PDA

View Full Version : След колко време...



aaasdfghjklll
02-08-2009, 09:54
Гледах една тема и...
Момичета, колко време изчаквате преди да пуснете на някой?
Момчета, след колко време е нормално да ви пуснат без да ги мислите за курви?

x3eme
02-08-2009, 09:59
въпрос до нагласа......него ли разбрахте бахти

aaasdfghjklll
02-08-2009, 10:04
е ебаси нагласата да ходите 4 месеца и да не правите секс?! това е повече от нагласа според мен..

x3eme
02-08-2009, 10:08
щом един от двамата не се чуства готов кво....дай да го направи по задължение или шот вече са минали няколко месеца :? не разсъждаваш много правилно бате.секса не е игра,то е нещо интимно и сериозно между двама дущи.не става така "айде да правим секс,,,,,,еми айде" и готово.когато и от двете страни има желание и готовност тогава ще се случи

aaasdfghjklll
02-08-2009, 10:13
Е аз не мога да разбера какво правиш ти с човек, с който след 4 месеца не се чувстваш готов да го направиш..аз напрмер още след 4-5 среща усещам кой ми допада и с кой може да стане нещо по сериозно, с кого мога да правя секс и с кого не и така..ако не става спираме да се виждаме и готово...или има страст и го желаеш човека или не, няма какво да го мислиш 4 месеца...просто е..

3oPuTy
02-08-2009, 10:22
Въпроса е доста относителен ...
Всичко е строго индивидуално при всеки!!!
Познавам момичета,които са пускали на приятелите си на 2-3 месец,а аз за разлика от тях и при тримата ми сексуални партньори чаках около 5-7 месеца.
Според мен е въпрос на нагласа и сигурност в човека срещу теб ;)

ADHOC
02-08-2009, 10:59
Како, как са те изтърпяли толкова време :D И аз съм съгласен, че не бива да се бърза ама 7 месеца... Аз съм имал цели връзки за по-малко време :D Една след друга :D :D :D

Въпроса е доста относителен ...
Всичко е строго индивидуално при всеки!!!
Познавам момичета,които са пускали на приятелите си на 2-3 месец,а аз за разлика от тях и при тримата ми сексуални партньори чаках около 5-7 месеца.
Според мен е въпрос на нагласа и сигурност в човека срещу теб ;)

Xrisinka
02-08-2009, 11:04
vsichko si e vapros na naglasa i vsichko e otnositelno a i pak mn zavisi ot otnosheniqta mejdu dvama dushi. ti pitash kvo pravqt 4 meseca bez seks mi e sq shti kaja edna fr hodi s neiniqt fr veche 8 meseca i chak na 6-7miq mesec mai mu pusna prosto vapros na principi kakto kazah vsichko si e mn otnositelno

vikito1994
02-08-2009, 11:12
въпрос на нагласа ..

anonimnaa
02-08-2009, 11:19
Времето почти няма значение,важното е да обичаш човека с когото ще си и да се чувстваш готова.

3oPuTy
02-08-2009, 11:31
Како, как са те изтърпяли толкова време :D И аз съм съгласен, че не бива да се бърза ама 7 месеца... Аз съм имал цели връзки за по-малко време :D Една след друга :D :D :D

Въпроса е доста относителен ...
Всичко е строго индивидуално при всеки!!!
Познавам момичета,които са пускали на приятелите си на 2-3 месец,а аз за разлика от тях и при тримата ми сексуални партньори чаках около 5-7 месеца.
Според мен е въпрос на нагласа и сигурност в човека срещу теб ;)
1.Падам си по дългите връзки.
2.Щом съм с едно момче,значи то има чувства към мен и => ще ме чака ако ще и 1 година,а ако не му харесва - ми да хваща пътя!!!То така най-лесно се разбира,дали едно момче е с теб заради секса или заради самата себе си!!!

Sharpay
02-08-2009, 11:43
ммм спала съм с едно момче и => той ми беше първия, както и аз на него пърава и чаакахме доста докато се стигне до секса.. 9 месеца

aaasdfghjklll
02-08-2009, 11:48
Хаха...е каква е тази връзка без секс?!
След като правиш секс с някой го чувстваш по различен начин- по-близък, секса допълва любовта, даже секса е 70% от една връзка според мен...за да е пълна, истинска една връзка трябва да има секс...туй да се цункате само и да се държите за ръчичка за детски работи..
Аз например съм била с 2 момчета.
На първия ми приятел му пусках на втората седмица, след което ходихме 2 години.
На сегашния-след седмица и нещо някъде.
Просто и двамата ги чувствах различни от другите, специални по някакъв начин и не съм се колебала въобще...и не съм и сгрешила...
Излизала съм и с други момчета по няколко пъти, които не са ми допадали и съм си знаела за тях, че даже и да ходим и 100 години и да ми се доказват колко много ме обичат и да са ми верни и всичко никога не бих се почувствала "готова" да го правя с тях..това е..
Затова ми е чудно защо за бога е това чакане ?!

