PDA

View Full Version : [Как да ми мине по-бързо????????????]ПОМОЩ



reAL_TRuth
02-08-2009, 14:21
Здр на вс :)
Трябва ми помощ :-D
Излезе ми една пъпка, не е подкожна. Дразни ме и много се вижда. То е ясно, че като излизам ще се мацам с грим... обаче по принцип не слагам такива неща. Затова можете ли да ми кажете с какво да я намажа, за да мине по-бързо? Със спирт си бях изгорила кожата и затова ме е страх да се мажа. Нещо друго ?

m3talmania
02-08-2009, 14:30
Как със спирт, бе? Взимаш почистваш тоник и я изцистваш качествено, като преди това си си измила лицето. Така по-бързо минават при мен.

reAL_TRuth
02-08-2009, 15:06
:-# :cry: мале стана много зле
зачерви се и незнам какво да правя... и се поду :cry: :cry: :cry:

Darkkiss
02-08-2009, 15:41
истискваш го и си готов

reAL_TRuth
02-08-2009, 15:51
истискваш го и си готовМомиче съм :) Иии... направих го, и сега е зачервено и подуто. :cry:

tItEufFf
02-08-2009, 15:53
Защото не си я изтискала по правилния начин. Трябва да дърпаш кожичката така, че да се опъне, да се скъса и следователно пъпката да се спука. Остава леко червено
Ти сигурно си я натискала. Да, така е по-лесно, но после много червено и подуто. И минава по-бавно. Нищо, ще го преживееш

02-08-2009, 16:24
Слагаш фон-дютен и е готово 8)

Titanic_baby
02-08-2009, 16:27
изтискваш,измиваш,почиства ш,мажеш тоник ,след тва някое успокояващо кремче,например ''здраве'' и след като крема попие и дойде време да излизаш ,слагаш фон дьо тен и си готова. :)
Каква дълга рецепта,за една пъпка а? :D

den4eto0o
02-08-2009, 16:28
Хора вие сте луди бе! Най-лошото, което може да се направи с една пъпка е да се изстиска. Моят съвет е да си купиш един лечебен коректор и да си слагаш от него, поне при мен се получава и минава мн по-бързо.

angelcheeee_93
02-08-2009, 16:29
Хора вие сте луди бе! Най-лошото, което може да се направи с една пъпка е да се изстиска. Моят съвет е да си купиш един лечебен коректор и да си слагаш от него, поне при мен се получава и минава мн по-бързо.

тя вече е изтискала пъпката-току що го каза,иначе наистина не е желателно да се пипат. :? Подкрепям titanic_baby -to :grin:

reAL_TRuth
02-08-2009, 17:46
Хора вие сте луди бе! Най-лошото, което може да се направи с една пъпка е да се изстиска. Моят съвет е да си купиш един лечебен коректор и да си слагаш от него, поне при мен се получава и минава мн по-бързо.

тя вече е изтискала пъпката-току що го каза,иначе наистина не е желателно да се пипат. :? Подкрепям titanic_baby -to :grin:Знам! Обаче тя беше станала твърда с малко бяло връхче и аз я пипнах съвсем леко. Иначе... сега маи червеното намаля и е по-добре. Пробвах с грим и почти не се вижда. :( Уф мразя да си слагам грим, но понякога се налага.

anonymous497065
02-08-2009, 18:01
Оправи си заглавието и кажи на мама.