаръче...?! :wink: Нали се сещаш че той може да го е приел като нещо повече... пък и може да е обиден че си го отхвърлила... а тъпото е че на мен ми се струва че и ти го харесваш.. ии пак се получава един упорит инат от двете страни... виж моят съвет е ако наистина го харесваш пък и момчето ти е казало че те харесва и ти прави всичко това напук... ами не виждам проблем да го погледнеш с други очи... започни да му пишеш... да излизате... ии така с времето ще рабереш дали все още те харесва... и тогава нищо не ти пречи да действаш.. :wink: А ако все пак не го харесваш то тогава няма за какво да ти е гадно че пише коментари на другите... :wink: Айде супех... :P

+1