ADHOC
02-08-2009, 11:51
Виж сега - и аз имам дълга връзка в момента - повече от година, но не мисля, че да го моткаш 7 месеца само, за да видиш дали те обича, е нормално. Ти не можеш ли за тия 7 месеца да разбереш по друг начин дали държи на теб - обръща ли ти внимание, държи ли се мило, само ти ли си за него, старае ли се да те прави щастлива...Само желанието за секс ли е показателно за това дали държи на теб??? Много повърхностно мислене имаш за човек, който претендира, че обича дългите връзки. И защо трябва да те чака 1 година? За да решиш ти аджеба тоя обича ли ме или не ме обича. Не е честно да го държиш на сухо само защото ти си неспособна да различиш кога някой те обича и кога не. Или пък просто обичаш да се правиш на Желязната Лейди (нямам предвид Маргарет Тачър), която контролира "горките, глупави" мъже. На теб не бих ти дал дори да ми изчистиш обувките :D

P.S. Който е чел мнението ми в темата за влюбването в кльощави, в раздел Любов, знае за какви обувки говоря 8-)


Како, как са те изтърпяли толкова време :D И аз съм съгласен, че не бива да се бърза ама 7 месеца... Аз съм имал цели връзки за по-малко време :D Една след друга :D :D :D

Въпроса е доста относителен ...
Всичко е строго индивидуално при всеки!!!
Познавам момичета,които са пускали на приятелите си на 2-3 месец,а аз за разлика от тях и при тримата ми сексуални партньори чаках около 5-7 месеца.
Според мен е въпрос на нагласа и сигурност в човека срещу теб ;)
1.Падам си по дългите връзки.
2.Щом съм с едно момче,значи то има чувства към мен и => ще ме чака ако ще и 1 година,а ако не му харесва - ми да хваща пътя!!!То така най-лесно се разбира,дали едно момче е с теб заради секса или заради самата себе си!!!

3oPuTy
02-08-2009, 12:00
Нали се сещаш,че слабо ме вълнува мнението ти :D
Това,че ти се е*еш на 2-та седмица не означава,че всички трябва да го правят ;)
Освен това по тая логика,аз трябва вече да имам към 10-тина (че и повече) секс партньора,защото с повечето си гаджета съм ходила над 2 месеца :)
... Щом не съм пуснала на някое момче толкова време,явно не съм била готова да го направя ...
А отностно това,че си падам по сериозните връзки ... Зад гърба ми има 2 връзки от по 2 години и 2 от по 1 и малко ... Ако това за теб не са сериозни връзки - е сори,за мен са!!!

SiSsKkAa
02-08-2009, 12:03
аз не мисля,че има някакво значение кога ще му пуснеш.с приятеля ми го направихме първия ден и вече повече от 2 год сме заедно така че....

ADHOC
02-08-2009, 12:16
Леле какооо, ти или си почнала със сериозните връзки от много малка или си много възрастна вече :D А и сериозността на връзката не е задължително обвързана с времетраенето й. Какво сериозно има в това да имаш примерно 10 връзки по 1 година, 4 по 2 години и 3 по 3 години. Сериозността е не да имаш много на брой дълги връзки, а малко на брой, и да в повечето случаи и дълги връзки. Защото сериозните чувства са важни, а не месеците или годините. 1 връзка от 3 месеца силна, истинска и незабравима любов, е по-сериозна от примерно 2 връзки по 2 години просто ей таказа спорта, от които 2 години, 7 месеца прекарани в ходене по илицата хванати за ръце, в чакане на ГОЛЕМИЯ СЕКС. Не си мисли, че визирам твоите връзки - сигурен съм, че за да си толкова време с някого значи го обичаш, говоря принципно. И ще те помоля да не ми отговаряш с червени букви, защото оставам с впечатлението, че ми викаш. А не бива да ми викаш ;) 8-)

