PDA

View Full Version : Помощ объркана съм



sheilsis
02-08-2009, 12:20
е и аз да споделя накрая:)... на 15 януари тръгнах с едно момче. Нямах особени чувства но мислех че с времето това ще се промени. Той се държеше супер мило с мен, казваше ми че ме обича, но аз мн мн не му вярвах защото не може за няколко дни да се влюби... но след малко време му повярвах- нямам си и на представа защо. Може би защото започвах да се влюбвам в него. Брат му непрекъснато ми повтаряше, че приятелят ми не спира да говори за мен че съм била първата в която се е влюбвал и т.н. а аз не знаех какво да отговоря... след седмица от както бяхме тръгнали ми подари едно плюено мече...мн се зарадвах бях адски щастлива. След още около седмица излизания, мили думи и изобщо доста прекарано време с него разбрах че имам по-сериозни чувства... но същевременно се колебаех дали е правилно да продължавам с него- той се пише нещо като лошо момче...пада си плейбоиче, пуши , кара кола без да има книжка и това ме притесняваше- какво щях да кажа на наще ако бяха поискали да се запознаят с него? но бях решена да бъда с него..но той започна с друго нещо което ме стресна. Още предо да тръгнем знаех че не е девствен..и на втората седмица си поиска..аз ест му отказах. И в тоя монет се запитах тва момче дали не е с мен само зарад едното ебане? Бях объркана- не си представях на 15 да си направя сефтето и то с човек който познвам от месец а ходим от 2 седмици... но чувствата ми се намесваха и ме беше страх че ще го загубя...една щастлива случайност ме спаси от грешката която бях готова да допусна, а именно да му пусна....техните щяха да се приберат у тях след 15-20 минс.. тръгнах си и тогава осъзнах че по-добре че се е случило това и не съм го направила с него.. цял ден след това не ми се обади (тва е в петък). Звънях ама файда.. бях решила да скъсаме защото почти бях убедена че ме е заблуждавал че ме е обичал...и така снощи се прибирам вечерта и нашичкият ми съобщава че в петъка вечерта бил на купон прекалил с пиенето и се изебал с една и тръгнали..почувствах се гадно и скъскахме...а той само ми каза 'искам да знаеш че те обичах..до преди 2-3 дни' казах си че за такъв няма да плача и че съдбата ми е направила услуга че ме е отървала от него..тази сутрин пак ми беше писал в скайп с думите 'мило съжалявам за всичко искам пак да съм с теб' ... Издивях... но и се обърках

не му отговорих защото не знам какво...той ме нарани едва ли не е бил с мен само за да ме наебе и да ме остави а сега пак иска ? имам чувства да но не искам да ме лъжат.. вие какво бихте ме посъветвали да направя :( почти съм решила да не му давам втори шанс а да продължа напред но искам и друго мнение :(

п.с. благодаря на тези които са стигнали дотук:) съжалявам че е толкова дълго ама трябваше да споделя :] а да и забравих и двамата сме на 15

MiLGaR0sSa
02-08-2009, 12:25
Ами...решението дали да му простиш си е изцяло твое,но щом веднъж те е наранил и е забил друга,къде ти е гаранцията,че няма да го направи пак?
Лично моя съвет е да се опиташ да го забравиш,но пък нито го познавам,нито нищо,така че ти си решаваш.

hottie
02-08-2009, 12:27
Съветвам те да му теглиш чертата !

cinderella_gugutka
02-08-2009, 12:27
най-добре го остави-не мисля 4е това мом4е наистина те оби4а и според мен ако сега отново се върнеш при него ще те нарани пове4е и от преди :?

beachy_bunny
02-08-2009, 12:33
Всеки прави грешки ... всеки заслужава втори шанс ... какъв ти е проблема да опитате отново ... имаш чувства , хубаво ти е с него ... Признал ти е за изневярата ... ако беше някой тарикат , щеше да си замълчи и да си ляга с нея когато ти не му дадеш ... Незнам , но ти решаваш ...

angel7878
02-08-2009, 12:40
Съветвам те да му теглиш чертата ! i az mislq taka

sheilsis
02-08-2009, 12:45
Всеки прави грешки ... всеки заслужава втори шанс ... какъв ти е проблема да опитате отново ... имаш чувства , хубаво ти е с него ... Признал ти е за изневярата ... ако беше някой тарикат , щеше да си замълчи и да си ляга с нея когато ти не му дадеш ... Незнам , но ти решаваш ...
мда и аз мислих върху това обаче той ми каза защото така или иначе щях да разбера..тая с която се е изчукал на тоя купон го харесва и ми има скайпа и 100% щеше да ми каже
а и не знам ако така си изневерява и се връща при мен..няма да я бъде
мерси на всички за мненията :]

sladur4etyYy
02-08-2009, 12:49
пхах.. смешник. сигурно е останал на сухо и затова се е сетил за теб. не му се връзвай. най- много да те на*бе и да те зареже по още по- гаден начин. а и след като в същия ден, в който си му отказала секс, е отишъл при друга, нали ти е ясно колко държи на теб, колко те уважава и колко те ''обича''.

vesSynkaa
02-08-2009, 13:29
Всеки прави грешки ... всеки заслужава втори шанс ... какъв ти е проблема да опитате отново ... имаш чувства , хубаво ти е с него ... Признал ти е за изневярата ... ако беше някой тарикат , щеше да си замълчи и да си ляга с нея когато ти не му дадеш ... Незнам , но ти решаваш ...

емии да .. имам предвид да му дадеш 2ри шанс , но да му покажеш , че само една малка грешчица от негова страна и е аут .. ии да не си изявяваш толкова силно чувствата поне 1 сед и ще видиш как се държи и така ще разбереш какво да правиш занапред .

PiNk_GiRl
02-08-2009, 14:02
най-добре го остави-не мисля 4е това мом4е наистина те оби4а и според мен ако сега отново се върнеш при него ще те нарани пове4е и от преди :?

+1 :?

PeopleAlwaysLeave
02-08-2009, 14:46
Наистина всеки греши и има право на втори шанс, но в случая мисля че е по-добре да не му даваш такъв... Според мен си те разиграва - първо, че няма как за 2 седмици да те обикне истински, второ - ти сама казваш, че си е поискал секс и не си му пуснала, а веднага след това се е на*бал с някаква друга на купон... Това не те ли навежда на мисълта, че момчето просто е искало секс, ти не си му го дала и си го е взел от друго място ? И как така "обичах те наистина ама до преди 2-3 дни" - истинските чувства не си отиват толква бързо и лесно...

Ти си решаваш какво да правиш, но моят съвет е да го отсвириш докато е време, защото после ще се съберете пак, след 2 седмици пак ще поиска секс, ти няма да си готова (за което не трябва да се виниш и насилваш !!! ) и той пак ще си го потърси от друго място, а ти ще страдаш много повече, защото вече ще си хлътнала до уши ...

stranger34
02-08-2009, 15:40
Ахах... не е успял с новата и сиг си вика "да пробвам ли пак при миналата..."

Разкарай го ^^

sheilsis
02-08-2009, 15:57
мдаа убедих се че наистина нямам бъдеще с тоя човек ;] благодаря мн на всички за мненията. Верно сиг си ме разиграва ма да бега някаде има и други мн по-свястни
бтв stranger34 евала че си фен на KISS мн са добри :)