PDA

View Full Version : Скайп проблем



beiho
02-08-2009, 10:42
Знaчи с гаджето ми често си говорим по скайп, но тя ми се сърди, ако не й пиша, затова искам да попитам не може ли понякога и без да й пиша, т.е не остава какво да споделям или просто не ми се говори, но и не искам да изляза от скайп .... Та вие как сте с вашите и самопринуждавате ли се да им пишете?

babity
02-08-2009, 10:45
Излъжи я, че имаш за учене. Изпитано е като оправдание.

mickelangelo
02-08-2009, 11:03
просто напиши че си аут .. а си чати с останалите .. има и екстра инкобното и тя върши работа :)

angelcheeee_93
02-08-2009, 11:13
аз лично винаги имам какво да споделя с човека,който обичам.Все ще го попитам нещо или ще се поинтересувам с какво се занимава.Това ,че теб не те интересува за мен показва,че чувствата ти са слаби.Ако наистина имаш работа и го кажи,но не и да я лъжеш.Пък и не виждам какво ще правиш в скай,при положение че имаш работа.
Ако сме в скайп и не си пишем за мен това показва,че няма време за мен,че му е все едно дори...незнам просто така го чувствам.
Пък и в скайп постоянно се караме за глупости и затова избягваме комуникациите там-най -вече чата.

aka6a_vamp
02-08-2009, 11:15
Да ти имам проблема...

Ou7taControL
02-08-2009, 11:17
emi kwo ti pre4i da i pishesh ot wreme na wreme.. puk ako ne kaji 4e imash rabota ili neshto takowa.. inkognito ili do not disturb ;) kazwash 4e imash rabota i gotowo xD

YouCantStopMe
02-08-2009, 11:18
пф.. :booooomb:

ELiTyYy
02-08-2009, 11:49
такива как ги мразяяяя...
все ще измислиш кво да и пишеш.. що тряа да я лъжеш,че имаш работа и т.н. ?!....

jane_17
02-08-2009, 13:01
мии.. не стой "на линия" ами мини "отпочиващ", "недостъпен" и т.н. Ако те пита нещо в последствие... или ти пише кажи, че не си бил на компа... но си чакал някой да ти се включи; че си гледал филм; че някой от ваще е седял и т.н. и т.н.
И за мен е тъпо да усещаш писането v skype като задължение! Къде пише че като сте гаджета трябва да поддържате връзка нон стоп... Всеки си има право на лична свобода

Sharpay
02-08-2009, 13:16
и ние избягваме да си чатим.. преди мн си чатехме - случвало се е по цели нощи да не можем да си легнем да спим (от различни градове сме и се виждаме само петък, събота и неделя) , обаче сега предпочитаме да си говорим по телефона или най-добре на живо
В скайп си пишем само когато сме скарани (и 2-мата сме инати и никой не звъни на другия.. )

AnzaRe
02-08-2009, 14:15
Минаваш на инконгнито и за описание слагаш това:ОФффф имам много да Уча :-x :-x :@

vesSynkaa
02-08-2009, 14:18
забравяте проблема , че ако момичето реши да провери дали наистина е извън линия , или е инкогнито може веднага да звънне по скайп и ще разбере , че я лъже ! Пък и к'во ти пречи да и пишеш малко , бе мама му стара ? Няма да те изяде :?

Tomorrowww
02-08-2009, 14:19
просто мини инкогнито .. 8-)

AnzaRe
02-08-2009, 14:20
Може да не е закусвала кой знай :-D .Аве триеш си скупе и си готов :D

PiNk_GiRl
02-08-2009, 14:21
Преди много си пишехме с приятеля ми..По едно време не толкова често ,защото както някой каза преди мен просто по едно време вече нямаше какво да кажем и почвахме с прустотиите или се скарвахме.. :( След време стана един проблем с нета и спряхме окончателно,защото просто интернет връзката нещо не го позволява..Но както и да е.Не чувствай писането в скайп като задължение и не я лъжи,а просто й обясни как се чувстваш.