Нали се сещаш,че слабо ме вълнува мнението ти :D
Това,че ти се е*еш на 2-та седмица не означава,че всички трябва да го правят ;)
Освен това по тая логика,аз трябва вече да имам към 10-тина (че и повече) секс партньора,защото с повечето си гаджета съм ходила над 2 месеца :)
... Щом не съм пуснала на някое момче толкова време,явно не съм била готова да го направя ...
А отностно това,че си падам по сериозните връзки ... Зад гърба ми има 2 връзки от по 2 години и 2 от по 1 и малко ... Ако това за теб не са сериозни връзки - е сори,за мен са!!!

aaasdfghjklll
02-08-2009, 12:32
... Щом не съм пуснала на някое момче толкова време,явно не съм била готова да го направя ...


Е тва па не го разбрах..обясни ми го как излизаш с някой 6 месеца примерно и не си готова да му пуснеш, защо не си готова? Защото си мислиш, че ще те ебе и ще те зареже пък като те чака 6 месеца начи вече много те обича и не би го направил?
М/у другото на колко си?

RullzZz
02-08-2009, 20:07
Нещо не ви разбирам,4-5 месеца чакане според мен е нормално и въобще не е много,нормално е едно момиче да изчака докато "пусне" на приятелят си,все пак тва не е целувка по бузката а секс,много по серйозно и интимно нещо,е кво с приятелката ми сме заедно почти година и все още не сме правили секс а и незнам скоро дали ще правим,са ше ни искарате психично болни сигурно,вярно че секса е кажи речи 50% от една връзка ама връзки и без секс съществуват,не до толкова пълноценни но пак.. има ги :)

Youth_boy
02-08-2009, 20:16
Имаш гадже с което ходите от известно време и се чудиш кога ще ти пусне или греша ?
Ако се държиш добре с нея и си кавалер с риск да звуча старомодно и ако има реална тръпка между вас които не се свеждат само до целувки и кафенета то резултата не би трябвало да закъснява , според зависи както всички тук ти казват. Мисля си че най-добре е тези неща да се коментират между двойките като напълно се изклюва елемента срам най-малкото е че не сте на 11 години предполагам и имате обща представа за това което се случва при всички нас.
Ако искаш да правиш секс с нея , това е хубаво но също толкова е хубаво да си зададеш няколко въпроса от сорта на тя иска ли да го прави , правила ли го е досега и готова ли е заради теб да го направи.
Как я предразполагаш и какви жестове правиш за нея освен да и пипаш цицте ... Та за финал просто това се случва когато се "надушите" образно казано с човека , нито ти нито тя можете да издържите повече без секс.

ThePainIsReaL
02-08-2009, 20:20
Когато започнах да излизам (ходя) с приятеля ми, бях на 14. И двамата бяхме девствени.
Изчакахме доста време - година и 5-6 месеца и се радвам, че е така. Всичко се случи естестено и непринудено. Беше трудно в началото, ама се справихме.

Като се разделихме за около 6 месеца преди известно време, бях с друго момче, с което спахме много рано. Това изискваше ситуацията. Също не беше гадно и се случи естествено.

Така че, всичко опира до обстоятелствата, до момента и до въпросния човек.

aDoRaBLe
02-08-2009, 20:27
Зависи от отношенията, зависи от човека, зависи от обстоятелствата. След първият път тези граници значително падат, но все пак мисля, че колкото и зрял да си (или да мислиш, че си), ако искаш връзката ти да просъществува по-бързо, не трябва нито да бързаш, нито да караш човека до теб да чака. Но пак си зависи...

SunShinePearl
02-08-2009, 20:46
Зависи от отношенията, зависи от човека, зависи от обстоятелствата. След първият път тези граници значително падат, но все пак мисля, че колкото и зрял да си (или да мислиш, че си), ако искаш връзката ти да просъществува по-бързо, не трябва нито да бързаш, нито да караш човека до теб да чака. Но пак си зависи...
:)

Extremescream
02-08-2009, 20:56
С приятелят ми го направихме на 2ри месец,а ми беше първия.Зависи си от човека.Ако имам съмнения,че няма да е дълга връзката,няма много ясно.Обаче с него сме заедно вече 7 месеца.