Axe_vs_Sword
02-08-2009, 16:13
Ако сме в скайп и не си пишем за мен това показва,че няма време за мен,че му е все едно дори...незнам просто така го чувствам.Всеки има нужда от малко свобода, нали... айде и да не оставяме приятелите по-назад;)

stranger34
02-08-2009, 17:00
Ахаххах... пиши и, че някой от ваще сяда или, че имаш да правиш нещо за училище или, че трябва да вършиш няква работа или, че ще излизаш с някого... или просто се сложи на инкогнито ^^

Lolitta
02-08-2009, 17:04
И за мен е тъпо да усещаш писането v skype като задължение! Къде пише че като сте гаджета трябва да поддържате връзка нон стоп... Всеки си има право на лична свобода
+1 :)

aciko
02-08-2009, 17:18
такива как ги мразяяяя...
все ще измислиш кво да и пишеш.. що тряа да я лъжеш,че имаш работа и т.н. ?!....
Е що да ги мразиш?
Примерно като са цял ден заедно,защо непременно и в скайпа трябва да си пишат.
И мен ме мързи да пиша в скайп!

111111111
02-08-2009, 19:51
Е просто й кажи,че имаш работс,кво толкова,няма да те изяде :D

beiho
02-08-2009, 20:17
Мерси много , олекна ми, че повечето от вас мислите като мен, понеже ми омръзна да давам обяснения какво правя, когато не й пиша.Нямам против нищо към нея, обичам я (сериозно), но единствено в скайп само си разваляме отношенията, друго нищо. Аз й казах, че вече няма да влизам често и тя може да си намери друг събеседник.Само когато има нужда от мен може да ми направи повик да вляза.Ще ползвам скайпа на сестра ми да говоря с приятелите си. Знам че не е хубаво, но е по-добре, отколкото да бъктисаме и двамата!!! :oops:

ELiTyYy
02-10-2009, 05:36
такива как ги мразяяяя...
все ще измислиш кво да и пишеш.. що тряа да я лъжеш,че имаш работа и т.н. ?!....
Е що да ги мразиш?
Примерно като са цял ден заедно,защо непременно и в скайпа трябва да си пишат.
И мен ме мързи да пиша в скайп!

ееее голям си мързел значи 8-) :P
аз не мога без да си пиша с него(въпреки това,че понякога сме по цял ден заедно)..просто откачам..

колкото до човека писал тема...измисли там нещо..ддз и аз ..ама не я лъжи :) тъпо ми се струва..

4ery
02-15-2009, 10:35
еми.. излъжи я че в момента твой фр е на скайпа и тя ша повярва...пък й кажи че това те дразни и се пак я обичаш

kifla
02-15-2009, 11:14
Знaчи с гаджето ми често си говорим по скайп, но тя ми се сърди, ако не й пиша, затова искам да попитам не може ли понякога и без да й пиша, т.е не остава какво да споделям или просто не ми се говори, но и не искам да изляза от скайп .... Та вие как сте с вашите и самопринуждавате ли се да им пишете?
Кажи и истината ...не ти се пише,имаш си работа ,в момента не си на кеф и т.н. Винаги да си кажеш каквото ти е по-добре !

HipHopBlond
02-15-2009, 13:18
Излизаш invisible и тва е :grin:

Axe_vs_Sword
02-15-2009, 14:28
Излизаш invisible и тва е :grin:
Ако го хване? Busted...

plmn
02-15-2009, 17:36
Их да минавал инкогнито ахахахахха.Да се крие като мишка ли? :lol: :lol: Като не ти се пише - НЕ ПИШЕШ. :lol: :lol: :lol:

BaiToq
02-15-2009, 19:06
Направи си нов скайп.
И не го казвай на твойта.

titinkaa
02-15-2009, 19:58
добре де не можеш ли да поговориш с нея и да й кажеш че не искаш толкова мн време да си пишете,защото ще си омръзнете и така по-добре й кажи така отколкото да я лъжеш и да влизаш в на сестра си скайпа само и само да се оттървеш от гаджето си!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

myNameIsImmortal
02-15-2009, 20:03
Ако и знаеш паролата й я смени и след това няма да може да влиза.. 8-)

Сега сериозно:
По-добре наистина да си и кажеш. И тя ако те обича колкото ти нея значи няма да ти направи проблем, но ако каже нещо ти става ясно.. ша има вряканици и т.н. какъв е проблема и прочие.. зависи каква е :)