Seducti0n
02-08-2009, 23:06
:) Всичко опира до нагласата на човек.
Не може да определите едно момиче, като -курва- , само защото е спала с приятеля си още в началото на връзката им-това при положение, че е девствена-
Аз нямам опит и не знам при мен точно как ще се случат нещата, но не искам да бързам.
Имаше една философска книга.В нея бе нарисувана пирамида, която беше огледало на човешките нужди, някъде по средата бе нуждата от секс.Та мисълта ми е, че секса е необходимост, но този факт не трябва да бъде определящ при решението дали да спим с едно момче или не.
В тази теми, изхождате най-вече от себе си и от това какво се е случило с вас, без да си давате сметка, че хората са различни.

galu6a
02-09-2009, 10:45
аз лично 2 месеца :)

111111111
02-10-2009, 06:34
Зависи от човека.

ADHOC
02-10-2009, 07:28
Ооо, Адашке, виждаш ли, че с тебе се разбираме ;) Сори за оня път дето се заядох :)



Е аз не мога да разбера какво правиш ти с човек, с който след 4 месеца не се чувстваш готов да го направиш..аз напрмер още след 4-5 среща усещам кой ми допада и с кой може да стане нещо по сериозно, с кого мога да правя секс и с кого не и така..ако не става спираме да се виждаме и готово...или има страст и го желаеш човека или не, няма какво да го мислиш 4 месеца...просто е..


Виж сега - и аз имам дълга връзка в момента - повече от година, но не мисля, че да го моткаш 7 месеца само, за да видиш дали те обича, е нормално. Ти не можеш ли за тия 7 месеца да разбереш по друг начин дали държи на теб - обръща ли ти внимание, държи ли се мило, само ти ли си за него, старае ли се да те прави щастлива...Само желанието за секс ли е показателно за това дали държи на теб??? Много повърхностно мислене имаш за човек, който претендира, че обича дългите връзки. И защо трябва да те чака 1 година? За да решиш ти аджеба тоя обича ли ме или не ме обича. Не е честно да го държиш на сухо само защото ти си неспособна да различиш кога някой те обича и кога не. Или пък просто обичаш да се правиш на Желязната Лейди (нямам предвид Маргарет Тачър), която контролира "горките, глупави" мъже. На теб не бих ти дал дори да ми изчистиш обувките :D

P.S. Който е чел мнението ми в темата за влюбването в кльощави, в раздел Любов, знае за какви обувки говоря 8-)


Како, как са те изтърпяли толкова време :D И аз съм съгласен, че не бива да се бърза ама 7 месеца... Аз съм имал цели връзки за по-малко време :D Една след друга :D :D :D

Въпроса е доста относителен ...
Всичко е строго индивидуално при всеки!!!
Познавам момичета,които са пускали на приятелите си на 2-3 месец,а аз за разлика от тях и при тримата ми сексуални партньори чаках около 5-7 месеца.
Според мен е въпрос на нагласа и сигурност в човека срещу теб ;)
1.Падам си по дългите връзки.
2.Щом съм с едно момче,значи то има чувства към мен и => ще ме чака ако ще и 1 година,а ако не му харесва - ми да хваща пътя!!!То така най-лесно се разбира,дали едно момче е с теб заради секса или заради самата себе си!!!


Две страхотни мнения ,които подкрепям на 110%!!!

Punisherrr
02-10-2009, 07:42
Зависи от обстоятелствата...отношени та..хората ;)
Аз бях на 14,когато се запознахме (и то при нас нещата са маааалко по-сложни,защото той е от друг град) та... сега съм на 16,още ходим и не сме правили секс ;) Връзката ни си е супер и не виждам какво общо има това,че не сме го правили по определена причина (а тя е,че не съм смятала до тоя момент,че ми е времето сега ) с това дали ще са ни пълноценни отношенията... Определено НЕ секса е определелящ за това ;)
Имам доооооста по-сериозна връзка от сигурно повече от половината,които са спали с гаждетата си и на 1 ден ако щеш... ;)

И авторката каза в един пост нещо от рода на ''каква е тая връзка без секс,само държане на ръчички..тва е детско'' ;) Е,там ви е проблема...някои хора виждате връзката с момче/момиче само като държане на ръце,целувки и секс ;) За това и тоя форум е фрашкан с теми ''НЯМА ЛЮБОВ'' :-D но както и да е... няма да влизам и в тая тема ;)
Всеки решава сам за себе си. :)

SiSsKkAa
02-10-2009, 08:01
аз съм се убедила,че не върви ли секса (говоря ако го правите нали редовно) значи нещо куца и във връзката.Не казвам,че винаги е така,но го има и този вариант.Ако всичко е ок и секса ще е ок

BoCupycake
02-10-2009, 08:03
Като по-малка мислих, че ще искам да 'ме чакат' поне месец, но в крайна сметка не стана така. Зависи от взаимното привличане, годините, нагласите.. Това си е до човек, а колкото до коментарите дали е курвенско или не - те не ме касаят. Това е моят живот, моето тяло, моят избор.
Кратко,точно и ясно!

aaasdfghjklll
02-10-2009, 08:51
аз съм се убедила,че не върви ли секса (говоря ако го правите нали редовно) значи нещо куца и във връзката.Не казвам,че винаги е така,но го има и този вариант.Ако всичко е ок и секса ще е ок
Напълно съм съгласна с това!


Punisherrr, относно твоя коментар, може би трябваше да уточня, че темата може би трябва да е 16-17+. Напълно нормално е според мен на 14 да "ходиш" с някой и да не сте правили секс и да мислиш, че трябва да те чака. На 14-15-16 още не знаеш какво става и за какво става на въпрос. И точно поради тая причина тея връзки в тая възраст не можеш да ги сравняваш с връзка на някой по-голям...просто естеството не е същото не знам как точно да го обясня...

Punisherrr
02-10-2009, 14:38
Punisherrr, относно твоя коментар, може би трябваше да уточня, че темата може би трябва да е 16-17+. Напълно нормално е според мен на 14 да "ходиш" с някой и да не сте правили секс и да мислиш, че трябва да те чака. На 14-15-16 още не знаеш какво става и за какво става на въпрос. И точно поради тая причина тея връзки в тая възраст не можеш да ги сравняваш с връзка на някой по-голям...просто естеството не е същото не знам как точно да го обясня...

Е,ок ама ...все пак във форума преобладават точно тия години ;) Така,че... и отговорите ще са такива ;)
Но и това,което ти казваш не уточнява нещата съвсем... Единия партньор може да е 17,18+ ,а другия - не ;) Може да са девствени...или единия да е... абе всичко може :D няма точна рецепта :Ь
Всичко е според ситуацията.

proFloras
02-10-2009, 20:46
Когато момичето се чуства готова ако това да е и след 2-3 месечна връзка не всичко в една връзка е само секс а ако тя се крепи на секс значи това връзкали е :?

MoP
02-10-2009, 20:55
Виж ся... Имам един фр където ходи със неква от 1 година и половина и още не му е пуснала... Не си се минала кой знае колко ;]

Bellatrix
02-10-2009, 20:57
За пръв път правих секс с момчето, с което съм сега. Карах го да чака някъде към 5 месеца. Тогава някъде се почувствах готова и му проимах 300% доверие, че няма да сгафи в нещо :D

valdesbg
02-11-2009, 08:03
Автора започни да се интересуваш от жените опитай се да проявиш малко разбиране и ще видиш, че 1 година да изчакаш е нормално, както и да се въргаляте на първата среща също. Всичко е до това как предразположиш момичето и какво впечатление оставиш.

Съвет към теб - спри да си толкова натрапчиво агресивен по адрес на жените и темата секс. Спри да заявяваш открито вербално и невербално "аз съм загорял коч искам да те изчукам". И живота ще е далеч по хубав.

galenata
02-11-2009, 08:18
Като по-малка мислих, че ще искам да 'ме чакат' поне месец, но в крайна сметка съм спала с момче на втората ни среща. Зависи от взаимното привличане, годините, нагласите.. Това си е до човек, а колкото до коментарите дали е курвенско или не - те не ме касаят. Това е моят живот, моето тяло, моят избор.
Aбсолютно съм съгласна...Аз съм го рпавила и на първата среща и не съжалявам.Аз попринцип не пускам преди втората седмица

mirmark
02-11-2009, 08:41
Ами различно е. Със сегашната - първо го направихме и после тръгнахме

aaasdfghjklll
02-11-2009, 09:11
Автора започни да се интересуваш от жените опитай се да проявиш малко разбиране и ще видиш, че 1 година да изчакаш е нормално, както и да се въргаляте на първата среща също. Всичко е до това как предразположиш момичето и какво впечатление оставиш.

Съвет към теб - спри да си толкова натрапчиво агресивен по адрес на жените и темата секс. Спри да заявяваш открито вербално и невербално "аз съм загорял коч искам да те изчукам". И живота ще е далеч по хубав.
Аз съм момиче за бога!